Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Μικρές Αγγελίες
 Suunto ambit 2 peak
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

mbair
Elite Forum-Runner

1233 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 06/04/2015 :  15:22:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πωλείται Suunto ambit 2 Black
http://www.suunto.com/Products/sports-watches/Suunto-Ambit2/Suunto-Ambit2-Black/
Είναι η πλήρης έκδοση με το βαρόμετρο.

Σε άριστη κατάσταση, 230 Ευρώ. Προτιμώ στην Θεσσαλονική, ώστε να δει ο αγοραστής το ρολόι από κοντά.

Alexisg
Newbie Forum Runner

Greece
7 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/04/2015 :  17:31:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Περιλαμβάνει και το Heart Rate;
Στείλε μου email στο steliosvasilas@yahoo.gr.

Ευχαριστώ πολύ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mbair
Elite Forum-Runner

1233 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/04/2015 :  19:17:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν δίνω ζώνη για λόγους υγιεινης και μόνο.. Οι ζώνες της suunto δεν ειναι και ιδιαίτερα καλές.. Να σαι καλά
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giakos
Senior Forum-Runner

Greece


448 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/04/2015 :  14:32:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Χρόνια πολλά! σε παρακαλώ αν θες στείλε μου φωτο στο giakoud@yahoo.gr.Γιατί το πουλάς;;;;ambit 3 είναι ο λόγος;;;

Δεν προλαβαίνω.......
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mbair
Elite Forum-Runner

1233 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/04/2015 :  14:34:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σου έστειλα φωτογραφίες

Edited by - mbair on 13/04/2015 14:37:39
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

manousid5
Newbie Forum Runner

Greece
4 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/04/2015 :  13:21:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αν μπορεις στειλε και σε εμενα τις φωτο και πες ημερομηνια αγορας manousid5@hotmail.gr.Ευχαριστω!

Edited by - manousid5 on 15/04/2015 13:23:32
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mbair
Elite Forum-Runner

1233 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/04/2015 :  20:30:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

athanaso77
Forum-Runner

83 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/04/2015 :  20:13:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Φίλε μου το πάνω μέρος της οθόνης που φαίνεται διαφορετικό το χρώμα δείχνει να υπάρχει πρόβλημα στο display.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mbair
Elite Forum-Runner

1233 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/04/2015 :  00:11:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλο θα είναι να μην εξάγεις τέτοια ανυπόστατα συμπεράσματα από 2 γρήγορες φωτογραφίες .Το ρολοι χαιρει ακρας υγιειας και αναρωτιεμαι πραγματικα για τις προθεσεις σου. Το ρολοι ειναι διαθέσιμο για οποιαδηποτε εξέταση εξου και το απο κοντά.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

athanaso77
Forum-Runner

83 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/04/2015 :  08:40:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν υπάρχει καμία αρνητική πρόθεση, είπα απλά τι βλέπω στη φωτογραφία. Αν αυτό που φαίνεται ξεκάθαρα, απλά φαίνεται έτσι λόγω της συγκεκριμένης φωτογραφίας και δεν ισχύει στην πραγματικότητα, τότε κανένα πρόβλημα. Εγώ απλά ήθελα να προλάβω καταστάσεις μιας και το ξέρω καλά το συγκεκριμένο ρολόι και έχω ιδία άποψη. Το σημείο που φαίνεται διαφορετικό χρώμα (προς το μπλε) στο πάνω τμήμα που υπάρχει και η ημερομηνία δεν θα έπρεπε να είναι έτσι αλλά να υπάρχει (χρωματική) ομοιομορφία στο display σε ολόκληρη την επιφάνεια του. Εγώ να βοηθήσω θέλω, από εκεί και πέρα...

Edited by - athanaso77 on 17/04/2015 08:41:33
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mbair
Elite Forum-Runner

1233 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/04/2015 :  13:57:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αυτη εδω ειναι μια φωτογραφια στον ηλιο οπου επιτηδες το κατω μερος (η μπαταρία) λογω γωνιας φαινεται διαφορετική (μιας και η υποθεση σου αναφερόταν στο άνω μέρος). Το ανω μερος φυσικα φαινεται ομοιομορφο με το υπολοιπο lcd τώρα .
Δεν θέλω να σχολιάσω τα περί "να προλαβεις καταστασεις" γιατι αυτο μπορει να εκληφθεί ποικιλοτρόπως.Εγω θεωρω οτι προέτρεξες σε εσφαλμένο συμπέρασμα βάσει των διαθέσιμων στοιχείων. Ειναι ανθρωπινο χαρακτηριστικο, το κανουμε όλοι μας ενίοτε.
Το ρολόι ειναι διαθεσιμο για οποιαδηποτε κοντινη εξεταση οπου ειναι ιδιαιτερα ευκολο να διαπιστωθει η κατασταση του, για αυτο και η αρχικη μου προτίμηση να δοθει τοπικά οπου υπάρχει η δυνατότητα ελέγχου.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

athanaso77
Forum-Runner

83 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/04/2015 :  14:20:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εξαρχής δεν υπήρχε από εμένα πρόθεση παρεξήγησης και με λυπεί που (ακόμα) το βλέπεις έτσι. Εγώ μια παρατήρηση έκανα βάσει αυτών που είδα και ξαφνικά βγαίνω ο κακός της παρέας. Τέλος πάντων... για να μη κουράζουμε τον κόσμο, όποιος το πάρει... θα το δει και θα κρίνει κατ' ιδίαν. Κατά την κρίση σου μπορείς να ενημερώσεις τον administrator να σβήσει τα post μου μιας και προφανώς δεν μου επιτρέπεται να εκφράσω τη γνώμη μου στο παρόν θέμα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mbair
Elite Forum-Runner

1233 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/04/2015 :  16:31:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν σου απαγορευσε κανενας να εκφρασεις την γνωμη σου.Δεν το χειριστηκες ομως καλα.Θα μπορουσες καλλιστα να μου ειχες στειλει εμαιλ με τις παρατηρησεις σου πριν αρχισουμε την στειρα ανταλλαγη μηνυματων. Τα lcd είναι ανέκαθεν προβληματικά στο να φωτογραφηθούν ακριβώς. Για να αποφυγώ οποιαδήποτε αμφιβολία δήλωσα από την αρχή οτι προτιμώ κάποιον τοπικό αγοραστή ωστε να διαπιστώσει πολυ ευκολα την κατάσταση του ρολογιου. Το "προλαβαινω καταστάσεις" είναι άκομψο και αφήνει μεγάλο περιθώριο για παρερμηνεία ,ειδικά σε γραπτό λόγο. Η τελευταια φωτογραφια που έβαλα, μέχρι το χνούδι πάνω στη στεφάνη δείχνει,που δεν ειναι ορατό με το γυμνό μάτι. Απο την στιγμή που επιμένω στην λεπτομερή εξέταση του ρολογιου απο τον αγοραστή προ της αγοράς,μειωνοντας παράλληλα και το "αγοραστικό κοινό"γεωγραφικά, τι άλλο μπορώ να κάνω για να πείσω για την κατάσταση του ρολογίου και τις προθέσεις μου? Υπόψιν, δεν εμφανίστηκα πρώτη φορά εδω μέσα για να πουλήσω το ρολόι. Το ψεγάδι που μπορω να μου αποδώσω είναι ότι οι φωτογραφίες δεν ειναι και οι καλύτερες, αλλα υπάρχουν για μια αρχική εκτίμηση οτι δεν ειναι σπασμένο/ταλαιπωρήμενο κλπ.
Σκεπτόμενοι άνθρωποι υπάρχουν, δεν στιγματίστηκε το προιον :) με την ανταλλαγή μας αλλά αν ήσουν στην θέση μου πως θα εκλάμβανες την αρχική τοποθετησή σου? Σε κάθε περίπτωση θεωρώ το θέμα λήξαν και σου εύχομαι πολλα και καλά χιλιόμετρα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

foris
Advanced Forum-Runner



220 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/06/2015 :  16:24:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Το πούλησες?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000