Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Σταύρος Νιάρχος- Τρέχοντας Προς Το Μέλλον
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

Charlie_Brown
Forum-Runner

79 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 24/06/2015 :  09:47:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επίσκεψη της σελίδας του Charlie_Brown.  Απάντηση σε αποστρόφους
Χθες πραγματοποιήθηκε συμβολικός αγώνας 6 χιλιομέτρων περίπου από το καλλιμάρμαρο προς το πάρκο του Σταύρου Νιάρχου.

Φοβερό το μπλουζάκι και το φωτεινό πλαστικό βραχιολάκι για τρέξιμο μέσα στην νύχτα που δίνανε, αλλά πιο όμορφο το γεγονός να δεις την λεωφόρο Συγγρού κλειστή (η κάθοδος) να πλημμυρίζει από δρομείς με τα άσπρα μπλουζάκια.

Υδροδοσία είχε νομίζω στα μέσα της διαδρομής, και η φύλαξη από εθελοντές και αστυνομία επαρκείς.

Σήμερα είναι η τελευταία μέρα που θα είναι ανοιχτό το πάρκο (χθες ανάμεσα σε άλλες δραστηριότητες είχε και μονομαχία Ελλήνων σκακιστών με τον Κασπάροφ!)και συνιστώ σε όλους όσους μπορούνε να πάνε να δούνε αυτή την καταπληκτική εστία πράσινου, πολιτισμού και τέχνης. Νομίζω πώς θα κλείσει για να τελειώσουν τα έργα και θα ανοίξει ξανά μετά από έναν χρόνο (δεν είμαι σίγουρος)

Το είπα και αλλού απλά το ξαναλέω. Μην παραλείψετε να περάσετε και από την έκθεση φωτογραφίας του Βασίλη Μακρή, όπου θα δείτε δυο χορευτές να γίνονται ένα με το πάρκο όταν αυτό ήταν σε βρεφικό στάδιο ανάπτυξης. Οι φωτό είναι τραβηγμένες το 2013 μου είπε ο Βασίλης (υπέροχος άνθρωπος και δάσκαλος) και ήταν επτασφράγιστο μυστικό για 2 χρόνια.

Αυτά.

Α!.. και ένα μικρό time lapse από χθες στο Καλλιμάρμαρο (όπου δείχνει καθαρά πώς είμαι μάλλον και δυσλεξικός ανάμεσα σε άλλα..τι να κάνεις..):
https://instagram.com/p/4SoqMClwRa/?taken-by=moma_ni

Καλημέρα φίλοι μου.

"You can't wake a person who is pretending to be asleep"

Edited by - Charlie_Brown on 24/06/2015 10:01:35

Suisac
Forum-Runner

65 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/06/2015 :  10:09:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πολύ όμορφη διοργάνωση , απόλαυση η Συγγρού κλειστή(είχα να την δω κλειστή απο τον Απρίλιο του 2003 και την σύνοδο κορυφής που περπατούσαμε για να πάμε απο το Φιξ στις δουλειές μας.

Αυτό που γίνεται στον παλιό Ιππόδρομο είναι ένα στολίδι για την Αθήνα και την Ελλάδα, ελπίζω να παραμείνει έτσι

Πανέξυπνος ο φακός , ωραίο μπλουζάκι και όμορφη η αίσθηση να ξεκινάς μέσα απο το Καλλιμάρμαρο

@Charlie_Brown--->Ωραίο time lapse

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/06/2015 :  10:54:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
- το Πάρκο θα είναι στολίδι!
- ένα δροσερό αεράκι να "ανακουφίζει" τους δρομείς
- πολύς κόσμος, ωραία ατμόσφαιρα!
- δεν μπορούσα να φανταστώ ότι ΟΛΟ το ρεύμα καθόδου της Συγγρού θα ήταν κλειστό!...ε, ναι. Ήταν!!! Αίσθηση μ-ο-ν-α-δ-ι-κ-ή
- (...δε θέλω να ξέρω πόσοι οδηγοί θα σιχτίρισαν εχθές το βράδυ, ειδικά λόγω της Συγγρού ;-)

@Charlie Brown: πολύ έξυπνο το time lapse με την αργή κίνηση του χεριού σου!

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

geopa
Elite Forum-Runner

Greece
2107 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/06/2015 :  12:09:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εμένα πάντως με είχε πιάσει μια μ@...κι@ και πήγαινα συνεχώς από την μια λωρίδα στην άλλη και είδικα στην αριστερή με 10χλμ/ώρα και φυσικά δεν μου κορνάραν (φυσικά υπήρχαν και τα τρεχαντήρια που πήγαιναν με τις πάντες χαχαχα). Πραγματικά πολύ όμορφη εικόνα αυτή στη Λ. Συγγρού. Για το πάρκο δεν έχω λόγια πραγματικά όταν ολοκληρωθεί θα πρέπει να είναι φανταστικό!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

unforgiven
Advanced Forum-Runner

Greece


339 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/06/2015 :  12:35:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες. Πολύ όμορφη διαδρομή. Ωραία η μπλούζα και το λεντάκι. Ωραία ατμόσφαιρα, χαλαρά στη διαδρομή, το τρέξιμο ήταν υπέροχο...

ΑΛΛΑ:
- Χάρτινο "μετάλλιο"; ΧΑΡΤΙΝΟ; Δεν έχει σημασία, αλλά ο διάβολος κρύβεται στις λεπτομέρειες.
- Χαμός στην παραλαβή των τσαντών μετά τον αγώνα. Οι μισές ήταν σε ένα φορτηγό ανακατεμένες. Οπότε οι εθελοντές έπιαναν μία μία και φώναζαν τον αριθμό της προς τους δρομείς οι οποίοι κρατούσαν ψηλά το νούμερό τους. Χαμός.
- Και το αποκορύφωμα... Τα λεωφορεία που θα μας πήγαιναν στο μετρό, άφαντα. Έφτασα σε αυτά λίγο μετά τις 10 όταν έφευγαν δύο γεμάτα και ο οδηγός είπε πως δεν υπήρχαν άλλα. Αποτέλεσμα, πολλές δεκάδες να περιμένουμε το λεωφορείο της γραμμής. Μετά από μισή ώρα ήρθε. Τελικά έφτασα σπίτι μου 2 ώρες μετά τον τερματισμό.

Αλλά μου άρεσε!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Charlie_Brown
Forum-Runner

79 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/06/2015 :  13:28:02  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Charlie_Brown Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
@trexantiris και Suisac: το time lapse προχειράντζα τρομερή με πολλά λάθη αλλά έχω την εντύπωση πώς οι περισσότεροι εδώ είστε επιεικείς με όσα κάνω. (ήταν και ο καλός κύριος που γυρνώφερνε και μου θύμιζε να κατέβω από το τείχος που καθόμουν πάνω και είχα την κάμερα και καλά έκανε μιας και ήταν η δουλειά του)

@geopa: φαντάσου σκεφτόμουν και εγώ να τρέχω στην αριστερή λωρίδα, αλλά υποσυνείδητα δεν το έκανα μπας και άνοιγαν την μια λωρίδα ξαφνικά για τα αμάξια και με τρώγανε λάχανο (φαντάσου όλους τους οδηγούς που περιμένανε..θα κατεβαίνανε με 200) χαχα

@unforgiven: το μετάλλιο εμένα μου άρεσε πάρα πολύ (γενικά και σε γραφιστικό επίπεδο μπλουζάκι μετάλλιο προσπέκτους ήταν σε πολύ καλό επίπεδο που με κάνει και σκέφτομαι την πλειονότητα από τις αφίσες για άλλες διοργανώσεις με αισθητική 80s')

Πάντως εγώ για να διευκολύνω και το έργο των εθελοντών παρεμβαίνω στην τσάντα διοργάνωσης για να την κάνω να ξεχωρίζει και να είναι πιο εύκολη στον εντοπισμό της. Αλλές φορές την χρωματίζω με μαρκαδόρους ή μονωτική ταινία ή στην προκειμένη περίπτωση είχα κολλήσει μια μπανάνα στικεράκι πάνω της. Με το που τους είπα η τσάντα με την μπανάνα αμέσως μου την φέρανε :)

"You can't wake a person who is pretending to be asleep"

Edited by - Charlie_Brown on 24/06/2015 13:29:34
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kwma
Forum-Runner

110 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/06/2015 :  18:07:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ωραια ηταν, αλλα ENERGISER-ΝΙΑΡΧΟΣ 1-0
Αναλυτικα:
προετοιμασια/αναμονη/αποχωρηση (νικητης ο ENERGISER παρα την μεγαλη αναμονη προ του αγώνως,διοτι εκκινηση και τερματισμος ηταν στο ιδιο σημειο, με αποτελεσμα να μπορει να οργανωθει καλύτερα η μέριμνα για τους συμμετέχοντες, αποκλείοντας και προβληματα του τυπου "πως γυριζω πισω???...."ποτε θα παρω την τσαντα μου"...οεο??" )
διαδρομη (νικητης ο "ENERGISER"...ωραια η αδεια Συγγρου για πολυ χαλαρη βολτουλα στη δροσιά, αλλα λογω κατηφόρας υπηρχε μόνιμος συνοστισμός...ολοι πηγαιναμε σαν γρηγορη παρελαση για το περισσοτερο μέρος της διαδρομης)
Μεταλιο (Νικητης ο ENERGISER διοτι ο "ΝΙΑΡΧΟΣ" εδωσε χαρτάλιο με .....σπαγγο)
διοργανωση (νικητης η ENERGISER διοτι ειχε κοσμο παντου...)
μπλουζακι (Ισοπαλια)
χαντρες/καθρεφτακια (νικητης ο ENERGISER λογω φακού)
Για να μην ειμαι και αδικος ο Νιαρχος ηταν δωρεάν, ενω η ENERGISER συμμετοχη κοστιζε 9ευρω.
Επισης ο ENERGISER ηταν πιο "αγώνας", με χρονομετρηση κλπ, οποτε δικαιολογουσε το αναμνηστικο μεταλιο τροπον τινα.
Απλως στα σημεία (οπως επισημανε και ο φιλος παραπανω) θα μπορουσαν να ειναι πιο large δεδομενου και του περιορισμένου αριθμου συμμετοχων (κοτζαμ "ΝΙΑΡΧΟΣ" στον πρωτο αγωνα, επρεπε να κανει "μπαμ").
Αντε και του χρόνου....(οτι γραφουμε γινεται για λογους καλόπιστης κριτικής...)

Edited by - kwma on 24/06/2015 18:26:33
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

miltos70
Newbie Forum Runner

Greece


17 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/06/2015 :  01:23:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Η διαδρομή κατά μήκος της άδειας Συγγρού ήταν απίστευτη εμπειρία. Παρότι λατρεύω το τρέξιμο στη φύση (βουνό, δάσος, θάλασσα, οτιδήποτε), ενίοτε το urban τοπίο με συγκινεί πολύ. Και σαν κάτοικος Κουκακίου για αρκετά χρόνια, ενθουσιάστηκα ακόμα περισσότερο.

Το μπλουζάκι συμπαθέστατο. Το παγωτάκι καλό. Η επιστροφή με τα λεωφορεία όμως ήταν για κλάματα (ταξί πήραμε τελικά).

Το ότι δεν είχε ηλεκτρονική χρονομέτρηση στην αρχή πήγε να με ψιλο-απογοητεύσει. Μετά όμως συνειδητοποίησα ότι - γιατί να μην τρέξω έναν αγώνα χαλάρά και μη-ανταγωνιστικά; - και τότε το απόλαυσα πάρα πολύ.

Και δεν πήγαμε κι αργά (η κατηφόρα και η μικρή απόσταση βοηθάνε)

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/06/2015 :  10:15:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Με αυτά που διαβάζω,πρέπει να ήταν πολύ ωραία εμπειρία τελικά.

Το καλύτερο σου χαμόγελο να το φυλάς για κείνους που δέν το αξίζουν.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Aroulio
Elite Forum-Runner

1580 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/06/2015 :  10:29:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καιρό είχα τη φαντασίωση να τρέξω τη Συγγρού. Τόση κατηφόρα και να πηγαίνει χαμένη...
Συν ότι είχες μια ευθεία διαδρομή χωρίς τα πολλά κοψίματα.
Συν ότι από σπόντα βρέθηκα στη 2η σειρά, να παίρνω εκκίνηση πίσω από τα τσαμπιόνια.
Συν ότι υπήρχαν και 50-100 άνθρωποι στα τελευταία 200 μέτρα, στρίβωντας στον παράδρομο και λίγο πριν τον τερματισμό, να μας χειροκροτούν. Μοναδική αίσθηση.

Φανταστικό και το led βραχιόλι για τα νυχτερινά τρεξίματα. Αν και το μετάλλιο ήταν αντίστοιχο με το μπρελόκ θα μιλάγαμε για κάτι πολύ όμορφο.

Καλή προπόνηση για μένα, σχεδόν στα όριά μου 5,74km στο 4:40 και κουβεντιαστή επιστροφή με παρέα για αποθεραπεία

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/06/2015 :  13:31:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Aroulio

Καιρό είχα τη φαντασίωση να τρέξω τη Συγγρού. Τόση κατηφόρα και να πηγαίνει χαμένη...
Συν ότι είχες μια ευθεία διαδρομή χωρίς τα πολλά κοψίματα.
Συν ότι από σπόντα βρέθηκα στη 2η σειρά, να παίρνω εκκίνηση πίσω από τα τσαμπιόνια.
Συν ότι υπήρχαν και 50-100 άνθρωποι στα τελευταία 200 μέτρα, στρίβωντας στον παράδρομο και λίγο πριν τον τερματισμό, να μας χειροκροτούν. Μοναδική αίσθηση.

Φανταστικό και το led βραχιόλι για τα νυχτερινά τρεξίματα. Αν και το μετάλλιο ήταν αντίστοιχο με το μπρελόκ θα μιλάγαμε για κάτι πολύ όμορφο.

Καλή προπόνηση για μένα, σχεδόν στα όριά μου 5,74km στο 4:40 και κουβεντιαστή επιστροφή με παρέα για αποθεραπεία





#1 -> !!!
#2 -> !!!!!!

...Άρη...έχεις ξεφυυυυύγει!

...για τη φαντασίωση που λες...δεν έχεις και άδικο. Έχουμε διασχίσει λοιπόν την Αλεξάνδρας, Πατησίων, Μεσογείων, Β. Σοφίας, Σταδίου, Πανεπιστημίου κλπ, ε, η Συγγρού έλειπε από το παλμαρέ μας!

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mashine
Advanced Forum-Runner

259 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/06/2015 :  13:50:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλή η κατηφόρα αλλά για 5αρι.Τα παραπάνω 700 μέτρα με την ανηφορίτσα του τερματισμού σκότωναν!Το βραχιόλι απλά τα σπάει!!!Ξετυλίγοντας την σπείρα και κλικάροντας 2-3 συνδέσμους κουμπώνει σε ευθεία και γίνεται φωτόσπαθο !!!
Πολύ καλή διοργάνωση πέρα από τα δωράκια.Η επιστροφή και η αναμονή για τα πράγματα ήταν αναμενόμενα λόγω πλήθους - σκότους - αυτοκόλλητο αεροδρομίου για την τσάντα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Aroulio
Elite Forum-Runner

1580 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/06/2015 :  13:58:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by trexantiris

quote:
Originally posted by Aroulio

Καιρό είχα τη φαντασίωση να τρέξω τη Συγγρού. Τόση κατηφόρα και να πηγαίνει χαμένη...
Συν ότι είχες μια ευθεία διαδρομή χωρίς τα πολλά κοψίματα.
Συν ότι από σπόντα βρέθηκα στη 2η σειρά, να παίρνω εκκίνηση πίσω από τα τσαμπιόνια.
Συν ότι υπήρχαν και 50-100 άνθρωποι στα τελευταία 200 μέτρα, στρίβωντας στον παράδρομο και λίγο πριν τον τερματισμό, να μας χειροκροτούν. Μοναδική αίσθηση.

Φανταστικό και το led βραχιόλι για τα νυχτερινά τρεξίματα. Αν και το μετάλλιο ήταν αντίστοιχο με το μπρελόκ θα μιλάγαμε για κάτι πολύ όμορφο.

Καλή προπόνηση για μένα, σχεδόν στα όριά μου 5,74km στο 4:40 και κουβεντιαστή επιστροφή με παρέα για αποθεραπεία





#1 -> !!!
#2 -> !!!!!!

...Άρη...έχεις ξεφυυυυύγει!

...για τη φαντασίωση που λες...δεν έχεις και άδικο. Έχουμε διασχίσει λοιπόν την Αλεξάνδρας, Πατησίων, Μεσογείων, Β. Σοφίας, Σταδίου, Πανεπιστημίου κλπ, ε, η Συγγρού έλειπε από το παλμαρέ μας!

Free your feet...free your senses!



Και μετά οι εθνικές οδοί Μανώλη
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

DonQuixote
Forum-Runner

78 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/06/2015 :  14:05:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τελικά ο μίζερος, αχάριστος, γύφτουλας ελληνάρας που του χαρίζουν γάιδαρο και τον κοιτάει στα δόντια, είναι ανίκητος. Μιλάμε για ένα εντελώς δωρεάν αθλητικό δρώμενο, με παροχές, σε πολλά σημεία, πολλαπλάσιες από άλλες διοργανώσεις τις οποίες μοσχοπληρώνουμε στο δεκάευρω και παρόλα αυτά είναι απίστευτο πως βρίσκονται κάποιοι να κάνουν κριτική στον "γύφτο" Νιάρχο με το προφανώς συμβολικά οικολογικό χάρτινο μετάλλιο. Λες κι όλα τα μετάλλια που έχουν πάρει στο παρελθόν δεν είναι ως επί το πλείστον μια μεταλλική σαβούρα με απαίσια χάραξη και κορδέλα ζαχαροπλαστείου, αλλά αισθητικής, βαρύτητας κι αξίας επιπέδου ολυμπιακών αγώνων κι έτσι του Νιάρχου τους κακόπεσε. Φυσικά, το πιο πιθανό είναι να μιλάμε για τους ίδιους που στο τέλος έπαιρναν τρία τρία τα δωρεάν hot dog και αναψυκτικά με αποτέλεσμα να μη φτάσουν για τους τελευταίους. Απ' ό,τι φαίνεται εν τέλει, μάλλον καλά κάνει και μας θωπεύει τρυφερά τα πωπουδάκια ο κ. Πολιάς κι ο κάθε κ. Πολιάς με τις ευλογίες συλλόγων, φορέων, Δήμων κλπ, αφού το ζητάει ο οργανισμός μας. Δε μου κάνει καθόλου εντύπωση που χρόνο με το χρόνο οι δωρεάν διοργανώσεις είναι όλο και λιγότερες...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nek2000
Elite Forum-Runner

Greece


1276 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/06/2015 :  14:05:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ξεχάσατε την Κηφισίας
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

unforgiven
Advanced Forum-Runner

Greece


339 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/06/2015 :  14:37:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by DonQuixote

Τελικά ο μίζερος, αχάριστος, γύφτουλας ελληνάρας που του χαρίζουν γάιδαρο και τον κοιτάει στα δόντια, είναι ανίκητος. Μιλάμε για ένα εντελώς δωρεάν αθλητικό δρώμενο, με παροχές, σε πολλά σημεία, πολλαπλάσιες από άλλες διοργανώσεις τις οποίες μοσχοπληρώνουμε στο δεκάευρω και παρόλα αυτά είναι απίστευτο πως βρίσκονται κάποιοι να κάνουν κριτική στον "γύφτο" Νιάρχο με το προφανώς συμβολικά οικολογικό χάρτινο μετάλλιο. Λες κι όλα τα μετάλλια που έχουν πάρει στο παρελθόν δεν είναι ως επί το πλείστον μια μεταλλική σαβούρα με απαίσια χάραξη και κορδέλα ζαχαροπλαστείου, αλλά αισθητικής, βαρύτητας κι αξίας επιπέδου ολυμπιακών αγώνων κι έτσι του Νιάρχου τους κακόπεσε. Φυσικά, το πιο πιθανό είναι να μιλάμε για τους ίδιους που στο τέλος έπαιρναν τρία τρία τα δωρεάν hot dog και αναψυκτικά με αποτέλεσμα να μη φτάσουν για τους τελευταίους. Απ' ό,τι φαίνεται εν τέλει, μάλλον καλά κάνει και μας θωπεύει τρυφερά τα πωπουδάκια ο κ. Πολιάς κι ο κάθε κ. Πολιάς με τις ευλογίες συλλόγων, φορέων, Δήμων κλπ, αφού το ζητάει ο οργανισμός μας. Δε μου κάνει καθόλου εντύπωση που χρόνο με το χρόνο οι δωρεάν διοργανώσεις είναι όλο και λιγότερες...


Τρια πουλάκια κάθονταν...
Απλά γκριτικάρεις πράγματα που δεν γράφτηκαν ποτέ, για λόγο που δεν μπορώ να καταλάβω.
Είπαμε χίλια καλά λόγια και εσύ κόλλησες σε κάτι χωρίς σημασία, που απλά αναφέρθηκε ως γεγονός.
Το ξαναλέω: πολύ καλή η όλη διοργάνωση, αλλά ήθελε βελτίωση στα σημεία. Και αυτό είναι κάτι που πρέπει να αναφερθεί.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000