Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προσωπικές Διαδρομές
 Κυριακάτικο τρέξιμο πλαι στον Λευκό Πύργο
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

xghealth
Forum-Runner

Greece


147 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 10/01/2015 :  11:59:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επίσκεψη της σελίδας του xghealth.  Απάντηση σε αποστρόφους
Την Κυριακή πρωί 18/1 θα είμαι Θεσ/νικη και λέω να κάνω 25αρι στην παραλία (απωθημένο απο τα παλιά) καμία συμβουλή για διαδρομή;

costastsico
Forum-Runner

Greece
193 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/01/2015 :  22:34:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Όλο το παραλιακό μέτωπο βγαζει εύκολα μια διαδρομή 10 χιλιομέτρων . Δηλαδή απο λιμάνι ως το Μέγαρο ( κάνοντας μια στροφή γύρω απ το Μέγαρο μουσικής ) και πίσω λιμάνι . Αν δεν θελεις να κανεις δυο φορές την ίδια διαδρομή για να συμπληρώσεις χιλιόμετρα , μπορείς να να συνεχίσεις μετά το Μέγαρο παραλιακά προς καλαμαρια ( καραμπουρνακι- Αρετσού ) . Αν φτάσεις μέχρι το νοσοκομείο Παναγία , η απόσταση που θα εχεις διανύσει απ το λιμάνι ειναι 10 χιλιόμετρα . Ελπίζω να βοήθησα . Καλή προπονηση . Αν χρειαστείς περαιτέρω βοήθεια εδώ ειμαστε
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

xghealth
Forum-Runner

Greece


147 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/01/2015 :  13:51:59  Εμφάνιση Προφίλ  Visit xghealth Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Άρα costastsico αν ξεκινήσω απο Μακεδονία Παλλάς προς λιμάνι και επιστροφή Νοσοκ.Παναγία και γυρίσω πάλι στο ξενοδοχείο έχω κάνει 10 χμ.
Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια.
Άν σταθώ τυχερή μπορεί να βρώ και παρέα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

costastsico
Forum-Runner

Greece
193 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/01/2015 :  14:43:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αυτή η διαδρομή ειναι 10 χιλιόμετρα χωρις την επιστροφή . Άρα συνολικά το πήγαινε - έλα ειναι 20 χιλιόμετρα
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/01/2015 :  10:17:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by xghealth

Άρα costastsico αν ξεκινήσω απο Μακεδονία Παλλάς προς λιμάνι και επιστροφή Νοσοκ.Παναγία και γυρίσω πάλι στο ξενοδοχείο έχω κάνει 10 χμ.
Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια.
Άν σταθώ τυχερή μπορεί να βρώ και παρέα.




Ωραία πράγματα.
Οποτε ανεβαίνω πάνω,κάνω περίπου αυτή την διαδρομή.

Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται συνήθως με τρείς τρόπους:την ελπίδα,το όνειρο και το χιούμορ.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

xghealth
Forum-Runner

Greece


147 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/01/2015 :  20:19:26  Εμφάνιση Προφίλ  Visit xghealth Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Τελικά σήμερα μου δώθηκε (ποιό νωρίς) η ευκαιρία να κάνω αυτή την διαδρομή την οποια θα επαναλαβω την Κυριακή.
Ξεκίνησα απο 40εκκλησιές κατέβηκα παραλία στον λευκό πύργο μετά πήγα δεξιά προς λιμάνι, στροφή 360* και επιστροφή προς Καλαμαριά πέρασα το μέγαρο και έφτασα σε ένα σημείο που ήταν αγκυροβολιμένες βαρκούλες και είχε και ένα εκκλησάκι και επιστροφή, μου πήρε 1ώρα και 45΄.
ΠΕΡΑΣΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ!!!!!!!!!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000