Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Γενική συζήτηση
 Καφενείο - μετεκλογικών πολιτικών συζητήσεων
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 126

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/07/2015 :  11:45:01  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
https://www.facebook.com/omadaalithias/videos/vb.415071471915620/825792880843475/?type=2&theater

Έλα δείτε υπουργό... να μελετάει τα ζώδια.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Koukouvagia
Elite Forum-Runner

1662 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/07/2015 :  11:50:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Είπαμε, εδώ υπάρχουν ολόκληρα νομικά και οικονομικά επιτελεία πίσω από τους αρμόδιους υπουργούς. Γι'αυτό και ο "ανειδίκευτος" βουλευτής θα πρέπει ακολουθήσει την γραμμή του αρμόδιου υπουργού σε εξειδικευμένα θέματα.

Σαν να πάω για μια χειρουργική επέμβαση... Ο χειρουργός θα μου εξηγήσει κάποια πράγματα, θα κάνει κάποιες συστάσεις, από την στιγμή όμως που δώσω το ΟΚ να προχωρήσουμε, δεν μπορώ να του πω εγώ ο μη-σχετικός, ποιά μέθοδο θα ακολουθήσει, ή να βάλω την γυναίκα μου μπάστακα από πάνω του στο χειρουργείο για το αν κάνει καλά την δουλειά του...

________________________

Το δε θες και γίνεται, θέλε το σα γίνεται...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/07/2015 :  12:46:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Koukouvagia



Σαν να πάω για μια χειρουργική επέμβαση... Ο χειρουργός θα μου εξηγήσει κάποια πράγματα, θα κάνει κάποιες συστάσεις, από την στιγμή όμως που δώσω το ΟΚ να προχωρήσουμε, δεν μπορώ να του πω εγώ ο μη-σχετικός, ποιά μέθοδο θα ακολουθήσει, ή να βάλω την γυναίκα μου μπάστακα από πάνω του στο χειρουργείο για το αν κάνει καλά την δουλειά του...

________________________

Το δε θες και γίνεται, θέλε το σα γίνεται...



ααααα τι λες τώρα! Εδώ έπιασες ένα σημείο που πολύ το διακσεδάζω. Πηγαίνουν στον αδερφό μου (χειρουργός) και του λένε οι ασθενείς "θέλω την τάδε μέθδο. Τα έχω διαβάσει όλα και έχω αποφασίσει ότι θέλω αυτή την μέθοδο". Το αν ενδείκνυται ή όχι, είναι άλλο θέμα....


Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Koukouvagia
Elite Forum-Runner

1662 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/07/2015 :  13:01:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ALEXANDRA

quote:
Originally posted by Koukouvagia



Σαν να πάω για μια χειρουργική επέμβαση... Ο χειρουργός θα μου εξηγήσει κάποια πράγματα, θα κάνει κάποιες συστάσεις, από την στιγμή όμως που δώσω το ΟΚ να προχωρήσουμε, δεν μπορώ να του πω εγώ ο μη-σχετικός, ποιά μέθοδο θα ακολουθήσει, ή να βάλω την γυναίκα μου μπάστακα από πάνω του στο χειρουργείο για το αν κάνει καλά την δουλειά του...

________________________

Το δε θες και γίνεται, θέλε το σα γίνεται...



ααααα τι λες τώρα! Εδώ έπιασες ένα σημείο που πολύ το διακσεδάζω. Πηγαίνουν στον αδερφό μου (χειρουργός) και του λένε οι ασθενείς "θέλω την τάδε μέθδο. Τα έχω διαβάσει όλα και έχω αποφασίσει ότι θέλω αυτή την μέθοδο". Το αν ενδείκνυται ή όχι, είναι άλλο θέμα....








OK, διορθώνω: Μπορώ να του πω τι να κάνει, αλλά δεν θα ξέρω τι μου γίνεται...

________________________

Το δε θες και γίνεται, θέλε το σα γίνεται...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/07/2015 :  13:09:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Βέβαια για το ότι έχει χαθεί σε αυτό το βαθμό η εμπιστοσύνη ΕΙΔΙΚΑ στους έλληνες γιατρούς μάλλον φταίνε και οι ίδιοι αρκετά... Πάω στο εξωτερικό σε γιατρό και δεν μου περνάει απευθείας από το μυαλό ότι μπορεί να θέλει να με κοροϊδέψει με την ακριβότερη μέθοδο, αχρείαστα φάρμακα κτλ (Όχι ότι ΚΑΙ εκεί δεν το κάνουν αλλά δεν ήταν αυτή η κεντρική τους φιλοσοφία για δεκαετίες)

Ενώ πας εδω σε έλληνα γιατρό και από τη πρώτη στιγμή προσπαθείς να του κάνεις ψυχογράφημα για το εάν σου λέει την αλήθεια, εάν κρύβονται ιδιοτελή κίνητρα σε ότι σου προτείνει, εάν ξέρει τι κάνει, εάν θέλει φακελάκι για να σε προσέξει πραγματικά κ.ο.κ. Αλίμονο εάν δεν έχεις ψαχτεί και λίγο μόνος σου...

Ξέρω, ξέρω ...οι συγγενείς μας γιατροί (και κατ' επέκταση οι δικηγόροι, αρχιτέκτονες κτλ κτλ) είναι οι καλοί. Αυτοί που τα κάνουν όλα σωστά. Οι άλλοι εννοούμε ότι φταίνε όταν λέμε ότι φταίει ο κόσμος.

Edited by - sam on 21/07/2015 13:12:53
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/07/2015 :  13:21:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Το πιο αστείο είναι βέβαια εάν πέσετε στη περίπτωση γιατρού που πρέπει να πάει σε γιατρό άλλης ειδικότητας για δικό του σοβαρό πρόβλημα... Όχι απλά εμπιστοσύνη δεν υπάρχει συνήθως αλλά ούτε ασπιρίνη δεν θα πάρει τις περισσότερες φορές εάν δεν το ψάξει μόνος του....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/07/2015 :  13:36:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

Βέβαια για το ότι έχει χαθεί σε αυτό το βαθμό η εμπιστοσύνη ΕΙΔΙΚΑ στους έλληνες γιατρούς μάλλον φταίνε και οι ίδιοι αρκετά... Πάω στο εξωτερικό σε γιατρό και δεν μου περνάει απευθείας από το μυαλό ότι μπορεί να θέλει να με κοροϊδέψει με την ακριβότερη μέθοδο, αχρείαστα φάρμακα κτλ (Όχι ότι ΚΑΙ εκεί δεν το κάνουν αλλά δεν ήταν αυτή η κεντρική τους φιλοσοφία για δεκαετίες)

Ενώ πας εδω σε έλληνα γιατρό και από τη πρώτη στιγμή προσπαθείς να του κάνεις ψυχογράφημα για το εάν σου λέει την αλήθεια, εάν κρύβονται ιδιοτελή κίνητρα σε ότι σου προτείνει, εάν ξέρει τι κάνει, εάν θέλει φακελάκι για να σε προσέξει πραγματικά κ.ο.κ. Αλίμονο εάν δεν έχεις ψαχτεί και λίγο μόνος σου...

Ξέρω, ξέρω ...οι συγγενείς μας γιατροί (και κατ' επέκταση οι δικηγόροι, αρχιτέκτονες κτλ κτλ) είναι οι καλοί. Αυτοί που τα κάνουν όλα σωστά. Οι άλλοι εννοούμε ότι φταίνε όταν λέμε ότι φταίει ο κόσμος.



Μπαααα, έχω κάτι συγγενείς που δεν έχω καμία εμπιστοσύνη. Ούτε στις γνώσεις, ούτε στα κίνητρα να με "βοηθήσουν". Με κοιτάνε στην τσέπη μου.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Koukouvagia
Elite Forum-Runner

1662 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/07/2015 :  13:42:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κανείς δεν λέει να μην ψαχτούμε λιγάκι και μόνοι μας σε θέματα υγείας (ή και σε οτιδήποτε εξειδικευμένο)... Στα πλαίσια του ψαξίματος, παίρνουμε 2η και 3η γνώμη από άλλους ειδικούς (γιατί και ο ειδικός άνθρωπος είναι και κάνει λάθη) και στην τελική, ανάλογα την εμπιστοσύνη (ή την απουσία αυτής) που μας εμπνέει, σε συνδυασμό και με το ότι μας επιτρέπει η περιορισμένη μας αντίληψη στο θέμα μιας και ολοκληρωμένη άποψη επί του θέματος δεν θα μπορούσαμε να έχουμε ως μη ειδικοί, επιλέγουμε τον χειρουργό μας...

Κάπως έτσι θα έπρεπε να επιλέγει και ο βουλευτης τι θα ψηφίσει, επι εξειδικευμένων θεμάτων, όπως πχ το δημοσιονομικό τώρα... Θα μου πεις, εκεί δεν έχει στην διάθεσή τους πολλούς ειδικούς να πάρει διάφορες γνώμες. Ή μήπως έχει; Πχ τώρα και οι "ειδικοί" της κυβέρνησης και οι της αξιωματικής αντιπολίτευσης διέγνωσαν το ίδιο και συμφώνησαν και στην θεραπεία...

________________________

Το δε θες και γίνεται, θέλε το σα γίνεται...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Koukouvagia
Elite Forum-Runner

1662 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/07/2015 :  13:45:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ALEXANDRA

quote:
Originally posted by sam

Βέβαια για το ότι έχει χαθεί σε αυτό το βαθμό η εμπιστοσύνη ΕΙΔΙΚΑ στους έλληνες γιατρούς μάλλον φταίνε και οι ίδιοι αρκετά... Πάω στο εξωτερικό σε γιατρό και δεν μου περνάει απευθείας από το μυαλό ότι μπορεί να θέλει να με κοροϊδέψει με την ακριβότερη μέθοδο, αχρείαστα φάρμακα κτλ (Όχι ότι ΚΑΙ εκεί δεν το κάνουν αλλά δεν ήταν αυτή η κεντρική τους φιλοσοφία για δεκαετίες)

Ενώ πας εδω σε έλληνα γιατρό και από τη πρώτη στιγμή προσπαθείς να του κάνεις ψυχογράφημα για το εάν σου λέει την αλήθεια, εάν κρύβονται ιδιοτελή κίνητρα σε ότι σου προτείνει, εάν ξέρει τι κάνει, εάν θέλει φακελάκι για να σε προσέξει πραγματικά κ.ο.κ. Αλίμονο εάν δεν έχεις ψαχτεί και λίγο μόνος σου...

Ξέρω, ξέρω ...οι συγγενείς μας γιατροί (και κατ' επέκταση οι δικηγόροι, αρχιτέκτονες κτλ κτλ) είναι οι καλοί. Αυτοί που τα κάνουν όλα σωστά. Οι άλλοι εννοούμε ότι φταίνε όταν λέμε ότι φταίει ο κόσμος.



Μπαααα, έχω κάτι συγγενείς που δεν έχω καμία εμπιστοσύνη. Ούτε στις γνώσεις, ούτε στα κίνητρα να με "βοηθήσουν". Με κοιτάνε στην τσέπη μου.



Και εγώ, τα πιό ακριβά service στο αυτοκίνητο της γυναίκας μου, τα έχω πληρώσει στον ξάδερφό της τον μάστορα...

________________________

Το δε θες και γίνεται, θέλε το σα γίνεται...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/07/2015 :  13:53:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

Το πιο αστείο είναι βέβαια εάν πέσετε στη περίπτωση γιατρού που πρέπει να πάει σε γιατρό άλλης ειδικότητας για δικό του σοβαρό πρόβλημα... Όχι απλά εμπιστοσύνη δεν υπάρχει συνήθως αλλά ούτε ασπιρίνη δεν θα πάρει τις περισσότερες φορές εάν δεν το ψάξει μόνος του....



Δεν ισχύει πάντα αυτό. Όταν έκανε χειρουργείο ο πατέρας μου το οποίο μπορούσε να του κάνει ο αδερφός μου διότι ήταν της ειδικότητάς του αλλά δε "μπορούσε" διότι ήταν ο πατέρας του, ο αδερφός μου ούτε καν μπήκε στο χειρουργείο. Διάλεξε χειρουργό και του είπε αναλαμβάνεις. Και όταν τον ρώτησε ο χειρουργός, ποιον αναισθησιολόγο θες να πάρω και σε ποιο νοσοκομείο θες να τον χειρουργήσω, η απάντηση από τον αδερφό μου ήταν όποιον θες εσύ, όπου σε βολεύει εσένα. Και όταν του είπε ο άλλος γιατρός θέλω μόνο μια χάρη, να μην είσαι μέσα στο χειρουργείο, ο αδερφός μου του είπε ότι δεν σκόπευε να είναι μέσα-για να μην τον αγχώσει (καλά, εγώ είχα φρικάρει ότι δε θα ήταν μέσα ο αδερφός μου να "ελέγχει". Άσε δε που περιμέναμε έξω από το χειρουργείο 9 ώρες και ο αδερφός μου μέσα στην ψυχραιμία να δουλεύει στο lap top, κι εγώ έτοιμη να μπουκάρω μέσα στο χειρουργείο.....Βλέπεις δεν έβγαινε κανείς να ενημερώσει...και του έλεγα του αδερφού μου , εντάξει, μέσα δεν θες να πας να μην ενοχλήσεις, τουλάχιστον χτύπα το κουδούνι που έχει εδώ, να ρωτήσεις τι γίνεται, και όταν έκανα ότι χτυπάω το κουδούνι με ξέχεσε). Εν ολίγοις, πρέπει κανείς να γνωρίζει 3-4 ανθρώπους και να τους εμπιστεύεται και να πορεύεται με αυτούς. Αλλά δυστυχώς στην Ελλάδα έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα....

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

KostasPVol
Moderator

Greece


3992 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/07/2015 :  14:12:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Koukouvagia

quote:
Originally posted by xipolitos

Δυστυχώς ενα περήφανο ΟΧΙ μετατράπηκε σε ενα ταπεινωτικό ναι..
Ντροπή στην κυβέρνηση της αριστεράς που ψηφίζει και εφαρμόζει το επαίσχυντο μνημόνιο και αντιλαικές πολιτικές,
στηριζόμενη απο τα διεφθαρμένα κόμματα που ευθύνονται για την κατάντια της χώρας..




Φίλε Ξιπόλιτε, ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τι άλλο περιμέναμε ότι θα έβγαινε με το ΟΧΙ.
Φαντάσου να έχουμε πάει με 10 φίλους μας στην ταβέρνα, να έχουμε πίει τις ρακές μας και να έχουμε φάει τα μεζεδάκια μας και όταν έρχεται ο λογαριασμός, να λέμε στο γκαρσόνι: "Ψηφίσαμε οι 10 φίλοι μεταξύ μας και αποφασίσαμε δημοκρατικά, ότι δεν θέλουμε να πληρώσουμε τον λογαριασμό! Ή αποφασίσαμε να πληρώσουμε μόνο ένα μέρος του... Οφείλετε να σεβαστείτε την δημοκρατική ετυμηγορία μας".

Πώς γίνεται αυτό να ισχυροποιήσει την διαπραγματευτική μας ισχύ με τα αφεντικά της ταβέρνας;

________________________

Το δε θες και γίνεται, θέλε το σα γίνεται...

Μόνο που αν στη ταβέρνα μας έφεραν μουχλιασμένες μπριζόλες "που γέρνουν", τις οποίες μάλιστα χρέωσαν 200 ευρώ το πιάτο, τότε μάλλον θα ζητήσεις να πληρώσεις αυτά που πραγματικά αξίζουν, και στη τιμή που πρέπει. Τα σάπια, ας τα πληρώσει ο έξυπνος της παρέας που συνεννοήθηκε με τον ταβερνιάρη να χρεώσουν τους υπόλοιπους.

Ο μόνος τρόπος να αναγκαστεί να πληρώσει η παρέα το σύνολο του ποσού, είναι με εκβιασμό, νταβατζηλίκι, ή/και δούρειους ίππους μέλη της παρέας που θα υπογράψουν ότι αποδέχονται το "χρέος".


Αλλά ας μη ξαναλέω τα ίδια για χιλιοστή φορά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Koukouvagia
Elite Forum-Runner

1662 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/07/2015 :  14:17:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μόνο που δεν διαμαρτυρηθήκαμε για τις μπριζόλες όταν ήρθαν ότι ήταν σάπιες, ή χαλασμένες... Ούτε όταν τις τρώγαμε μας πείραξε... Μόνο μετά, αφού τις φάγαμε και τις χωνέψαμε...


________________________

Το δε θες και γίνεται, θέλε το σα γίνεται...

Edited by - Koukouvagia on 21/07/2015 14:21:33
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

KostasPVol
Moderator

Greece


3992 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/07/2015 :  14:32:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Φυσικά και διαμαρτυρηθήκαμε, ή ακόμη καλύτερα, διαμαρτυρόμασταν κατ'εξακολούθηση. Ορισμένοι δηλαδή. Και μέσα από αυτό το φόρουμ, μπορεί να διαπιστώσει κανείς ποιοι διαμαρτύρονταν από ανέκαθεν, και ποιοι τα προσπερνούσαν...

Μακάρι να υπήρχε το φόρουμ και η διάδοση του ίντερνετ και προ ΟΑ 2004, και πριν το 2000, για να φαίνονταν και να μένανε και οι τότε τοποθετήσεις μας (βέβαια εκτός από το να τα γράφουμε, χρειάζονται και άλλου είδους κινήσεις).

Edited by - KostasPVol on 21/07/2015 14:36:51
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/07/2015 :  14:39:43  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Μια χαρά ήταν οι μπριζόλες.
Τώρα αν θες να βρεις κάτι στραβό, αν πραγματικά το θες, θα το βρεις όπου και να είσαι.
Τέλος για να μπώ και στην ουσία δεν φταίνε οι μπριζόλες, αυτές ήταν οκ, αν εσύ πχ δεν τις έφαγες ή τις "έφαγες" χωρίς να φτάσουν στα στομάχια αυτών που πεινάνε.

Κώστα μην το ψαχνεις και μην το κουράζεις.
Το κακό χρέος, όσα σκάνδαλα και να έχουν αποκαλυφθεί, ψηφιζόταν από τους προυπολογισμούς της Βουλής μας ΠΡΙΝ παραχθεί, για 10δές χρόνια, οι οποίοι ήταν ελλειμματικοί. Εν πλήρη γνώση μας επιλέγαμε να έχουμε έλλειμμα το οποίο δανειζόμασταν να το καλύψουμε. (χωρίς να υπολογίζουμε ότι συνέχεια είχαμε έλλειμα και στο έλλειμα του προυπολογισμού... άλλλλλη ιστορία αυτή).

Ακόμα και πλεονάσματα να είχαμε βέβαια, αυτό δεν σημαίνει ότι τα σκάνδαλα θα έπαυαν να έιναι σκάνδαλα.

Αν εσένα σε έριξε ο εργολάβος σου, δεν μπορείς να πας στο μπακάλικο και να απαιτήσεις να μην πληρώνεις...
Εδώ αν σε έριξε η siemens δεν μπορείς να πας στον Πορτογάλο αλλά και στον Γερμανό ακόμα πολίτη, και να πεις, ε τώρα δεν σου χρωστάω.

Κατήγγειλε την σύμβαση, και τα άλλα είναι κάτι εντελώς διαφορετικό. Είναι σαν να μην σε εξυπηρετεί ο ΟΤΕ με το dsl και να πεις δεν πληρώνω την ΔΕΗ.

Αλλά και σαν νούμερα να το δεις αν δεχτείς το σκεπτικό σου, αθροιστικά, αυτά δεν είναι ούτε 2-3% του χρέους, ακόμα και αν δεχτούμε πως τα σκάνδαλα είναι αυτά και άλλα τόσα και άλλα τόσα που δεν είδαμε ποτέ.

Από εκεί και πέρα στα νέα της ημέρας,

Αθήνα
Ομπρέλα προστασίας σε 30.000 ηλικιωμένους άνω των 67 ετών που δεν έχουν καμιά ασφαλιστική κάλυψη, παρέχει το υπουργείο Εργασίας, επαναφέροντας την κατώτατη σύνταξη.

Το ποσό της μηνιαίας παροχής ορίζεται για το χρονικό διάστημα από 1η Οκτωβρίου 2015 μέχρι και τις 30 Σεπτεμβρίου 2016 σε 260 ευρώ. Από την 1η Οκτωβρίου 2016 καταβάλλεται το πλήρες ποσό των 360 ευρώ.

Γιατί είχα την εντύπωση πως ΟΛΟΙ οι υπερήλικες, έστω και σαν σύνταξη "απορίας" ή κάτι τέτοιο, πως όλοι όλοι όλοι κάτι έπαιρναν από μια ηλικία και μετά?

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/07/2015 :  15:07:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Να ρωτήσω κάτι: επειδή εγώ ασπάζομαι το "όλοι μαζί τα φάγαμα", υπάρχει κάποιος απο εδώ που θεωρεί ή πιστεύει ότι δεν έφαγε;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 126 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000