Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Γενική συζήτηση
 Εκλογές 2015
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 86

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2015 :  09:09:15  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Rigelian

Ο Σταμάτης ζει και αναπνέει για να μου τη λέει στο φόρουμ! (και στο επόμενό του σχόλιο θα το αποδείξει για πολλοστή φορά!)



quote:
Originally posted by sam

Συνδρομέα Κώστα, το χω καταλάβει ότι πειράζεσαι απίστευτα απο τα ποστς μου (για αυτό άλλωστε και οι προσωπικές αναφόρές και τα υπόλοιπα προσωπικά ψυχογραφήματα που μου κάνεις κατά καιρούς ...που δε με νοιάζουν διόλου φυσικά, απλά το γράφω ως απόδειξη για την αποψη μου) αλλα δυστυχώς απαντάω ή δεν απαντάω σε κάποια ποστς που γράφονται εδώ ή αλλού όχι με το σκεπτίκό να μην πειραχτεί κάποιος αλλα με το τι νομίζω ότι πρεπει να κάνω εγω και τι θα ήθελα να διαβάσουν αυτοί που συζητώ. Μεγάλο παιδί άλλωστε είσαι, πιστεύω θα το ξεπερνάς.

Οποιος και να είναι εάν γράφει κάτι που γράφει σε κάποιο θέμα και νιώσω ότι θέλω να εκφράσω τη δική μου άποψη επι αυτού, δεν θα τον ρωτήσω. "Τυχαίνει" να είσαι σχεδόν αποκλειστικά εσυ (τα εισαγωγικά επειδή δεν είναι ακριβώς τυχη και υπάρχουν εξηγησεις για το γεγονός ότι είσαι τις περισσότερες φορές εσυ, ΟΜΩΣ εμένα δεν με νοιάζει να σου κανω ψυχογράφημα, ΑΚΡΙΒΩΣ επειδη δεν ασχολούμαι ΜΕ ΣΕΝΑ προσωπικά) ...αυτός που συνήθως θέλεις να τρολάρεις διάφορες συζητήσεις εδω ή να θες να προβοκάρεις τους άλλους (φυσικά η άποψη μου είναι αυτή για τα ποστ σου)... Bad luck λοιπόν εάν θεωρήσω ότι το ποστ θέλει απάντηση.

Και δεν έχω και κανένα πρόβλημα εάν τρολάρεις, να ικανοποιώ το τρολάρισμα σου όταν εχω το χρονο και τη διάθεση...

Μπορείς εαν το θες να νιώθεις ότι ασχολούμαστε όλοι μαζί σου εάν αυτό σε ικανοποιεί (ή για όποιον άλλο λόγο, σου είπα δεν θα σου κάνω εγώ ψυχογράφημα). Είναι δικαίωμα σου. Δικαίωμα δικό μου ωστόσο είναι να ασχολούμαι με κάποιες εμμονές στις απόψεις σου όσο θέλω και δεν χρειάζομαι την άδεια σου ούτε κανενός φυσικά...



αααα... και εαν χρειαστεί θα στο ξαναγράψω το ίδιο ακριβώς ποστ. Και αύριο και μεθαύριο ....ή μέχρι να βαρεθώ. Ακόμα δεν βαριέμαι πάντως



Καλημέρα σας!

Ένα ακόμα ποστ που γράφτηκε αποκλειστικά για μένα από τον άνθρωπο που ...δεν ασχολείται μαζί μου και δεν το βαριέται αυτό.

Δεν σου απαγόρευσε κανείς να εκφράζεις όποια γνώμη θέλεις. Μην κρίνεις εξ'ιδίων!

Για την ιστορία, δεν πειράζομαι καθόλου, απλά γράφω την άποψή μου, όπως ακριβώς κάνεις κι εσύ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2015 :  09:16:12  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Nek2000

Rigo άλλο το "προέκυψαν" και άλλο το "τι θα ψήφιζαν". Το πασοκ έχασε 7-8%. 2 στους 3 έφυγαν δηλαδη. Πιο πιθανό μου φαίνεται και αυτοί που ψήφισαν ΓΑΠ να ψηφιζαν κάτι άλλο (και ΧΑ). Δηλαδή από το 2,5% του γαπ μόνο το 1% θα ψήφιζε πασοκ. Μέχρι 6% θα έφτανε. Κι εγώ εκτίμηση έκανα. Εκτός αν είδες σε κάποιο από τα exit polls ερώτηση σε αυτούς που ψήφισαν γαπ "τι θα ψηφιζατε αν δεν..." οπότε το δέχομαι αυτό που λες.
edit: Πάει για 7ο κόμμα πλεόν

ΥΓ1: Και ο Dr. House ΣΥΡΙΖΑ




Δεν είδα τέτοια ανάλυση, εκτίμησή μου είναι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2015 :  09:22:54  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα
Λοιπόν η προπαγάνδα και η μονόπλευρη ενημέρωση δούλεψε.
Αν δεν δούλευε ο ΣΥΡΙΖΑ θα ήταν τουλάχιστον με 35% μπροστά.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2015 :  09:47:56  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα
http://www.athensvoice.gr/article/%CE%B5%CE%B9%CE%B4%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82/%CE%BB%CE%B1%CF%86%CE%B1%CE%B6%CE%AC%CE%BD%CE%B7%CF%82-%CE%BF-%CF%83%CF%85%CF%81%CE%B9%CE%B6%CE%B1-%CE%B4%CE%B5%CE%BD-%CE%B8%CE%B1-%CE%BA%CE%AC%CE%BD%CE%B5%CE%B9-%CE%BA%CF%89%CE%BB%CE%BF%CF%84%CE%BF%CF%8D%CE%BC%CF%80%CE%B5%CF%82

Ο Παναγιώτης Λαφαζάνης μιλώντας στο Real Fm, είπε ότι ο ΣΥΡΙΖΑ «δεν θα βάλει νερό στο κρασί του και θα υλοποιήσει το πρόγραμμά του» και συμπλήρωσε ότι «Στη Σύνοδο Κορυφής οι ηγέτες θα ακούσουν από τον Τσίπρα ότι μπαίνει τέλος στα μνημόνια και στη λιτότητα στην Ελλάδα. Ο ΣΥΡΙΖΑ θα προσαρμόζει το αντιμνημονιακό του πρόγραμμα»

Να κάνει μια λίστα κάποιος με όσες δεσμεύσεις έχουν δοθεί? 300.000 νοικοικυριά δωρεάν ρεύμα, επαναφορά μισθών με ένα νόμο κ ένα άρθρο κτλ επαναφορά συντάξεων + 13η-14ης σύνταξης και διάφορα άλλα?

Να δεχτώ ότι αυτό δεν μπορεί να γίνει την πρώτη βδομάδα, ούτε τον πρώτο μήνα. Φυσικά.
Να πούμε πότε όμως, για να δούμε αν θα τηρηθεί? Και μάλιστα όχι για όλα. Ας πούμε για το τα περισσότερα όμως, ας πούμε για τα 2/3. Λίγο σκόντο και σε αυτό.
Σε ένα χρόνο από τώρα, είναι αρκετό? Για να πώ/πούμε μας εξαπάτησαν? Σε 2 χρόνια ίσως?
Πότε και πώς?
Πότε θα βγει και ο πιο ένθερμος υποστηρικτής του ΣΥΡΙΖΑ να πει, ότι και αυτός έλεγε τα ίδια ψέματα με τους άλλους?
Αν τελικά βέβαια δεν τα τηρήσει, μπορεί και να τα κάταφέρει (δεν βλέπω τον τρόπο, αλλά επειδή δεν είμαι θεός μπορει και να έχω λάθος)

Edited by - Deorum on 26/01/2015 10:24:29
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2015 :  10:54:27  Εμφάνιση Προφίλ
Εκτός όπως λένε (μακάρι να επαληθευτεί κιόλας) η Πιπιλή, ο Ντινόπουλος, ο Παναγιωτόπουλος ο πιτσοπαραγγελτής και ο Ταμήλος που είχε παράπονα γιατί κουραζόταν να πάει στις επιτροπες... Για το πασόκ δεν λέω καν... Το μόνο ότι ο λέβέντης (όνομα και πράμα) είναι με χαρακτηριστική διαφορά πάνω απο τον Βενιζέλο.

Ηδονή λέμε .... Χαλάλι τα ψέμματα σου Αλέξη. Εάν είπες και καμιά αλήθεια διπλή ηδονή


p.s. Ξυδάκι κώστα....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2015 :  11:07:07  Εμφάνιση Προφίλ
Δεν έχω θυμώσει ρε!
(στα δύσκολα αποφεύγεις να απαντήσεις! )
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2015 :  11:09:28  Εμφάνιση Προφίλ
Διάβασα και ένα καλο:

"Τρόμος!!! Εξαφανίστηκε το χαρτί υγείας απο τα ράφια...






...αλλα ευτυχώς βολεύεται ο κόσμος με ψηφοδέλτια ΝΔ/ΠΑΣΟΚ. Περίσεψαν αρκετά"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2015 :  11:47:01  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα
Βγήκε ΄΄λευκός καπνός΄΄ από την συνάντηση Τσίπρα-Καμμένου!

http://news.in.gr/greece/article/?aid=1231380308


ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!

ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ-18/07/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2015 :  11:58:30  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα
Κρίμα, έπρεπε ο ΣΥΡΙΖΑ να έχει αυτοδυναμία. Αφού έφτασε ως εδώ έπρεπε να έχει αυτοδυναμία.
Είτε πετύχαινε το έργο του, είτε αποτύγχανε να είχαμε μια ξεκάθαρη ευθύνη.
Γιατί πάλι σε κάθε περίπτωση θα αρχίσουμε να παίζουμε τις κουμπάρες.

Η γνώμη μου για τους ΑΝΕΛ είναι μπορεί και χειρότερη από αυτή της ΧΑ.
anyway.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2015 :  12:03:24  Εμφάνιση Προφίλ
Αναμενόμενη κυβέρνηση τσιπροκαμμένων! Καλή της επιτυχία, στηρίζουμε για μια 4ετία. Εκλογές ξανά Ιανουάριος 2019!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2015 :  12:05:49  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα
Ρε παιδιά,εκλογές στη ωρα τους,απο το '89 δεν έχουν να γίνουν;;;
για βοηθήστε με!

ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ-18/07/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2015 :  12:11:31  Εμφάνιση Προφίλ
Γνώμη μου ότι μια χαρά είναι οι Ανέλ. Ο Καμμένος αν μή τι άλλο αποδείχθηκε απο τα αποτελέσματα των εκλογών ο πιο έξυπνος και αποτελεσματικός στη στρατηγική του. Και έχει και λίγο χιούμορ τουλάχιστον...

Και έχει και λιγότερό αυτοκρατορικές τάσεις απο τον Βενιζέλο ότι και εάν νομιζουν ορισμένοι...





.....αααααα και είναι και λιγότερο ακροδεξιός απο τον Σαμαρά.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2015 :  12:12:35  Εμφάνιση Προφίλ
Δεν υπάρχει περίπτωση να γίνουν ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ εκλογές ξανά σε Ιανουάριο. Αυτό ήταν έκτακτη περίπτωση.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2015 :  12:18:48  Εμφάνιση Προφίλ
Πάντως η συμμετοχή είναι 63,87%
http://www.ekloges.ypes.gr/current/v/public/index.html#{"cls":"level","params":{"level":"epik","id":1}}
το 2012 ήταν 62,49%
http://ekloges-prev.singularlogic.eu/v2012b/public/#{"cls":"level","params":{"level":"epik","id":1}}

άρα αυτό το "δεν έχει καλό καιρό και δεν θα πάνε να ψηφίσουν" που έλεγαν κάποιοι δεν ίσχυσε καθόλου.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2015 :  12:19:31  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα
Πείτε με ότι θέλετε, το πόσο άσχημη γνώμη έχω για τον καμμένο δεν μπορώ να το γράψω καν δημόσια, θα κινδυνεύσω με νόμιμες κυρώσεις, ή αν αύριο πάθει κάτι θα είμαι νο1 ηθικός αυτουργός.
Κατ'ιδίαν ότι θέλετε.
Δεν θα αλλάξω εύκολα γνώμη.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 86 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000