Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Suunto Ambit3 Run Black HR"
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 3

akamatos
Forum-Runner

58 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/04/2015 :  22:57:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πολύ προσωπική κι επανειλημμένη. Έχω αγοράσει 2-3 ρολόγια στο παρελθόν.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giakos
Senior Forum-Runner

Greece


448 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/04/2015 :  23:29:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ευχομαι να ειναι οπως τα λες....παντως αντιπροσωπος της Suunto δεν ειναι..τωρα που τα βρισκει απο που τα αγοραζει ειναι ενα θεμα ....μεταπωλητης πρεπει να ειναι οπως και της polar....θα δειξει......

Δεν προλαβαίνω.......
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/04/2015 :  07:22:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα. Από περιεργεια διαβαζόντας τη συνομολία σας είδα τις τιμές του και οντως είναι πολύ χαμηλές. Polar V800 κάτω από €300 δεν έχω δει πουθενά!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

akamatos
Forum-Runner

58 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/04/2015 :  15:57:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by giakos

ευχομαι να ειναι οπως τα λες....παντως αντιπροσωπος της Suunto δεν ειναι..τωρα που τα βρισκει απο που τα αγοραζει ειναι ενα θεμα ....μεταπωλητης πρεπει να ειναι οπως και της polar....θα δειξει......

Δεν προλαβαίνω.......



Φίλε μου, δεν είναι αντιπρόσωπος της Suunto στη Γερμανία κι αυτό ακριβώς σου απάντησε κι η εταιρεία στο mail που της εστειλες, αυτό είναι ξεκάθαρο.

Από εκεί και πέρα, όπως με όλα τα προϊόντα, υπάρχει ο επίσημος αντιπρόσωπος, υπάρχουν κι οι μεταπωλητές. Στο Mall μπορείς να αγοράσεις NIKE κι από το κατάστημα της NIKE κι από τα Intersport πχ. Με τη λογική σου είναι θέμα που τα βρίσκει και από που τα αγοράζει τα ΝΙΚΕ η Intersport κοκ...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giakos
Senior Forum-Runner

Greece


448 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/04/2015 :  17:58:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
akamatos....εχεις δικιο σε αυτο που λες...σε ευχαριστουμε αλλωστε αυτο ψαχναμε καποιον να εχει ψωνισει απο αυτον...καλη συνεχεια!!!

Δεν προλαβαίνω.......
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

papori1968
Advanced Forum-Runner

Greece


217 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/05/2015 :  16:45:53  Εμφάνιση Προφίλ  Visit papori1968 Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα, οι συνομιλητές που είχαν παραγγείλει ρολόι από το running24, παρέλαβαν; Εντυπώσεις;
Ευχαριστώ.

Εξοικονομήστε χρήματα από τις καθημερινές αγορές σας.
http://wp.me/P4EaAJ-6
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Lithovatis
Forum-Runner

73 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/05/2015 :  13:07:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εγώ πάντως που αγόρασα μου ήρθε μια χαρά το ρολογάκι
με DHL στο κουτί του !!!!
Το έχω 2 βδομάδες όλα πάνε άψογα : DDDD
H καλυτερη τιμή που πέτυχα μαζί με τα μεταφορικά ......
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

papori1968
Advanced Forum-Runner

Greece


217 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/05/2015 :  20:15:45  Εμφάνιση Προφίλ  Visit papori1968 Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ευχάριστο αυτό :) Καλοφόρετο, καλά χιλιόμετρα.

Εξοικονομήστε χρήματα από τις καθημερινές αγορές σας.
http://wp.me/P4EaAJ-6
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Lithovatis
Forum-Runner

73 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/05/2015 :  14:17:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ευχαριστώ πολύ : DDD
Μέχρι στιγμής λειτουργεί πολύ καλά και μετά από
κάποιες συγκρίσεις το GPS του δεν έχει πέσει έξω
και ούτε στη ταχύτητα που το δουλεύω και στο ποδήλατο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Vaterman
Senior Forum-Runner

Greece
1020 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/06/2015 :  16:50:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σε περίπτωση αγοράς suunto από γερμανία από τα παραπάνω site, αν χρειαστεί τα καλύπτει η επίσημη αντιπροσωπεία Ελλάδος , Αποσπόρης?

ΔΕΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Lithovatis
Forum-Runner

73 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/06/2015 :  20:19:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Aπο ότι ξέρω και ο Αποσπόρης στην Suunto το στέλνει σε περίπτωση βλάβης. Απο θέμα εγγύησης την έχεις απο το γερμανικό μόνο που πρέπει να το στήλεις με δικά σου έξοδα. Πάντως απο ότι έχω ακούσει το
service της είναι πάρα πολύ καλό!!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

costa
Advanced Forum-Runner

Greece
235 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/06/2015 :  23:38:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μη κάνεις την βλακεία και μπλέξεις με ελληνικές αντιπροσωπίες... Η suunto το καλό που έχει για την Ελλάδα συγκεκριμένα είναι ότι το στέλνεις κατευθείαν Φινλανδία.
Δεν πάει να είναι από 20ο χέρι ή να το πήρες από Αφγανιστάν. Το ρολόι θα πάει Φινλανδία. Υπάρχει φόρμα στο movescount.com σχετική.

Προσωπική πρόσφατη εμπειρία...
Ρολόι ambit1 από 2ο χέρι με ληγμένη εγγύηση εδώ και 2 χρόνια νομίζω. Το ρολόι το είχα στα χέρια μου από το Μάιο του 2013, εδώ και περίπου μισό χρόνο ίσως παραπάνω άρχισε να μου πετάει κάτι err:12 στη μνήμη. Με τα πολλά έκανα υπομονή αφού το ρολόι ήταν εκτός εγγύησης και περίμενα να βγει κάποιο καλό update για το ambit3 ή το ambit4 για να κάνω upgrade, η κατάσταση έφτασε στο αμήν τώρα τελευταία με πολλά προβλήματα στη μνήμη του ρολογιού. Έστειλα ένα support request τους περιέγραψα το πρόβλημα είχα μια επικοινωνία γύρω στις 2 βδομάδες ίσως παραπάνω όπου να σημειώσω αργούσαν 3-4 μέρες να μου απαντήσουν την φορά, και τελικά κατέληξε το support ότι το ρολόι έχει θέμα με την μνήμη και μου λέει να το στείλω Φινλανδία. Τους λέω ότι η εγγύηση έχει λήξη και τους ρωτάω τι ακριβώς θα χρεωθώ να ξέρω αν αξίζει. Μου απαντάνε μετά από μερικές μέρες και μου λένε θα στο φτιάξουμε ΜΕΣΑ στην εγγύηση... Έμεινα μ#$άκας. Κάνω Service request, στέλνω το ρολόι στην μεταφορική στην Αθήνα χωρίς να πληρώσω τίποτα (Τρίτη) και μετά από μια μέρα (Τετάρτη Μεσημέρι) το ρολόι ήταν Φινλανδία στο service. Να μην πολυλογώ. Την επόμενη Τετάρτη το είχα πίσω (Τρίτη ήταν στην Αθήνα).. ΜΟΝΟ που δεν είχα ακριβώς το ρολόι μου πίσω... Ήταν τα λουριά του ρολογιού μου (ambit1) περασμένα σε ένα ambit2.
Εντάξει τώρα ότι και να πω είναι λίγο. RESPECT στους ΦΙΝΛΑΝΔΟΥΣ για την απίστευτη εταιρία που έχουν και το απίστευτο service και την απίστευτα σωστή συμπεριφορά.
Εγώ προσωπικά, το επόμενο και το μεθεπόμενο ρολόι που θα αγοράσω θα είναι Suunto. ΤΕΛΟΣ.
Αρκεί βέβαια να έχουμε τα λεφτά για να το αγοράσουμε...
Γ!@Ω τα capital controls, να δούμε πως θα αγοράζουμε παπούτσια και τα λοιπά που χρειαζόμαστε..

Rogue Runner
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

CHRISTOS BATAVUS
Newbie Forum Runner



2 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/11/2015 :  10:02:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα,

Έχει κάνει κάποιος αγορά μέσω των 2 sites του συγκεκριμένου εμπόρου (Kim Mueller);

Συγκεκριμένα θα ήθελα να αγοράσω το suunto ambit3 peak με χρεωστική κάρτα, και μου έκανε εντύπωση ότι ο συγκεκριμένος έμπορος έχει άλλη τιμή στα sites του και άλλη στο amazon. 70 ευρώ διαφορά!

Οι τιμές παρακάτω,



Ξέρει κανείς τι παίζει;

Ευχαριστώ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mbair
Elite Forum-Runner

1233 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2015 :  23:12:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ελευεθερη αγορα ειναι,συνηθες το φαινομενο διαφορετικων τιμων...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

papako
Senior Forum-Runner

Greece
689 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2015 :  23:15:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
πρέπει να δώσει και το κατιτίς του στην amazon. Άσε που εκεί θα σου προσθέσει και τον ελληνικό ΦΠΑ

________
Στέφανος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 3 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000