Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Κηφισιά city run
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 5

marstay
Forum-Runner

Greece


158 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 08/05/2015 :  11:17:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γεια σας! Γράφτηκα στον συγκεκριμένο αγώνα, στις 24 Μαίου, στα 10κμ ξέρει κανείς την διαδρομή και μήπως ιδανικά γνωρίζει και υψομετρικές? Thanks!

Edited by - marstay on 08/05/2015 11:18:07

Nek2000
Elite Forum-Runner

Greece


1276 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/05/2015 :  12:38:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εγώ λέω να τρέξω τον ημιμαραθώνιο. Ρώτησα στο facebook και μου είπαν ότι θα σύντομα θα ανέβουν χάρτες για τις διαδρομές
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

marstay
Forum-Runner

Greece


158 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/05/2015 :  13:07:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ωραίος Νεκτάριε, εγώ είπα για τα 10 μήπως δω κανένα pb φέτος. Αν και κάτι μου λέει ότι θα έχει ανηφορίτσες...Αν μπορείς βάλε κανένα λινκ από τους χάρτες για εμάς που δεν έχουμε facebook.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Vrondos
Newbie Forum Runner

Greece
22 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/05/2015 :  13:33:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πάντως αν διατηρήσουν τη διαδρομή του προηγούμενου αγώνα, έχει αρκετές ανηφορίτσες ...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nek2000
Elite Forum-Runner

Greece


1276 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/05/2015 :  13:35:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αυτή είναι η περσινή διαδρομή των 10Κ. Ήταν 2 γύροι. 9700 μετρήθηκε όμως. Τη βρήκα στο endomondo.


Για τον Ημιμαραθώνιο γράφει ότι θα διεξαχθεί στους καταπράσινους δρόμους της Κηφισιάς σε μία διαδρομή 10.548 μ. (δύο στροφές)΄Οπότε ίσως άλλαξαν τη διαδρομή και των 10χλμ και γίνει 1 στροφή
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

marstay
Forum-Runner

Greece


158 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/05/2015 :  13:50:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Thanks παιδιά, πάντως αν είναι η παραπάνω διαδρομή πάμε για βολτούλα να ευχαριστηθούμε.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/05/2015 :  08:19:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...βγηκε η διαδρομη και αναρτηθηκε http://www.cityruns.gr/!Δεν εχει σχεση με την περσινη, αφου προκειται για μια επαναληψη μιας διαδρομης 10,5 χλμ με σημαντικες υψομετρικες διαφορες...που ασφαλως αποτελουν ανασταλτικο παραγοντα στην επιτευξη προσωπικου ρεκορ!Σκεφτομουν τη συμμετοχη μου στα 10 χλμ, αλλα απ'ο,τι αντιλαμβανομαι θα ειναι αποσταση μεγαλυτερη απο 10 χλμ, οποτε οχι συγκρισιμη με επιδοσεις αντιστοιχης αποστασης!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

marstay
Forum-Runner

Greece


158 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/05/2015 :  20:17:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ευχαριστώ Spy, από τον χάρτη πάντως δεν καταλαβαίνω την δυσκολία μιας και δεν ξέρω την περιοχή. Σε σχέση με τον ημί της Αθήνας πως θα τον συγκρίνατε αυτόν? Το ότι είναι 10.5 είναι λίγο βλακεία αλλά τουλάχιστον θα δούμε που βρισκόμαστε δεν έγινε και τίποτα...Κανένα καλά μετρημένο 10άρι για ρεκόρ σχετικά σύντομα υπάρχει άραγε?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/05/2015 :  20:31:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...δυστυχως η διαδρομη ειναι αντιστοιχης δυσκολιας με τον ημι Αθηνας...με δυο στροφες...και καθαρη υψομετρικη διαφορα 2x90-100 μετρα περιπου, μερικες δε ανηφορες με εντονη κλιση!Νομιζω οτι το μοναδικο flat 10ρι για ρεκορ...ειναι αυτο του Αλιμου...που διεξαγεται, αν δεν κανω λαθος, την ιδια ημερα με τον αγωνα της Κηφισιας!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/05/2015 :  21:58:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους


Ελπίζω να μην έχω κάνει κάποιο λάθος.
Όντως έχει κάποιες ανηφόρες αλλά το καλό είναι πως δεν είναι τόσο συνεχείς όσο της Αθήνας (τουλάχιστον εμένα αυτό μου φαίνεται)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

cranfield
Advanced Forum-Runner

Greece
344 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/05/2015 :  22:57:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μια χαρά είναι flat is boring!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

marstay
Forum-Runner

Greece


158 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/05/2015 :  12:00:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Winarg, νομίζω πως έχεις δίκιο φαίνεται κάπως καλύτερη η κατάσταση από τον ημί της Αθήνας. Όπως και να έχει θα είναι νομίζω ωραία διαδρομή, με δεντράκια, πράσινο και μετά καφεδάκι εκεί γύρω. Ακόμα σκέφτομαι μήπως αλλάξω την εγγραφή και γραφτώ στον ημί...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/05/2015 :  16:13:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...τα πρωτα 2 χλμ ειναι ανηφορικα...καθως επισης κι η Κοκκιναρα... ανηφορα εντονης κλισης 1800 μετρων που σκοτωνει στη κυριολεξια!!!Εχει μαλλον δικιο ο Αργυρης...ισως η διαδρομη ειναι κατα τι ευκολοτερη απο τον ημι Αθηνας,αλλα αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι πως θα διασχισουν καθετα, και μαλιστα δυο φορες, οι δρομεις τη λεωφορο Κηφισιας!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

lenin67
Advanced Forum-Runner

Greece


406 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/05/2015 :  15:48:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
να υποθέσω ότι δε στέλνουν mail επιβεβαίωσης της εγγραφής ?
τουλάχιστον εγώ δεν έχω λάβει...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

lenin67
Advanced Forum-Runner

Greece


406 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/05/2015 :  09:04:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ήρθε και η επιβεβαίωση

Αγαπητέ φίλε/η!

Εκ μέρους του ΝΠΔΔ Πολιτισμού και Αθλητισμού "Δημήτριος Βικέλας" του Δήμου Κηφισιάς και της αθλητικής εταιρείας PUMA, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τη δήλωση συμμετοχής σας στο Kifisia Puma City Run που θα πραγματοποιηθεί, την Κυριακή 24 Μαΐου και να σας ενημερώσουμε ότι η εγγραφή σας (δήλωση και πληρωμή) είναι ολοκληρωμένη.

Η παραλαβή του πακέτου συμμετοχής από όλους τους δρομείς θα γίνει το Σάββατο 23/5/2015 από ώρα 11:00 έως 17:00 στην Κηφισιά (Λ. Κηφισιάς 242 & Παναγίτσας) στο κατάστημα PUMA.

Σε λίγες ημέρες θα παραλάβετε νέο μήνυμα με τον αριθμό συμμετοχής σας καθώς και χρήσιμες λεπτομέρειες σχετικά με τη συμμετοχή σας.

Για περισσότερες πληροφορίες για τα παραπάνω αλλά και λεπτομέρειες που αφορούν στον αγώνα μπορείτε να βρείτε στην επίσημη ιστοσελίδα του, cityruns.gr

Παραμένουμε στη διάθεσή σας για κάθε περαιτέρω διευκρίνιση.

Με εκτίμηση,

Ομάδα εξυπηρέτησης συμμετεχόντων
Kifisia Puma City Run
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nek2000
Elite Forum-Runner

Greece


1276 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/05/2015 :  17:17:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ακόμα δεν μου έχει έρθει email επιβεβαίωσης. Πλήρωσα τη Δευτέρα όμως. Χθες με ξανάπιασε και ένας πόνος στη μέση και δεν μπορώ να κουνηθώ. Και ήθελα να κάνω και ρεκόρ ημιμαραθωνίου.
Αρίστο αν δεν μου έχει περάσει μέχρι το Σάββατο και θέλεις να τρέξεις τον ημί μπορούμε να το αλλάξουμε. Αν το άλλαξες και μπορέσω το πάμε μαζί
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 5 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000