Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Mαραθώνιος Μέγας Αλέξανδρος 5/4/2015
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 56

Nick F
Master Forum-Runner

Greece


2942 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2015 :  17:51:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια σε όλους,καλή αποκατάσταση τώρα!!

______________________
Βάφλα με παγωτό παρφέ σοκολάτα & κρέμα,με καραμελωμένους ξηρούς καρπούς και σιρόπι σοκολάτας...!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sak14
Advanced Forum-Runner

349 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2015 :  17:55:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπραβο σε ολους σας το αξιζετε,καλη αποθεραπεια
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kostao
Advanced Forum-Runner

Greece
410 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2015 :  17:55:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια σε όλους, με φοβερούς χρόνους διαβάζω.
Κάτι που διάβασα για την ανοργανωσιά, το είδα και από μέσα, μπορώ να συμφωνήσω. Μεγάλη διαφορά από το 2014 και το 2013 προς το χειρότερο, σαν να το παράτησαν.
Πολύ ωραία η αίσθηση να κάνεις το λαγό για κάποιον (εγώ στη σύζυγο), νιώθεις την ευθύνη και δεν έχεις άγχος για δική σου επίδοση και ειδικά όταν πετύχει το στόχο (όπως έγινε) είσαι και υπερήφανος.

Edited by - kostao on 05/04/2015 18:22:15
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tazi
Senior Forum-Runner



726 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2015 :  17:59:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγγχαρητηρια πολλα σε ολους!!!!
Γραφω μόνο γι αυτους που ξέρω αν και θα ήθελα να γνωρίζω περισσότερους!!
Μανώλη φανταζομαι θα το πήγες στο όριο και καπου δε σου βγηκε, δε πειράζει, την άλλη φορα μαζί.
Γιώργο, οπως παντα πολύ πολύ καλά αν και φανταζομαι πως θα ήθελες κατι καλύτερο. Ξεκουραση προτείνω.
Τάσο συγχαρητήρια για τη πρώτη δοκιμή στην απόσταση. Τωρα πια φορτωμένος με την εμπειρια θα τα πας ακομα καλύτερα. Καλό ξεκίνημα!!
Δεσπιξι τελικα δε βρεθηκαμε στα κυριακειδια μια και δε κατέβηκα καθολου. Συγχαρητήρια για την επίδοση σου, περιτο βεβαι να πω πως μπορεις και πολύ καλύτερα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

yiannis444
Advanced Forum-Runner

Greece
282 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2015 :  18:33:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
συγχαρητηρια σε ολους και ολες που συμμετειχαν στον μεγαλέκο...κάποιες φωτογραφίες απο το 36ο περιπου χλμ μπορειτε να δειτε στο fb μου https://www.facebook.com/yiannis.athanasiou.9
υ.γ: όσοι ηταν κατω απο το 3:10 δε θα βρουν τον εαυτο τους εδω...οι υπολοιποι ισως...και παλι συγχαρητηρια και καλη αποκατασταση
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2015 :  19:00:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια σε όλους καθώς κ στον Γυπαετό για τον 1ο του μαραθώνιο (δεν ξέρω ποιος άλλος έτρεξε 1η φορά)!
Μπράβο κ στην τρεχαλίτσα που μετά την ατυχία το Νοέμβριο που την ανάγκασε να μην τρέξει στην Αθήνα, πήρε εκδίκηση στη Θεσσαλονίκη.
Καλή ξεκούραση σε όλους!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nimi
Advanced Forum-Runner

Greece
281 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2015 :  19:10:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά! Και εις άλλα με υγεία!
Μανώλη όντως σε ματιάσαμε ρε γμτ! Την επόμενη φορά να πάρεις και κανένα σκόρδο μαζί!
Μαρία μπράβο! Εξαιρετική!
Οι άλλες δύο κοριτσάρες του φόρουμ επίσης εξαιρετικές! Τρεχαλίτσα πολύ χάρηκα μετά το φιάσκο που'χες πάθει!
Μπράβο και σε όλους τους πρωτάρηδες!
Ειδική μνεία στον Καλογερίδη που ξεφτύλισε όλα τα προγράμματα και με 12,5χιλ. εβδομαδιαίως έκανε sub4!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2015 :  19:18:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Aytoxeiras

Συγχαρητήρια σε ολους!
Γενικά...και ειδικά στη Σίση μου η οποια ξαναεσπασε το 3:45.




...Σιση ... πολλα συγχαρητηρια!!!Καταπληκτικη!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

el Cid
Advanced Forum-Runner

Greece


412 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2015 :  19:30:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by spy

...Τασο (@tzatzikis), και Γιωργο (el cid)... πολλα συγχαρητηρια!!!Τα καλυτερα επονται...!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!


Ευχαριστώ πολύ Σπύρο. Νοιώθω τρισευτυχισμένος που κατάφερα να τερματίσω στον πρώτο μου Μαραθώνιο χωρίς να έχω προπονηθεί λόγω τενοντίτιδας τις 3 τελευταίες βδομάδες.
Να 'ναι καλά ο προπονητής μου που με τράβηξε στα τελευταία 5 χλμ., όταν είπα τον "Δεσπότη Παναγιώτη" (όχι τον Καλογερίδη βαβαίως) και τερματίσαμε χέρι-χέρι.
Συγχαρητήρια σε όλους!
ΥΓ. Κι οι άνδρες κλαίνε, έστω και σ' αυτήν την ηλικία. Φαντάζομαι θα έχει συμβεί σ' αρκετούς από εσάς...


__________________________
"practice makes perfect"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Etien
Master Forum-Runner



5171 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2015 :  21:10:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

Σε όλους-ες θερμά συγχαρητήρια!!!Ιδιαίτερα στον συντοπίτη Lemonida που έσπασε το 3:30 !!!!Άλλη ψυχολογια τώρα!!!!
Μπράβο σας!!!

Παναγιώτης
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GERMANOS
Master Forum-Runner

6557 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2015 :  21:31:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Lemonida συγχαρητήρια για το 3.29'
καθώς και σε όλους τους άλλους!

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

petransfhp
Advanced Forum-Runner

296 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2015 :  22:12:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by yiannis444

συγχαρητηρια σε ολους και ολες που συμμετειχαν στον μεγαλέκο...κάποιες φωτογραφίες απο το 36ο περιπου χλμ μπορειτε να δειτε στο fb μου https://www.facebook.com/yiannis.athanasiou.9
υ.γ: όσοι ηταν κατω απο το 3:10 δε θα βρουν τον εαυτο τους εδω...οι υπολοιποι ισως...και παλι συγχαρητηρια και καλη αποκατασταση



Ευχαριστώ φίλε , στην πορεία για το ατομικό ρεκόρ 3.19'05'' !!!

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2015 :  22:12:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
σε μια συνοψη του επερχομενου χαλιου , οπως ανεφερε ο Τασος ο στοχος επιτευχθη. βεβαια ταλαιπωρηθηκα αρκετα και επρεπε να το κρυβω για να μην επιρρεαστει ο νιουφης! ο νιουφης λοιπον εχει μεγαλο ταλεντο και ειναι χαρα μου που εβγαλε τον πρωτο του μαραθωνιο στο 4ωρο, διπλα μου. ειμασταν σε ολη τη διαδρομη μαζι , ακομα και για τη φυσικη αναγκη! πιστος στον ρυθμο και επειδειξε και ευγενη αμιλα στο φινις που ενω ειχε να δωσει αλλα προτιμησε να το παμε παρεα με το καροτσι και τον μπεμπη!
να δωσω τα συχγαρικια μου στον Μανωλη που με τη σημερινη του κινηση απεδειξε οτι ξερει να υπακουει οχι μονο στους τρελους για εμας ρυθμους , αλλα και στις προσταγες του σωματος του... τωρα αν εχω μεριδιο ευθυνης σε ματιασμα δε ξερω αλλα απο σημερα τον θαυμαζω ακομα πιο πολυ!
ο Ζορο μου, ειναι ο ανθρωπος με την απολυτη επιγνωση των συνθηκων... ειδε οτι ο καιρος τον πηγαινε , και πηγε... Ευγε. παντα ευγνωμων για τις οποιες συμβουλες σου!
ο Ελ Σιντ ειναι μαυροσκυλο... αν μπορεσει να ειναι λιγο πιο πειθαρχημενος στο μελλον θα γλιτωσει κακοτοπιες και θα μπορεσει να πληρωθει για τη δουλεια που ριχνει. μη ξεχναμε οτι ξεκινησες την προετοιμασια για το 4.15... ανετα χωρουσες στο τρενο των λαγων!
η Μαρια αναρρωτιεμαι τι θα εκανε με σωστη προετοιμασια... και με το δεδομενο των κακων καιρικων συνθηκων που την χαλανε ψυχολογικα...
ο Ριγκο κανει διαλλειματικες...
ο Λεωνιδας σταθερα δυνατος μεσα στο στοχο
ο ξυπολητος δεν εμαθα τι εκανε...
ο φιλος μου ο Μιλτος 3.31.48... φτερωτος... η μπλουζα που του εδωσα δε θα πληθει αφου οσο και να το θελω τοσο χαμηλα δε πεφτω... εκτος αν συνεχισω να ακολουθω το προγραμμα των 12,5χλμ /εβδομαδα της asics. επισης πολλα συγχρητηρια στις κοπελες του φορουμ (απαρνηθηκαν τα εδεσματα της εκθεσης) για χρονους εντυπωσιακους!!!
να σας ευχαριστησω ολους για την στηριξη και να σας ευχηθω αναλογες επιτυχιες (οχι σε χρονους) αλλα στοχων γενικοτερα...
special thanks στον Νικο (echetlos) που αποτελεσε τον σκληρο μου κριτη (ισως αδικα , μπορει και οχι) και μου εδωσε το εξτρα boost που πραγματικα χρειαστηκα στον αγωνα!!! RESPECT!!!

Edited by - kalogeridis on 05/04/2015 22:21:55
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2015 :  22:23:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
μπραβο ρε Πετρο!!! μπραβο ρε Βεροια!!!

-φτάνουμε?
-έχουμε πολυ δρόμο ακόμα...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

VTRunner
Advanced Forum-Runner

Greece
254 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2015 :  22:47:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πάρα πολλά συγχαρητήρια σε όλους.
@kalogeridis: μπράβο Παναγιώτη για την επίδοση και καλή διαμονή στην καινούργια σου ομάδα..

Μιχάλης-VTRunner
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 56 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000