Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 Λοιπόν; Πως πάει η προπόνησή σας; Νο 5
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 100

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/12/2014 :  11:05:13  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Etien

quote:
Originally posted by spy

...σημερα η πρωτη διαλειμματικη στο Ζηρινειο, μετα τον μαραθωνιο Αθηνας: 20'προθερμανση...στη συνεχεια 13x300 σε 1'15" (ολα βγηκαν μεταξυ 1'11" και 1'14") με 40" διαλειμμα (αργο περπατημα)...και τελος 10'αποθεραπεια...συνολικα 10,2 χλμ με μεσο ρυθμο 5:21 το χλμ. Οπως μου φαινεται, η ταχυτητα μου εχει βελτιωθει καπως...γεγονος που με χαροποιει ιδιαιτερα!Εχουμε βεβαια πολυ δρομο ακομα!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!



Σπυρο καλημερα !!

Ειχα δηλωσει το 12ωρο,...αλλα την επομενη ημερα ηρθε ενα καλεσμα σε γαμο για εκεινη την ημερα και δεν θα μπορεσω τελικα να παρευρεθω !!Ευτυχως δεν το ειχα πληρωσει !!

Εμενα με την χαρα να τρεξω στην Ψαθα αλλα χτες γκρεμιστηκε σχεδον κι αυτο το ονειρο διοτι μαλλον εκεινες τις ημερες θα ειμαι για εργασια που δεν παιρνει μεταθεση!! !! Ασε ....ειμαι στεναχωρημενος πολυ ....

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!




Αμάν βρε στρατηγέΔέν παίζεις και κανα τζόκερ...

Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται συνήθως με τρείς τρόπους:την ελπίδα,το όνειρο και το χιούμορ.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/12/2014 :  11:09:36  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by trexantiris

quote:
Originally posted by spy

...σημερα η πρωτη διαλειμματικη στο Ζηρινειο, μετα τον μαραθωνιο Αθηνας: 20'προθερμανση...στη συνεχεια 13x300 σε 1'15" (ολα βγηκαν μεταξυ 1'11" και 1'14") με 40" διαλειμμα (αργο περπατημα)...και τελος 10'αποθεραπεια...συνολικα 10,2 χλμ με μεσο ρυθμο 5:21 το χλμ. Οπως μου φαινεται, η ταχυτητα μου εχει βελτιωθει καπως...γεγονος που με χαροποιει ιδιαιτερα!Εχουμε βεβαια πολυ δρομο ακομα!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!



Με τόσο μικρό διάλειμμα και αυξημένο αριθμό 300αριών, αυτή η προπόνηση είναι καλή πρόκληση!

Free your feet...free your senses!


Θα πρότεινα όμως το αργό περπάτημα να είναι αργό τρέξιμο
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Etien
Master Forum-Runner



5171 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/12/2014 :  11:50:03  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by ANASTASIOS

quote:
Originally posted by Etien

quote:
Originally posted by spy

...σημερα η πρωτη διαλειμματικη στο Ζηρινειο, μετα τον μαραθωνιο Αθηνας: 20'προθερμανση...στη συνεχεια 13x300 σε 1'15" (ολα βγηκαν μεταξυ 1'11" και 1'14") με 40" διαλειμμα (αργο περπατημα)...και τελος 10'αποθεραπεια...συνολικα 10,2 χλμ με μεσο ρυθμο 5:21 το χλμ. Οπως μου φαινεται, η ταχυτητα μου εχει βελτιωθει καπως...γεγονος που με χαροποιει ιδιαιτερα!Εχουμε βεβαια πολυ δρομο ακομα!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!



Σπυρο καλημερα !!

Ειχα δηλωσει το 12ωρο,...αλλα την επομενη ημερα ηρθε ενα καλεσμα σε γαμο για εκεινη την ημερα και δεν θα μπορεσω τελικα να παρευρεθω !!Ευτυχως δεν το ειχα πληρωσει !!

Εμενα με την χαρα να τρεξω στην Ψαθα αλλα χτες γκρεμιστηκε σχεδον κι αυτο το ονειρο διοτι μαλλον εκεινες τις ημερες θα ειμαι για εργασια που δεν παιρνει μεταθεση!! !! Ασε ....ειμαι στεναχωρημενος πολυ ....

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!




Αμάν βρε στρατηγέΔέν παίζεις και κανα τζόκερ...

Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται συνήθως με τρείς τρόπους:την ελπίδα,το όνειρο και το χιούμορ.





Ασε Αναστασιε...Ψαχνω να βρω κατι αλλο μπας και...ισορροπησω την κατασταση !!!!

Πιο πολυ στεναχωριεμαι που δεν θα δω ενα σωρο φιλους που θα ειναι εκει !!!!!

Ευχαριστω .
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

lemonidas1
Senior Forum-Runner

Greece


766 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/12/2014 :  12:25:32  Εμφάνιση Προφίλ
Προχθες 10 χλμ σε 52 λεπτα,εχθες πρωτη,μετα τον Αυθεντικο,πιο ειδικη προπονηση,2χλμ στο 5'20,5χ100 ανοιγματα,8χλμ στο 4'20 και τελος αλλα 2χλμ στο 5'20.Απο την αλλη βδομαδα ξεκιναω προγραμμα για Ναυπλιο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/12/2014 :  12:35:37  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Etien

quote:
Originally posted by spy

...σημερα η πρωτη διαλειμματικη στο Ζηρινειο, μετα τον μαραθωνιο Αθηνας: 20'προθερμανση...στη συνεχεια 13x300 σε 1'15" (ολα βγηκαν μεταξυ 1'11" και 1'14") με 40" διαλειμμα (αργο περπατημα)...και τελος 10'αποθεραπεια...συνολικα 10,2 χλμ με μεσο ρυθμο 5:21 το χλμ. Οπως μου φαινεται, η ταχυτητα μου εχει βελτιωθει καπως...γεγονος που με χαροποιει ιδιαιτερα!Εχουμε βεβαια πολυ δρομο ακομα!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!



Σπυρο καλημερα !!

Ειχα δηλωσει το 12ωρο,...αλλα την επομενη ημερα ηρθε ενα καλεσμα σε γαμο για εκεινη την ημερα και δεν θα μπορεσω τελικα να παρευρεθω !!Ευτυχως δεν το ειχα πληρωσει !!

Εμενα με την χαρα να τρεξω στην Ψαθα αλλα χτες γκρεμιστηκε σχεδον κι αυτο το ονειρο διοτι μαλλον εκεινες τις ημερες θα ειμαι για εργασια που δεν παιρνει μεταθεση!! !! Ασε ....ειμαι στεναχωρημενος πολυ ....

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!




...πολυ κριμα για το Σαββατο!Οσον αφορα στην Ψαθα, αυτο ειναι μακρια ακομα...και τα πραγματα πολυ ρευστα...οποτε μην προεξοφλεις απαραιτητα τη μη συμμετοχη σου!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/12/2014 :  14:16:45  Εμφάνιση Προφίλ
12 μερες χωρις ιχνος τρεξιματος...
....και αυτη η εβδομαδα ετσι θα συνεχιστει κ απο Δευτερα θα μπω σταδιακα με στοχο το Ναυπλιο εαν κ εφοσον κοιλιακοι-προσαγωγοι δωσουν το ΟΚ.

Την ανοιξη αν δεν την βρεις,την φτιαχνεις!

Οδυσσεας Ελυτης
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

panos1966
Advanced Forum-Runner

Greece
271 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/12/2014 :  22:21:00  Εμφάνιση Προφίλ
10χιλ. στο 5.30' σήμερα. Λίγο βαριά τα πόδια....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

runner1979
Senior Forum-Runner

Greece


637 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/12/2014 :  23:19:36  Εμφάνιση Προφίλ
είπε ο γιατρός προχθές Δευτέρα να ξεκινάμε σιγά σιγά και πάλι αλλά το δάχτυλο σήμερα πάλι πρήστηκε οπότε μάλλον υποτροπή και εύχομαι χαρούμενο και ευτυχισμένο 2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dkoukou
Senior Forum-Runner

Greece
591 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/12/2014 :  23:29:02  Εμφάνιση Προφίλ
Περαστικά παίδες.

Ανηφόρες 7,5χλμ σε 35' με αρκετή βροχή και αέρα κατα διαστήματα.

_____________________________________________________________________________________

"...κάποτε, με τον πατέρα σου, είχαμε σε δωδεκαρι πέρασμα 6'06" στο 2ο χιλιόμετρο. Θυμάσαι ρε; Τότε είμασταν καλοί..."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Etien
Master Forum-Runner



5171 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/12/2014 :  07:51:09  Εμφάνιση Προφίλ

10 χιλ . παλι χτες το απογευμα ...στα χαλαρα παντα !!

Ευχαριστω
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/12/2014 :  10:36:59  Εμφάνιση Προφίλ
1 ωρα και κάτι ψιλά χθές στα μονοπάτια του πάρκου...

Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται συνήθως με τρείς τρόπους:την ελπίδα,το όνειρο και το χιούμορ.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GiAle
Forum-Runner

Greece
60 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/12/2014 :  11:22:59  Εμφάνιση Προφίλ
Εφόσον πέσαμε στα χαλαρώματα........


Εχθέ, 8 χιλιομετράκια σε 2 ώρες. 600+ υψομετρικά, αλάργα-αλάργα....... Κέρδισα?

__________________
Go hard or go home
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/12/2014 :  12:50:58  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by GiAle

Εφόσον πέσαμε στα χαλαρώματα........


Εχθέ, 8 χιλιομετράκια σε 2 ώρες. 600+ υψομετρικά, αλάργα-αλάργα....... Κέρδισα?

__________________
Go hard or go home

φυσικα κερδισες υγεια, αφου δεν εκατσες στο σπιτακι σου! μη ξεχνας... ουκ εν τω ταχυ το ευ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratus
Elite Forum-Runner

Greece
2382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/12/2014 :  13:45:01  Εμφάνιση Προφίλ
Ευτυχως που εχουμε χειμωνα και κανουμε ανετα την προπονηση μας.Ουτε υγρασια,ουτε ζεστη ,χαιρεσαι να τρεχεις.

---------------------------
XΡΗΣΤΟΣ
O σοφός παίρνει περισσότερα από τον εχθρό του από ότι ο χαζός από το φίλο του.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/12/2014 :  13:59:35  Εμφάνιση Προφίλ
...όπως τα λες Χρήστο!!!

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 100 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000