Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Γενική συζήτηση
 Εκλογές 2015
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 86

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/01/2015 :  22:30:05  Εμφάνιση Προφίλ
Νεκ, έχει σημασία γιατί το τρίτο κόμμα θα πάρει διερευνητική εντολή ΑΝ δεν σχηματιστεί κυβέρνηση.

Edited by - Rigelian on 25/01/2015 22:31:04
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/01/2015 :  22:39:07  Εμφάνιση Προφίλ
(είναι τρομερό ο Σταμάτης να χρησιμοποιεί το φόρουμ για να εκφράζει λόγο προεκλογικό!!!!)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

big-blue
Senior Forum-Runner

Greece
821 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/01/2015 :  22:45:46  Εμφάνιση Προφίλ
Φιλαράκι δε μίλαγε ο γαπ με τα φασισταριά αλλά ο μπαλτάκος.
Να στηρίζεις τη συνιστώσα Ρόζα και τους άλλους με το σφυροδρέπανο και τι άλλο!:)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/01/2015 :  22:56:35  Εμφάνιση Προφίλ
Να με κεράσεις Κουστένη στο Ναύπλιο και θα στηρίξω όποια συνιστώσα θέλεις!

Δεν έχω δικό μου ούτε Μπαλτάκο, ούτε κανέναν.

Ο Σαμαράς έβαλε τα φασισταριά στη φυλακή, ο Τσίπρας θα τα βγάλει;

Edited by - Rigelian on 25/01/2015 22:57:00
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/01/2015 :  22:57:43  Εμφάνιση Προφίλ
Κωνσταντίνε φίλε μου ξεκόλα εσύ καλύτερα απο το είσαι σίγουρος τι σκέφτονται οι άλλοι...

Ξέρω πολύ καλά τι είπα. Η δική σου ρητορική (και κάποιων άρθρων που παρέθετες) μαζί με τις αρλούμπες που λέγαν διάφοροι (νεο?)φιλελεύθεροι και αρκετοί ακροδεξιοί επίσης όπου τη μία μέρα οι μισοι λέγαν ότι ο τσίπρας είναι ο νέος στάλιν και την άλλη μέρα οι άλλοι μισοι -πολλές φορές και οι ίδιοι παίζαν και στα 2 γκρουπ- ότι είναι το νέοΠασόκ, ήταν το βούτυρο στο ψωμάκι του Τσίπρα... Ακόμα και κάποιες ανησυχίες να είχαν μερικοί για να μήν ψηφίσουν Τσίπρα, η αλαζονική τρομοκρατία απο τη μία και η αλαζονική -τα ξέρω όλα- νεοπασοκολογία απο την άλλη (ειδικά όταν αυτά τα 2 λέγονταν απο τα ίδια σχεδόν κέντρα) τον ελευθέρωσε... (και ελευθέρωσε και διάφορα κομμάτια απο όλο το φάσμα του εκλογικού φάσμταος). Και η διαφορά πήγε απο το 2 (που ποτέ δεν ήταν 2 αλλα λέμε τώρα) στο 9-10. Κάποια στιγμή ίσως καταλάβεις τι εννοώ...

Τώρα για το τι περιμένουμε "εμείς" το χουμε πει 100 φορές κάποιοι .. Το τι νομίζεις ότι περιμένουμε εμείς ποσως με ενδιαφέρει....

Τα λέμε...

Edited by - sam on 25/01/2015 23:12:48
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/01/2015 :  23:01:45  Εμφάνιση Προφίλ
Τώρα είδα και το edit

Ποιος σου είπε βρε Κωνσταντίνε ότι δεν "θέλουμε" να κάνει ιδιωτικοποιήσεις π.χ. ο Τσίπρας...

Σου ξαναείπα... Μην μπαίνεις στο μυαλό "μας". Δεν είσαι τοοοοοοοοοοσο έξυπνος. .

Ή να δεκτούμε τουλάχιστον ότι ο ζορό π.χ. είναι "λίγο" πιο έξυπνος απο σένα στις προβλέψεις του τι θέλουν οι άλλοι που έπεσε μέσα στα αποτολέσματα για τη διαφορά ενώ εσύ περίμενες άλλα νταλον

Edited by - sam on 25/01/2015 23:24:22
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nek2000
Elite Forum-Runner

Greece


1276 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/01/2015 :  23:28:32  Εμφάνιση Προφίλ
@gargadua η ΧΑ θα έχει περίπου 40000 λιγότερες ψήφους από το 2012 (-0,5%)
Rig είπε ο Βενιζέλος ία βλακεία για να δικαιολογηθεί, την θιοθετείς κι εσύ; Πήγε ένα κόμμα από το 12% στο 4,5%. Δεν του φταίει κανένας ΓΑΠ και το 2,5% που τον ψήφισε. Ούτε πιστεύω ότι αυτό το 2,5% θα ψήφιζε ΠΑΣΟΚ. Α' Θεσσαλονίκης: Ένωση Κεντρώων 5%, ΠΑΣΟΚ 4%
Sam αυτός ήταν και ένας από τους λόγους που ήθελα να δω τις προβλέψεις
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/01/2015 :  23:39:13  Εμφάνιση Προφίλ
Και στην Α θεσσαλονίκης βάζουν, εάν δεν κάνω λάθος ο ίδιος ο Λεβέντης και ο ίδιος ο Βενιζέλος μου φαίνεται

Δηλαδή εκεί που αναμετρήθηκαν τα ψηφοδέλτια των επικεφαλής του κάθε κόμματος ...τον πάτησε κάτω ο Λεβέντης τον αχώνευτο

Edited by - sam on 25/01/2015 23:42:00
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GERMANOS
Master Forum-Runner

6557 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/01/2015 :  23:40:36  Εμφάνιση Προφίλ
Πιστεύω ότι ο ήλιος θα ξανασηκωθεί!
Μας το υποσχέθηκε...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2015 :  00:05:09  Εμφάνιση Προφίλ
Σταμάτη, άσε τους αναγνώστες να κρίνουν, δεν χρειάζεται να πετάς τις κακιούλες σου, δείξε λίγη ανωτερότητα στη νίκη σου και στη χαρά σου! Βγάλε λίγο από το δηλητήριο της ψυχής σου και πανηγύρισε όσο θέλεις. Δεν χρειάζεται να βλέπεις φαντάσματα!

Ποτέ δεν είμαι σίγουρος για το τι σκέφτονται οι άλλοι, δική μου γνώμη εκφράζω, χωρίς να έχω το αλάνθαστο (εσύ ποτέ δεν το έχεις παραδεχτεί, μιλάς πάντα με ύφος χιλίων καρδιναλίων και ό,τι δεν σ' αρέσει όταν σε ρωτάνε, γαργάρα). Δείχνεις αλαζονεία και νομίζεις ότι κατέχεις την αλήθεια. Ίσως σοκαριστείς, αλλά δεν γυρίζει η γη γύρω από σένα.

Δοκίμασε να σκεφτείς λίγο διαφορετικά, αξίζει τον κόπο.
Γενικά, δοκίμασε να σκεφτείς λίγο πέρα από τις αγκυλώσεις σου.
Ψάξε βρες αν είπα ποτέ ότι θα έρθει καταστροφή με τον σύριζα και μην πετάς διάφορα άσχετα που βγάζεις από το μυαλό σου!

Νεκ, σχεδόν όλοι όσοι ψήφισαν ΓΑΠ, από το πασόκ προέκυψαν. Χωρίς ΓΑΠ, το πασόκ θα ήταν ψηλότερα της χα. Προφανώς, όλα αυτά εκτιμήσεις εκ των υστέρω και ίσως εκ του ασφαλούς είναι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2015 :  00:07:36  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Dimosthenis

quote:
Originally posted by zoro

μα πως μπορώ να κάνω κριτική μετά
σε κάτι που δεν έχω πάει να συμμετάσχω-ψηφίσει;;



Είχα ένα θείο πασόκο που μου έλεγε πως μόνο όσοι ψήφισαν Πασοκ μπορούσαν να το κριτικάρουν, γιατί οι άλλοι δεν το ψήφισαν. Με τσάτιζε πολύ αυτό, αλλά αν υιοθετήσουμε αυτό που λες, έχει δίκιο.
Με την ίδια λογική δεν πρέπει να λέμε κουβέντα για τίποτα που δεν έχουμε υποστηρίξει.

...........................................................................
Η ζωή δεν μετριέται από τον αριθμό των αναπνοών που παίρνουμε, αλλά από τις στιγμές που μας κόβουν την ανάσα.


μα άλλο λέω.....
δεν αναφέρομαι σε κόμματα
αλλά για τις εκλογές
και όταν δεν πάς τι κουβέντα και κριτική να κάνεις αφού δεν συμμετέχεις....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nek2000
Elite Forum-Runner

Greece


1276 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2015 :  00:12:46  Εμφάνιση Προφίλ
Συμφωνώ με τον Σταμάτη 100%
Ένας αναγνώστης
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2015 :  00:32:08  Εμφάνιση Προφίλ
Σύντροφοι, get a life!

Ο Σταμάτης ζει και αναπνέει για να μου τη λέει στο φόρουμ! (και στο επόμενό του σχόλιο θα το αποδείξει για πολλοστή φορά!)

Ας μην τον απογοητεύσω: Ναι, είμαι χαζούλης, λιγότερο έξυπνος από αυτόν και τον Zoro, αφού αυτό φαίνεται να είναι το πρόβλημά του.

2 στα 3 σχόλιά του αναφέρονται σε μένα, με το καλό να φτάσει και στο 100%, πάντα το απολαμβάνω!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nek2000
Elite Forum-Runner

Greece


1276 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2015 :  00:32:41  Εμφάνιση Προφίλ
Rigo άλλο το "προέκυψαν" και άλλο το "τι θα ψήφιζαν". Το πασοκ έχασε 7-8%. 2 στους 3 έφυγαν δηλαδη. Πιο πιθανό μου φαίνεται και αυτοί που ψήφισαν ΓΑΠ να ψηφιζαν κάτι άλλο (και ΧΑ). Δηλαδή από το 2,5% του γαπ μόνο το 1% θα ψήφιζε πασοκ. Μέχρι 6% θα έφτανε. Κι εγώ εκτίμηση έκανα. Εκτός αν είδες σε κάποιο από τα exit polls ερώτηση σε αυτούς που ψήφισαν γαπ "τι θα ψηφιζατε αν δεν..." οπότε το δέχομαι αυτό που λες.
edit: Πάει για 7ο κόμμα πλεόν

ΥΓ1: Και ο Dr. House ΣΥΡΙΖΑ

Edited by - Nek2000 on 26/01/2015 01:05:10
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2015 :  01:48:55  Εμφάνιση Προφίλ
Συνδρομέα Κώστα, το χω καταλάβει ότι πειράζεσαι απίστευτα απο τα ποστς μου (για αυτό άλλωστε και οι προσωπικές αναφόρές και τα υπόλοιπα προσωπικά ψυχογραφήματα που μου κάνεις κατά καιρούς ...που δε με νοιάζουν διόλου φυσικά, απλά το γράφω ως απόδειξη για την αποψη μου) αλλα δυστυχώς απαντάω ή δεν απαντάω σε κάποια ποστς που γράφονται εδώ ή αλλού όχι με το σκεπτίκό να μην πειραχτεί κάποιος αλλα με το τι νομίζω ότι πρεπει να κάνω εγω και τι θα ήθελα να διαβάσουν αυτοί που συζητώ. Μεγάλο παιδί άλλωστε είσαι, πιστεύω θα το ξεπερνάς.

Οποιος και να είναι εάν γράφει κάτι που γράφει σε κάποιο θέμα και νιώσω ότι θέλω να εκφράσω τη δική μου άποψη επι αυτού, δεν θα τον ρωτήσω. "Τυχαίνει" να είσαι σχεδόν αποκλειστικά εσυ (τα εισαγωγικά επειδή δεν είναι ακριβώς τυχη και υπάρχουν εξηγησεις για το γεγονός ότι είσαι τις περισσότερες φορές εσυ, ΟΜΩΣ εμένα δεν με νοιάζει να σου κανω ψυχογράφημα, ΑΚΡΙΒΩΣ επειδη δεν ασχολούμαι ΜΕ ΣΕΝΑ προσωπικά) ...αυτός που συνήθως θέλεις να τρολάρεις διάφορες συζητήσεις εδω ή να θες να προβοκάρεις τους άλλους (φυσικά η άποψη μου είναι αυτή για τα ποστ σου)... Bad luck λοιπόν εάν θεωρήσω ότι το ποστ θέλει απάντηση.

Και δεν έχω και κανένα πρόβλημα εάν τρολάρεις, να ικανοποιώ το τρολάρισμα σου όταν εχω το χρονο και τη διάθεση...

Μπορείς εαν το θες να νιώθεις ότι ασχολούμαστε όλοι μαζί σου εάν αυτό σε ικανοποιεί (ή για όποιον άλλο λόγο, σου είπα δεν θα σου κάνω εγώ ψυχογράφημα). Είναι δικαίωμα σου. Δικαίωμα δικό μου ωστόσο είναι να ασχολούμαι με κάποιες εμμονές στις απόψεις σου όσο θέλω και δεν χρειάζομαι την άδεια σου ούτε κανενός φυσικά...



αααα... και εαν χρειαστεί θα στο ξαναγράψω το ίδιο ακριβώς ποστ. Και αύριο και μεθαύριο ....ή μέχρι να βαρεθώ. Ακόμα δεν βαριέμαι πάντως

Edited by - sam on 26/01/2015 02:03:10
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 86 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000