Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Γενική συζήτηση
 Ποιός θα μας προστατεύσει απο την αστυνομία;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 32

Gypaetos
Elite Forum-Runner

Greece
1953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2014 :  11:12:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Fidelio

Να σου εξηγησω τι ειναι. Κλίμα ιδιωτευσης είναι αυτό που λέμε είσαι σε μια παρέα και μιλάς για κάποια πράγματα που αφορά συγκεκριμένα άτομα , ερήμην τους. Ανάλογα τον χαρακτήρα του καθενός μπορεί να ξεκατινιαζεται για πρόσωπα ή να αναλύονται καταστάσεις πιο ιδιωτικου χαρακτήρα. Η περιπτωση σου , σε αυτο εδώ το θέμα , αφορά την πρώτη κατηγορία.

People make life so much worse than it has to be and believe me, it's a nightmare without their help. ~ Boris Yelnikoff



Να ευχαριστήσουμε τον Fidelio που μας μαθαίνει νέες λέξεις και εισάγει νεολογισμούς, "πλουτίζοντας" την ελληνική γλώσσα και διασκεδάζοντας και την ομήγυρη (βασικό αυτό). Το "κλίμα ιδιώτευσης" (και όχι "ιδώτευσης" όπως είχες γράψει αρχικά) ΔΕΝ έχει να κάνει με αυτό που γράφεις παραπάνω. Βασικά δεν έχει καμία σχέση απολύτως. Κάνε ένα απλό γκουγκλάρισμα στο διαδίκτυο για να δεις τι σημαίνει: είναι η αποχή από τη δημόσια ζωή, το πέρασμα στον ιδιωτικό βίο, η αποστασιοποίηση και η αδιαφορία και απάθεια, η απολιτικοποίηση.

http://www.agelioforos.gr/default.asp?pid=7&ct=36&artid=22604
http://www.lexigram.gr/lex/enni/%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CF%8E%CF%84%CE%B5%CF%85%CF%83%CE%B7#Hist1

Πες μου εσύ τώρα τι σχέση έχει ο ορισμός αυτός με τα παραπάνω (που βγάζεις από την κοιλιά σου) και πώς περιμένεις κανείς να καταλάβει τι εννοείς και να σε πάρει στα σοβαρά; Και μιλάω για ένα μόνο παράδειγμα από αυτά που γράφεις. Δεν έχει να κάνει με το αν διαφωνώ με αυτά που γράφεις (και με άλλους διαφωνώ εξάλλου, και πιθανόν περισσότερο απ'ό,τι με εσένα), ούτε με ότι συχνά δεν σέβεσαι τον συνομιλητή σου, ούτε καν με το ότι έχεις φάει του κόσμου τις τάπες και εξακολουθείς να σφυρίζεις αδιάφορα. Είναι που πραγματικά συχνά ΔΕΝ βγαίνει νόημα από αυτά που γράφεις (ακόμα κι όταν κάποιες φόρες έχεις ένα αρκετά πρωτότυπο τρόπο σκέψης που μπορεί θεωρητικά να βοηθήσει την συζήτηση), παρ' όλο (ή μάλλον ακριβώς επειδή) προσπαθείς να τα παρουσιάσεις με περισπούδαστο τρόπο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2014 :  11:20:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Diamantis

quote:
Originally posted by Rigelian

quote:
Originally posted by Diamantis

quote:
Originally posted by Rigelian

quote:
Originally posted by Diamantis

quote:
Originally posted by Rigelian

Ήμουν και είμαι πανταχού παρών.

Ψεύτικο προφίλ, ανύπαρκτο γεγονός, κλασική αριστερή προπαγάνδα.
Το έχω ξαναποστάρει, μελετήστε το: http://www.highexistence.com/amusing-ourselves-to-death-huxley-vs-orwell/



Αυτό δεν ισχύει βεβαίως - αντιστρόφως - για την MARFIN!



Εκεί οι διαδηλωτές σκότωσαν 3 υπαρκτούς ανθρώπους, τι ακριβώς να ισχύει;


Α) Ήσουν παρόν στο έγκλημα αυτό;
Β) Είσαι πεπεισμένος ότι ήταν οι διαδηλωτές (σίγα μη δεν είσαι!) και όχι παρακρατικοί;
Γ) Αν ήταν οι διαδηλωτές, σε ποια κατηγορία διαδηλωτών κατατάσσονται; (προφανώς στους αριστερούς;)
Δ) Ποιους εννοείς εσύ αριστερούς; (προφανώς τους ταραξίες;)
Ε) Έμαθες τα νέα από την TV και τις εφημερίδες;
ΣΤ) Τα οποία δεν υπόκεινται στην προπαγάνδα των ΜΜΕ και στο κειμενάκι του Orwell και του Huxley;

Έχω αρχίσει να μπαίνω στο μυαλό σου;
Είμαι λοιπόν κι εγώ "πανταχού παρόν"...




To ._ σημαίνει ότι συνεχίζεις, ε;

Ι. Όχι. Εσύ;
ΙΙ. Συμμετείχαν στη διαδήλωση=διαδηλωτές. Αν ήταν παρακρατικοί, τροτσκιστές, επιπλοποιοί, σαλαμέμποροι, ας το βρει η δικαιοσύνη. Εσύ ποιοι θεωρείς ότι έκαναν το έγκλημα;
ΙΙΙ. Πού να το ξέρω; Εσύ ξέρεις;
IV. Αν ξέρεις την απάντηση, δεν έχει νόημα η ερώτηση. Πίστευε!
V. Από διάφορες πηγές. Εσύ;
VI. Όλα υπόκεινται.

VII. Θέλεις να καταλήξεις κάπου;

Στο Μυαλό του Τζον Μάλκοβιτς και του Rigelian, η νέα επιτυχία του Παντελή Βούλγαρη!


Ναι, συνεχίζω με τους κανόνες μιας ορθής συζήτησης
κι ελπίζω εποικοδομητικής.
Η συζήτηση έχει νόημα
όταν της το δίνουμε, φίλε Rigo.

Όσο για τις επερωτήσεις σου,
θα σου απαντήσω
όχι για να σε πείσω
(πως να σε πείσω άλλωστε
όταν όλα τα θεωρείς αριστερή προπαγάνδα!)
Άκου λοιπόν :

Α) Ναι, ήμουν. Όπως και το 1991 μπροστά στον εμπρησμό του Κ. Μαρούσης με τους 4 νεκρούς. Ή μπροστά στον βανδαλισμό των δυνάμεων καταστολής που "κατέβασαν" την τζαμαρία ξενοδοχείου - μπροστά στα μάτια μου - στην Πατησίων και Χαλκοκονδύλη, για να ακούσω την επομένη στην τηλεόραση ότι το κάναμε οι φοιτητές! (τι λέει η κβαντική τεχνολογία για αυτό, Fidelie;).
Β & Γ) Οι γνωστοί - άγνωστοι (που λέει και το ίδιο το σύστημα). Κουκουλοφόροι. Παρακρατικοί κατ' εμέ. Όποιος δεν φοβάται, δεν έχει να κρύψει κάτι. Ούτε το πρόσωπό του. Όποιος φοβάται, κάθεται σπίτι ή φοράει κουκούλες.
Δ) Σαφώς και ξέρω την απάντηση. Την τοποθέτησή σου ήθελα απέναντι στο φιλοθεάμον κοινό. Για να ξέρουμε τι προσδιορίζεις σαν "αριστερός" όταν αναφέρεσαι στον όρο. Για να αποφευχθούν οι μελλοντικές παρεξηγήσεις, βρε αδερφέ!
Ε) Σου απάντησα στην Α.
ΣΤ) Τότε στο εξής να μέμφεσαι εξίσου και την προπαγάνδα των ΜΜΕ, τα οποία, ως γνωστόν, διαφυλάττουν την ακεραιότητα της εξουσίας.

VII) Έχω ήδη καταλήξει. Δίνω την ευκαιρία στους αναγνώστες να καταλήξουν κι οι ίδιοι. Για τις απόψεις μου, τις απόψεις σου. Για τον Diamantis, για τον Rigelian.



Διαμαντή, το πρόβλημα με την αριστερά και τους αριστερούς (σε αφήνω να επιλέξεις τους ορισμούς) είναι ότι θεωρούν, προφανώς λανθασμένα, ότι έχουν κάποιαν "ηθική υπεροχή" και "δικαιούνται" να μιλουν κάνοντας μαθήματα, προπαγάνδα, ακόμα και προσηλυτισμό. Ενίοτε με ύφος χιλίων καρδιναλίων. Καλό θα ήταν να υπάρξει κάποια απεμπλοκή.

Η συζήτηση γίνεται μεταξύ δύο ή περισσοτέρων ατόμων, όποιος συμμετέχει δέχεται τους κανόνες της και ορίζει, και αυτός, το νόημά της.

Κάνεις λάθος, λοιπόν, δεν τα θεωρώ όλα αριστερή προπαγάνδα, παρά μόνο αυτά που, κατά τη γνώμη μου, είναι. Αυτό με τον δήθεν Γερμανό, δεν υπάρχει πουθενά ως καταγγελία σε καμία αστυνομία ή δικαιοσύνη, αυτός ο άνθρωπος απλώς δεν υπάρχει, σε κανέναν κατάλογο του Erasmus, είναι μόνο ένα fake profile sto facebook στο πλαίσιο μιας προπαγάνδας. Θα αλλάξω γνώμη αν υπάρξουν στοιχεία. Μέχρι τότε, αυτή είναι η γνώμη μου, τονίζω και πάλι κάτι προφανές μεν, αλλά που εσύ και πολλοί άλλοι δεν έχετε πει ποτέ! Θεωρείτε την δική σας γνώμη ως θέσφατο, ως κάτι ανώτερο, όπως ξεκάθαρα φαίνεται και από εδώ: "Έχω ήδη καταλήξει. Δίνω την ευκαιρία στους αναγνώστες να καταλήξουν κι οι ίδιοι. "

Στους κουκουλοφόρους συμφωνούμε. Στο ποιοι κρύβονται πίσω από την κουκούλα διαφωνούμε. Δεν θυμάμαι αν η κουκούλα έγινε τελικά ιδιώνυμο αδίκημα, ας μας διαφωτίσουν οι δικηγόροι, αλλά μήπως θυμάσαι ποιοι αντιδρούσαν σε αυτό;

Αφού ξέρεις την απάντηση, μπορείς να μου την πεις να τη μάθω κι εγώ; Αριστερός είναι αυτός που ασπάζεται αριστερές ιδεολογίες. Σοσιαλιστής, κομμουνιστής. Και φυσικά δέχομαι ως αριστερό όποιον αυτοπροσδιορίζεται ως αριστερός. Αυτό βρίσκω στα λεξικά. Εσύ ποιος εννοείς αριστερούς;

Γιατί αποκαλείς την αστυνομία δυνάμεις καταστολής;

Και πού έχεις καταλήξει;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2014 :  12:14:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
http://left.gr/news/ti-hora-einai-ayti-poy-prepei-na-fovasai-tin-astynomia

http://www.topontiki.gr/article/88041/Aporia-Germanou-gia-ta-deonta-tis-ELAS--Ti-xora-einai-auti-pou-prepei-na-fobasai-tin-astunomiarn

Δεν υπάρχει πουθενά το όνομά του! (μήπως είναι ο Nils Holgersson? ) Μόνο μια φωτό και ένα προφίλ στο fb!

Μα καλά, πιστεύετε ακόμα ότι είναι αληθές το συγκεκριμένο "περιστατικό";;;;;
Αν κάνω τόσο λάθος, παρακαλώ διαφωτίστε με!

Edited by - Rigelian on 21/11/2014 12:16:18
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Wolf
Advanced Forum-Runner

Greece


309 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2014 :  12:21:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Λες να είναι ο μικρός αδερφός της Ηλένιας;
Μοιάζουν και στα "χρώματα"!

---------------------------
Run Wolfieee!!!!Ruuuun!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Wolf
Advanced Forum-Runner

Greece


309 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2014 :  12:33:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πέρα από την πλάκα!
Δε θα μου έκανε εντύπωση να είναι όντως φοιτητής, και ειδικά ξένος, να τον ρώτησε κάνας αούγκανος τι περιμένει στα Ελληνικά,
να μην του απάντησε γιατί απλά δεν κατάλαβε, και να τον κοπάνησε ούτως ή άλλως γιατί δεν του απαντούσε!
Θυμίζει λίγο ΑΜΑΝ και το σκετσάκι με τον Γιάννη τον μουγκό αυτό που λέω, αλλά δεν θα μου έκανε εντύπωση να συνέβη κάτι τέτοιο!


---------------------------
Run Wolfieee!!!!Ruuuun!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GERMANOS
Master Forum-Runner

6557 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2014 :  13:41:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
''Και φυσικά δέχομαι ως αριστερό όποιον αυτοπροσδιορίζεται ως αριστερός.''

Αυτό που είπε ο Χατζιδάκις:
Στην Ελλάδα είσαι ό,τι δηλώσεις
Εάν υπάρχει φυσικά ο κάθε Rigelian
για να το δεχτεί μετά χαράς
γιατί τον βολεύει
και να μην μπορεί να προσδιορίσει
τους προβοκάτορες!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Fidelio
Master Forum-Runner



2582 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2014 :  14:38:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Diamantis
(...)....Ναι, ήμουν. Όπως και το 1991 μπροστά στον εμπρησμό του Κ. Μαρούσης με τους 4 νεκρούς. Ή μπροστά στον βανδαλισμό των δυνάμεων καταστολής που "κατέβασαν" την τζαμαρία ξενοδοχείου - μπροστά στα μάτια μου - στην Πατησίων και Χαλκοκονδύλη, για να ακούσω την επομένη στην τηλεόραση ότι το κάναμε οι φοιτητές! (τι λέει η κβαντική τεχνολογία για αυτό, Fidelie;).(...)


Ευχαρίστως

Βασικά υπάρχουν δύο αντικρουόμενες απόψεις για την κβαντική θεώρηση των φαινομένων, η μία προυποθετει τυχαιότητα και η άλλη περιλαμβάνει άγνωστες μεταβλητές αιτιοκρατικής όμως φύσεως. Σε κάθε περίπτωση όμως οι δύο αυτές προσεγγίσεις συμφωνούν στο αποτέλεσμα. Οτιδήποτε άλλο είναι στην σφαίρα του φανταστικου , πριν γίνει πραγματικότητα. Μπερδευτήκατε; Υπομονή, ξεχάστε όσα ξέρατε μέσω της κλασικής διαίσθησης αν θέλετε να διαβάσετε παρακάτω.

Χαρακτηριστικοί εκπροσωποί των αντιμαχώμενων πλευρών είναι ο Erwin Schrödinger για την επικρατέστερη θεωρία , και ο David Bohm για την αιτιοκρατική σχέση γεγονότων (αγνωστο πως) που οδηγούν στα φαινόμενα της φύσης.

Η απωθητική τάση για την φυσική μας έσπρωξε στο να προσπαθήσουμε να απλοποιησουμε την περιγραφή των φαινομένων χωρίς ωστόσο να παρεκλήνουμε από την επιστημονική βάση/αρχές. Για να καταλάβουμε λοιπον πως διαμορφώνεται η πραγματικότητα (έχουμε βάσιμες πληροφορείες για την ύπαρξη του ρωσικου εξοπλισμου στρέβλωσης στην κουμουνδουρου) θα περιγράψουμε το παρακάτω παράδειγμα:

Εχουμε έναν ματατζή ΚΑΙ έναν διαδηλωτή και ένα τεράστιο κουτι που να χωράει και τους δυό άνετα. Αφηνουμε μόνος τους μέσα στο κουτι (το ξέρω , είμαστε κρετίνοι..) και κλείνουμε το κουτί. Ποιες πιθανότητες λοιπον έχουμε ο ματατζής να σπάσει στο ξύλο τον διαδηλωτή;

Χα! Εδώ σε θέλω. Οι πιθανότητες αγαπητοί μου είναι 50-50 ... (αλλά ξέρω οτι μέσα σας σκέφτεστε οτι θα στοιχιματίζατε όλη σας την περιουσία για την μία ..περίπτωση)










Ας κάνουμε λοιπον και τον ουσιαστικό συνειρμό σχετικά με την θεματική της παρούσης συζήτησης. Για αυτους λοιπουν που έχουν ζήσει παρόμοιες καταστάσεις, η πραγματικότητα έχει όπως ακριβώς φαίνεται στις φωτογραφίες από τις 100αδες που υπάρχουν στο δίκτυο. Για αυτους που προτίμησαν να κάτσουν σπιτι τους , στο καναπέ τους και να δουν "ποιος θέλει να γίνει εκατομυριουχος" η πραγματικότητα έχει όπως ακριβώς φαντάζονται οτι ..είναι.

Ετσι έχει η κατάσταση καλοί μου συνομιλητές, η κοινωνική πραγματικότητα καθορίζεται από την κοινωνική συνείδηση, την αλληλεγύη, τον ωχαδελφισμό , την βολική καρέκλα κ.ο.κ.

https://www.youtube.com/watch?v=DiFZuqGvj84




People make life so much worse than it has to be and believe me, it's a nightmare without their help. ~ Boris Yelnikoff

Edited by - Fidelio on 21/11/2014 14:46:37
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

andrem
Senior Forum-Runner

482 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2014 :  15:22:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Να προσθεσω αν μου επιτρεπεις φιλε fidelio για τις φωτογραφιες που ποσταρες για τις 100δες αλλες και τα βιντεο που δειχνουν την βαρβαροτητα και την κτηνωδια των ΜΑΤ ,με τα πολυ λιγα που εχω διαβασει και καταλαβει απο κβαντικη φυσικη ,σε καποιο παραλληλο συμπαν δεν ανοιξαν κεφαλια ουτε εσπασαν δοντια ανθρωπων πεσμενων κατω η δεμενων πισθαγκωνα.Η μηπως εγιναν σε παραλληλο συμπαν και εδω δεν ανοιξε μυτη;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Fidelio
Master Forum-Runner



2582 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2014 :  15:26:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Είναι 50-50 andrem... :)

(αυτό τώρα δεν έπρεπε να το πω,ε; )

People make life so much worse than it has to be and believe me, it's a nightmare without their help. ~ Boris Yelnikoff
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GERMANOS
Master Forum-Runner

6557 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2014 :  15:27:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Η θεωρία της σχετικότητας θα ταίριαζε καλύτερα!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nek2000
Elite Forum-Runner

Greece


1276 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2014 :  15:30:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Rigelian

http://left.gr/news/ti-hora-einai-ayti-poy-prepei-na-fovasai-tin-astynomia

http://www.topontiki.gr/article/88041/Aporia-Germanou-gia-ta-deonta-tis-ELAS--Ti-xora-einai-auti-pou-prepei-na-fobasai-tin-astunomiarn

Δεν υπάρχει πουθενά το όνομά του! (μήπως είναι ο Nils Holgersson? ) Μόνο μια φωτό και ένα προφίλ στο fb!

Μα καλά, πιστεύετε ακόμα ότι είναι αληθές το συγκεκριμένο "περιστατικό";;;;;
Αν κάνω τόσο λάθος, παρακαλώ διαφωτίστε με!




Βάζεις link που περιέχει την απάντηση και ακόμα δεν πιστεύεις. Τι άλλο να σου πει κανείς; Όλα τα άλλα είναι περιττά. Μόνο μια φωτό και ένα προφίλ στο fb! Τι άλλο θα ήθελες δηλαδή για να πιστέψεις; Αριθμό ταυτότητας και τη διεύθυνση του σπιτιού του;
Εδώ το προφίλ του https://www.facebook.com/nils.he.3 αν βαριέσαι να διαβάσεις αυτά που ποστάρεις ο ίδιος
Έχει και σχόλιο κάτω από την φωτογραφία. Το δίαβασες;

Edited by - Nek2000 on 21/11/2014 15:35:37
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Fidelio
Master Forum-Runner



2582 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2014 :  15:40:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
[Τίμο ο Αλβέρτος στο τέλος της πορείας του μετάνιωσε για την αμφισβήτηση που έδειξε στην παραδοξότητα της κβαντικής φυσικής.
Ξέρεις το γνωστό, ο θεός δεν παίζει ζάρια...

Πέρα από την πλάκα, εγώ πάλι είμαι της άποψης οτι την πραγματικότητα την διαμορφώνουμε εμείς, ακόμα και μέσα από τον τρόπο που σκεφτόμαστε. Ετσι και στον κοινωνικό αγώνα. Αμα κάθεται ο κόσμος εκεί που βολεύεται απλά καθυστερεί να έρθει το επόμενο, το καλύτερο, ..αν δεν τελειώσει πρωιμα, αν δεν έχει ήδη τελειώσει. Αλλα εμείς πρέπει να κάνουμε το καλύτερο που πιστεύουμε ακομα και αν ξέραμε οτι θα...αποτύχουμε.]

People make life so much worse than it has to be and believe me, it's a nightmare without their help. ~ Boris Yelnikoff
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2014 :  15:41:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Στο προφίλ έχω μπει από την πρώτη στιγμή. Ξαναλέω, δεν υπάρχει πουθενά ως καταγγελία σε καμία αστυνομία ή δικαιοσύνη, αυτός ο άνθρωπος απλώς δεν υπάρχει, σε κανέναν κατάλογο του Erasmus δεν εμφανίζεται.

Δεν μου λέει κάτι ένα προφίλ στο fb, μια φωτό που φαίνεται στημένη (αν σε χτυπήσουν οι αστυνομικοί, όπως ισχυρίστηκε, δεν πας σπίτι να βγάλεις φωτό με τα αίματα πάνω σου, φορώντας καθαρά ρούχα...) όταν δεν υπάρχει τίποτα μα τίποτα άλλο!

ΥΓ: Δεν ξέρω γερμανικά!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Fidelio
Master Forum-Runner



2582 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2014 :  15:42:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
..ναι αμα σε χτυπήσει η αστυνομία ριγκ, πας στην αστυνομία να φας και άλλο ξύλο.. :p

People make life so much worse than it has to be and believe me, it's a nightmare without their help. ~ Boris Yelnikoff
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2014 :  15:48:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Fidelio

..ναι αμα σε χτυπήσει η αστυνομία ριγκ, πας στην αστυνομία να φας και άλλο ξύλο.. :p

People make life so much worse than it has to be and believe me, it's a nightmare without their help. ~ Boris Yelnikoff



Α, δηλαδή όσους με όνομα και επώνυμο έχει χτυπήσει η αστυνομία, δεν έκαναν καταγγελία, ε;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 32 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000