Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 Λοιπόν; Πως πάει η προπόνησή σας; Νο 7
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 105

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/08/2015 :  22:43:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Deorum

Τρεχαντίρη, όποτε κάνω το λάθος να σε διαβάζω ... εκπλήσσομαι ευχάριστα! Είσαι κίνητρο για τους άλλους! Τα κάνεις όλα να φαντάζουν τόσο λογικά!




Ελα ντε...

Το καλύτερο σου χαμόγελο να το φυλάς για κείνους που δέν το αξίζουν.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/08/2015 :  22:46:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by lemonidas1

Έφυγα απο Αμφιλοχία στις 5'30 το απόγευμα με 37 βαθμούς. Στις 8 βγηκα για τρέξιμο στα Γιάννενα στο Πανεπειρωτικο με 23 βαθμούς! Ξεκίνησα για δεκαρι και εκανα 13 χλμ τελικά στο 4'55.Βρηκα και τον Βαγγέλη ( supergomar)και τα είπαμε για λίγο. Κάπου θα συντρεξουμε ε; Εφτασα στα 72 χλμ αυτή την βδομάδα πλάκα - πλάκα.Ίσως προσθέσω και άλλα αύριο. Τώρα χτυπαω γιαννιωτκα γλυκά




Την άλλη βδομάδα(μαλλον 12-13 του μηνός)θα περάσω απο τα μέρη σου Λεό αλλά το πιό πιθανό είναι να είναι ακατάλληλη η ώρα για να τα πούμε...

Το καλύτερο σου χαμόγελο να το φυλάς για κείνους που δέν το αξίζουν.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

supergomar
Senior Forum-Runner

Greece


441 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/08/2015 :  23:02:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Διαλειμματικών συνέχεια, με 3 Χ 2000 στο 7΄40΄΄ και μόνο 400 μ. διάλειμμα στο 2΄50΄΄, αλλά με σύμμαχο τη δροσιά μετά τη φθινοπωρινή βροχή (3μιση ώρες) και το χαλάζι.

'cause I know what it meens to walk along the lonely street of dreams .
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

lemonidas1
Senior Forum-Runner

Greece


766 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/08/2015 :  00:51:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ANASTASIOS

quote:
Originally posted by lemonidas1

Έφυγα απο Αμφιλοχία στις 5'30 το απόγευμα με 37 βαθμούς. Στις 8 βγηκα για τρέξιμο στα Γιάννενα στο Πανεπειρωτικο με 23 βαθμούς! Ξεκίνησα για δεκαρι και εκανα 13 χλμ τελικά στο 4'55.Βρηκα και τον Βαγγέλη ( supergomar)και τα είπαμε για λίγο. Κάπου θα συντρεξουμε ε; Εφτασα στα 72 χλμ αυτή την βδομάδα πλάκα - πλάκα.Ίσως προσθέσω και άλλα αύριο. Τώρα χτυπαω γιαννιωτκα γλυκά


Tι λες καλε?Να με παρεις τηλ!!!!6977013908.Μια-δυο ωρες πριν παρε με για να ειμαι εδω σιγουρα.Σε περιμενω αν βολευεσαι φυσικα

Την άλλη βδομάδα(μαλλον 12-13 του μηνός)θα περάσω απο τα μέρη σου Λεό αλλά το πιό πιθανό είναι να είναι ακατάλληλη η ώρα για να τα πούμε...

Το καλύτερο σου χαμόγελο να το φυλάς για κείνους που δέν το αξίζουν.


Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/08/2015 :  02:14:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@Μανώλη κάνει καλό παρότι άδειος ενεργειακά? δε θα ήταν καλύτερα σχετικά γεμάτο στομάχι? είχα φάει στις 2 το μεσημέρι! αν το δεις και μπορείς εξήγησέ το μου λίγο γιατί μόνος μου δεν..! για την ενυδάτωση έχεις δίκιο απλά παλεύω ακόμα να συνηθίσω σε τόσο γρήγορους ρυθμούς και δυσκολεύομαι να κάνω τα αυτονόητα.. θα τα καταφέρω που θα μου πάει!

30 λεπτά κοιλιακούς-ραχιαίους και ξεκούραση είχε το σημερινό πρόγραμμα..

διαλειμματική αύριο!

καληνύχτα σας!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hiroshima
Senior Forum-Runner



488 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/08/2015 :  08:18:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα σας,

10αρι tempo 4:41avg/χλμ
3 χλμ 5:28avg/χλμ

Το τρέξιμο με αντίθετη ροή στο στάδιο με έχει βοηθήσει στην αποφόρτιση του δικεφάλου.

Το απόγευμα ασκήσεις ενδυνάμωσης
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/08/2015 :  08:28:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...σημερα το πρωι-πρωι στο γηπεδο Χαλανδριου, με παρεα, οπως συμβαινει καθε φορα συνηθως στο συγκεκριμενο μερος, τον Αργυρη στην προθερμανση και στην αποθεραπεια, διαλειμματικη προπονηση: 3 χλμ ζεσταμα...στη συνεχεια 3x2000 σε ρυθμο 4'25" με 3'διαλειμμα πολυ αργου τρεξιματος ενδιαμεσα ...και τελος 3 χλμ αποθεραπεια...συνολικα 13,33 χλμ σε 1:11:09!Ζοριστηκα λιγακι...καποια στιγμη μου φωναξε κι ο Αργυρης πολυ σωστα να κουναω περισσοτερο τα χερια μου, αλλα σημασια εχει οτι βγηκε η ολη προπονηση σωστα και στο ρυθμο που επρεπε!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/08/2015 :  09:00:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πρωί πρωί στο γήπεδο με την εκλεκτή παρέα του Σπύρου!
Ζεσταματάκι 2-3χλμ, 4χ100 ανοίγματα και μετά 5χ1000 (~3:57) με 600μ διάλειμμα και στη συνέχεια άλλα 2χλμ αποθεραπεία με μπόλικο μπλα-μπλα.
Γενικά δεν τσουλούσε το πράμα αν και ήταν η πρώτη φορά που βγάζω όλα τα 1000άρια κάτω από το 4:00
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/08/2015 :  10:16:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by lemonidas1

quote:
Originally posted by ANASTASIOS

quote:
Originally posted by lemonidas1

Έφυγα απο Αμφιλοχία στις 5'30 το απόγευμα με 37 βαθμούς. Στις 8 βγηκα για τρέξιμο στα Γιάννενα στο Πανεπειρωτικο με 23 βαθμούς! Ξεκίνησα για δεκαρι και εκανα 13 χλμ τελικά στο 4'55.Βρηκα και τον Βαγγέλη ( supergomar)και τα είπαμε για λίγο. Κάπου θα συντρεξουμε ε; Εφτασα στα 72 χλμ αυτή την βδομάδα πλάκα - πλάκα.Ίσως προσθέσω και άλλα αύριο. Τώρα χτυπαω γιαννιωτκα γλυκά


Tι λες καλε?Να με παρεις τηλ!!!!6977013908.Μια-δυο ωρες πριν παρε με για να ειμαι εδω σιγουρα.Σε περιμενω αν βολευεσαι φυσικα

Την άλλη βδομάδα(μαλλον 12-13 του μηνός)θα περάσω απο τα μέρη σου Λεό αλλά το πιό πιθανό είναι να είναι ακατάλληλη η ώρα για να τα πούμε...

Το καλύτερο σου χαμόγελο να το φυλάς για κείνους που δέν το αξίζουν.






Η στο πήγαινε ή στο έλα απο το χωριό(είναι έξω απο την κόνιτσα)θα κοιτάξω να είναι κάπως νορμάλ η ώρα και να τα πούμε απο κοντά Λεό.Εννοείτε βέβαια θα σε πάρω τηλ κανα 2 τουλάχιστον ώρες πιο πρίν.

Το καλύτερο σου χαμόγελο να το φυλάς για κείνους που δέν το αξίζουν.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/08/2015 :  10:58:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by winarg

Πρωί πρωί στο γήπεδο με την εκλεκτή παρέα του Σπύρου!
Ζεσταματάκι 2-3χλμ, 4χ100 ανοίγματα και μετά 5χ1000 (~3:57) με 600μ διάλειμμα και στη συνέχεια άλλα 2χλμ αποθεραπεία με μπόλικο μπλα-μπλα.
Γενικά δεν τσουλούσε το πράμα αν και ήταν η πρώτη φορά που βγάζω όλα τα 1000άρια κάτω από το 4:00

...εσυ τα εβγαλες τουλαχιστον τα 1000αρακια κουτσα στραβα..εγω ειχα σημερα 10αρι σε ρυθμο 4.35''/κμ εβγαλα ενα 5αρακι με πολυ κοπο στο 4.48''/κμ....οι τετρακεφαλοι ειναι off σαν να εχω τρεξει Μαραθωνιο αυτη η εβδομαδα μαλλον θα παει για καψιμο..

''Run Smart..Run For Life''
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/08/2015 :  11:03:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sotos-marathon

quote:
Originally posted by winarg

Πρωί πρωί στο γήπεδο με την εκλεκτή παρέα του Σπύρου!
Ζεσταματάκι 2-3χλμ, 4χ100 ανοίγματα και μετά 5χ1000 (~3:57) με 600μ διάλειμμα και στη συνέχεια άλλα 2χλμ αποθεραπεία με μπόλικο μπλα-μπλα.
Γενικά δεν τσουλούσε το πράμα αν και ήταν η πρώτη φορά που βγάζω όλα τα 1000άρια κάτω από το 4:00

...εσυ τα εβγαλες τουλαχιστον τα 1000αρακια κουτσα στραβα..εγω ειχα σημερα 10αρι σε ρυθμο 4.35''/κμ εβγαλα ενα 5αρακι με πολυ κοπο στο 4.48''/κμ....οι τετρακεφαλοι ειναι off σαν να εχω τρεξει Μαραθωνιο αυτη η εβδομαδα μαλλον θα παει για καψιμο..

''Run Smart..Run For Life''


Εκεί που ήσουν ήμουνα .
Και έλεγα να κάναμε ένα LR μαζί την Κυριακή...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/08/2015 :  11:03:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@Spy όταν πας πολύ δυνατά για τα δεδομένα σου Σπύρο πράγματι τα χέρια βοηθάνε πάρα πολύ! τόσο το κούνημα όσο και η θέση τους είναι πολύ σημαντική! προσωπικά κοιτούσα σα χαζός τους πιο έμπειρους μέχρι που βελτιώθηκα αρκετά στον τομέα αυτό(θέλω να πιστεύω τουλάχιστον)!

διαλειμματική κι εγώ σήμερα, νιώθω ξεκούραστος..χαμός θα γίνει!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/08/2015 :  11:11:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by winarg

quote:
Originally posted by sotos-marathon

quote:
Originally posted by winarg

Πρωί πρωί στο γήπεδο με την εκλεκτή παρέα του Σπύρου!
Ζεσταματάκι 2-3χλμ, 4χ100 ανοίγματα και μετά 5χ1000 (~3:57) με 600μ διάλειμμα και στη συνέχεια άλλα 2χλμ αποθεραπεία με μπόλικο μπλα-μπλα.
Γενικά δεν τσουλούσε το πράμα αν και ήταν η πρώτη φορά που βγάζω όλα τα 1000άρια κάτω από το 4:00

...εσυ τα εβγαλες τουλαχιστον τα 1000αρακια κουτσα στραβα..εγω ειχα σημερα 10αρι σε ρυθμο 4.35''/κμ εβγαλα ενα 5αρακι με πολυ κοπο στο 4.48''/κμ....οι τετρακεφαλοι ειναι off σαν να εχω τρεξει Μαραθωνιο αυτη η εβδομαδα μαλλον θα παει για καψιμο..

''Run Smart..Run For Life''


Εκεί που ήσουν ήμουνα .
Και έλεγα να κάναμε ένα LR μαζί την Κυριακή...

...θα το κανουμε το lr την Κυριακη ΘΑ ΕΧΩ ΣΥΝΕΛΘΕΙ!

''Run Smart..Run For Life''
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/08/2015 :  11:30:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sotos-marathon

...εσυ τα εβγαλες τουλαχιστον τα 1000αρακια κουτσα στραβα..εγω ειχα σημερα 10αρι σε ρυθμο 4.35''/κμ εβγαλα ενα 5αρακι με πολυ κοπο στο 4.48''/κμ....οι τετρακεφαλοι ειναι off σαν να εχω τρεξει Μαραθωνιο αυτη η εβδομαδα μαλλον θα παει για καψιμο..

''Run Smart..Run For Life''




DOMS, αγαπητέ Σωτήρη!
Πήρες τα βουνά με τον Τρεχαντήρη και νομιζες πως θα την βγάλεις καθαρή...

"My sport is your sport's punishment"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/08/2015 :  11:37:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by echetlos

quote:
Originally posted by sotos-marathon

...εσυ τα εβγαλες τουλαχιστον τα 1000αρακια κουτσα στραβα..εγω ειχα σημερα 10αρι σε ρυθμο 4.35''/κμ εβγαλα ενα 5αρακι με πολυ κοπο στο 4.48''/κμ....οι τετρακεφαλοι ειναι off σαν να εχω τρεξει Μαραθωνιο αυτη η εβδομαδα μαλλον θα παει για καψιμο..

''Run Smart..Run For Life''




DOMS, αγαπητέ Σωτήρη!
Πήρες τα βουνά με τον Τρεχαντήρη και νομιζες πως θα την βγάλεις καθαρή...

"My sport is your sport's punishment"

...ελα μου ντε

''Run Smart..Run For Life''
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 105 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000