Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 Λοιπόν; Πως πάει η προπόνησή σας; Νο 5
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 100

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/12/2014 :  22:27:49  Εμφάνιση Προφίλ
5 χλμ τζοκιν σημερα με ενα ενδιαμεσο γρηγορο χλμ για ξεμπουκωμα. 34'34''. μεσος ρυθμος 6'55'' και παλμοι 129. αυριο η μεγαλη μερα! ηδη τα πραγματα ειναι ετοιμα ! φαγαμε και το ζυμαρικο μας και ολα κομπλε!

-φτάνουμε?
-έχουμε πολυ δρόμο ακόμα...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

panos1966
Advanced Forum-Runner

Greece
271 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/12/2014 :  22:39:10  Εμφάνιση Προφίλ
20' ζέσταμα, 6χ80 ανοίγματα και 10χ400 ( 1.39-1.40 ),10' αποθεραπεία.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dkoukou
Senior Forum-Runner

Greece
591 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/12/2014 :  11:57:46  Εμφάνιση Προφίλ
Μιας και η εξόρμηση στο Δευκαλιωνα ακυρώθηκε λόγω παντοφλας , έβγαλα το αχτι μου σήμερα στις κεραίες του Ποικίλου σε 1 ώρα και 34 λεπτά

Προχτές 5 χιλιόμετρα στην άσφαλτο στο 4.15

_____________________________________________________________________________________

"...κάποτε, με τον πατέρα σου, είχαμε σε δωδεκαρι πέρασμα 6'06" στο 2ο χιλιόμετρο. Θυμάσαι ρε; Τότε είμασταν καλοί..."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

lemonidas1
Senior Forum-Runner

Greece


766 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/12/2014 :  13:09:26  Εμφάνιση Προφίλ
Πρωτο μιντιουμ λονγκ ραν για Ναυπλιο, χθες σε 1ωρα και 45 λεπτα.Εφαγα λιγο βροχη στη μεση περιπου αλλα ευτυχως σταματησε.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/12/2014 :  20:33:16  Εμφάνιση Προφίλ
...21,1 χλμ σημερα σε αγωνιστικους ρυθμους στον 12ο ημιμαραθωνιο Τυρναβου-Λαρισας σε 1:41:28...επιδοση που αποτελει προσωπικο ρεκορ!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nimi
Advanced Forum-Runner

Greece
281 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/12/2014 :  21:23:15  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by spy

...21,1 χλμ σημερα σε αγωνιστικους ρυθμους στον 12ο ημιμαραθωνιο Τυρναβου-Λαρισας σε 1:41:28...επιδοση που αποτελει προσωπικο ρεκορ!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!



Συγχαρητήρια Σπύρο! Εξαιρετικός χρόνος που σε κατατάσει όπως έγραψα κι αλλού στη suzipa την Άνοιξη!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/12/2014 :  21:33:14  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by spy

...21,1 χλμ σημερα σε αγωνιστικους ρυθμους στον 12ο ημιμαραθωνιο Τυρναβου-Λαρισας σε 1:41:28...επιδοση που αποτελει προσωπικο ρεκορ!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!



...φίλε τα 'σπασες κανονικά!!!

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/12/2014 :  21:34:15  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by dkoukou

Μιας και η εξόρμηση στο Δευκαλιωνα ακυρώθηκε λόγω παντοφλας , έβγαλα το αχτι μου σήμερα στις κεραίες του Ποικίλου σε 1 ώρα και 34 λεπτά

Προχτές 5 χιλιόμετρα στην άσφαλτο στο 4.15

_____________________________________________________________________________________

"...κάποτε, με τον πατέρα σου, είχαμε σε δωδεκαρι πέρασμα 6'06" στο 2ο χιλιόμετρο. Θυμάσαι ρε; Τότε είμασταν καλοί..."



..."κακοτράχαλους" κανονικός!

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dkoukou
Senior Forum-Runner

Greece
591 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/12/2014 :  21:43:08  Εμφάνιση Προφίλ
Ε βέβαια, ο Δευκαλιωνας ήταν επικίνδυνος να μην χτυπήσω πουθενά, ενώ να ανεβοκατεβαινεις τέζα το "ταπεινό" λοφακι (όπως το αποκάλεσε μη αθλουμενος συνάδελφος μου που φυσικά δεν έχει παει ποτε του εκεί πάνω) ειναι εξαιρετικά ασφαλές

_____________________________________________________________________________________

"...κάποτε, με τον πατέρα σου, είχαμε σε δωδεκαρι πέρασμα 6'06" στο 2ο χιλιόμετρο. Θυμάσαι ρε; Τότε είμασταν καλοί..."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tazi
Senior Forum-Runner



726 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/12/2014 :  22:41:16  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by spy

...21,1 χλμ σημερα σε αγωνιστικους ρυθμους στον 12ο ημιμαραθωνιο Τυρναβου-Λαρισας σε 1:41:28...επιδοση που αποτελει προσωπικο ρεκορ!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!



Μπράβο Σπύρο!!! Αν θυμαμαι καλά καπου εκει ήταν και ο δικος μου πρωτος ημι. Συγχαρητηρια λοιπον, νομιζω πια πως με εχεις με πατεριτσες....
Ανεβαινε και γοητευε.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/12/2014 :  08:52:59  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by spy

...21,1 χλμ σημερα σε αγωνιστικους ρυθμους στον 12ο ημιμαραθωνιο Τυρναβου-Λαρισας σε 1:41:28...επιδοση που αποτελει προσωπικο ρεκορ!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!


Εξαιρετικός!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/12/2014 :  09:43:30  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα
Μπράβο Spy.

Στα δικά μας τώρα, αν και η αεροπορία ή το ναυτικό δεν καθηλώνεται, σήμερα ενώ ξύπνησα στην ώρα μου (07.50) δεν κατάφερα να πάω πισίνα, λόγω βροχής.
Ντεν πειράζει...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/12/2014 :  10:28:50  Εμφάνιση Προφίλ
...ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια!

@ nimi:Νικη ... μου φαινεται οτι η ομαδα που ανηκω εχει τα ομορφοτερα κοριτσια...οποτε δεν σκοπευω να την αλλαξω αμεσα, εκτος εαν μετακομισουμε ολοι μαζι!!!
@trehantiris: Μανωλη...αυτη τη φορα ετρεξα με σορτσακι και κοντομανικο (κι οχι οπως στον μαραθωνιο Αθηνας), παρα το γεγονος οτι κρυωνω ευκολα!!! Ειναι μια προοδος κι αυτο...!!!
@tazi: Νικο (χρονια πολλα και για προχθες)...το κακο με σενα ειναι οτι οσο βελτιωνομαι εγω...βελτιωνεσαι κι εσυ...οποτε η αποσταση που μας χωριζει πολυ αμφιβαλλω αν μειωνεται.Δυστυχως ...ακομα και με πατεριτσες ...εισαι ταχυτερος απο μενα...σε οποιαδηποτε αποσταση!!!
@winarg: Αργυρη ευχαριστω πολυ...η αληθεια παντως ειναι οτι σε καθε αγωνα τρεχω σαν να προκειται για την τελευταια μου φορα...οποτε, οπως καταλαβαινεις, η χθεσινη μου επιδοση αποτελει "ταβανι" για μενα ...τουλαχιστον για τωρα!
@Deorum:Γιωργο ...εσενα τουλαχιστον ισως καταφερω να σε ανταγωνισθω στην κολυμβηση...διοτι στο 10ρι με 39' που στοχευεις θα με αφηνεις πεντε στροφες πισω!

Παντως μαραθωνοδρομος με επιδοση 2:40 μου ελεγε χθες οτι πρεπει να χασω 3- 4 κιλα ("πρεπει να εισαι εντελως στεγνος...ποδια ενταξει...απο τη μεση και πανω χαλια" επι λεξει) ...κι αναρωτιομουνα αν τα 66-67 κιλα βαρος που εχω με 1:81 υψος αποτελουν τροχοπεδη στην περαιτερω βελτιωση μου???

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nimi
Advanced Forum-Runner

Greece
281 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/12/2014 :  10:36:28  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Παντως μαραθωνοδρομος με επιδοση 2:40 μου ελεγε χθες οτι πρεπει να χασω 3- 4 κιλα ("πρεπει να εισαι εντελως στεγνος...ποδια ενταξει...απο τη μεση και πανω χαλια" επι λεξει) ...κι αναρωτιομουνα αν τα 66-67 κιλα βαρος που εχω με 1:81 υψος αποτελουν τροχοπεδη στην περαιτερω βελτιωση μου???



Bρε Σπύρο συγνώμη αλλά αυτό δε μπορώ να μη το σχολιάσω!
Πλλλλλάκα μας κάνει?
20,1 ΒΜΙ με ηλικία άνω των 45? Ξέρω αρκετούς που θα σκότωναν για την αναλογία σου!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/12/2014 :  10:37:04  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα
Εγώ είμαι 68κιλά με 171!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 100 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000