Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 Λοιπόν; Πως πάει η προπόνησή σας; Νο 6
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 100

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/06/2015 :  15:29:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by tazi

Σημερα τελικα 3αρι στο 331, πολυ το χαρηκα! Με τον junior στο 336. Ομολογω οτι με περιμενα πιο πανω, οχι βεβαια πολυ. Βγηκε σχετικα ευκολα, αν δεν ειχα κανει μια λαθος εκτιμηςη σε σχεση με το τερματισμο τοτε ισως και να εσπαγα το 330. Χαρηκα πολυ τον αγωνα γιατι οσοι φιλοι και γνωστοι συμμετειχαν, ακομα και καποιοι που δε συμμετειχαν.... κερδισαν θεσεις στο βαθρο και δωρα! Συγχαρητηρια!!!




...συγχαρητηρια Νικο σε σενα και τον γιο σου για την πρωτια...παντα τετοια!!!
...ΑΛΛΑ... ΑΛΛΑ...ΑΛΛΑ...
η χαρα μου υπηρξε απεριγραπτη...οταν εμαθα οτι ο φιλος μου Ζακ (@zakis)...με την ανηψια μου Αλεξια κατεκτησαν την τριτη θεση ... με επιδοση 15' και κατι...
Μπραβο Ζακ...ευγε Αλεξια...κι εις κατωτερα ...απο πλευρας επιδοσεων!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/06/2015 :  16:19:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
πετάει το φόρουμ!

εγώ τις τελευταίες μέρες ήμουν σε δίλημμα. να ξυπνήσω 6 το πρωί το Σάββατο για LR βουνίσιο με καλή (ανδρική όμως) παρέα ή να τρέξω στο σημερινό αγώνα Avgo Vertical Challenge? εε τελικά σκέφτηκα πως δεν είμαι τόσο τρελός να χάσω τη μοναδική μου βραδινή έξοδο της εβδομάδας για μια προπόνηση ενώ δεν έχω σημαντικό αγώνα στα κοντά κι έτσι πήγα στον αγώνα της Ξάνθης(το Vertical ντε!). Πάλι με καλή παρέα (μεικτή αυτή τη φορά) και με τη δεδομένη απόφαση να κάνω το λαγό σε μια κοπέλα. Χαθήκαμε κάποια στιγμή αφού η σήμανση ήταν λίγο στα κουτουρού, παιδευτήκαμε από τις κροκάλες -ακόμα αναρωτιέμαι πως δεν πέσαμε ή δε γυρἰσαμε κανένα πόδι- αλλά τελικά τα καταφέραμε, όλα καλά! Χρόνος 2.07 για 13 χιλιόμετρα με 760 υψομετρική.

και την άλλη Κυριακή...κι άλλος αγώνας χαχα! σερί τους πήρα...

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/06/2015 :  17:01:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by tazi

Σημερα τελικα 3αρι στο 331, πολυ το χαρηκα! Με τον junior στο 336. Ομολογω οτι με περιμενα πιο πανω, οχι βεβαια πολυ. Βγηκε σχετικα ευκολα, αν δεν ειχα κανει μια λαθος εκτιμηςη σε σχεση με το τερματισμο τοτε ισως και να εσπαγα το 330. Χαρηκα πολυ τον αγωνα γιατι οσοι φιλοι και γνωστοι συμμετειχαν, ακομα και καποιοι που δε συμμετειχαν.... κερδισαν θεσεις στο βαθρο και δωρα! Συγχαρητηρια!!!



Συγχαρητήρια, συντρέχτη!!!
Και στον Ιάσωνα επίσης!

"My sport is your sport's punishment"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sigi
Senior Forum-Runner



925 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/06/2015 :  17:06:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εχθές 21.500 στην Τήνο τόσο κατέγραψε το garmin, χρόνος 1' 51' 13" ρυθμός 5'10"
ήθελα κάτι καλύτερο αλλά δεν μου βγήκε τελικά!!
Καιρός ιδανικός με ωραίο βοριαδάκι και ουρανός συννεφιασμένος,
διαδρομή πιο εύκολη από πέρσι με δυο ανηφορικά κομμάτια στα πρώτα 1.200 μέτρα και από το 8χλμ έως 12.5 ..
Ένα όμορφο Σ/Κ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/06/2015 :  17:16:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sigi

Εχθές 21.500 στην Τήνο τόσο κατέγραψε το garmin, χρόνος 1' 51' 13" ρυθμός 5'10"
ήθελα κάτι καλύτερο αλλά δεν μου βγήκε τελικά!!
Καιρός ιδανικός με ωραίο βοριαδάκι και ουρανός συννεφιασμένος,
διαδρομή πιο εύκολη από πέρσι με δυο ανηφορικά κομμάτια στα πρώτα 1.200 μέτρα και από το 8χλμ έως 12.5 ..
Ένα όμορφο Σ/Κ




...Γιωργο συγχαρητηρια!!!Η επιδοση ειναι πολυ καλη, σε μια δυσκολη διαδρομη...σιγα -σιγα θα ερθουν κι οι καλυτερες, αλλωστε το ζητουμενο ειναι να ευχαριστιομαστε αυτο που κανουμε...να τερματιζουμε ορθιοι...κι οχι οπως αυτο που μου συνεβη εμενα πριν 15 ημερες στον Αλιμο!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

jeremyalfisti
Forum-Runner

Greece


159 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/06/2015 :  21:15:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συμμετείχα και εγώ μαζί με τον Τάσο στο vertical challenge, στο 13άρι! Πρώτος τόσο βουνίσιος αγώνας για εμένα και δεν ξέρω αν μου άρεσε. Ένιωσα οτι δεν έτρεξα πουθενά παρά τα 13 χμ και παρά την 1ώρα και 44 που χρειάστηκα(πρώτη δεκάδα), φοβήθηκα πραγματικά στο κατέβασμα για τα πόδια μου καθώς είχε πάρα πολύ πέτρα. Το verdict είναι είναι οτι αφού ξεκουράστηκα λίγο το μεσημέρι ένιωθα οτι ήθελα να πάω στο δρόμο μου να τρέξω(άρρωστος!!!), δεν με κάλυψε το σημερινό. Το τοπίο βέβαια ήταν συγκλονιστικό και απλα μάλλον δεν είναι για μένα το βουνό ή μάλλον το τόσο βουνό! Αυτά, τέλος η σημερινή ψυχοθεραπεία!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

panos1966
Advanced Forum-Runner

Greece
271 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/06/2015 :  21:48:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τελικά το "ελεύθερο" τρέξιμο εξελίχθηκε σε τέμπο και μάλιστα κάτω απο 5/χιλ. για 25', + ζέσταμα αποθεραπεία 50'.Να είναι καλά οι συνδρομείς που με τράβηξαν μαζί τους....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/06/2015 :  21:53:11  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
18αρι κ εγώ, όμως μεσα στο μεσημέρι, με παρέσυρε η συννεφιά, μετά όμως έβγαλε ήλιο, τεσπά όλα καλά, easy ήθελα να είναι απλά στο τέλος λίγο κουράστηκα (στέγνωσα).
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/06/2015 :  22:14:33  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια στον ΤΑΖΙ κ Σία ο.ε. που βγήκαν πρώτοι σήμερα στην κατηγορία τους, όπως και στους δικούς μας συντρέχτες που βγήκαν επίσης πρώτοι στην κατηγορία τους (αν και δεύτεροι στην γενική... ε εντάξει Δρόσος & Λεβεντάκη τους περάσαν, ήταν αναμενόμενο)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/06/2015 :  08:19:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...σημερα το πρωι στο γηπεδο Χαλανδριου διαλειμματικη προπονηση: 10'ζεσταμα...στη συνεχεια 4x9' (εκ των οποιων 6'με ρυθμο 4:40 το χλμ + 3'με ρυθμο 4:25 το χλμ) με 2'αργο τρεξιμο ενδιαμεσα...και τελος 10'αποθεραπεια...συνολικα 12,7 χλμ σε 64'!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/06/2015 :  10:12:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εχθες το πρωι : 3,5κμ ζεσταμα..
7κμ τεμπο 4.18''/κμ
3,5κμ αποθεραπεια..
Σημερα το βραδακι 10αρακι χαλαρο..


''Run Smart..Run For Life''
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zakis
Forum-Runner

149 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/06/2015 :  11:26:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by spy

quote:
Originally posted by tazi

Σημερα τελικα 3αρι στο 331, πολυ το χαρηκα! Με τον junior στο 336. Ομολογω οτι με περιμενα πιο πανω, οχι βεβαια πολυ. Βγηκε σχετικα ευκολα, αν δεν ειχα κανει μια λαθος εκτιμηςη σε σχεση με το τερματισμο τοτε ισως και να εσπαγα το 330. Χαρηκα πολυ τον αγωνα γιατι οσοι φιλοι και γνωστοι συμμετειχαν, ακομα και καποιοι που δε συμμετειχαν.... κερδισαν θεσεις στο βαθρο και δωρα! Συγχαρητηρια!!!




...συγχαρητηρια Νικο σε σενα και τον γιο σου για την πρωτια...παντα τετοια!!!
...ΑΛΛΑ... ΑΛΛΑ...ΑΛΛΑ...
η χαρα μου υπηρξε απεριγραπτη...οταν εμαθα οτι ο φιλος μου Ζακ (@zakis)...με την ανηψια μου Αλεξια κατεκτησαν την τριτη θεση ... με επιδοση 15' και κατι...
Μπραβο Ζακ...ευγε Αλεξια...κι εις κατωτερα ...απο πλευρας επιδοσεων!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!



Πολλά συγχαρητήρια στο team @tazi που πραγματικά πετούσε και παρέσυρε και το team @zakis όχι απλά να συμμετάσχει αλλά και να πλασαριστεί εντελώς απρόσμενα στην 3η θέση της κατηγορίας Μεγάλος/Μικρός.

@SPY σε ευχαριστούμε η Αλεξία και εγώ για τα καλά σου λόγια αλλά και την απροσαρμοστικότητά σου που μας εμπνέει πάντα (Μπαμπά γιατί ο Σπύρος τρέχει ανάποδα και ξυπόλητος;;;;).
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hiroshima
Senior Forum-Runner



488 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/06/2015 :  23:55:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
17αρι στο στάδιο της Νέας Μάκρης χωρισμένο σε,
1) 3χλμ 4:54avg/χλμ
2) 5χ800 4:42avg/χλμ
3) 8χλμ 4:38avg/χλμ
4)Τα υπολοιπα προθ.-αποθ.

Καλό βράδυ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

lemonidas1
Senior Forum-Runner

Greece


766 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/06/2015 :  00:12:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sotos-marathon

Εχθες το πρωι : 3,5κμ ζεσταμα..
7κμ τεμπο 4.18''/κμ
3,5κμ αποθεραπεια..
Σημερα το βραδακι 10αρακι χαλαρο..


''Run Smart..Run For Life''

Σωτηρη,πετας!Εγω δεν ειμαι στα πανω μου,μεχει πιασει μια βαρεμαρα,τρεχω λιγο και με το ζορι.Ελπιζω να μου ερθει γρηγορα ξανα η ορεξη
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/06/2015 :  07:57:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...σημερα πρωι-πρωι στο γηπεδο Χαλανδριου, παρεα με τον Μανωλη καθ'ολη τη διαρκεια της προπονησης...με πολυ-πολυ κουβεντουλα εφ'ολης της υλης το προγραμμα ειχε ανυποδητο τρεξιμο: 15'ζεσταμα...15'σε ρυθμο 4:50...και τελος 15'αποθεραπεια...συνολικα 8,5 χλμ σε 45'!Λιγο αργοτερα εμφανιστηκε ο Χρηστος (@xipolitakos)...οποτε οι ανυποδητοι σημερα ημασταν τρεις, αποτελωντας ισχυροτατη μειοψηφια!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 100 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000