Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Mαραθώνιος Μέγας Αλέξανδρος 5/4/2015
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 56

big-blue
Senior Forum-Runner

Greece
821 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/04/2015 :  22:18:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ωραίο ταξίδι! Κρίμα που δεν την κυνήγησες, ευκαιρία ηταν!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/04/2015 :  22:20:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by big-blue

quote:
Originally posted by zoro

Κριτική καλό είναι να κάνουμε έχοντας προσωπική άποψη λόγω παρουσίας
μου έκανε εντύπωση που πήρες θέση χωρίς καλά-καλά να μην έχει τελειώσει ο αγώνας
και δεν νομίζω να υπάρχει αγώνας χωρίς να χρειάζεται βελτίωση, αλλά άσε να πάρουν θέση αυτοί που πάνε πρώτα (παρών για 6η)
και μάλλον θα γκρίνιαζες αν.....δεν είχε κορδέλα ο τερματισμός


Ζορέ δες ποιες παρατηρήσεις έκανα. Αυτά που φαίνονταν από την κάμερα δε θα ηταν ορατά αν έτρεχα, εκτός αν ήμουν πίσω απ´ τον Αιθίοπα:)
Δεν τα λέω κακοπροαίρετα αλλα για τον νο2 μαραθώνιο στην Ελλαδα πιστεύω πως κάποια πράγματα πρέπει να ειναι αυτονόητα (πχ με τέτοιες συνθήκες να περιμένει ο νο 1 τόση ώρα να παει κάποιος κοντά του να του δώσει κουβέρτα, να τον βοηθήσει κτλ). Το να απλώνει το χέρι ο οποιοσδήποτε 500μ πριν τον τερματισμό στον πρώτο για χάι φαιβ ειναι απαράδεκτο κ μου θυμίζει το 2004...


και που να δείς τον τερματισμό πέρυσι του Βερολίνου.......axaxaxa
δεν θα το πιστεύεις
τ"άλλα απο κοντά κάποια στιγμή
άσχετο: όλοι οι "άλλοι" στον "επιτάφιο" είναι......
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/04/2015 :  22:49:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...Γιωργο... για αλλη μια φορα συγχαρητηρια!!!
Εξαιρετικη επιδοση η οποια για μενα ηταν αναμενομενη, βλεποντας την ανεση που ειχες σε γρηγορους ρυθμους τοσο στον ημι του Ευρωτα, οπου συντρεξαμε τον μισο περιπου παρεα, οσο και στο Ναυπλιο, που με περασες σα σταματημενο στο 15ο περπου χλμ. Νομιζω οτι μπορεις να διεκδικησεις, εφοσον το θελησεις και το επιζητησεις, ακομα καλυτερες επιδοσεις στο μελλον, αφου στη περιπτωση σου "τα χρονια ... δεν φαινονται"!!!


...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/04/2015 :  01:17:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ωραίος ο Γιώργος, συγχαρητήρια! Άρχισε να αγχώνεσαι όμως.. τόσο εγώ όσο και ο Παναγιώτης ερχόμαστε με φόρα, φυλαχτείτε εκεί στη SUZIPA! :D

εντωμεταξύ ήθελα να στο πω και το ξέχασα. Σε είδα σε φωτογραφία όσο έψαχνα για τις δικές μου που είσαι δίπλα δίπλα στη γυναίκα που λες. Καβαλιώτισσα είναι, την ξέρω, πολύ δυνατή! Καλά έκανες και υποχώρησες, πραγματικός ιππότης!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

papako
Senior Forum-Runner

Greece
689 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/04/2015 :  09:58:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by big-blue

quote:
Originally posted by zoro

Κριτική καλό είναι να κάνουμε έχοντας προσωπική άποψη λόγω παρουσίας
μου έκανε εντύπωση που πήρες θέση χωρίς καλά-καλά να μην έχει τελειώσει ο αγώνας
και δεν νομίζω να υπάρχει αγώνας χωρίς να χρειάζεται βελτίωση, αλλά άσε να πάρουν θέση αυτοί που πάνε πρώτα (παρών για 6η)
και μάλλον θα γκρίνιαζες αν.....δεν είχε κορδέλα ο τερματισμός


Ζορέ δες ποιες παρατηρήσεις έκανα. Αυτά που φαίνονταν από την κάμερα δε θα ηταν ορατά αν έτρεχα, εκτός αν ήμουν πίσω απ´ τον Αιθίοπα:)
Δεν τα λέω κακοπροαίρετα αλλα για τον νο2 μαραθώνιο στην Ελλαδα πιστεύω πως κάποια πράγματα πρέπει να ειναι αυτονόητα (πχ με τέτοιες συνθήκες να περιμένει ο νο 1 τόση ώρα να παει κάποιος κοντά του να του δώσει κουβέρτα, να τον βοηθήσει κτλ). Το να απλώνει το χέρι ο οποιοσδήποτε 500μ πριν τον τερματισμό στον πρώτο για χάι φαιβ ειναι απαράδεκτο κ μου θυμίζει το 2004...



δεν είδα τον τερματισμό των πρώτων αλλα πρόλαβα να δω την 3 και 4 από τις γυναίκες.
Εντύπωση μου έκανε ότι μετά τον τερματισμό ψάχνανε να δούνε τι πρέπει να κάνουν/πάνε. Ειδικά στην τέταρτη, που ακόλουθα η κάμερα φαίνεται πολύ.

Στο 2:33:36 τερματίζει η τρίτη και απο κοντά η τετάρτη
http://webtv.nerit.gr/katigories/athlitika/05apr2015-10os-diethnis-marathonios-megas-alexandros/

Ελπίζω του χρόνου να το λάβουν υπόψιν τους.



Στέφανος

Edited by - papako on 11/04/2015 10:00:18
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/04/2015 :  17:01:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by zoro

10ος Μαραθώνιος "Μέγας Αλέξανδρος"

Ας γράψω και γώ τα "δικά μου"......
Τα τελευταία χρόνια είχα απωθημένο να τρέξω ένα μαραθώνιο με νορμάλ θερμοκρασία και χωρίς ήλιο!! Ειδικά το δεύτερο στην χώρα μας πολύ δύσκολο, άσε που απο την αυθεντική του '12 ούτε κάπως νορμάλ θερμοκρασία δεν είχαμε στους επόμενους..
Ξεκίνησα το '10 το ταξίδι των 42,195 χλμ από την Θεσσαλονίκη (04:16:10) και απο τότε "κόλλησα" με την απόσταση λόγω διαφόρων...παραμέτρων: έχω αρκετό ελεύθερο χρόνο, πάντα μου άρεσε το ελεύθερο τρέξιμο + η ποδηλασία, έπαιξα ερασετεχνικά παλιά για αρκετά χρόνια ποδόσφαιρο (γεν. 1963), σπάνια "βγάζω" τραυματισμό και σαν απόσταση μου αρέσει που έχει ποικιλία στην προεοιμασία!!
Με τα χρόνια εμπειρίας πλέον προσαρμόζω και το πρόγραμμα καλύτερα
Η επιλογή για τον 11ο πλέον μαραθώνιο ήταν η Θεσσαλονίκη και φέτος για 2 προσωπικούς λόγους: η ώρα έναρξης ( με διαφορά η καλύτερη, γι'αυτό απέκλεισα το Ναύπλιο) και ότι δεν τρέχεις σχεδόν μόνος (το μείον για μένα της Μεσσήνης παρόλο που μου αρέσει μερικές φορές το μοναχικό τρέξιμο αλλά δεν το μπορώ σε μαραθώνιο).
Φτάνοντας την Παρασκευή και με άλλους 2 δρομείς απο το πάρκο τρίτση σιγά-σιγά μπήκαμε στην "ψυχολογία" της πόλης αλλά...όχι του αγώνα
Αυτό άλλαξε απο Σάββατο μεσημεράκι, αρχικά φτάνοντας και συζητώντας με τον Λεωνίδα για τον ρυθμό του αγώνα ξεκινώντας στο 04:50. Η απόφαση ήταν ναι μεν με συνοπτικές διαδικασίες αλλά ξέροντας ότι το "έχουμε" έστω ολίγον οριακά και ότι έπρεπε να κατέβει τις 03:30 σε μαραθώνιο για 1η φορά και γώ μετά το περσινό 03:28 μήπως κάνω κοντά στο 03:24:30 που είχα στην ίδια διαδρομή απο το "11.
Πήγαμε μετά φυσικά και στην συνάντηση "των γλυκών" με τ"άλλα παιδιά γνωρίζοντας και απο κοντά el Cid (Γιώργο) και tzatzikis (Τάσος) που θα τρέχανε τον παρθενικό τους . Όταν ο Καλογερίδης είχε πεί για στόχο κάτω απο 4 προσωπικά το θεώρησα πολύ δύσκολο με τα χλμ που έβαζε, αλλά ο μπαγάσας είχε κρυμμένο ατού που το είδα στην συνάντηση.......τα κιλά του!!......μείον αρκετά!!....εκεί μέσα μου είπα: μπράβο του, το έχει και δεν θα πάρει στον λαιμό του τον πιτσιρικά
Μετά τα γνωστά μακαρόνια και σιγά σιγά να μαζευόμαστε
και ρίχνω μια ματιά για τον καιρό και τι βλέπω......καθόλου μα καθόλου πιθανότητα για ήλιο
Πρωϊνή επιβίβαση σε ίδιο λεωφορείο με elda και rigo (μόνο εμείς μιλάγαμε, άσε που ο rigo έδειξε και τον δρόμο στον οδηγό!!!!!)
Μετά τα συνιθισμένα πρίν το γνωστό "μπάμ" και φύγαμε για τον 11ο!!!!!!!!!:
Ξεκίνημα σταθερά μαζι με τον Λεωνίδα με την υπέροχη συννεφιά, την καλή θερμοκρασία και το ολίγον...σπαστικό ψιλόβρεχο που ελπίζαμε βάσει πρόγνωσης ότι μετά το 10ο χλμ θα σταμάταγε
Η διαδρομή για μένα η συγκεκριμένη είναι πλέον λές και βγαίνω στην γειτονιά μου!!
Θέλει μέχρι το 16 εγκράτεια επειδη είναι εύκολη και μόνο μικρές αποκλίσεις απο τον ρυθμό-στόχο. Σχεδόν μέχρι τον ημί το καταφέραμε (01:42) η βροχη όμως δημιούργησε τα γνωστα προβλήματα λόγω του χάλια οδοστρώματος με συνέπεια να αποσπα το μυαλο και την συγκέντρωση απο τον αγώνα. Εδω θελω να διευκρινίσω όμως ότι το "σκηνικό Αγγελόπουλου" για τρέξιμο ΧΩΡΙΣ ΝΟΤΙΑ μου αρέσει ανέκαθεν πολύ κοντρόλαρα τις σκεψεις μου καλά μέχρι το 32, έχανα ελάχιστα υγρά λόγω καιρού και μετά τον ημί αποφάσισα να μην δώ ξανά μέχρι τον τερματισμό τον συνολικό χρόνο, παρά μόνο τον ρυθμό μου ανά χλμ....όλο αυτό το διάστημα μαζί με τον Λεωνίδα και χωρίς ποτέ σε κανένα σημείο να καταλάβω και για τους δυο δυσφορία....
32ο!!!!!!!!
Το χλμ που για μένα κρινει πάντα το πώς θα τερματίσω, χάλια η ΥΠΕΡΟΧΑ........(άσχετα με τον χρόνο!!)
τελειώνοντας το 32ο ήμασταν δίπλα, τελευταίες κουβέντες μου: Λεωνίδααα-------Ναί-------ΕΝΑ ΔΕΚΑΡΑΚΙ ΤΕΜΠΟ, ΕΝΑ ΔΕΚΑΡΑΚΙ ΤΕΜΠΟ ΕΜΕΙΝΕ!!
Αυτοσυγκέντρωση στο 33 καλή, σκέψεις θετικές και γελαγα μόνος μου μέσα μου για το πόσο καλά ένιωθα περνώντας για τα δεδομένα μου γρήγορα τα χλμ και φτάνοντας στο 39500 περιπου ένιωσα λίγη κούραση, λίγο ρίξιμο ρυθμού, αγαλίαση χωρίς και τον θόρυβο πλέον απο τα απέναντι αυτοκίνητα και μετά στο 41 περίπου λέω να ανοίξω και λίγο, είχα δυνάμεις, όμως λογάριασα χωρίς τον ξενοδόχο γιατί ελάχιστα δευτερόλεπτα προτού ανοίξω με περνάει μία...γυναίκα φουριόζα (μετά είδα ότι ήταν η 1η Ελληνίδα!!) ωπότε μπαίνει σε εφαρμογή το...plan B, ποτέ-ΜΑ ΠΟΤΕ δεν περνάμε στα τελευταία μέτρα το ισχυρό φύλο άσε που απ'όσο πρόλαβα να δώ ήταν και "καλή"
τί λέγαμε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
αααααα, ναιιιιιιιιιιιι, για τον τερματισμό!
---------------------ΑΠΛΑ ΥΠΕΡΟΧΟΣ------------------



πληρης καλυψη του 3ημερου!!! και παλι αξιος!!! του χρονου θα σας χτυπησω την πορτα, το 17 θα τρεχω διπλα σας!!! εννοειται με το μπακαλοχαρτο!!!... kalogeridislazyteam.com sponsored by myasics!!!

-φτάνουμε?
-έχουμε πολυ δρόμο ακόμα...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

yannakas
Newbie Forum Runner

Greece


12 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/04/2015 :  17:55:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Φίλοι καλησπέρα και χρόνια πολλά...
Πρώτη φορά που γράφω κι αποφάσισα να μοιραστώ μαζί σας την όλη διαδικασία που κορυφώθηκε στον μαραθώνιο Μ.Αλέξανδρος...
Στα 43 μου ποτέ δεν ήμουν αθλητικός τύπος, αντίθετα ήμουν ο τύπος της κατάχρησης... δύο πακέτα τσιγάρα τη μέρα, μισό μπουκάλι ουίσκι κλπ... Τον Σεπτέμβριο , στις 16 του μήνα έκοψα το τσιγάρο και λόγω του ότι πήρα 7-8 κιλά ξεκίνησα να περπατάω... για όσους γνωρίζουν από την ευρύτερη περιοχή της Θεσσαλονίκης ξεκίνησα να περπατάω στον Ποταμό Επανομής... Μια απόσταση 5 χλμ μου φαινότανε βουνό... σιγά σιγά άρχισα να βάζω λεπτά τρεξίματος στην όλη διαδρομή, 1 λεπτό, 2 λεπτά κλπ... μέχρι που έφτασα να τρέχω 5 χλμ... κουραζόμουν μεν αλλά τα έτρεχα... αυτά αρχές Οκτώβρη, όταν και χάλασε ο καιρός και μαντρώθηκα στο γυμναστήριο... Πήρα ένα διάδρομο αγκαζέ και σιγά σιγά διαπίστωσα ότι ανέβαζα χιλιόμετρα... Το δε περίεργο είναι ότι όταν δεν πήγαινα να τρέξω, έβγαζα νευρικότητα κι έψαχνα το τσιγάρο... Μου είχε κολλήσει το σαράκι του τρεξίματος... Σιγά σιγά μπορεσα να τρέξω μιά ώρα συνεχόμενη, μετά 70 λεπτά κλπ... Εκεί ήρθαν οι διακοπές των Χριστουγέννων, και σε κάποια στιγμή ανακοίνωσα στην οικογένεια ότι θα τρέξω στον μαραθώνιο... το τι γέλιο έπεσε δεν λέγεται... μόνο η γυναίκα μου η Λίνα με πίστεψε, μου είπε "μπορείς.... αφού το θες θα το κάνεις"... ΄Ετσι ξεκίνησα πιο εντατικά τις προπονήσεις, διάβαζα ότι έβρισκα σχετικά με το τρέξιμο, αγόρασα καλά παπούτσια, εξοπλισμό ρούχα κλπ... Άρχισα να ξυπνάω στις 6 τις Κυριακές για να προλάβω το Long run, ώστε να μην λείψει ο μπαμπάς από την οικογένεια... Οι υπόλοιποι της φαμίλιας (γονείς αδέρφια φίλοι) συνέχιζαν να μου λένε ότι δεν θα τα καταφέρω... κι όσο αυτοί έλεγαν έτσι τόσο πείσμωνα... Κι έτσι πρωί πρωί της 5 Απριλίου βρέθηκα στην Πέλλα μαζί με τον φίλο μου τον Κώστα (Νο 1666) με καρφιτσωμένο το 1326 στο στήθος...
Εκκίνηση, ο Κώστας σαφώς πιο καλά προετοιμασμένος μου λέει "μην με ακολουθείς... τρέξε στο ρυθμό σου"... κι αυτό έκανα... Περνάνε τα χιλιόμετρα και δεν κουράζομαι... pace 6:30... να το 10, να το 15 στο 20 περίπου πιάνω έναν Ιάπωνα μεγάλο σε ηλικία που κοντευει να πέσει και του δίνω το gel που κρατούσα στα χέρια... φωτο στο 21, συνεχίζουμε λέω μέσα μου... όλα τα χιλιόμετρα στο 6:30, άκουγα για ανηφόρα ΣΙΔΕΝΟΡ και φοβόμουν... κρατούσα δυνάμεις, πάει κι η ανηφόρα... τρέχω χαλαρά, έχω την εικόνα του τερματισμού στο μυαλό μου... Η Λίνα και τα παιδιά να με περιμένουν... οι γιοι μου να είναι περήφανοι για μένα,να με χειροκροτούν... και περνάνε τα χιλιόμετρα... και πιάνω κουβέντα με τον Κώστα τον φαρμακοποιό της Αγγελάκη που βρήκα κάπου στο 28ο, και συνεχίζω ... κάπου στο 30-31-32 πιάνω τρεις φίλους από ένα fight club... κουράγιο... ένα δεκάρι το τρέχουμε κάθε μέρα... πάει το φάγαμε ρεεεεε... και φεύγω... νοιώθω δυνατός πολύ... άνετη αναπνοή... γέφυρα στο Κορδελιό,κατεβαίνω, τρέχω χαλαρά... μιλάω με τη Λίνα στο τηλέφωνο "έρχομαι της λέω... σε 40 τερματίζω" είμαι άνετος... νοιώθω υπέροχα... κι εκεί στο 36...κρακ... οπίσθιος μηριαίος στο αριστερό... όχι τώρα γμτ.. όχι τώρα... περπάτημα... τρέξιμο... πονάει γμτ... λιγο έμεινε γμτ.. θα βγει δεν μπορεί θα τερματήσω έστω κι αρκουδίζοντας... περπατημα... δοκιμή για τρέξιμο... πονάει... πονάει πολύ γμτ... κουτσαίνω... σφίγγω τα δόντια... 37-38-39-40 περπατοτρέξιμο...pace 7:30- 7:50 πονάω... αλλά εκεί νοιώθω καλύτερα... στο 40 και μετά νοιώθω καλύτερα...αρχίζω να τρέχω... μπήκα στην ευθεία... βλέπω την αψίδα, κόσμος χειροκροτεί... δακρύζω από συγκίνηση και περηφάνια... τρέχω, δεν πονάω τρέχω... στο 42 ακούω τον ξαδερφό μου να ωρύεται... "μπράβο ρε ξαααααα" high five και συνεχίζω, στα 20μέτρα η αδερφή μου ο γαμπρός μου να φωνάζουν.. που είναι η Λίνα γμτ...? που είναι τα παιδιά.... δακρυσμένος φτάνω στον τερματισμό... από αριστερά ακούω φωνές... Δημήτρη... Δημήτρη... Δακρυσμένος πέφτω στην αγκαλιά τους... η Λίνα και τα παιδιά... τους φιλώ... και σαστισμένος παω στην εθελόντρια... μετάλλιο... ένα μετάλλιο για μένα... το πρώτο μου... Χρόνος 4:46, αδιαφορώ για τον χρόνο... τα κατάφερα!!! Τερμάτισα ρε φίλε!!! Είμαι μαραθονοδρόμος!!!
Ευχαριστώ τη Λίνα... χωρίς αυτή να με στηρίζει δεν θα τα κατάφερνα...
Ευχαριστώ τον φίλο μου τον Κώστα (1666) για όλη την παρέα και τις συμβουλές όλο αυτό τον καιρό...
Ευχαριστώ τον άλλο φίλο Κώστα επίσης για τις συμβουλές...
Συγνώμη αν σας κούρασα αλλά έτσι το ένοιωσα... ευχαριστώ για την υπομονή σας, αλλά ως δρομείς μεγάλων αποστάσεων έχουμε ιόβειο υπομονή :)

Χαμογελάτε, νιώστε, βοηθήστε, αγαπήστε... Ζήστε ως ΑΝΘΡΩΠΟΙ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/04/2015 :  18:22:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπράβο και συνέχισε με εγκράτεια!
Μικρός είσαι ακόμη!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Despixi
Advanced Forum-Runner

Greece


284 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/04/2015 :  18:29:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Mπράβο σου.... συνέχισε έτσι και δεν φαντάζεσαι τι όμορφα συναισθήματα θα νιώσεις κ τι καταπληκτικές εμπειρίες θα ζήσεις...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/04/2015 :  18:33:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...συγχαρητηρια Δημητρη... και καλως ορισες στο φορουμ!!!Αυτο που εκανες εσυ σε λιγους μονο μηνες...χρειασθηκα δυο χρονια και βαλε...για να το καταφερω...!!! Απο δω και περα...με λιγη συνεπεια, που οπως ηδη απεδειξες την εχεις, τα καλυτερα ερχονται...αφου οι επιδοσεις θα βελτιωνονται, χωρις να το πολυκαταλαβαινεις...ωστοσο το μεγαλυτερο κερδος απο την ολη ιστορια....ειναι οτι "γλυτωσες" απο το τσιγαρο!!!Προσωπικα ... απο το 2012 που το εκοψα...κι ακομα μου λειπει το ατιμο...!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/04/2015 :  19:58:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
μπράβο Δημήτρη! άξιος! Συνέχισε έτσι!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

lemonidas1
Senior Forum-Runner

Greece


766 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/04/2015 :  20:06:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπραβο σου φιλε!Τα καταφερες πολυ καλα!Καλη συνεχεια και χρονια πολλα!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kostao
Advanced Forum-Runner

Greece
410 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/04/2015 :  20:08:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια!!
Η κάθε επόμενη ιστορία που διαβάζω με συγκινεί περισσότερο!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gianniss
Newbie Forum Runner

Greece


25 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/04/2015 :  20:38:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δημήτρη μπράβο!Απίστευτο,σχεδόν άθλος μέσα από την εξάμηνη
περίπου ενασχόλησή σου με το τρέξιμο...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

papako
Senior Forum-Runner

Greece
689 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/04/2015 :  21:09:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
πρέπει να μαζευτούν όλες αυτές οι προσωπικές ιστορίες (που είναι πολλές) σε ένα link, που θα το λαμβάνει κάθε νέο μέλος με την εγγραφή του.
Πραγματικά, post σαν του Δημήτρη δίνουν κουράγιο και ψυχική ανάταση σε όλους όσους το χρειάζονται.

Εμένα τουλάχιστον, το ποστ αυτό με έκανε να θέλω να βγω στον δρόμο....

ΜΠΡΑΒΟ ΔΗΜΗΤΡΗ

Στέφανος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 56 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000