Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 energizer run
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 5

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/06/2015 :  08:35:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Deorum

Αν και δεν το συνηθίζω να το λέω, και φυσικά όποιος το είδε διαφορετικά απολύτως σεβαστό και δικαίωμα του.
Εγώ προσωπικά δεν μπορώ να καταλάβω πως αυτόν τον αγώνα, κάποιος τον βλέπει με αγωνιστικές διαθέσεις, και κοιτάζει χρόνους κτλ.
Πραγματικά!
Είναι μια μεγάλη γιορτή!


+1 Αν δεν είχε χρονόμετρο να δεις πόσοι δε θα δήλωναν συμμετοχή
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

than
Senior Forum-Runner

Greece
474 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/06/2015 :  09:53:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Deorum

Αν και δεν το συνηθίζω να το λέω, και φυσικά όποιος το είδε διαφορετικά απολύτως σεβαστό και δικαίωμα του.
Εγώ προσωπικά δεν μπορώ να καταλάβω πως αυτόν τον αγώνα, κάποιος τον βλέπει με αγωνιστικές διαθέσεις, και κοιτάζει χρόνους κτλ.
Πραγματικά!
Είναι μια μεγάλη γιορτή!



Καλά, εδώ άλλοι κάνουν αγώνα στα Adidas Open Run... Και καλά όταν γίνονται στο ΟΑΚΑ που έχει άπλα, όταν γίνονται στο κέντρο? Ή στην παραλιακή, στον Άλιμο???? Με γονείς με καρότσια, με παππούδες, με περιπατητές κλπ...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Charlie_Brown
Forum-Runner

79 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/06/2015 :  10:40:44  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Charlie_Brown Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ταπεινή μου άποψη είναι πώς από την στιγμή που κάτι χρονομετρείται, είναι δικαίωμα του καθενός να δει τον αγώνα και αγωνιστηκά αν θέλει, βέβαια χωρίς να ενοχλήσει τους γύρω του (σπρώχνοντας ή πατώντας άλλους)
Εγώ κατέβηκα να τρέξω μιας και ήθελα να κινηματογραφίσω ένα στιγμιότυπο για κάποιο πιθανό πρότζεκ που έχω στο μυαλό (διαφορετικά δεν θα πήγαινα, ούτε για τον φακό, ούτε για την ωραία νυχτερινή εικόνα, ούτε για χρόνους και και και). Το έκανα και στην πορεία μετά το πρώτο χιλιόμετρο είπα να ανοίξω τον ρυθμό μου γιατί απλά έτσι μου βγήκε. Δεν κατέβηκα στον αγώνα αυτόν επί τούτου (σε κανέναν αγώνα τουλάχιστον μέχρι τώρα)
Αυτό που θέλω να πω είναι πώς αν ένας αγώνας έχει ωραίο τοπίο ή βγάζει ωραίες εικόνες, δεν μπορείς να πεις σε κάποιον αα, μην το δεις αγωνιστηκά (που αυτό μπορεί και να μην σημαίνει απαραίτητα PB, απλά μια γρήγορη προπόνηση), κάτσε να τον χαζέψεις γιατί έχει ωραία πράγματα δεις.

Τέσπα άσχετο, την Τρίτη έχει διαδρομή τρεξίματος από το Καλλιμάρμαρο μέχρι το πάρκο του Σταύρου Νιάρχου (εγώ πήγα χθες μιας και άνοιγε η φωτογραφική έκθεση ενός από τους αγαπημένους μου δασκάλους, να τον τσεκάρετε!) και το μπλουζάκι που δίνουν είναι πάρα πολύ όμορφο.

"You can't wake a person who is pretending to be asleep"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dimitrije
Forum-Runner

Greece
54 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/06/2015 :  11:09:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
φωτογραφίες θα βγουν κάπου;;;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 5 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000