Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 Λοιπόν; Πως πάει η προπόνησή σας; Νο 5
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 100

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/12/2014 :  09:51:50  Εμφάνιση Προφίλ
Εχθες το βραδυ στο γηπεδο Πευκης:2κμ ζεσταμα, 7κμ τεμπο σε 31' 4.25''/κμ με ενα διαλ.στα 3,5κμ 2' jogging...
1κμ αποθεραπεια...

@@...το τεμπο μου βγηκε αρκετα καλα! μπορω να πω οτι δεν το περιμενα..

@@@...ασχημο περιστατικο συνεβει εχθες το βραδυ στο γηπεδο μεταξυ ενος δρομεα με 2-3 παλαιμαχους ποδοσφαιριστες της Πευκης..πεσανε κ κατι ψιλες...
δεν ξερω τον ακριβη λογο ουτε θα εξετασω το θεμα ποιος εχει το μεγαλυτερο φταιξιμο αλλα ενα ειναι το σιγουρο: Η ΠΑΙΔΕΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ απο εκει ξεκινανε ολα,αλλωστε δεν λεω κ κατι καινουριο..
Γενικοτερα ειναι κριμα να συμβαινουν τετοια περιστατικα ποσο μαλλον
τετοιες μερες που ειναι.

Την ανοιξη αν δεν την βρεις,την φτιαχνεις!

Οδυσσεας Ελυτης
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Koukouvagia
Elite Forum-Runner

1662 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/12/2014 :  10:11:01  Εμφάνιση Προφίλ
Πολύ λυπηρό να γίνονται τέτοια πράγματα.... Είναι φορές που αισθάνομαι ότι ο κόσμος ψάχνει αφορμή για να πλακωθεί...

Κρίμα...

________________________

Το δε θες και γίνεται, θέλε το σα γίνεται...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/12/2014 :  10:29:30  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by sotos-marathon

Εχθες το βραδυ στο γηπεδο Πευκης:2κμ ζεσταμα, 7κμ τεμπο σε 31' 4.25''/κμ με ενα διαλ.στα 3,5κμ 2' jogging...
1κμ αποθεραπεια...

@@...το τεμπο μου βγηκε αρκετα καλα! μπορω να πω οτι δεν το περιμενα..

@@@...ασχημο περιστατικο συνεβει εχθες το βραδυ στο γηπεδο μεταξυ ενος δρομεα με 2-3 παλαιμαχους ποδοσφαιριστες της Πευκης..πεσανε κ κατι ψιλες...
δεν ξερω τον ακριβη λογο ουτε θα εξετασω το θεμα ποιος εχει το μεγαλυτερο φταιξιμο αλλα ενα ειναι το σιγουρο: Η ΠΑΙΔΕΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ απο εκει ξεκινανε ολα,αλλωστε δεν λεω κ κατι καινουριο..
Γενικοτερα ειναι κριμα να συμβαινουν τετοια περιστατικα ποσο μαλλον
τετοιες μερες που ειναι.

Την ανοιξη αν δεν την βρεις,την φτιαχνεις!

Οδυσσεας Ελυτης




...μια χαρα σε "βλεπω" Σωτηρη...ειναι φανερο οτι η αποχη δεν σε επηρεασε καθολου! Ευχομαι απο δω και περα να πανε ολα καλα...κι οι προπονησεις σου να ειναι αποδοτικες και αποτελεσματικες!

Οσον αφορα στο χθεσινοβραδυνο ατυχες περιστατικο...θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου: ΠΑΙΔΕΙΑ ειναι το ζητουμενο για ολους μας....αφου, αν την ειχαμε...δεν θα ειχαμε φθασει ως χωρα...εδω που φθασαμε: στην οικονομικη χρεοκοπια, αλλα και στην χρεοκοπια θεσμων γενικοτερα!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/12/2014 :  10:42:06  Εμφάνιση Προφίλ
Σήμερα είχε 800άρια το πρόγραμμα. Πρωί πρωί καθώς το απόγευμα δε θα προλάβαινα με τίποτα.
Είχε αρκετή δροσούλα αλλά ήταν ωραία :-)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zakis
Forum-Runner

149 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/12/2014 :  15:21:08  Εμφάνιση Προφίλ
Σάββατο: 12.5Κ στο Άλσος Συγγρού με καλή παρέα σε 1.17 (μ.ό. ρυθμού 6.10, παλμών 151)

Δευτέρα:
Πρωί:Yoga για ενδυνάμωση και ευλυγισία. Λόγω Χριστουγέννων μάθαμε τις στάσεις του Έλατου και του Ταράνδου....
Βράδυ: 8Κ στο Ζηρίνειο σε 42.15 (μ.ό. ρυθμού 5.16, παλμών 146). Πολύ κρύο. Στα μισά τα δάκτυλα των χεριών είχαν ξυλιάσει και αναγκάστηκα να φορέσω τα γάντια της μηχανής (ρεζίλι των δρομέων....). Πάλι καλά που δεν κρύωσε το κεφάλι να βάλω κράνος.

Σήμερα: Προβλέπεται 1.5 ώρα μπασκετάκι.

Καλά Χριστούγεννα σε όλους!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tazi
Senior Forum-Runner



726 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/12/2014 :  16:17:11  Εμφάνιση Προφίλ
Χτες 16αρι σε ρυθμο 501, ειμαι μετα απο ιωση, ακομα δηλαδη δε μου εχει περασει και το χτεσινο μου βγηκε απο τη μύτη.
Σήμερα 10αρι σε MP, το φοβαμαι λόγω του κρυώματος. Κανονικα θα επρεπε να δωσω 2,3 μερες ξεκουραση αλλα οπως φανταζομαι οτι θα εκανε και το μεγαλύτερο ποσοστο του φορουμ η ιδεα τοσο μεγαλης αποχής μου φαινεται αδιανοητη. Απλα δε συναδει με τον δρομικο μου εθισμό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

panos1966
Advanced Forum-Runner

Greece
271 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/12/2014 :  20:26:55  Εμφάνιση Προφίλ
Και εγώ συμφωνώ μαζί σου Σωτήρη, δυστυχώς καθημερινά γινόμαστε μαρτυρες τέτοιων περιστατικών παντού και σίγουρα έτσι δεν πάμε μπροστά.....Χαίρομαι που είσαι καλά στην προπόνησή σου.
quote:
Originally posted by sotos-marathon

Εχθες το βραδυ στο γηπεδο Πευκης:2κμ ζεσταμα, 7κμ τεμπο σε 31' 4.25''/κμ με ενα διαλ.στα 3,5κμ 2' jogging...
1κμ αποθεραπεια...

@@...το τεμπο μου βγηκε αρκετα καλα! μπορω να πω οτι δεν το περιμενα..

@@@...ασχημο περιστατικο συνεβει εχθες το βραδυ στο γηπεδο μεταξυ ενος δρομεα με 2-3 παλαιμαχους ποδοσφαιριστες της Πευκης..πεσανε κ κατι ψιλες...
δεν ξερω τον ακριβη λογο ουτε θα εξετασω το θεμα ποιος εχει το μεγαλυτερο φταιξιμο αλλα ενα ειναι το σιγουρο: Η ΠΑΙΔΕΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ απο εκει ξεκινανε ολα,αλλωστε δεν λεω κ κατι καινουριο..
Γενικοτερα ειναι κριμα να συμβαινουν τετοια περιστατικα ποσο μαλλον
τετοιες μερες που ειναι.

Την ανοιξη αν δεν την βρεις,την φτιαχνεις!

Οδυσσεας Ελυτης

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

panos1966
Advanced Forum-Runner

Greece
271 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/12/2014 :  20:35:40  Εμφάνιση Προφίλ
Σήμερα 60' τα 20' στο 4.45' και τα υπόλοιπα 5.30'-6.00.Αύριο πιό χαλαρά, το Σάββατο επίσης και την Κυριακή πάω Θήβα....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/12/2014 :  21:36:58  Εμφάνιση Προφίλ
...σημερα το βραδακι στο Ζηρινειο 12 χλμ: 3 χλμ ζεσταμα και στη συνεχεια 2 σετ απο 5x200 σε 49" με 200 μετρα αργο τρεξιμο και ενδιαμεσα 2 χλμ στο 5'35"... και τελος 3 χλμ αποθεραπεια!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tazi
Senior Forum-Runner



726 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/12/2014 :  22:00:12  Εμφάνιση Προφίλ
Οπως το ειχα δυστυχως προβλέψει το 10αρι εγινε 6αρι μετα κοπου. Αποφασισα να σταματησω οχι γιατι δε μπορουσα να συνεχισω αν εσφιγγα τα δοντια αλλα γιατι ενιωσα πως δε θα ειχε κανενα πρακτικο νοημα, το αναποδο μαλλον. Τώρα κρυαδες και μιζερια, ευτυχως οχι πυρετος. Θα κοψω λίγο μια και οπως δειχνει δεν ειμαι ετοιμος ακομα για κανονικους προπονητικους ρυθμους. Φανταζομαι πως ως το τελος της εβδομαδας θα ειμαι οκ. Τοτε στο Πήλιο μαζι και με το γιο μου θα αναψει η ασφαλτος!
Καλες γιορτες σας παιδια!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tazi
Senior Forum-Runner



726 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/12/2014 :  22:02:53  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by spy

...σημερα το βραδακι στο Ζηρινειο 12 χλμ: 3 χλμ ζεσταμα και στη συνεχεια 2 σετ απο 5x200 σε 49" με 200 μετρα αργο τρεξιμο και ενδιαμεσα 2 χλμ στο 5'35"... και τελος 3 χλμ αποθεραπεια!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!



Σπύρο πολυ ωραια προπονηση κανεις! μου θυμιζεις τον εαυτο μου στο παρελθον.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

alexios33
Forum-Runner

Greece
120 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/12/2014 :  22:24:23  Εμφάνιση Προφίλ
4χμ στο 5:00, 11χμ στο 6:00

Όλα τα κομματια ενωμενα κατω από τα φωτα των ουρανων
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

alexios33
Forum-Runner

Greece
120 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/12/2014 :  00:07:03  Εμφάνιση Προφίλ
4χμ στο 5:00, 11χμ στο 6:00

Όλα τα κομματια ενωμενα κατω από τα φωτα των ουρανων
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/12/2014 :  13:43:55  Εμφάνιση Προφίλ
...30' ασκησεις ενδυναμωσης κορμου...και στη συνεχεια 1500 μετρα κολυμβητικα σε 38'25"!

@tazi: Νικο χαιρομαι πολυ που σου θυμιζω τον εαυτο σου του παρελθοντος (και παιρνω και πολυ κουραγιο απ'αυτο)...το ζητουμενο ομως ειναι στο μελλον να σου θυμιζω ... εστω το 70% ... του τωρινου σου εαυτου!!! Παρεπιπτοντως, πολλα περαστικα ... και καλες γιορτες!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

runner1979
Senior Forum-Runner

Greece


637 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/12/2014 :  14:54:37  Εμφάνιση Προφίλ
20άρι με μέσο ρυθμό 4:52 σήμερα νωρίς το πρωί για να φαγωθεί δίχως τύψεις η γαλοπούλα στο αυριανό ρεπό
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 100 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000