Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Μικρές Αγγελίες
 SOLD
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

mobo
Newbie Forum Runner

Greece
9 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 25/02/2015 :  16:10:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τα αθλητικά πουλήθηκαν, ευχαριστούμε πολυ

Edited by - mobo on 02/03/2015 19:15:18

kybal
Newbie Forum Runner

18 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/02/2015 :  17:34:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
φιλε μου θελω τα asics αν τα δινεις μονα τους ...γραψε μου στο kybalanos@gmail.com
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ioarma
Newbie Forum Runner

Greece
32 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/02/2015 :  10:25:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
αποσυρω το δικαίωμα για παπούτσια…
καλοπουλητα
Καλά χλμ να έχεις!!!!

Edited by - ioarma on 27/02/2015 13:01:08
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mobo
Newbie Forum Runner

Greece
9 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/02/2015 :  19:50:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Με εχουν παρει τηλεφωνο αρκετοι για τα παπουτσια,οποτε μιλησα με τον φιλο μου και μου ειπε 100€ για τα παπουτσια και 50€ για τον διαδρομο και τα δυο μαζι 130€.Τα παπουτσια ειναι το χρωμα που θα ερθει το καλοκαιρι στην ελλαδα και θα εχει περιπου 175€,οπως εχει τωρα το κιτρινο.Τα εχει φορεσει μονο δυο φορες σε βολτα,ειναι καινουργια.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANGEL1
Elite Forum-Runner

Greece


1089 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/02/2015 :  12:09:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Προσωπικά ενδιαφέρομαι για τον διάδρομο. Είναι αναδιπλούμενος; Ρωτάω γιατί τα links δεν μου ανοίγουν.

"ΣΠΕΥΔΕ ΒΡΑΔΕΩΣ"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mobo
Newbie Forum Runner

Greece
9 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/02/2015 :  16:34:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ο διάδρομος πουλήθηκε στον ANGEL1, ευχαριστώ πολυ, καλες διαδρομές να εχεις...!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mobo
Newbie Forum Runner

Greece
9 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/03/2015 :  18:17:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Η τιμή είναι συζητήσιμη,για να φεύγουν και τα παπούτσια...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

katsirof
Forum-Runner

Greece


86 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/03/2015 :  19:35:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σου έχω στείλει e-mail εδώ και 2 μέρες.
Αν δεν το πήρες στείλε μου στο xkatsiro@mech.upatras.gr να στο ξαναστείλω.

Χρήστος

quote:
Originally posted by mobo

Η τιμή είναι συζητήσιμη,για να φεύγουν και τα παπούτσια...

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mobo
Newbie Forum Runner

Greece
9 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/03/2015 :  23:09:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπερα katsirof! Δεν έχω λάβει καποιο e-mail..δεν μπαινω και τακτικα.Παρε ομως καλυτερα στο τηλεφωνο,ευχαριστω.

Edited by - mobo on 02/03/2015 00:04:59
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mobo
Newbie Forum Runner

Greece
9 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/03/2015 :  00:35:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημερα!Εχω λαβει καποια μηνυματα του τυπου φιλαρακι τα δινεις ακριβα κ.α τετοια,εστειλαν και mail οτι στο COUGAR SPORT εχουν 107€,λοιπον σε αυτο το σαιτ εχουν 169.90€ τα κιτρινα, και τα μπλε σκουρο τα εχει μονο σε 41 1/2,119€,
http://www.cougarsport.gr/andras/athlitika-papoytsia-andrika/treksimo/asics-gel-nimbus-16-mauro-style-t435n-9856.html
http://www.cougarsport.gr/andras/athlitika-papoytsia-andrika/treksimo/asics-gel-nimbus-16-mauro-style-t435n-9854.html
,οτι ασχετο ο καθενας θελει το βαζει..1.Τα συγκεκριμενα ειναι χρωμα που θα ερθει το καλοκαιρι,δηλ.το επομενο απο αυτο που εχει ερθει τωρα στην ελλαδα και ευρωπη //.2.και ειναι 44 νουμερο.Το να μου βαζετε μαγαζια που ειτε δεν εχουν αυτο το χρωμα ή δεν εχουν καν το συγκεκριμενο νουμερο δεν εχει νοημα,ρε παιδια μην το παρακανουμε με τα παζαρια,στειλτε μου μια τιμη λογικη και οποιος κανει την καλυτερη προσφορα θα τα παρει.Παρακαλω να με καλειτε μονο στο τηλεφωνο,ευχαριστω

Edited by - mobo on 02/03/2015 01:09:08
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

katsirof
Forum-Runner

Greece


86 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/03/2015 :  07:53:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εγώ προσωπικά στο e-mail μου έκανα αυτό ακριβώς που ζητάς...να σου προτείνω μια λογική τιμή...αν δυσκολεύεσαι με τα e-mail όμως θα στο πω και τηλεφωνικώς σε λίγη ώρα, no problem.

Αυτά τα γράφω γιατί το μύνημα σου (στο οποίο ελπίζω να μην αναφέρεσαι και σε εμένα) είναι γενικό και ίσως δίνει λάθος εντυπώσεις σε όσους διαβάζουν το θέμα και τι έχει γραφτεί μέχρι στιγμής...

Χρήστος

quote:
Originally posted by mobo

Καλημερα!Εχω λαβει καποια μηνυματα του τυπου φιλαρακι τα δινεις ακριβα κ.α τετοια,εστειλαν και mail οτι στο COUGAR SPORT εχουν 107€,λοιπον σε αυτο το σαιτ εχουν 169.90€ τα κιτρινα, και τα μπλε σκουρο τα εχει μονο σε 41 1/2,119€,
http://www.cougarsport.gr/andras/athlitika-papoytsia-andrika/treksimo/asics-gel-nimbus-16-mauro-style-t435n-9856.html
http://www.cougarsport.gr/andras/athlitika-papoytsia-andrika/treksimo/asics-gel-nimbus-16-mauro-style-t435n-9854.html
,οτι ασχετο ο καθενας θελει το βαζει..1.Τα συγκεκριμενα ειναι χρωμα που θα ερθει το καλοκαιρι,δηλ.το επομενο απο αυτο που εχει ερθει τωρα στην ελλαδα και ευρωπη //.2.και ειναι 44 νουμερο.Το να μου βαζετε μαγαζια που ειτε δεν εχουν αυτο το χρωμα ή δεν εχουν καν το συγκεκριμενο νουμερο δεν εχει νοημα,ρε παιδια μην το παρακανουμε με τα παζαρια,στειλτε μου μια τιμη λογικη και οποιος κανει την καλυτερη προσφορα θα τα παρει.Παρακαλω να με καλειτε μονο στο τηλεφωνο,ευχαριστω

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mobo
Newbie Forum Runner

Greece
9 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/03/2015 :  08:39:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημερα Χρηστο!!! Εννοειται οτι δεν απευθυνομαι σε εσενα,μιας και δεν εχω διαβασει καποιο δικο σου μηνυμα,αλλωστε στο εγραψα.
Το μηνυμα το εχω γραψει οπως λες γενικα χωρις να θελω να εκθεσω καποιον συγκεκριμενα, δεν ειναι αυτη η προθεση μου, αλλα για να ειμαστε περισσοτερο λογικη σε αυτα που προτεινουμε και να μην στελνουμε στον αλλον ανακριβειες, μονο και μονο για να του ριξουμε την τιμη του προιοντος που εχει προς πωληση.Αλλωστε εγω ειμαι και ο ενδιαμεσος,οπως εχω πει ειναι φιλου.
Σκοπος μου δεν ηταν θιξω κανενα φιλο του φορουμ...

Edited by - mobo on 02/03/2015 08:41:24
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Istar
Forum-Runner

Greece


66 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/03/2015 :  10:47:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλύτερα να μην ασχολείσαι. Και που απαντάς δεν θα καταλάβουν. Αν ήταν δεν θα έκαναν χαζές προσφορές εξαρχής.
Αν το παπούτσι που έχεις βάλει αγγελία είναι best seller σε καλό χρώμα και σε λογική τιμή, θα φύγει. Δεν χρειάζεται να το σκοτώνεις.
Ειδικά τα 44,45 νούμερο είναι τα πιο εύκολο να πουληθούν.

Αυτές τις π.πες με το sportsshoes είναι στάνταρ ότι θα στις πούνε.
π.χ. Δίνεις νορμάλ ή καλό χρώμα 45 νούμερο και θα σου λινκάρουν από κάποιο site ένα τελευταίο 49άρι σε κάποιο καρναβαλίστικο χρώμα (λες και δεν παίζει ρόλο το χρώμα) και θα σου πούνε οτί "είναι και τιμή χωρίς χρήση κωδικού" λες και το sportsshoes έχει κάθε μέρα κωδικούς για χρήση.
Απλά τα αγνοείς αυτά. Καλύτερα να μην απαντάς στο νήμα της αγγελίας σου δεν έχεις να κερδίσεις κάτι.
Όταν υπάρχει το nick και η ανωνυμία φαίνονται περισσότερα από τα πραγματικά στοιχεία του χαρακτήρα του ανθρώπου.

Edited by - Istar on 02/03/2015 12:56:52
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mobo
Newbie Forum Runner

Greece
9 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/03/2015 :  19:13:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τα αθλητικά πουλήθηκαν, ευχαριστούμε πολυ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000