Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 Λοιπόν; Πως πάει η προπόνησή σας; Νο 7
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 105

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/09/2015 :  08:56:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...σημερα το πρωι-πρωι διαλειμματικη στο γηπεδο Χαλανδριου: προθερμανση 3 χλμ, στη συνεχεια 4x800 σε ρυθμο 4:20 / χλμ και 4x400 σε ρυθμο 4:10 / χλμ με 1'30" διαλειμμα με αργο τρεξιμο και τελος 3 χλμ αποθεραπεια ... συνολο χλμ 12,6 σε 65'!Ολα τα κομματια βγηκαν με χαρακτηριστικη ανεση, γεγονος που μου εφτιαξε τη διαθεση και ετσι ετρεξα αλλα 5 χλμ, αυτη τη φορα ανυποδητος, παρεα με τον Αργυρη, σχολιαζοντας ο,τι μας ερχοταν εκεινη την στιγμη στο μυαλο, σε28'57", ανεβαζοντας τα χλμ της ημερας σε 17,6!Φευγοντας ... συναντησα και τον Μανωλη που ειχα καιρο να τον δω ... και τα επαμε λιγακι στα πεταχτα!
Καλο σας μηνα!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/09/2015 :  09:26:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by spy

...σημερα το πρωι-πρωι διαλειμματικη στο γηπεδο Χαλανδριου: προθερμανση 3 χλμ, στη συνεχεια 4x800 σε ρυθμο 4:20 / χλμ και 4x400 σε ρυθμο 4:10 / χλμ με 1'30" διαλειμμα με αργο τρεξιμο και τελος 3 χλμ αποθεραπεια ... συνολο χλμ 12,6 σε 65'!Ολα τα κομματια βγηκαν με χαρακτηριστικη ανεση, γεγονος που μου εφτιαξε τη διαθεση και ετσι ετρεξα αλλα 5 χλμ, αυτη τη φορα ανυποδητος, παρεα με τον Αργυρη, σχολιαζοντας ο,τι μας ερχοταν εκεινη την στιγμη στο μυαλο, σε28'57", ανεβαζοντας τα χλμ της ημερας σε 17,6!Φευγοντας ... συναντησα και τον Μανωλη που ειχα καιρο να τον δω ... και τα επαμε λιγακι στα πεταχτα!
Καλο σας μηνα!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!


Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/09/2015 :  10:44:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
αφού δεν έκανες άλλα 5 για να τα πεις και με το Μανώλη πάλι καλά! ωραίος ο Σπύρος!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/09/2015 :  10:57:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
3,5κμ ζεσταμα..
4x100m ανοιγματα
3x3κμ σε ρυθμο 4.20''/κμ με 1'διαλ.jogging (150m)
1,5km αποθερ..

Συνολο 14!

''Run Smart..Run For Life''
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/09/2015 :  10:59:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by tzatzikis90

αφού δεν έκανες άλλα 5 για να τα πεις και με το Μανώλη πάλι καλά! ωραίος ο Σπύρος!

Τάσος

know your limits. then destroy them.

...σκεψου κ μετα τον Μανωλη να εσκαγα μυτη κ εγω αλλα 5!

''Run Smart..Run For Life''
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/09/2015 :  11:06:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sotos-marathon

quote:
Originally posted by tzatzikis90

αφού δεν έκανες άλλα 5 για να τα πεις και με το Μανώλη πάλι καλά! ωραίος ο Σπύρος!

Τάσος

know your limits. then destroy them.

...σκεψου κ μετα τον Μανωλη να εσκαγα μυτη κ εγω αλλα 5!

''Run Smart..Run For Life''



χαχαχαχα! μην του κάνετε τέτοιες πλάκες ρε παιδιά και κατέβει στο σπάρταθλο!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/09/2015 :  11:33:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sotos-marathon

quote:
Originally posted by tzatzikis90

αφού δεν έκανες άλλα 5 για να τα πεις και με το Μανώλη πάλι καλά! ωραίος ο Σπύρος!

Τάσος

know your limits. then destroy them.

...σκεψου κ μετα τον Μανωλη να εσκαγα μυτη κ εγω αλλα 5!

''Run Smart..Run For Life''



...Σωτηρη, εγω θα ετρεχα τα 5 μαζι σου απο τη χαρα μου που θα σ'εβλεπα ... αλλα δυστυχως εσυ δεν θα μπορουσες να τρεξεις στον αργο ρυθμο που ακολουθω...!Ασε που εμαθα απο τον Αργυρη οτι ετοιμαζεσθε τη Κυριακη για ενα 24αρι σε "εξωπραγματικο" ρυθμο για LR ... μαλιστα μου προτεινε να συμμετεχω στο εγχειρημα, αλλα, οπως του ειπα, εσεις με τους ρυθμους που πιανετε ... θα με σακατεψετε μια και καλη!Για να καταλαβεις ο Αργυρης σημερα ειχε 800αρια σε 3'05", ενω τα δικα μου ηταν σε 3'35" ... αλλα που θα παει ... θα σας φτασω καποτε...!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/09/2015 :  12:05:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπήκαμε βλέπω σε φούλ ρυθμούς ενόψει ΑΜΑ....

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/09/2015 :  12:07:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by spy

quote:
Originally posted by sotos-marathon

quote:
Originally posted by tzatzikis90

αφού δεν έκανες άλλα 5 για να τα πεις και με το Μανώλη πάλι καλά! ωραίος ο Σπύρος!

Τάσος

know your limits. then destroy them.

...σκεψου κ μετα τον Μανωλη να εσκαγα μυτη κ εγω αλλα 5!

''Run Smart..Run For Life''



...Σωτηρη, εγω θα ετρεχα τα 5 μαζι σου απο τη χαρα μου που θα σ'εβλεπα ... αλλα δυστυχως εσυ δεν θα μπορουσες να τρεξεις στον αργο ρυθμο που ακολουθω...!Ασε που εμαθα απο τον Αργυρη οτι ετοιμαζεσθε τη Κυριακη για ενα 24αρι σε "εξωπραγματικο" ρυθμο για LR ... μαλιστα μου προτεινε να συμμετεχω στο εγχειρημα, αλλα, οπως του ειπα, εσεις με τους ρυθμους που πιανετε ... θα με σακατεψετε μια και καλη!Για να καταλαβεις ο Αργυρης σημερα ειχε 800αρια σε 3'05", ενω τα δικα μου ηταν σε 3'35" ... αλλα που θα παει ... θα σας φτασω καποτε...!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!

...Σπυρο μου εννοειτε οτι κ εγω με την σειρα μου θα ηθελα πολυ να τρεξουμε μαζι γιατι μεχρι στιγμης δεν τα εχουμε καταφερει..
δεν μπορει ομως καποια στιγμη θα συμβει..
..οσο για τον ρυθμο σου που αναφερεις εχω να σου πω οτι εισαι σε πολυ καλη κατασταση! με τον Μανωλη που το συζηταω αλλα κ με τον Αργυρη το ιδιο μου λενε...παλιοτερα σου ειχα γραψει οτι εχεις τον απεριοριστο σεβασμο μου ως προς την προσπαθεια που καταβαλεις κ αυτο βεβαια ισχυει κ θα ισχυει!οσο για τα αποτελεσματα αυτα θα ερθουν κ ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι εντυπωσιακα!!!!
Το πιο σημαντικο απ ολα ειναι να εισαι γερός κ δυνατος ωστε να μπορεις να τρεχεις με φιλους 5κμ κ αλλα 5κμ κ αλλα 5κμ..

''Run Smart..Run For Life''
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

lemonidas1
Senior Forum-Runner

Greece


766 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/09/2015 :  12:29:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σημερα το απογευμα εχει εργομετρηση,παρεα με τον Πανο(ετιεν).Πρωτη φορα θα κανω και ειμαι περιεργος για τα αποτελεσματα.....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/09/2015 :  12:30:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...Σωτηρη ευχαριστω για τα παντα καλα σου λογια!Αν σ'ευχαριστει αυτο που κανεις...τ'αποτελεσματα ερχονται σιγα-σιγα απο μονα τους...αυτο που προεχει, οπως πολυ σωστα γραφεις, ειναι να ειμαστε υγιεις και δυνατοι ... κι ολα τα αλλα φτιαχνουν!Εγω εχω τη τυχη στη παρουσα φαση να τρεχω με καλυτερους μου, οι οποιοι με τις σωστες συμβουλες που μου δινουν, εχουν συνδραμει τα μεγιστα στη βελτιωση μου!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/09/2015 :  12:31:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by lemonidas1

Σημερα το απογευμα εχει εργομετρηση,παρεα με τον Πανο(ετιεν).Πρωτη φορα θα κανω και ειμαι περιεργος για τα αποτελεσματα.....

που αν επιτρεπεται Λεωνιδα?

''Run Smart..Run For Life''
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/09/2015 :  12:35:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by spy

...Σωτηρη ευχαριστω για τα παντα καλα σου λογια!Αν σ'ευχαριστει αυτο που κανεις...τ'αποτελεσματα ερχονται σιγα-σιγα απο μονα τους...αυτο που προεχει, οπως πολυ σωστα γραφεις, ειναι να ειμαστε υγιεις και δυνατοι ... κι ολα τα αλλα φτιαχνουν!Εγω εχω τη τυχη στη παρουσα φαση να τρεχω με καλυτερους μου, οι οποιοι με τις σωστες συμβουλες που μου δινουν, εχουν συνδραμει τα μεγιστα στη βελτιωση μου!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!

...ακριβως ετσι ειναι!

''Run Smart..Run For Life''
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

lemonidas1
Senior Forum-Runner

Greece


766 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/09/2015 :  12:37:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σωτηρη,εχει ερθει εργομετρης στο Αγρινιο απο εχθες και για 3 μερες.Στο σταδιο Αγρινιου για λογαριασμο του συλλογου.Ειχε ξαναρθει πριν την περσινη Κλασσικη αλλα δεν ειχα παει τοτε.Τωρα ειπα να δοκιμασω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/09/2015 :  15:24:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by winarg

quote:
Originally posted by spy

...σημερα το πρωι-πρωι διαλειμματικη στο γηπεδο Χαλανδριου: προθερμανση 3 χλμ, στη συνεχεια 4x800 σε ρυθμο 4:20 / χλμ και 4x400 σε ρυθμο 4:10 / χλμ με 1'30" διαλειμμα με αργο τρεξιμο και τελος 3 χλμ αποθεραπεια ... συνολο χλμ 12,6 σε 65'!Ολα τα κομματια βγηκαν με χαρακτηριστικη ανεση, γεγονος που μου εφτιαξε τη διαθεση και ετσι ετρεξα αλλα 5 χλμ, αυτη τη φορα ανυποδητος, παρεα με τον Αργυρη, σχολιαζοντας ο,τι μας ερχοταν εκεινη την στιγμη στο μυαλο, σε28'57", ανεβαζοντας τα χλμ της ημερας σε 17,6!Φευγοντας ... συναντησα και τον Μανωλη που ειχα καιρο να τον δω ... και τα επαμε λιγακι στα πεταχτα!
Καλο σας μηνα!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!





...ύπνος πολύ αργά εχθές, αργοπορημένο ξύπνημα, οπότε με είδανε άλλες παρέες σήμερα...Αργύρη ισχύει όμως το 13άρι ;-)

Σήμερα έκανα ένα δομημένο φάρτλεκ καθαρά με την "αίσθηση" και μαζί με προθέρμα-αποθερα μου βγήκε ένα 11αράκι...
...πολύς κόσμος στο γήπεδο - ακόμα και τις πρωϊνές ώρες - και αυτό είναι ευχάριστο!

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 105 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000