Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 Λοιπόν; Πως πάει η προπόνησή σας; Νο 6
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 100

supergomar
Senior Forum-Runner

Greece


441 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2015 :  20:19:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
45 λεπτάκια κατά κύριο λόγο αργό τρέξιμο με ένα άνοιγμα 1000 - 1500 μέτρα. Άντε να διασκεδάσουμε αύριο στην Άρτα, στην παρθενική μου εκδρομή με λεωφορείο συλλόγου. Τα καλύτερα είναι ακόμη μπροστά ...

'cause I know what it meens to walk along the lonely street of dreams .
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2015 :  20:45:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
σήμερα βαριέμαι να κάνω το οτιδήποτε επομένως θα μείνω σπίτι να αγναντεύω τους τέσσερις τοίχους μέχρι να με πάρει ο ύπνος! πρωινό τελευταίο L.R. αύριο και καπάκι συμμετοχή σε αγώνα-εκδήλωση για άτομα με αναπηρίες.

8 και σήμερα!

Λεωνίδα γι αυτό που ρωτάς, προσωπικά πλέον βαριέμαι απίστευτα να βγω για μικρά ενώ στα μεγάλα ανυπομονούσα! μάλλον θα μου κάνει καλό η ολιγοήμερη αποχή μετά το μαραθώνιο!

Τάσος

know your limits. then destroy them.

Edited by - tzatzikis90 on 28/03/2015 20:48:57
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

krevith
Advanced Forum-Runner

Greece


247 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2015 :  12:19:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παιδια γεια σας και από ενα νεο μέλος....
Σύντομα το προφιλ μου...
Ηλικία : 45 ετών , Πειραιώτης.
Διαδρομές : Καστέλα - Πειραϊκη - ΣΕΦ - Φλοίσβος

Χθες 12Κ διαδρομή ΣΕΦ - Φλοίσβος σε ρυθμό 5:18.

Υ.Σ. Α, είμαι καπνιστής [10-15/day] ....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2015 :  12:56:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...ακολουθωντας τα κιτρινα βελακια...στον πιο μοναχικο μαραθωνιο στην χωρα μας, στη Μεσσηνη...σ'ενα βουκολικο τοπιο,που θυμιζει δεκαετια του '70...42260 μετρα σε3:42:34 μεικτο χρονο, παρα τα προβληματα στο δεξι μηρο και στο γονατο!"Τα κουρελια τραγουδουν ακομα",αλλα για να γινουμε SUZIPA..."εχουμε πολυ δρομο ακομα"...!!!Παντως μεγαλη επιτυχια, αν αναλογισθει κανεις οτι περσι τετοια περιοδο πασχιζα να σταθω στην εκκινηση για το πρωτο μου μαραθωνιο, ενω σημερα μολις ολοκληρωσα τον τριτο...!!!Στα 10 χλμ...η γυναικα μου, απροπονητη...χαλαρα στη πρωτη της ηλικιακης της κατηγοριας...με χρυσο μεταλιο και κυπελλο παρακαλω!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2015 :  13:04:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπράβο Σπύρο!!!

"My sport is your sport's punishment"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2015 :  15:11:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by spy

...ακολουθωντας τα κιτρινα βελακια...στον πιο μοναχικο μαραθωνιο στην χωρα μας, στη Μεσσηνη...σ'ενα βουκολικο τοπιο,που θυμιζει δεκαετια του '70...42260 μετρα σε3:42:34 μεικτο χρονο, παρα τα προβληματα στο δεξι μηρο και στο γονατο!"Τα κουρελια τραγουδουν ακομα",αλλα για να γινουμε SUZIPA..."εχουμε πολυ δρομο ακομα"...!!!Παντως μεγαλη επιτυχια, αν αναλογισθει κανεις οτι περσι τετοια περιοδο πασχιζα να σταθω στην εκκινηση για το πρωτο μου μαραθωνιο, ενω σημερα μολις ολοκληρωσα τον τριτο...!!!Στα 10 χλμ...η γυναικα μου, απροπονητη...χαλαρα στη πρωτη της ηλικιακης της κατηγοριας...με χρυσο μεταλιο και κυπελλο παρακαλω!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!



Μπράβο σε όλη την οικογένεια!!
Διπλά μπράβο Σπύρο, ο χρόνος είναι πολύ καλός και είμαι σίγουρος ότι αυτός ο μαραθώνιος λόγω εμπειρίας πλέον θα σε βελτιώσει κι'άλλο.
Καλή ξεκούραση τώρα, η αιτησή σου για την SUZIPA εγκρίνεται!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2015 :  15:23:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
λίγο απ΄όλα είχε το πρόγραμμα σήμερα. τελευταίο L.R. στις 8 το πρωί(16ρι) που βγήκε αρκετά καλά σε 1:25:15 με ρούχα αγώνα(πάγωσα στην αρχή,μετά ήμουν οκ). στη συνέχεια έβαλα από πάνω φόρμες και γύρισα με χαλάρωμα στο σημείο όπου ήταν ο αγώνας-εκδήλωση για τα παιδιά με αναπηρία(3κμ). τέλος περπάτησα τον αγώνα (άλλα 3κμ) και μετά πήγα για καφέ!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΠΥΡΟ! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ με προβλήμα και τέτοιο χρόνο, μάλιστα! Σάρωσε και η γυναίκα εύγε!

ρε ξεχάστηκα ρε! μιλήστε! 7 και σήμερα!

Τάσος

know your limits. then destroy them.

Edited by - tzatzikis90 on 29/03/2015 16:20:37
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

krevith
Advanced Forum-Runner

Greece


247 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2015 :  16:06:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
12K και σήμερα ΣΕΦ-Φλοίσβος σε τέμπο 5:33.
Ο καιρός ήταν σύμμαχος!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

lemonidas1
Senior Forum-Runner

Greece


766 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2015 :  16:53:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by spy

...ακολουθωντας τα κιτρινα βελακια...στον πιο μοναχικο μαραθωνιο στην χωρα μας, στη Μεσσηνη...σ'ενα βουκολικο τοπιο,που θυμιζει δεκαετια του '70...42260 μετρα σε3:42:34 μεικτο χρονο, παρα τα προβληματα στο δεξι μηρο και στο γονατο!"Τα κουρελια τραγουδουν ακομα",αλλα για να γινουμε SUZIPA..."εχουμε πολυ δρομο ακομα"...!!!Παντως μεγαλη επιτυχια, αν αναλογισθει κανεις οτι περσι τετοια περιοδο πασχιζα να σταθω στην εκκινηση για το πρωτο μου μαραθωνιο, ενω σημερα μολις ολοκληρωσα τον τριτο...!!!Στα 10 χλμ...η γυναικα μου, απροπονητη...χαλαρα στη πρωτη της ηλικιακης της κατηγοριας...με χρυσο μεταλιο και κυπελλο παρακαλω!!!
Πολλα συγχαρητηρια!Πολυ καλος χρονος.Με σωστη διαχειρηση,εισαι για πολυ πιο κατω....στο εγγυς μελλον
...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2015 :  17:37:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by spy

...ακολουθωντας τα κιτρινα βελακια...στον πιο μοναχικο μαραθωνιο στην χωρα μας, στη Μεσσηνη...σ'ενα βουκολικο τοπιο,που θυμιζει δεκαετια του '70...42260 μετρα σε3:42:34 μεικτο χρονο, παρα τα προβληματα στο δεξι μηρο και στο γονατο!"Τα κουρελια τραγουδουν ακομα",αλλα για να γινουμε SUZIPA..."εχουμε πολυ δρομο ακομα"...!!!Παντως μεγαλη επιτυχια, αν αναλογισθει κανεις οτι περσι τετοια περιοδο πασχιζα να σταθω στην εκκινηση για το πρωτο μου μαραθωνιο, ενω σημερα μολις ολοκληρωσα τον τριτο...!!!Στα 10 χλμ...η γυναικα μου, απροπονητη...χαλαρα στη πρωτη της ηλικιακης της κατηγοριας...με χρυσο μεταλιο και κυπελλο παρακαλω!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!

Μπαβο Σπυρο! Συγχαρητηρια κ στους δυο!!! WOW!!!! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΗς ΜΟΔΑς!

Την ανοιξη αν δεν την βρεις,την φτιαχνεις!

Οδυσσεας Ελυτης
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hiroshima
Senior Forum-Runner



488 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2015 :  18:36:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Welcome to the crazy runners club

quote:
Originally posted by krevith

Παιδια γεια σας και από ενα νεο μέλος....
Σύντομα το προφιλ μου...
Ηλικία : 45 ετών , Πειραιώτης.
Διαδρομές : Καστέλα - Πειραϊκη - ΣΕΦ - Φλοίσβος

Χθες 12Κ διαδρομή ΣΕΦ - Φλοίσβος σε ρυθμό 5:18.

Υ.Σ. Α, είμαι καπνιστής [10-15/day] ....

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hiroshima
Senior Forum-Runner



488 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2015 :  18:42:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
5αρι 5:15avg/χλμ. Μέση, μηρός, γόνατο για service. Το πάω λαολαο για να μην χειροτερέψουν. Δεν βοηθάει και η υγρασία.

Θα κλείσω την μέρα με ασκήσεις ενδυνάμωσης.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hiroshima
Senior Forum-Runner



488 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2015 :  18:43:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
My congrats!!

quote:
Originally posted by spy

...ακολουθωντας τα κιτρινα βελακια...στον πιο μοναχικο μαραθωνιο στην χωρα μας, στη Μεσσηνη...σ'ενα βουκολικο τοπιο,που θυμιζει δεκαετια του '70...42260 μετρα σε3:42:34 μεικτο χρονο, παρα τα προβληματα στο δεξι μηρο και στο γονατο!"Τα κουρελια τραγουδουν ακομα",αλλα για να γινουμε SUZIPA..."εχουμε πολυ δρομο ακομα"...!!!Παντως μεγαλη επιτυχια, αν αναλογισθει κανεις οτι περσι τετοια περιοδο πασχιζα να σταθω στην εκκινηση για το πρωτο μου μαραθωνιο, ενω σημερα μολις ολοκληρωσα τον τριτο...!!!Στα 10 χλμ...η γυναικα μου, απροπονητη...χαλαρα στη πρωτη της ηλικιακης της κατηγοριας...με χρυσο μεταλιο και κυπελλο παρακαλω!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2015 :  19:15:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...Σωτηρη, Λεωνιδα, Τασο, Γιωργο και Νικο...σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια! Δυσκολο παντως πραγμα ο Μαραθωνιος...απο το 34ο χλμ και μετα...πονουσε στη κυριολεξια ολο το σωμα...τα τελευταια δε 4 χλμ...ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2015 :  19:36:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλα ρε Σπυρο, στο "πώς παει η προπονηση σας" βρηκες να γραψεις για το σουπερ χρονο σου??? Εκτος αν το σημερινο ηταν προπονηση και σκοπευεις να τρεξεις και την επομενη εβδομαδα μαζι μας στη Θεσσαλονικη!!!

Πολλα συγχαρητηρια για σενα και τη συζυγο και εις κατωτερα.

_________________________________________________
T' όνειρο ειναι τα φτερά μα αν θελεις να πετάξεις
πρέπει και την αλήθεια σου λίγο να την πειράξεις

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 100 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000