Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Run The Lake 2014
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 8

PATENTAS
Elite Forum-Runner

Greece
1494 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 24/11/2014 :  14:01:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ανοίγω το εν λόγω θέμα γιατί παρόλο που έκανα εγγραφή την προηγούμενη εβδομάδα με άλλους 3 συντρέχτες και έχω επικοινωνήσει ήδη 3 φορές στο σταθερό τηλέφωνο που δίδεται στο www.runthelake.gr
δεν έχω λάβει επιβεβαίωση εγγραφής.
Έχει άλλος αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα;

Για την ιστορία να αναφέρω ότι ο συγκεκριμένος αγώνας είναι από τους καλύτερους που έχω συμμετάσχει σε όλα τα επίπεδα, όπως οργάνωση, διαδρομή, παροχές, δωρεάν είσοδο στη λίμνη της Βουλιαγμένης για μπάνιο, δώρα, κλπ.

Ελπίζω να μην υπάρξει απρόοπτο και να πραγματοποιηθεί ο αγώνας αυτός.

Gypaetos
Elite Forum-Runner

Greece
1953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/11/2014 :  14:25:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κι εγώ έκανα εγγραφή και δεν έχω λάβει κάτι, αλλά δε νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα. Χτες στο δεκάρι του ΣΔΥΑ μοίραζαν φυλλάδια για τον αγώνα στη λίμνη κι έλεγαν ότι έχουν ήδη γίνει 600 (νομίζω) εγγραφές. Φαντάζομαι ότι όταν πλησιάσουν οιι μέρες θα έρθει ειδοποίηση. Πράγματι πολύ ωραίος αγώνας τόσο από άποψη διαδρομής όσο και από άποψη παροχών και ιδίως λόγω του μπάνιου στη λίμνη μετά!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

roberto4carlos
Advanced Forum-Runner



421 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/11/2014 :  14:34:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...όταν λέτε μπάνιο στη λίμνη μετά, τι εννοείται ? (Δεκέμβρης είναι όχι Ιούλης)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Gypaetos
Elite Forum-Runner

Greece
1953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/11/2014 :  18:39:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by roberto4carlos

...όταν λέτε μπάνιο στη λίμνη μετά, τι εννοείται ? (Δεκέμβρης είναι όχι Ιούλης)



Δεν είμαι χειμερινός κολυμβητής αλλά εκεί μπαίνω άφοβα (με λίγη καθυστέρηση βέβαια μέχρι να συνηθίσω). Έχει σταθερή θερμοκρασία το νερό στη λίμνη, χειμώνα-καλοκαίρι, κάπου 21-22 βαθμούς, δηλαδή αντέχεται. Καμία σχέση με την θάλασσα την ίδια εποχή.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

andyk
Newbie Forum Runner

30 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/11/2014 :  11:03:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Προσπαθώ να κάνω εγγραφή εδώ και 2 μέρες, αλλά το site τους (www.runthelake.gr) δε δουλεύει. Ξέρει κανείς πώς αλλιώς μπορεί να δηλώσει κάποιος συμμετοχή?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

roberto4carlos
Advanced Forum-Runner



421 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/11/2014 :  11:12:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by andyk

Προσπαθώ να κάνω εγγραφή εδώ και 2 μέρες, αλλά το site τους (www.runthelake.gr) δε δουλεύει. Ξέρει κανείς πώς αλλιώς μπορεί να δηλώσει κάποιος συμμετοχή?



δουλεύει!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

andyk
Newbie Forum Runner

30 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/11/2014 :  11:23:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by roberto4carlos

quote:
Originally posted by andyk

Προσπαθώ να κάνω εγγραφή εδώ και 2 μέρες, αλλά το site τους (www.runthelake.gr) δε δουλεύει. Ξέρει κανείς πώς αλλιώς μπορεί να δηλώσει κάποιος συμμετοχή?



δουλεύει!!



Τώρα ναι!
Ευχαριστώ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

annehor
Newbie Forum Runner

Greece


20 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/11/2014 :  15:16:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Να κάνω μια παρατήρηση; Ήθελα φέτος να δηλώσω γιατί δεν κατάφερα να πάω στο περσινό αλλά μάλλον δεν θα το κάνω. Μένω στην άλλη άκρη της Αθήνας και δεν είναι καθόλου εύκολο να πηγαίνω στη λίμνη ΚΑΙ το Σάββατο για την παραλαβή του bib ΚΑΙ την Κυριακή.Θα έπρεπε να έχουν και την Κυριακή το πρωί διαθέσιμη για την παραλαβή των πακέτων...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

andyk
Newbie Forum Runner

30 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/11/2014 :  15:29:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by annehor

Να κάνω μια παρατήρηση; Ήθελα φέτος να δηλώσω γιατί δεν κατάφερα να πάω στο περσινό αλλά μάλλον δεν θα το κάνω. Μένω στην άλλη άκρη της Αθήνας και δεν είναι καθόλου εύκολο να πηγαίνω στη λίμνη ΚΑΙ το Σάββατο για την παραλαβή του bib ΚΑΙ την Κυριακή.Θα έπρεπε να έχουν και την Κυριακή το πρωί διαθέσιμη για την παραλαβή των πακέτων...



Πέρσι, ατύπως μπορούσες να παραλάβεις τον αριθμό και πριν τον αγώνα. Εγώ έτσι τον παρέλαβα και μάλιστα είχε αρκετό κόσμο το πρωί που περίμενε να παραλάβει το πακέτο συμμετοχής. Δεν το ανέφεραν στην προκήρυξη, αλλά μου το είχαν πει τηλεφωνικώς. Αν θέλεις διευκρίνισε το τηλεφωνικώς.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/11/2014 :  15:51:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πέρυσι μπορούσες να παραλάβεις τον αριθμό Κυριακή, αλλά μπλουζάκι σου έδιναν άσχετο με το νούμερο που είχες δηλώσει και έλεγαν καλύτερα να ερχόσασταν Σάββατο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Orcatattoo
Senior Forum-Runner

587 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/11/2014 :  17:21:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αν έχω καταλάβει σωστά, δικαίωμα για δωρεάν είσοδο στη λίμνη μετά τον αγώνα δεν θα έχουν όλοι οι συμμετέχοντες αλλά μόνο οι 6 πρώτοι 3 άνδρες + 3 γυναίκες).
Σωστά??

Θυμάμαι οτι πέρσι (νομίζω) και πρόπερσι (σίγουρα) είχαν όλοι οι συμμετέχοντες!

Τι ισχύει φέτος?

Good things come to those who wait..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

smoked
Newbie Forum Runner

Greece
36 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/11/2014 :  18:07:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
2. Πληροφορίες διαδρομών
"Οι τερματίσαντες μπορούν, αν θέλουν, να κολυμπήσουν ‘δωρεάν’, αφού η θερμοκρασία του ιαματικού νερού της λίμνης κυμαίνεται κατά τη διάρκεια του χειμώνα από 22 έως 24 βαθμούς Κελσίου" ..
Παρακάτω, στην κατηγορία Επαθλααναφέρουν ότι προσφέρουν σαν δώρο: "στους 1ους, 30 δωρεάν προσωπικές επισκέψεις διάρκειας μέχρι 30/5/2015 και στους 2ους και 3ους 10 δωρεάν προσωπικές επισκέψεις διάρκειας μέχρι 30/5/2015".
Κάνεις τον κόπο να ποστάρεις, κάνε κ έναν κόπο να διαβάσεις την ανακοίνωση πιο πριν
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Orcatattoo
Senior Forum-Runner

587 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/11/2014 :  19:31:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by smoked

2. Πληροφορίες διαδρομών
"Οι τερματίσαντες μπορούν, αν θέλουν, να κολυμπήσουν ‘δωρεάν’, αφού η θερμοκρασία του ιαματικού νερού της λίμνης κυμαίνεται κατά τη διάρκεια του χειμώνα από 22 έως 24 βαθμούς Κελσίου" ..
Παρακάτω, στην κατηγορία Επαθλααναφέρουν ότι προσφέρουν σαν δώρο: "στους 1ους, 30 δωρεάν προσωπικές επισκέψεις διάρκειας μέχρι 30/5/2015 και στους 2ους και 3ους 10 δωρεάν προσωπικές επισκέψεις διάρκειας μέχρι 30/5/2015".
Κάνεις τον κόπο να ποστάρεις, κάνε κ έναν κόπο να διαβάσεις την ανακοίνωση πιο πριν



Α) Την ειρωνία κράτα την για λογαριασμό σου!
Β) Από αυτά που πόσταρες και που εγώ δεν διάβασα όπως λες, καταλαβαίνεις οτι είναι δωρεάν η βουτιά ή όχι? Πρόπερσι ήταν, όπως προανέφερα και γραφόταν ξεκάθαρα στις παροχές! Φέτος?

Good things come to those who wait..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

smoked
Newbie Forum Runner

Greece
36 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/11/2014 :  19:59:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγγνωμη για την ειρωνία.. την κρατάω για τον ευαυτό μου. :-)
Καταλαβαίνω ότι είναι δωρεάν για όλους τους συμμετέχοντες για μόνο μετά τον αγώνα όπως πέρυσι (πρόπερσι έδιναν και δύο επιπλέον δωρεάν εισιτήρια), και οι πρώτοι κερδίζουν ελευθέρας για ένα διάστημα. Τις αποστρόφους στο δωρεάν νομίζω τις έβαλαν για έμφαση (εύχομαι)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Orcatattoo
Senior Forum-Runner

587 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/11/2014 :  20:13:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by smoked

Συγγνωμη για την ειρωνία.. την κρατάω για τον ευαυτό μου. :-)
Καταλαβαίνω ότι είναι δωρεάν για όλους τους συμμετέχοντες για μόνο μετά τον αγώνα όπως πέρυσι (πρόπερσι έδιναν και δύο επιπλέον δωρεάν εισιτήρια), και οι πρώτοι κερδίζουν ελευθέρας για ένα διάστημα. Τις αποστρόφους στο δωρεάν νομίζω τις έβαλαν για έμφαση (εύχομαι)



No hard feelings που λένε και στο χωριό μου!
Sorry κι από μένα!
Διάβασα την προκύρηξη εννοείται πριν ποστάρω και αυτό που ακριβώς πόσταρες είναι το ακαταλαβίστικο.
Απο τη μια λέει οτι "οι τερματίσαντες κολυμπούν δωρεάν" και από την άλλη, στα έπαθλα μιλάει μόνο για τους πρώτους!

Να βγει ένας υπεύθυνος να μας μιλησει! Που είναι?? Δεν υπάρχει κράτος!! Να βγει ο Πάγκαλος έστω που μένει παραδίπλα!


ΥΓ: Τα περί υπευθύνων είναι προφανές οτι είναι αστείο! Μην μου βγει το όνομα όπως προπερσι!!

Good things come to those who wait..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

annehor
Newbie Forum Runner

Greece


20 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/11/2014 :  13:22:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by andyk

quote:
Originally posted by annehor

Να κάνω μια παρατήρηση; Ήθελα φέτος να δηλώσω γιατί δεν κατάφερα να πάω στο περσινό αλλά μάλλον δεν θα το κάνω. Μένω στην άλλη άκρη της Αθήνας και δεν είναι καθόλου εύκολο να πηγαίνω στη λίμνη ΚΑΙ το Σάββατο για την παραλαβή του bib ΚΑΙ την Κυριακή.Θα έπρεπε να έχουν και την Κυριακή το πρωί διαθέσιμη για την παραλαβή των πακέτων...



Πέρσι, ατύπως μπορούσες να παραλάβεις τον αριθμό και πριν τον αγώνα. Εγώ έτσι τον παρέλαβα και μάλιστα είχε αρκετό κόσμο το πρωί που περίμενε να παραλάβει το πακέτο συμμετοχής. Δεν το ανέφεραν στην προκήρυξη, αλλά μου το είχαν πει τηλεφωνικώς. Αν θέλεις διευκρίνισε το τηλεφωνικώς.



Ευχαριστώ πολύ!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 8 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000