Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Προσδιορισμός πρηνισμού για αρχάριο
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Darksteel
Newbie Forum Runner

Greece
2 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 26/02/2015 :  00:43:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Χαιρετώ τα μέλη του φόρουμ,

Στην έρευνά μου για παπούτσι μιας και τα gel-pulse που έχω, έχουν φάει τα ψωμιά τους, έπεσα πάνω στο precision fit της mizuno

http://www.myprecisionfit.com/test/welcome?lang=en_US&noAnswerSelected=&noMobile=

Το ένα έφερε το άλλο και βρήκα το φόρουμ και μετά απο ψάξιμο εδώ πέρα κατάλαβα ότι το παραπάνω εργαλείο δεν είναι αρκετό και οπότε και αποφάσισα να τραβήξω ένα video ενώ τρέχω.

Διάβασα σε ένα αρκετά παλιό θέμα ότι μπορώ να στείλω ένα τέτοιο video στο http://www.runningwarehouse.com/ αλλά μπορώ να το ανεβάσω και εδώ. Υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο σημείο του forum όπου γίνεται αυτό ή και σε αυτό εδώ το θέμα?

Αν είναι καλό να κάνω και κάποιο άλλο τεστ για τον προσδιορισμό του πατήματος μου, προτάσεις ευπρόσδεκτες.

Edited by - Darksteel on 26/02/2015 01:09:47

easternwind
Newbie Forum Runner

Greece
7 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/03/2015 :  22:35:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ειναι απλο να δεις τι πατημα εχεις και μονος σου.βγαλε τα παπουτσια και περπατα στο πλακακι παρατηρωντας προς το που γερνει το πελμα σου ή αν ειναι σταθερο.προς τα μεσα εχεις υπερπρηνισμο.προς τα εξω υποπρηνισμο και ισιο πατημα ουδετερο.αν εχεις παλια παπουτσια που τα φορουσες πολυ καιρο δες απο ποια πλευρα εχουν φαγωθει περισσοτερο ή προς τα που εχουν παρει κλιση απ το πισω μερος.τα σημαδια θα ειναι εμφανη
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/03/2015 :  01:18:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by easternwind

ειναι απλο να δεις τι πατημα εχεις και μονος σου.βγαλε τα παπουτσια και περπατα στο πλακακι παρατηρωντας προς το που γερνει το πελμα σου ή αν ειναι σταθερο.προς τα μεσα εχεις υπερπρηνισμο.προς τα εξω υποπρηνισμο και ισιο πατημα ουδετερο.αν εχεις παλια παπουτσια που τα φορουσες πολυ καιρο δες απο ποια πλευρα εχουν φαγωθει περισσοτερο ή προς τα που εχουν παρει κλιση απ το πισω μερος.τα σημαδια θα ειναι εμφανη



Ό,τι να 'ναι...

"My sport is your sport's punishment"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

easternwind
Newbie Forum Runner

Greece
7 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/03/2015 :  15:11:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
echetlos να βοηθησω ηθελα με οτι εχω διαβασει και ξερω απ το ιντερνετ. ετσι διαπιστωσα εγω οτι εχω υπερπρηνισμο.αν εχεις καποιο καλυτερο τροπο(εκτος απο πελματογραφο) πες τον να τον διαβασω και γω μιας και με ενδιαφερει και διορθωσε με αν κανω λαθος, αλλιως ασε τα οτι να ναι! φιλικα παντα
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000