Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 Λοιπόν; Πως πάει η προπόνησή σας; Νο 6
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 100

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/03/2015 :  20:26:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...συμμετοχη στον 2ο ημι Ναυπλιου σε αγωνιστικους ρυθμους σε χρονο 1:42:19 ...παρα τις ενοχλησεις στο προσαγωγο κι ορθο μηριαιο μυ του δεξιου ποδιου...κι αυτο, επειδη δεν μπορεσα να πειθαρχησω για πολλοστη φορα στις υποδειξεις του φυσιοθεραπευτη μου ... για χαλαρο τρεξιμο, χωρις ενταση, σαν να προκειται για ενα προπονητικο LR!Σταθερα ολα τα χλμ κυλησαν σε ρυθμους σαφως κατω απο τα 5'/χλμ ... με τον συνηθη υποπτο Γιωργο (@zoro) να με προσπερνα με ανεση στο 18ο περιπου χλμ (ντραπηκα λιγο για τον εαυτο μου, διοτι πριν τον αγωνα του ειπα οτι εχω προβληματα...και θα τον παω τον αγωνα σε προπονητικους ρυθμους) ... και η τελικη επιδοση με αφηνει απολυτα ικανοποιημενο, λαμβανοντας υποψη τα προβληματα ... και την οχι τοσο καλη διαθεση!Ο αγωνας αυτος ηταν το τελικο τεστ για τη συμμετοχη μου στο μαραθωνιο Μεσσηνης...αλλα δυστυχως ο τροπος με τον οποιο ετρεξα μαλλον επιδεινωσαν τα "θεματα"...και ετσι , ως συνηθως...θα αποφασισω τελευταια στιγμη για τυχον συμμετοχη μου!

Χαρηκα πολυ που επιτελους γνωρισα τον Deorum...και που ειδα τον Γιωργο (@zoro)...τον Σωτηρη (@sotos-marathon), που ετρεξε στον μαραθωνιο,πραγματοποιωντας εξαιρετικη επιδοση (Σωτηρη συγχαρητηρια), παρα τις αντιξοοτητες που κι αυτος αντιμετωπισε, αλλα και πολλους αλλους που τωρα μου διαφευγουν...και φυσικα τον Νικο(@ echetlos)...ο οποιος με ενθαρρυνε τοσο στην αρχη οσο και στο τελος του αγωνα !Τη μεγαλυτερη χαρα ομως την πηρα ...απο το μπατζανακι μου τον Ζακη (@Ζαkis)...ο οποιος με μολις 3 προπονησεις την εβδομαδα, λογω ελλειψης χρονου, ειχε ως στοχο να σπασει το διωρο...το οποιο συνετριψε πραγματοποιωντας επιδοση κοντα στο 1:56!Ζακ...κι εις κατωτερα...!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/03/2015 :  20:52:38  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Χάρηκα που σε γνώρισα SPY και ήδη μου γύριζε στο μυαλό το κολύμπι τώρα που ανοίγει ο καιρός, μάλλον θα επιστρέψω σύντομα!

Οι υπόλοιποι πολλά συγχαρητήρια, με τους πιο πολλούς τα είπαμε κιόλας,
Κυρίως συγχαρητήρια στον δικό μας ΔΠΑ, Χρήστο με 2.58' , έσπασε το 3ώρο μετά από αρκετά χρόνια που έφτανε πάρα πολύ κοντά.
Έχω την χαρά να τρέχω δίπλα σε κάτι τέτοιους δρομείς, όπου θέλοντας και μη με τραβάνε και εμένα.

Και σ'ανώτερα!

Edited by - Deorum on 15/03/2015 20:53:34
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/03/2015 :  22:26:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
συγχαρητήρια σε όλους!

@spy φίλε μου με όλο το θάρρος. εφόσον ο ημί σου βγήκε με προβλήματα και πόνους στα πόδια για ποιο λόγο να ρισκάρεις τη συμμετοχή σου σε μαραθώνιο? αξίζει να τρέξεις ρισκάροντας κάποιο σοβαρότερο και ίσως μόνιμο πρόβλημα?

στα δικά μου με κυριακάτικη προπόνηση part 2! Έχουμε και λέμε: 25χλμ περίπου ποδήλατο και 5χλμ τρέξιμο χαλαρό για το απόγευμα. διατάσεις πριν και μετά. και ακόμα με την επιστροφή σπίτι ενδυνάμωση πόδια 1 ώρα! διατάσεις πριν και μετά.

οκ το δέχομαι το @@@ησα τελείως σήμερα. με πρωινό αγώνα, απογευματινή προπόνηση και ενδυνάμωση. Το θετικό είναι πως τουλάχιστον τα έκανα στις σωστές εντάσεις -πιθανότατα- αφού δεν νιώθω μεγάλη κούραση.

από αύριο τέλος τα χαζά αρχίζει το φορμάρισμα.. 3 εβδομάδες ακόμα!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/03/2015 :  22:46:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...αχ Τασο...αχ Τασο!Ειναι ευνοητο οτι εφοσον πιθανολογειται μονιμο προβλημα...τοτε φυσικα εγκαταλειπεται η ιδεα του Μαραθωνιου...αλλα το προβλημα ειναι μυικο...το οποιο ο φυσιοθεραπευτης αισιοδοξει οτι θα ξεπερασθει σε δυο εβδομαδες...γι ' αυτο και το βλεποντας και κανοντας...!!!Αλλιως...ακομα και σημερα....θα αδυνατουσα να τρεξω...απλα δεν επρεπε να βαλω τοσο πολυ ενταση...αλλα ν
α κυλησει το ολο πραγμα πιο χαλαρα!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/03/2015 :  23:46:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
σημερα βγηκε το 32αρι σε mp+ ?''... 5'33''. απο το 25 ειχα αρκετα θεματα με κουραση... αποτελεσμα της κακιστης ενυδατωσης... λογω κακης θεσης του αυτοκινητου επινα νερο ανα 9 χλμ!!!. ειχα μαζι μου ενα φλασκι 150μλ το οποιο στο πρωτο 9αρι με καλυψε απολυτα, στο 2ο καταλαβα οτι δεν θα αντεχα, στο 3ο δε τα ειδα ολα... ευτυχως στον αγωνα θα υπαρχει η απαιτουμενη τακτικοτητα! το πιο αργο χλμ βγηκε στο 31 με 5'43''... ολα τα υπολοιπα ηταν εντος στοχου 4ωρου! οι μεσοι παλμοι 148. σε σχεση με το αντιστοιχο περσινο (31 αντι 32) ειμαι 22'' κατω και χωρις τους πονους που ειχα σε πελματα και γονατα (και μεση απο τον φεβρουαριο). εκανα αμεσως διατασεις και εβαλα και τζελ αρνικας με αποτελεσμα να ειμαι σε ικανοποιητικη κατασταση ... φυσικα δεν εχω σκοπο να πιεσω για mp κατω απο 5'35''. θα προσπαθησω να το βγαλω στην προπονηση αλλα στον αγωνα θα ανοιξω για καλυψη χρονου στη λεωφορο νικης.

-φτάνουμε?
-έχουμε πολυ δρόμο ακόμα...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

big-blue
Senior Forum-Runner

Greece
821 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/03/2015 :  23:59:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kalogeridis

σημερα βγηκε το 32αρι σε mp+ ?''... 5'33''. απο το 25 ειχα αρκετα θεματα με κουραση... αποτελεσμα της κακιστης ενυδατωσης... λογω κακης θεσης του αυτοκινητου επινα νερο ανα 9 χλμ!!!. ειχα μαζι μου ενα φλασκι 150μλ το οποιο στο πρωτο 9αρι με καλυψε απολυτα, στο 2ο καταλαβα οτι δεν θα αντεχα, στο 3ο δε τα ειδα ολα... ευτυχως στον αγωνα θα υπαρχει η απαιτουμενη τακτικοτητα! το πιο αργο χλμ βγηκε στο 31 με 5'43''... ολα τα υπολοιπα ηταν εντος στοχου 4ωρου! οι μεσοι παλμοι 148. σε σχεση με το αντιστοιχο περσινο (31 αντι 32) ειμαι 22'' κατω και χωρις τους πονους που ειχα σε πελματα και γονατα (και μεση απο τον φεβρουαριο). εκανα αμεσως διατασεις και εβαλα και τζελ αρνικας με αποτελεσμα να ειμαι σε ικανοποιητικη κατασταση ... φυσικα δεν εχω σκοπο να πιεσω για mp κατω απο 5'35''. θα προσπαθησω να το βγαλω στην προπονηση αλλα στον αγωνα θα ανοιξω για καλυψη χρονου στη λεωφορο νικης.

-φτάνουμε?
-έχουμε πολυ δρόμο ακόμα...


Καλά ποιο πρόγραμμα λέει 32Κ σε ΜΡ;;; Υπερβολή το 32 σαν απόσταση, εντελώς τραβηγμένο έως απαγορευτικό για τον αγώνα-στόχο το marathon pace για τόσα χλμ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/03/2015 :  23:59:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@spy κατάλαβα..νομίζω! ελπίζω να σου περάσει ως τότε και να τα καταφέρεις τελικά! αλλά μην πιέζεις καταστάσεις κι εσύ ρε παιδί μου!

@Bekila εσύ θα μας κάνεις να σε κοιτάμε με γουρλωμένα μάτια μου φαίνεται..ελπίζω να είναι για καλό λόγο και δη την κατάκτηση του sub4! μπράβο!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hiroshima
Senior Forum-Runner



488 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/03/2015 :  05:56:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
20χλμ την Κυριακή.
1)Πρωί:14χλμ Νέα Μάκρη - Άγιος Πέτρος avg 5:44
2)Απογευμα:10χ400 avg 1:40. Τα υπόλοιπα χαλαρό τρέξιμο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/03/2015 :  07:33:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kalogeridis

σημερα βγηκε το 32αρι σε mp+ ?''... 5'33''. απο το 25 ειχα αρκετα θεματα με κουραση... αποτελεσμα της κακιστης ενυδατωσης... λογω κακης θεσης του αυτοκινητου επινα νερο ανα 9 χλμ!!!. ειχα μαζι μου ενα φλασκι 150μλ το οποιο στο πρωτο 9αρι με καλυψε απολυτα, στο 2ο καταλαβα οτι δεν θα αντεχα, στο 3ο δε τα ειδα ολα... ευτυχως στον αγωνα θα υπαρχει η απαιτουμενη τακτικοτητα! το πιο αργο χλμ βγηκε στο 31 με 5'43''... ολα τα υπολοιπα ηταν εντος στοχου 4ωρου! οι μεσοι παλμοι 148. σε σχεση με το αντιστοιχο περσινο (31 αντι 32) ειμαι 22'' κατω και χωρις τους πονους που ειχα σε πελματα και γονατα (και μεση απο τον φεβρουαριο). εκανα αμεσως διατασεις και εβαλα και τζελ αρνικας με αποτελεσμα να ειμαι σε ικανοποιητικη κατασταση ... φυσικα δεν εχω σκοπο να πιεσω για mp κατω απο 5'35''. θα προσπαθησω να το βγαλω στην προπονηση αλλα στον αγωνα θα ανοιξω για καλυψη χρονου στη λεωφορο νικης.

-φτάνουμε?
-έχουμε πολυ δρόμο ακόμα...



...μπραβο Παναγιωτη!!!Ειμαι βεβαιος οτι φετος θα τα πας πολυ καλα, αφου αυτο δειχνουν τα αποτελεσματα των προπονησεων σου...και θα δικαιωθεις απολυτα τοσο για την φιλοσοφια που επελεξες...οσο και για τη συνεπεια και συνεση που επεδειξες!Παντως, επειδη εχω μνημη...ουδεμια σχεση με περσι τετοια περιοδο.Φετος θα δουμε ... αλλον Παναγιωτη...Ευχομαι ολοψυχα εκπληρωση στοχων...αλλα κυριως να τον χαρειτε τον αγωνα η ομαδα σου...και συ!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/03/2015 :  07:41:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by tzatzikis90

@spy κατάλαβα..νομίζω! ελπίζω να σου περάσει ως τότε και να τα καταφέρεις τελικά! αλλά μην πιέζεις καταστάσεις κι εσύ ρε παιδί μου!

@Bekila εσύ θα μας κάνεις να σε κοιτάμε με γουρλωμένα μάτια μου φαίνεται..ελπίζω να είναι για καλό λόγο και δη την κατάκτηση του sub4! μπράβο!

Τάσος

know your limits. then destroy them.



...Τασο εχεις απολυτο δικιο...διοτι δυστυχως επιδεικνυω συνεχεια μια αδυναμια πειθαρχιας στα θεματα που αφορουν το τρεξιμο (ευτυχως αυτο περιοριζεται μονο στο συγκεκριμενο πεδιο)...νοοτροποια, η οποια πρεπει ν'αλλαξει ... και μαλιστα σχετικα γρηγορα!Ολα αυτα βεβαια τα σκεφτομαι κατοπιν εορτης...διοτι μεχρι στιγμης στην πραξη αλλα κανω...!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/03/2015 :  11:27:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by big-blue

quote:
Originally posted by kalogeridis

σημερα βγηκε το 32αρι σε mp+ ?''... 5'33''. απο το 25 ειχα αρκετα θεματα με κουραση... αποτελεσμα της κακιστης ενυδατωσης... λογω κακης θεσης του αυτοκινητου επινα νερο ανα 9 χλμ!!!. ειχα μαζι μου ενα φλασκι 150μλ το οποιο στο πρωτο 9αρι με καλυψε απολυτα, στο 2ο καταλαβα οτι δεν θα αντεχα, στο 3ο δε τα ειδα ολα... ευτυχως στον αγωνα θα υπαρχει η απαιτουμενη τακτικοτητα! το πιο αργο χλμ βγηκε στο 31 με 5'43''... ολα τα υπολοιπα ηταν εντος στοχου 4ωρου! οι μεσοι παλμοι 148. σε σχεση με το αντιστοιχο περσινο (31 αντι 32) ειμαι 22'' κατω και χωρις τους πονους που ειχα σε πελματα και γονατα (και μεση απο τον φεβρουαριο). εκανα αμεσως διατασεις και εβαλα και τζελ αρνικας με αποτελεσμα να ειμαι σε ικανοποιητικη κατασταση ... φυσικα δεν εχω σκοπο να πιεσω για mp κατω απο 5'35''. θα προσπαθησω να το βγαλω στην προπονηση αλλα στον αγωνα θα ανοιξω για καλυψη χρονου στη λεωφορο νικης.

-φτάνουμε?
-έχουμε πολυ δρόμο ακόμα...


Καλά ποιο πρόγραμμα λέει 32Κ σε ΜΡ;;; Υπερβολή το 32 σαν απόσταση, εντελώς τραβηγμένο έως απαγορευτικό για τον αγώνα-στόχο το marathon pace για τόσα χλμ.

για την ακριβεια ειναι 8'' πιο αργα απο το mp... myasics.

-φτάνουμε?
-έχουμε πολυ δρόμο ακόμα...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/03/2015 :  11:57:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by spy

quote:
Originally posted by kalogeridis

σημερα βγηκε το 32αρι σε mp+ ?''... 5'33''. απο το 25 ειχα αρκετα θεματα με κουραση... αποτελεσμα της κακιστης ενυδατωσης... λογω κακης θεσης του αυτοκινητου επινα νερο ανα 9 χλμ!!!. ειχα μαζι μου ενα φλασκι 150μλ το οποιο στο πρωτο 9αρι με καλυψε απολυτα, στο 2ο καταλαβα οτι δεν θα αντεχα, στο 3ο δε τα ειδα ολα... ευτυχως στον αγωνα θα υπαρχει η απαιτουμενη τακτικοτητα! το πιο αργο χλμ βγηκε στο 31 με 5'43''... ολα τα υπολοιπα ηταν εντος στοχου 4ωρου! οι μεσοι παλμοι 148. σε σχεση με το αντιστοιχο περσινο (31 αντι 32) ειμαι 22'' κατω και χωρις τους πονους που ειχα σε πελματα και γονατα (και μεση απο τον φεβρουαριο). εκανα αμεσως διατασεις και εβαλα και τζελ αρνικας με αποτελεσμα να ειμαι σε ικανοποιητικη κατασταση ... φυσικα δεν εχω σκοπο να πιεσω για mp κατω απο 5'35''. θα προσπαθησω να το βγαλω στην προπονηση αλλα στον αγωνα θα ανοιξω για καλυψη χρονου στη λεωφορο νικης.

-φτάνουμε?
-έχουμε πολυ δρόμο ακόμα...



...μπραβο Παναγιωτη!!!Ειμαι βεβαιος οτι φετος θα τα πας πολυ καλα, αφου αυτο δειχνουν τα αποτελεσματα των προπονησεων σου...και θα δικαιωθεις απολυτα τοσο για την φιλοσοφια που επελεξες...οσο και για τη συνεπεια και συνεση που επεδειξες!Παντως, επειδη εχω μνημη...ουδεμια σχεση με περσι τετοια περιοδο.Φετος θα δουμε ... αλλον Παναγιωτη...Ευχομαι ολοψυχα εκπληρωση στοχων...αλλα κυριως να τον χαρειτε τον αγωνα η ομαδα σου...και συ!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!

Σπυρο να σαι καλα! μακαρι να μη φαω πατατα με την επιθετικη φιλοσοφια! περιμενει και ο εχετλος στην γωνια ... καλα τετοια εποχη περισυ ειμασταν και οι δυο για κλαματα... εσυ προσεχε με την απειθαρχια σου γιατι ακροβατεις σε τεντωμενο σχοινι... η αποσταση του να τιναξεις τα ρολογια με το να χασουμε αγωνα ειναι ελαχιστη! ειπαμε ποτε ξανα ΕΚΑΒ... στο ΕΚΑΒ για υδατανθρακωση τρωνε φιδε... δε λεει ...

-φτάνουμε?
-έχουμε πολυ δρόμο ακόμα...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/03/2015 :  12:08:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kalogeridis

quote:
Originally posted by big-blue

quote:
Originally posted by kalogeridis

σημερα βγηκε το 32αρι σε mp+ ?''... 5'33''. απο το 25 ειχα αρκετα θεματα με κουραση... αποτελεσμα της κακιστης ενυδατωσης... λογω κακης θεσης του αυτοκινητου επινα νερο ανα 9 χλμ!!!. ειχα μαζι μου ενα φλασκι 150μλ το οποιο στο πρωτο 9αρι με καλυψε απολυτα, στο 2ο καταλαβα οτι δεν θα αντεχα, στο 3ο δε τα ειδα ολα... ευτυχως στον αγωνα θα υπαρχει η απαιτουμενη τακτικοτητα! το πιο αργο χλμ βγηκε στο 31 με 5'43''... ολα τα υπολοιπα ηταν εντος στοχου 4ωρου! οι μεσοι παλμοι 148. σε σχεση με το αντιστοιχο περσινο (31 αντι 32) ειμαι 22'' κατω και χωρις τους πονους που ειχα σε πελματα και γονατα (και μεση απο τον φεβρουαριο). εκανα αμεσως διατασεις και εβαλα και τζελ αρνικας με αποτελεσμα να ειμαι σε ικανοποιητικη κατασταση ... φυσικα δεν εχω σκοπο να πιεσω για mp κατω απο 5'35''. θα προσπαθησω να το βγαλω στην προπονηση αλλα στον αγωνα θα ανοιξω για καλυψη χρονου στη λεωφορο νικης.

-φτάνουμε?
-έχουμε πολυ δρόμο ακόμα...


Καλά ποιο πρόγραμμα λέει 32Κ σε ΜΡ;;; Υπερβολή το 32 σαν απόσταση, εντελώς τραβηγμένο έως απαγορευτικό για τον αγώνα-στόχο το marathon pace για τόσα χλμ.

για την ακριβεια ειναι 8'' πιο αργα απο το mp... myasics.

-φτάνουμε?
-έχουμε πολυ δρόμο ακόμα...


Long Run 8" πιο αργά από το MP είναι εντελώς χαζό! Πιο ουσιαστικό θα ήταν να έκανες πχ 16-18 σε αυτό το ρυθμό και άλλα 12 πιο αργά
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/03/2015 :  12:14:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ρε Αργυρη ακολουθω το προγραμμα by the book... τι να σου πω... σε 20κατι μερες θα ξερουμε... εγω εχω ενα μικρο easy καθε τριτη, ενα αυξανομενο γρηγορο 10-12χλμ καθε τεταρτη και το κυριακατικο ρυθμου με αυξημενο χλμ ογκο... το προγραμμα μου εχει τα ελεχιστα χλμ απο ολων στο φορουμ ... ισως για αυτο δεν υπαρχει φοβος για χρεωμα... η νεκροψια θα δειξει!

-φτάνουμε?
-έχουμε πολυ δρόμο ακόμα...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/03/2015 :  12:17:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by tzatzikis90

το 1ο σκέλος της σημερινής προπόνησης ολοκληρώθηκε με απόλυτη επιτυχία θα έλεγα!

αγώνας kavala trail προπονητικά για πρωινό. συνολικά 12.7κμ τελικά, σε 1:43. να πω την αλήθεια δεν περίμενα τόσο καλό προσωπικό χρόνο. όλο σχεδόν μονοπάτια και για άλλη μια φορά έκανα τη βλακεία να μπω σχετικά πίσω και να πηγαίνουμε σημειωτόν. Πολύ λάσπη, κλασικά μπήκα σε ότι νερόλακκο βρήκα-μάλλον κάτι με τραβάει μέσα τους!-. Οι πέτρες γλιστρούσαν και πήγαινα σαν κοτόπουλο στις κατηφόρες μην τραυματιστώ. Εκτιμούσα 2 ώρες κοντά, δεν ξέρω πως έγινε αυτό αλήθεια! Τέλος καλό, όλα καλά.

σε λίγο το 2ο σκέλος για σήμερα με ποδηλατάκι και ίσως 4-5 χιλιόμετρα τρέξιμο στο ενδιάμεσο. όπως μου βγει, 13 σύνολο θέλω!

Τάσος

know your limits. then destroy them.



...το ζοριιιιιίζεις το μηχάνημα!

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 100 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000