Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Υμηττός "Στα Χνάρια του Προόψιου Απόλλωνα"
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

moonrat
Forum-Runner

Greece


132 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 12/05/2015 :  10:41:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επίσκεψη της σελίδας του moonrat.  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα. Θα πάει κανένας φίλος από το forum; Έχω δηλώσει συμμετοχή αλλά δε βλέπω πουθενά να λέει πότε θα πάρουμε τα νούμερα.

the art of being different...
http://www.gmarinopoulos.gr

lamkon
Senior Forum-Runner

Greece


1036 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/05/2015 :  15:10:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Υποθέτω ότι εννοείς τον αγώνα της Κυριακής στο Κορωπί. Ήταν και δική μου απορία... Κάλεσα πριν λίγο και μου είπαν ότι η παραλαβή του πακέτου συμμετοχής θα γίνει το πρωί, πριν την εκκίνηση, στο χώρο της αφετηρίας. Οι συμμετοχές στον μεγάλο 300+.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

moonrat
Forum-Runner

Greece


132 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/05/2015 :  18:08:43  Εμφάνιση Προφίλ  Visit moonrat Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ναι για τον αγώνα της Κυριακής λέω στο Κορωπί. Οπότε να υποθέσω πως αν είμαστε μια ώρα νωρίτερα εκεί είναι οκ.


the art of being different...
http://www.gmarinopoulos.gr
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

miltos70
Newbie Forum Runner

Greece


17 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/05/2015 :  09:58:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Έκλεισαν οι εγγραφές, απ' ό,τι είδα σήμερα το πρωί.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

moonrat
Forum-Runner

Greece


132 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/05/2015 :  13:48:26  Εμφάνιση Προφίλ  Visit moonrat Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους διοργανωτές που μας χάρισαν ένα όμορφο Κυριακάτικο πρωινό.

the art of being different...
http://www.gmarinopoulos.gr
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

miltos70
Newbie Forum Runner

Greece


17 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/05/2015 :  15:21:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ωραία διαδρομή. Το σημείο που αντικρύζουμε στο βάθος τον Σαρωνικό μου άρεσε ιδιαίτερα.

Δεν είμαι ιδιαίτερα έμπειρος, αλλά η διοργάνωση μου φάνηκε καλή. Προσωπικά θα προτιμούσα πάντως, να άρχιζε νωρίτερα το πρωί π.χ. κατά τις 8 (ή να είχε γίνει Μάρτιο, άντε Απρίλιο) για να είχαμε λιγότερη ζέστη. Ίσως του χρόνου.

Μετάλλια δεν είχε για τους τερματίσαντες
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

johnramos0
Forum-Runner

Greece


68 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/05/2015 :  17:38:23  Εμφάνιση Προφίλ  Visit johnramos0 Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Φωτογραφίες του αγώνα μπορείτε να βρείτε στο παρακάτω link:
http://foto-trexoume.gr/1os_agonas_imittou
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Vakissgr
Newbie Forum Runner

Greece


27 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/05/2015 :  19:10:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΧΟΝΤΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 100 ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΟ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΟ ΜΟΥ.ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ .ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΣΧΕΔΙΑΣΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΝ ΟΡΕΙΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ.ΠΕΡΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΡΕΞΙΜΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΚΑΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΑΘΛΗΤΗ ΚΑΙ ΘΕΩΡΗΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΧΕ ΟΡΓΑΝΩΘΕΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ.ΒΕΒΑΙΑ ΣΑΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΑΝΑΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΔΟΤΗΣΗ .ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 8 30
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nikolai
Newbie Forum Runner

13 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/05/2015 :  08:31:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εγώ έχω να πω ότι πήγα σε έναν αγώνα χωρίς αντίτιμο, που είχε γενικά άρτια διοργάνωση, με πολλούς εθελοντές, ξεκάθαρη σήμανση, σωστή υδροδοσία και παραλαβή των αποτελεσμάτων με e-mail 10 λεπτά μετά τον τερματισμό μου. Υπήρξε μεγάλη κινητοποίηση από τις τοπικές αρχές και αν απέφυγαν τα οικονομικά όργια γειτονικού Δήμου σε πρόσφατη διοργάνωση, τότε έχουν δύο φορές την εκτίμηση μου.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

moonrat
Forum-Runner

Greece


132 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/05/2015 :  10:47:30  Εμφάνιση Προφίλ  Visit moonrat Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Nikolai

Εγώ έχω να πω ότι πήγα σε έναν αγώνα χωρίς αντίτιμο, που είχε γενικά άρτια διοργάνωση, με πολλούς εθελοντές, ξεκάθαρη σήμανση, σωστή υδροδοσία και παραλαβή των αποτελεσμάτων με e-mail 10 λεπτά μετά τον τερματισμό μου. Υπήρξε μεγάλη κινητοποίηση από τις τοπικές αρχές και αν απέφυγαν τα οικονομικά όργια γειτονικού Δήμου σε πρόσφατη διοργάνωση, τότε έχουν δύο φορές την εκτίμηση μου.



+1000

the art of being different...
http://www.gmarinopoulos.gr
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

G M
Newbie Forum Runner

Greece
2 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/05/2015 :  10:07:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πρωτος μου αγωνας τρεξιματος και χωρις να εχω μετρο συγκρισης (εκτος των ποδηλατικων που εχω συμμετάσχει) ολα ηταν εξαιρετικα οργανωμένα και πολυ καλο κλίμα. Η διαδρομη μου φανηκε δυσκολη στην αρχη καθως ειχε ολα τα υψομετρικα μαζεμενα στα πρωτα 3,5 χλμ και μετα ευθειες και κατηφορικα με πολυ γρηγορα περασματα. Ημουν τυχερος και πηγα πολύ καλα (2ος στην κατηγορια μου) και ομολογω οτι μου αρεσε περισσοτερο απο το ποδηλατο! Ελπιζω να γινει και του χρονου.

Μου αρεσε τοσο πολυ που σκεφτομαι να δοκιμασω και αλλους ορεινους αγωνας που οπως βλεπω γινονται συχνα οποτε δεν θα χρειαστει να περιμενω πολυ....
:-)

Καλη αποκατασταση στους συναθλητες
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PATENTAS
Elite Forum-Runner

Greece
1494 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/05/2015 :  11:19:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Nikolai

Εγώ έχω να πω ότι πήγα σε έναν αγώνα χωρίς αντίτιμο, που είχε γενικά άρτια διοργάνωση, με πολλούς εθελοντές, ξεκάθαρη σήμανση, σωστή υδροδοσία και παραλαβή των αποτελεσμάτων με e-mail 10 λεπτά μετά τον τερματισμό μου. Υπήρξε μεγάλη κινητοποίηση από τις τοπικές αρχές και αν απέφυγαν τα οικονομικά όργια γειτονικού Δήμου σε πρόσφατη διοργάνωση, τότε έχουν δύο φορές την εκτίμηση μου.




+10000
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

malourdos
Newbie Forum Runner

Greece
12 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/05/2015 :  15:27:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια στους διοργανωτές.
Τρέχοντας στα χνάρια του άγνωστου Υμηττού... https://www.youtube.com/watch?v=cHbZC0O8pgg
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Zinia Sanoudou
Forum-Runner

Greece


121 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/05/2015 :  16:54:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ήταν μια πρώτη προσπάθεια του πολιτιστικού-αθλητικού οργανισμού του δήμου Κρωπείας να φτιάξει έναν αγώνα για να γνωρίσει ο κόσμος αυτή την πλευρά του Υμηττού. Επειδή τυγχάνει να ζω εκεί και να γνωρίζω τους διοργανωτές θα σας πω μόνο ότι υπερέβαλαν εαυτούς και έφτιαξαν έναν συμπαθητικό αγώνα με ασφάλεια που δεν υπάρχει όμοια στην Ελλάδα. Για 11.5 χιλιόμετρα υπήρχαν περίπου 40 διασώστες, 4 γιατροί και ασθενοφόρο, εθελοντές γνώστες του βουνού και ραδιοερασιτέχνες. Το σημείο εκκίνησης και τερματισμού ήταν μια όαση δροσιάς και εξαιρετικά οργανωμένο με καφέ, τουαλέτες ακόμα και ντουζιέρες.Οι παροχές εξωτικές αν σκεφτούμε ότι δεν υπήρχε αντίτιμο. Τώρα για την διαδρομή έγινε μια προσπάθεια να γίνει ένας εύκολος ορεινός αγώνας προκειμένου να προσελκύσει το ενδιαφέρον και των όχι απαραίτητα ορεινών δρομέων. Του χρόνου η διαδρομή θα μεγαλώσει και θα εμπλουτιστεί με μονοπάτι οπότε θα έχει και μεγαλύτερο ενδιαφέρον. Σίγουρα δεν μπορεί ο κάθε αγώνας να αρέσει σε όλους αλλά ας σκεφτούμε πρώτα τί θέλουμε να δούμε και να τρέξουμε και μετά ας κρίνουμε.

Τρέχω γιατί υπάρχω- υπάρχω για να τρέχω
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PATENTAS
Elite Forum-Runner

Greece
1494 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/05/2015 :  12:37:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by malourdos

Συγχαρητήρια στους διοργανωτές.
Τρέχοντας στα χνάρια του άγνωστου Υμηττού... https://www.youtube.com/watch?v=cHbZC0O8pgg




Το βίντεο είναι πολύ ενημερωτικό και προσεγμένο.
Μπράβο στην προσπάθεια !!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

malourdos
Newbie Forum Runner

Greece
12 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/05/2015 :  15:46:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Φτάνει πια με τη φωτογράφηση...
http://www.photoaction.gr/1os_agonas_imittou_05_15/
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000