Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Ευρύτερος Αθλητισμός
 Υπόλοιπα Αθλήματα
 42
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 19/04/2015 :  20:05:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν είναι μόνο το ακέραιο μέρος των χιλιομέτρων του Μαραθωνίου ή η απάντηση στην ερώτηση για το νόημα της ζωής, επίσης ως ακέραιο μέρος.

ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ!

PEPE
Forum-Runner

Greece
98 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/04/2015 :  22:27:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αφαιρεσε τα πετσινα για να κανεις σωστο λογαριασμο...

«Αν θέλεις να τρέξεις, τρέξε ένα μίλι. Αν θέλεις να ζήσεις μια εμπειρία, τρέξε έναν μαραθώνιο».
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/04/2015 :  22:31:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΟΛΑ πανάξια!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giakos
Senior Forum-Runner

Greece


448 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/04/2015 :  22:49:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Η υπερηφάνεια δεν ειναι αποτελεσμα μονο απο τα 42 πρωταθληματα....ειμαστε ο μεγαλυτερος συλλογος στην Ελλάδα....Με μεγαλο κοινωνικο εργο προσφορα σε unicef κλπ.....και επισης ειμαστε μια ομαδα που ενω εχει κερδισει τον σεβασμο σε ολη την ευρωπη και απο μεγαλους παικτες εδω στην ελλαδα συνεχως κατηγορουμαστε για τα παντα....αλλα ξερετε κατι;;;;
ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ....Η ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΞΑΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!!!!!!!!

Δεν προλαβαίνω.......
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gianniss
Newbie Forum Runner

Greece


25 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/04/2015 :  23:00:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by giakos

Η υπερηφάνεια δεν ειναι αποτελεσμα μονο απο τα 42 πρωταθληματα....ειμαστε ο μεγαλυτερος συλλογος στην Ελλάδα....Με μεγαλο κοινωνικο εργο προσφορα σε unicef κλπ.....και επισης ειμαστε μια ομαδα που ενω εχει κερδισει τον σεβασμο σε ολη την ευρωπη και απο μεγαλους παικτες εδω στην ελλαδα συνεχως κατηγορουμαστε για τα παντα....αλλα ξερετε κατι;;;;
ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ....Η ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΞΑΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!!!!!!!!

Δεν προλαβαίνω.......

Μπορεί φέτος να είσασταν καλύτερη ομάδα,να αξίζατε το πρωτάθλημα και συγχαρητήρια.Εγώ δε θα είμουν περήφανος γι'αυτό
https://www.youtube.com/watch?v=9iChwYChuiM
έτσι για να μη ξεχνιόμαστε
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giakos
Senior Forum-Runner

Greece


448 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/04/2015 :  23:12:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Προφανώς και εσυ γεννηθηκες το 1996....εγω επειδη γεννηθηκα το 1980 και εχω δει πολλα...ειμαι πολυ υπερηφανος για την ομαδα μου....οι υπολοιποι απλα θα βρισκεται δικαιολογιες.....


Δεν προλαβαίνω.......
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gianniss
Newbie Forum Runner

Greece


25 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/04/2015 :  23:25:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by giakos

Προφανώς και εσυ γεννηθηκες το 1996....εγω επειδη γεννηθηκα το 1980 και εχω δει πολλα...ειμαι πολυ υπερηφανος για την ομαδα μου....οι υπολοιποι απλα θα βρισκεται δικαιολογιες.....


Δεν προλαβαίνω.......

Μακάρι που τέτοια τύχη.Να'ταν τα νιάτα δυο φορές(1972)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/04/2015 :  01:13:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
καταρχάς Γιάννη από αυτό το βίντεο κάποια είναι πέναλτι. Λίγα ίσως αλλά έχει και καθαρά πέναλτι μέσα. Δεν έκατσα να δω όλο το βίντεο.

Θα σε ρωτήσω κάτι όμως. Από τις θεωρητικά μεγάλες ομάδες στην Ελλάδα(ΑΕΚ,ΟΣΦΠ,ΠΑΟ,ΠΑΟΚ κλπ) πιστεύεις ειλικρινά πως μόνο ο ΟΣΦΠ ευνοείται? Ελπίζω να μην ανήκεις σε αυτούς που γλείφουν χρόνια τώρα την ίδια καραμέλα και έχουν ανεβασμένο ζάχαρο! Τώρα αν το πάμε στο ποιος παίρνει τα περισσότερα σφυρίγματα και αν ο ένας παίρνει περισσότερα πλάγια ή περισσότερα κόρνερ άστο χάθηκε το νόημα. Το ίδιο γίνεται και σε όλη την Ευρώπη όπου ¨οι μεγάλοι¨ παίρνουν σφυρίγματα είς βάρος ¨των μικρών¨. Δεν μου αρέσει αλλά είναι η αλήθεια.

Με εξαίρεση 1-2 πρωταθλήματα(από το 95-96 που παρακολουθώ εγώ), τα υπόλοιπα ήταν καθαρά(έναν Βάλνερ θυμάμαι που το άξιζε η ΑΕΚ και ίσως μου διαφεύγει κάτι άλλο). Πρόσεξε! Σφυρίγματα πήρε...Αλλά από αυτούς που τερμάτισαν 2-3 θέση παίρνουν όλοι μην κοροϊδευόμαστε. Το ότι δεν βγήκαν ολυμπιακοί να φτιάξουν βιντεάκι με τις άλλες ομάδες δε λέει κάτι. Πάντα ο δευτεροτρίτος έχει τη μύγα και τρελαίνεται..

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/04/2015 :  08:53:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
μην μου πειραζετε τον συντρεχτη..ολες οι μεγαλες ομαδες ευνοουνται, φετος πχ βαζελος και παοκ δεν παιζανε μπαλα, στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος, ζητω ο ριγκο...

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GERMANOS
Master Forum-Runner

6557 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/04/2015 :  09:02:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Η... Ρόζενμπρογκ
είναι μόνιμη πρωταθλήτρια στην χώρα της
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PEPE
Forum-Runner

Greece
98 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/04/2015 :  09:26:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by tzatzikis90

καταρχάς Γιάννη από αυτό το βίντεο κάποια είναι πέναλτι. Λίγα ίσως αλλά έχει και καθαρά πέναλτι μέσα. Δεν έκατσα να δω όλο το βίντεο.

Θα σε ρωτήσω κάτι όμως. Από τις θεωρητικά μεγάλες ομάδες στην Ελλάδα(ΑΕΚ,ΟΣΦΠ,ΠΑΟ,ΠΑΟΚ κλπ) πιστεύεις ειλικρινά πως μόνο ο ΟΣΦΠ ευνοείται? Ελπίζω να μην ανήκεις σε αυτούς που γλείφουν χρόνια τώρα την ίδια καραμέλα και έχουν ανεβασμένο ζάχαρο! Τώρα αν το πάμε στο ποιος παίρνει τα περισσότερα σφυρίγματα και αν ο ένας παίρνει περισσότερα πλάγια ή περισσότερα κόρνερ άστο χάθηκε το νόημα. Το ίδιο γίνεται και σε όλη την Ευρώπη όπου ¨οι μεγάλοι¨ παίρνουν σφυρίγματα είς βάρος ¨των μικρών¨. Δεν μου αρέσει αλλά είναι η αλήθεια.

Με εξαίρεση 1-2 πρωταθλήματα(από το 95-96 που παρακολουθώ εγώ), τα υπόλοιπα ήταν καθαρά(έναν Βάλνερ θυμάμαι που το άξιζε η ΑΕΚ και ίσως μου διαφεύγει κάτι άλλο). Πρόσεξε! Σφυρίγματα πήρε...Αλλά από αυτούς που τερμάτισαν 2-3 θέση παίρνουν όλοι μην κοροϊδευόμαστε. Το ότι δεν βγήκαν ολυμπιακοί να φτιάξουν βιντεάκι με τις άλλες ομάδες δε λέει κάτι. Πάντα ο δευτεροτρίτος έχει τη μύγα και τρελαίνεται..

Τάσος

know your limits. then destroy them.



Ως γνωστόν το 99,9% των "φιλάθλων" του ακατανόμαστου φοράνε κόκκινα γυαλιά. Γελάει ο κόσμος με τα κατορθώματά σας...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gianniss
Newbie Forum Runner

Greece


25 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/04/2015 :  10:43:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by tzatzikis90

καταρχάς Γιάννη από αυτό το βίντεο κάποια είναι πέναλτι. Λίγα ίσως αλλά έχει και καθαρά πέναλτι μέσα. Δεν έκατσα να δω όλο το βίντεο.

Θα σε ρωτήσω κάτι όμως. Από τις θεωρητικά μεγάλες ομάδες στην Ελλάδα(ΑΕΚ,ΟΣΦΠ,ΠΑΟ,ΠΑΟΚ κλπ) πιστεύεις ειλικρινά πως μόνο ο ΟΣΦΠ ευνοείται? Ελπίζω να μην ανήκεις σε αυτούς που γλείφουν χρόνια τώρα την ίδια καραμέλα και έχουν ανεβασμένο ζάχαρο! Τώρα αν το πάμε στο ποιος παίρνει τα περισσότερα σφυρίγματα και αν ο ένας παίρνει περισσότερα πλάγια ή περισσότερα κόρνερ άστο χάθηκε το νόημα. Το ίδιο γίνεται και σε όλη την Ευρώπη όπου ¨οι μεγάλοι¨ παίρνουν σφυρίγματα είς βάρος ¨των μικρών¨. Δεν μου αρέσει αλλά είναι η αλήθεια.

Με εξαίρεση 1-2 πρωταθλήματα(από το 95-96 που παρακολουθώ εγώ), τα υπόλοιπα ήταν καθαρά(έναν Βάλνερ θυμάμαι που το άξιζε η ΑΕΚ και ίσως μου διαφεύγει κάτι άλλο). Πρόσεξε! Σφυρίγματα πήρε...Αλλά από αυτούς που τερμάτισαν 2-3 θέση παίρνουν όλοι μην κοροϊδευόμαστε. Το ότι δεν βγήκαν ολυμπιακοί να φτιάξουν βιντεάκι με τις άλλες ομάδες δε λέει κάτι. Πάντα ο δευτεροτρίτος έχει τη μύγα και τρελαίνεται..

Τάσος

know your limits. then destroy them.


Συγχαρητήρια για το φετινό,δεν έχει νόημα να σε πείσω για κάτι όταν μου λες ότι δε τρέχει και τίποτα όταν μία ομάδα παιρνει τα περισσότερα σφυρίγματα.Το 50-50 προφανώς δεν είναι αποδεκτό.Γι'αυτό και οι διαιτητές που έπαιξαν τον ΟΣΦΠ 50ρίσια εξαφανήστηκαν από τους πίνακες για μερικούς μήνες.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rory
Senior Forum-Runner

Greece


618 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/04/2015 :  12:01:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια από τώρα και για τα επόμενα 15 (τουλάχιστον)

https://www.youtube.com/watch?v=HTi-fbylP2E

-------------------------
Επιτρέπεται να πέσεις...επιβάλλεται όμως να σηκωθείς!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Savvas
Master Forum-Runner

Greece
4318 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/04/2015 :  12:15:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μια χαρα παραγκα υπαρχει και στο ποδοσφαιρο (Ολυμπιακος) και στο μπασκετ (Παναθηναικος).
Αν και φετος και γενικα τα τελευταια 3 χρονια δεν εχει χρειαστει, αφου ο Ολυμπιακος εχοντας τα περισσοτερα λεφτα απο τις συνεχεις συμμετοχες στο Τσου-λου ειχε καλυτερη ομαδα απο τους αλλους λογω μπατζετ.
Αλλα ειδικα τα 2 τελευταια χρονια στους τυφλους κυριαρχουσε ο μονοφθαλμος, οποτε ουτε καν αξιζει κανεις να πανηγυριζει κανεις για ενα πρωταθλημα τετοιου επιπεδου και με τον Ολυμπιακο να θυμιζει ερασιτεχνικη ομαδα!!!
Ολυμπιακος ειμαι αλλα πλεον βλεπω μονο μπασκετ, αφου βαριεμαι να βλεπω πλεον τους αμπαλους του Ελληνικου ποδοσφαιρου.


ΥΓ.Εξαιρειται ο Τσορι!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/04/2015 :  12:30:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by PEPE

quote:
Originally posted by tzatzikis90

καταρχάς Γιάννη από αυτό το βίντεο κάποια είναι πέναλτι. Λίγα ίσως αλλά έχει και καθαρά πέναλτι μέσα. Δεν έκατσα να δω όλο το βίντεο.

Θα σε ρωτήσω κάτι όμως. Από τις θεωρητικά μεγάλες ομάδες στην Ελλάδα(ΑΕΚ,ΟΣΦΠ,ΠΑΟ,ΠΑΟΚ κλπ) πιστεύεις ειλικρινά πως μόνο ο ΟΣΦΠ ευνοείται? Ελπίζω να μην ανήκεις σε αυτούς που γλείφουν χρόνια τώρα την ίδια καραμέλα και έχουν ανεβασμένο ζάχαρο! Τώρα αν το πάμε στο ποιος παίρνει τα περισσότερα σφυρίγματα και αν ο ένας παίρνει περισσότερα πλάγια ή περισσότερα κόρνερ άστο χάθηκε το νόημα. Το ίδιο γίνεται και σε όλη την Ευρώπη όπου ¨οι μεγάλοι¨ παίρνουν σφυρίγματα είς βάρος ¨των μικρών¨. Δεν μου αρέσει αλλά είναι η αλήθεια.

Με εξαίρεση 1-2 πρωταθλήματα(από το 95-96 που παρακολουθώ εγώ), τα υπόλοιπα ήταν καθαρά(έναν Βάλνερ θυμάμαι που το άξιζε η ΑΕΚ και ίσως μου διαφεύγει κάτι άλλο). Πρόσεξε! Σφυρίγματα πήρε...Αλλά από αυτούς που τερμάτισαν 2-3 θέση παίρνουν όλοι μην κοροϊδευόμαστε. Το ότι δεν βγήκαν ολυμπιακοί να φτιάξουν βιντεάκι με τις άλλες ομάδες δε λέει κάτι. Πάντα ο δευτεροτρίτος έχει τη μύγα και τρελαίνεται..

Τάσος

know your limits. then destroy them.



Ως γνωστόν το 99,9% των "φιλάθλων" του ακατανόμαστου φοράνε κόκκινα γυαλιά. Γελάει ο κόσμος με τα κατορθώματά σας...



αυτό που λες ισχύει για τους κολλημένους οπαδούς. δεν ανήκω σε αυτούς και γι αυτό και έπαψα να ασχολούμαι με το ελληνικό ποδόσφαιρο όταν έριξαν την Καβάλα λόγω Ψωμιάδη. Έπρεπε να πέσουμε και εμείς και ο Βόλος(Μπέος) αλλά και η μισή ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟν superleague. Εκεί φαίνεται ποιος είναι μπλεγμένος στα σκατά και ποιος όχι. Και δεν είναι μόνο ο Μαρινάκης φίλε μου. Όταν το καταλάβετε εσείς οι αγνοί εξυγιαντές τότε ΙΣΩΣ μπορέσουμε να βγάλουμε άκρη.

Δες τον ΠΑΟ με τον Αλαφούζο που επικροτεί τα ντου των οπαδών και έχει το θράσος να ασκήσει έφεση για τα επεισόδια.
Την ΑΕΚ του Μελισσανίδη που με το έτσι θέλω πηρε χορηγία από την εταιρία του 2 εκατομύρια ενώ έχουν κόψει τις επιχορηγήσεις και την σπρώχνουν όσο δεν πάει.
Τον ΠΑΟΚ που κλαίγεται για τις διαιτησίες και όταν ευνοείται ¨καλά τους κάνουμε, εδώ είναι Τούμπα¨ κλπ.
Τον Άρη που συμμετέχει παράνομα στο πρωτάθλημα(είχε δηλώσει για τη Β και αφού τελικά έφυγε ήταν εκπρόθεσμος για τη Γ) και έχει αλλάξει όλους τους νόμους προκειμένου να καταφέρει να ανέβει στη Β. Γιατί βάσει αγωνιστικής εικόνας σίγουρα δεν το δικαιούται.

Τώρα αν δεν είσαι με καμία από αυτές τις "μεγάλες" ομάδες, οκ έχεις δίκιο είσαι αδικημένος!

ΥΓ. αυτές είναι μόνο λίγες που μου ήρθαν αυτόματα στο μυαλό.

Τάσος

know your limits. then destroy them.

Edited by - tzatzikis90 on 20/04/2015 12:36:32
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/04/2015 :  14:51:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ο Σύριζα και αυτοί που το ψηφίσανε φταίει
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000