Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 Λοιπόν; Πως πάει η προπόνησή σας; Νο 6
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 100

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2015 :  19:57:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!! με επιβεβαιωνεις συνεχως!!! για τη γυναικα σου τι να πουμε? να γιατι βελτιωνεσαι κι εσυ,,, εχεις καλη κοουτς στο σπιτι! αξια!!!

-φτάνουμε?
-έχουμε πολυ δρόμο ακόμα...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2015 :  20:05:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
στα δικα μου 12 χλμ σε ρυθμο αγωνα... ξεφυγα λιγο 5'18'' αντι για 5'30'' ... στους παλμους ημουν καλα αλλα τα προβληματα με το εντερο συνεχιζονται και η ανυσηχια μεγαλωνει σε φοβο.

-φτάνουμε?
-έχουμε πολυ δρόμο ακόμα...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2015 :  20:44:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
[quote]Originally posted by Elda

Καλα ρε Σπυρο, στο "πώς παει η προπονηση σας" βρηκες να γραψεις για το σουπερ χρονο σου??? Εκτος αν το σημερινο ηταν προπονηση και σκοπευεις να τρεξεις και την επομενη εβδομαδα μαζι μας στη Θεσσαλονικη!!!

Πολλα συγχαρητηρια για σενα και τη συζυγο και εις κατωτερα.

_________________________________________________
T' όνειρο ειναι τα φτερά μα αν θελεις να πετάξεις
πρέπει και την αλήθεια σου λίγο να την πειράξεις


[/quote

Μαρια ευχαριστω πολυ!Η αληθεια ειναι οτι μου περασε απο το μυαλο να τρεξω το 5αρακι η το 10ρι...ειδικα για σας δω και να σας χαρω...αλλα δυστυχως υπαρχουν υποχρεωσεις...και αδυνατω!Ασε που δεν προνοησα και για να δηλωσω συμμετοχη !Καλη σου επιτυχια παντως...σημασια εχει πρωτιστως να χαρεις τον αγωνα...και ειμαι βεβαιος οτι θα ερθει κι η καλη επιδοση!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2015 :  20:47:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...Παναγιωτη ευχαριστω πολυ! Αντε ... και στα δικα σου τωρα!Ειμαι σιγουρος οτι θα διαψευσεις πολλους...!!!Η πρωην ομαδα του ΕΚΑΒ ειναι ενωμενη...και πλεον δυνατη!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zakis
Forum-Runner

149 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2015 :  20:56:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πολλά μπράβο μεσιέ Μπατζανακίς @SPY αλλά και στο @kounellie την καλύτερη αδελφή της καλύτερης συζύγου μου! Και εις γρηγορότερα αμφότεροι!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2015 :  21:16:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Hiroshima

My congrats!!

quote:
Originally posted by spy

...ακολουθωντας τα κιτρινα βελακια...στον πιο μοναχικο μαραθωνιο στην χωρα μας, στη Μεσσηνη...σ'ενα βουκολικο τοπιο,που θυμιζει δεκαετια του '70...42260 μετρα σε3:42:34 μεικτο χρονο, παρα τα προβληματα στο δεξι μηρο και στο γονατο!"Τα κουρελια τραγουδουν ακομα",αλλα για να γινουμε SUZIPA..."εχουμε πολυ δρομο ακομα"...!!!Παντως μεγαλη επιτυχια, αν αναλογισθει κανεις οτι περσι τετοια περιοδο πασχιζα να σταθω στην εκκινηση για το πρωτο μου μαραθωνιο, ενω σημερα μολις ολοκληρωσα τον τριτο...!!!Στα 10 χλμ...η γυναικα μου, απροπονητη...χαλαρα στη πρωτη της ηλικιακης της κατηγοριας...με χρυσο μεταλιο και κυπελλο παρακαλω!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!





...ευχαριστω πολυ!Ευχομαι και συ να επανελθεις το ταχυτερον δυνατον...δριμυτερος!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tazi
Senior Forum-Runner



726 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2015 :  22:10:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σπυρο θερμα συγχαρητηρια, τα καταφερες περίφημα παρόλα τα εμπόδια που το τελαυταιο καιρο βρηκες μπροστά σου.
Εισαι μαχητης και το απέδειξες!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2015 :  22:19:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
παιδιά ρίξτε μια ματιά στο θέμα του Μ.Αλέξανδρου αν θέλετε! απορίες νέωπα :P

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/03/2015 :  10:07:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Mετα απο 15 ημερες πληρους αποχης απο το τρεξιμο σημερα λοιπον το προγραμματακι ειχε: 20' ασκησεις ενδυναμωσης κορμου, 7κμ σε 42'αργα κ βασανιστικα,+ ενδυναμωση ποδιων με λαστιχο.

Τελικα καλο κανει κ λιγη αποχη..

Την ανοιξη αν δεν την βρεις,την φτιαχνεις!

Οδυσσεας Ελυτης
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/03/2015 :  10:09:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
5 μέρες αποχής λόγω ταξιδιού (το οποίο όμως είχε πολύ περπάτημα) και σήμερα ούτε που άκουσα το ξυπνητήρι. Λογικά θα βρω χρόνο να τρέξω το απόγευμα ένα 8αρακι
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Trexalitsa78
Senior Forum-Runner

Greece


560 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/03/2015 :  10:56:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Επειδή έχω καιρό να γράψω, 8α ξεκινήσω δίνοντας συγχαρητήρια στον Σωτήρη για το Ναύπλιο και την πολλή καλή του επίδοση και βέβαια στον Σπύρο που παρά τα προβλήματα, απέδειξε οτι η επιμονή πάντα επιβραβεύεται!!!
Συγχαρητήρια και στους δυό σας και στα δικά μας!!!
Στα δικά μου τώρα, με έχει πιάσει το τάπερ για τα καλά... νοιώθω κομμάτια και να πονάω παντού.. σήμερα έβλεπα και στον ύπνο μου ότι έχασα το δρόμο στη 8εσσαλονίκη και έτρεχα στα χωράφια
Γενικά η προετοιμασία δεν έχει πάει όπως θα ήθελα και με έχει πιάσει τρελλό άγχος. Το μόνο που με έκανε να αναθαρρήσω κάπως ήταν ο ημί στα Τρίκαλα που έσπασα το 5'/χλμ με παλμούς πολύ χαμηλούς..
6 μερούλες έμειναν.. ΄Αντε να δούμε τι 8α καταφέρουμε!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/03/2015 :  11:15:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Trexalitsa78

Επειδή έχω καιρό να γράψω, 8α ξεκινήσω δίνοντας συγχαρητήρια στον Σωτήρη για το Ναύπλιο και την πολλή καλή του επίδοση και βέβαια στον Σπύρο που παρά τα προβλήματα, απέδειξε οτι η επιμονή πάντα επιβραβεύεται!!!
Συγχαρητήρια και στους δυό σας και στα δικά μας!!!
Στα δικά μου τώρα, με έχει πιάσει το τάπερ για τα καλά... νοιώθω κομμάτια και να πονάω παντού.. σήμερα έβλεπα και στον ύπνο μου ότι έχασα το δρόμο στη 8εσσαλονίκη και έτρεχα στα χωράφια
Γενικά η προετοιμασία δεν έχει πάει όπως θα ήθελα και με έχει πιάσει τρελλό άγχος. Το μόνο που με έκανε να αναθαρρήσω κάπως ήταν ο ημί στα Τρίκαλα που έσπασα το 5'/χλμ με παλμούς πολύ χαμηλούς..
6 μερούλες έμειναν.. ΄Αντε να δούμε τι 8α καταφέρουμε!

Σ ευχαριστω Ιωαννα! Θα πας μια χαρα στην Θεσσαλονικη το μονο που χρειαζεσαι ειναι να εχεις θετικη σκεψη ολη την εβδομαδα..να φερνεις στο μυαλο σου ομορφες στιγμες πχ του τερματισμου με εναν καλο χρονο...Θα τα πας μια χαρα λοιπον!!!

Την ανοιξη αν δεν την βρεις,την φτιαχνεις!

Οδυσσεας Ελυτης
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sigi
Senior Forum-Runner



925 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/03/2015 :  11:17:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Να δώσω και εγώ τα συγχαρητήρια μου στον Σπύρο(spy) για την επίδοση του!!
Μπράβο όλο και κατεβάζεις τον χρόνο σκέψου να μην είχες και θέματα τραυματισμών τι θα έκανες!!Απίστευτη βελτίωση
Βέβαια πολλά μπράβο και στην γυναίκα σου!!Φοβερό δίδυμο
Στα δικά μου 9χλμ σε 45,40 στο στάδιο της Ν.Ιωνίας μέσα στο χόρτο
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/03/2015 :  11:28:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Trexalitsa78

Επειδή έχω καιρό να γράψω, 8α ξεκινήσω δίνοντας συγχαρητήρια στον Σωτήρη για το Ναύπλιο και την πολλή καλή του επίδοση και βέβαια στον Σπύρο που παρά τα προβλήματα, απέδειξε οτι η επιμονή πάντα επιβραβεύεται!!!
Συγχαρητήρια και στους δυό σας και στα δικά μας!!!
Στα δικά μου τώρα, με έχει πιάσει το τάπερ για τα καλά... νοιώθω κομμάτια και να πονάω παντού.. σήμερα έβλεπα και στον ύπνο μου ότι έχασα το δρόμο στη 8εσσαλονίκη και έτρεχα στα χωράφια
Γενικά η προετοιμασία δεν έχει πάει όπως θα ήθελα και με έχει πιάσει τρελλό άγχος. Το μόνο που με έκανε να αναθαρρήσω κάπως ήταν ο ημί στα Τρίκαλα που έσπασα το 5'/χλμ με παλμούς πολύ χαμηλούς..
6 μερούλες έμειναν.. ΄Αντε να δούμε τι 8α καταφέρουμε!



...Ιωαννα κι εγω με τη σειρα μου σ'ευχαριστω πολυ!Ευχομαι ο,τι το καλυτερο στη Θεσσαλονικη...και πρωτιστως να χαρεις τον αγωνα...και να μην αγχωθεις με την επιδοση!Εγω προσωπικα το εχω παρει αποφαση: τρεξιμο και πονος ειναι δυο πραγματα αλληλενδετα!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/03/2015 :  12:16:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by winarg

5 μέρες αποχής λόγω ταξιδιού (το οποίο όμως είχε πολύ περπάτημα) και σήμερα ούτε που άκουσα το ξυπνητήρι. Λογικά θα βρω χρόνο να τρέξω το απόγευμα ένα 8αρακι



...το ξέρει ο Βαρουφάκης ότι έκανες περπάτημα (οκ, treking) στα πάρκα και στις βιτρίνες άλλης ευρωπαϊκής μεγαλούπολης;

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 100 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000