Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 1ος Αγώνας Δρόμου ΄΄ΚΟΣΜΑΣ Ο ΑΙΤΩΛΟΣ΄΄-22/8
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

Etien
Master Forum-Runner



5171 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/08/2015 :  12:24:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

Αυτό, το να πηγαίνουν κ να παίρνουν και 2ο μετάλλιο,το είδα κι εγώ...αυτοί είμαστε... Τι να πει κανείς....

Ευχαριστώ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Etien
Master Forum-Runner



5171 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/08/2015 :  12:26:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

Τα αποτελέσματα κι εδω!!

http://www.runΕυχαριστώ.gnews.gr/mitem.php?id=23185

Ευχαριστω!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/08/2015 :  13:20:26  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Etien


Αυτό, το να πηγαίνουν κ να παίρνουν και 2ο μετάλλιο,το είδα κι εγώ...αυτοί είμαστε... Τι να πει κανείς....

Ευχαριστώ!




Ναι για να το χαρίσουν στην μαμά τους,στο παιδάκι τους και στην γκόμενά τους
Και άμα σου ζητήσουν 2ο και σου λένε τον λόγο που το θέλουν,άμα τους πεις γιατί δεν τους αφιερώνεις το δικό σου σου λένε:΄΄Και εγώ τι θα κάνω,δεν θα έχω μετάλλιο;΄΄

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Runner 3
Forum-Runner

Greece
88 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/08/2015 :  21:30:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@SKOTEINOS ανέφερα τα περί κλεψίματος όσον αφορά για να γίνει καλύτερη η διοργάνωση του χρόνου και να το έχουν υπόψιν οι διοργανωτές για να μην δημιουργούνται προβλήματα και μπάχαλο... Εγώ προσωπικά δεν κοιτάω χρόνους και θέσεις σε γενική κατάταξη γιατί κάνω το χόμπυ μου, όπως οι περισσότεροι απο εμάς, δεν κάνουμε πρωταθλητισμό... Να μπει κάποιος στη διαδικασία να κάνει καταγγελία ότι κάποιος έκλεψε διαδρομή τι θα βγάλει...? Ο καθένας τρέχει για τον εαυτό του και την υγεία του. Εγώ έκανα τον αγώνα μου το ευχαριστήθηκα και το μετάλλιο μου πήρα , ούτε το βλέπω ανταγωνιστικά με τους υπόλοιπους για να νιώθω ότι με έκλεψε κάποιος... τώρα αν κάποιοι δηλώνουν συμμετοχή μόνο και μόνο για να φανεί ότι έκαναν έναν καλό χρόνο κλέβοντας διαδρομή και να πάρουν και ένα μετάλλιο δεν είναι δικό μου πρόβλημα , ούτε των υπόλοιπων ,είναι δικό τους... Απλά το ανέφερα για να το προσέξουν του χρόνου... Πριν 2 χρόνια είχα τρέξει ένα 10ρι στο Ευηνοχώρι εκεί δίπλα απο το Μεσολόγγι και έτρεχαν πάνω σε μηχανάκια και έβγαιναν και μέσα απο τα σπίτια με τον αριθμό μπροστά και έκαναν 100μ. Αυτό ήταν ωραίο και γενικά είναι ωραίο να γίνονται αυτά? Τη διοργάνωση υποβαθμίζουν με αυτό το τρόπο...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Runner 3
Forum-Runner

Greece
88 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/08/2015 :  21:51:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@SKOTEINOS επειδή δεν γνωρίζω καθόλου, είσαι ένας εκ των διοργανωτών? Γιατί αν είσαι ένας εκ των διοργανωτών και υπευθύνων δεν σε τιμά αυτό που είπες λίγο πιο πάνω και ως δρομέα και ως διοργανωτή αν ήσουν: '' ΕΣΑΣ ΚΛΕΨΑΝΕ , ΟΧΙ ΕΜΕΝΑ '' . Γιατί οφείλεις να σέβεσαι ΕΣΥ πρώτα τον αγώνα που διοργανώνεις και να πασχίζεις να τον κάνεις καλύτερο και να βλέπεις τα προβλήματα και να μην το ρνεις προσωπικά τα όποια παράπονα μπορεί να γράψει κάποιος και να να λες αυτό. Γιατί ο αγώνας ήταν μια χαρά αλλά τα προβλήματα πρέπει να τα λέμε για να γινόμαστε όλοι καλύτεροι , είτε διοργανωτές είτε ως άνθρωποι - δρομείς...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

P.D.etl
Forum-Runner

Greece
190 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/08/2015 :  23:00:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κυρίως να σεβόμαστε εμείς τους εαυτούς μας και μέσα σ' αυτό νομίζω έγκειται και στο να καταδεικνύουμε (όχι απαραίτητα σε μια ανώτερη αρχή αλλά μεταξύ μας) αυτούς που δε σέβονται (πρώτα και κύρια τον εαυτό τους και κατ' επέκταση) όλους τους άλλους. Αρκεί αυτό να γίνεται με όμορφο τρόπο ώστε να μη δημιουργούνται εντάσεις.

Από κει και πέρα, με αφορμή αυτό που έγραψες, η ανάγκη για νίκη (ακόμα και τετ-α-τετ με τον εαυτό σου, όχι απαραίτητα με άλλους) είναι πολύ όμορφο αίσθημα~ένστικτο όταν είναι σε αρμονία με την ανάγκη για αθλητισμό. Παιχνίδι λέγεται αυτή η κατάσταση αρμονίας. Η δυσαρμονία είναι που οδηγεί σε τέτοιες καταστάσεις, κατά τη γνώμη μου, και όχι η ανάγκη για νίκη αυτή καθεαυτή.

Συγνώμη για την παρεμβολή αλλά δεν άντεξα

Edited by - P.D.etl on 24/08/2015 23:09:41
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/08/2015 :  10:00:47  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα.
Φίλε Runner3,στο σημείο που λες τα 2 πρώτα χλμ.ότι μπήκαν σε αμάξια και μηχανάκια για να κλέψουν,ήταν φύση αδύνατον να γινόταν αυτό,γιατί εκεί τρέχατε όλοι μαζί.Ήμουν εκεί δίπλα με το αμάξι μου και το είδα-για να σου θυμίσω ποιος ήμουν,ήμουν αυτός που σας μίλησα πριν την έναρξη πάνω στα κάγκελα πιασμένος.
Τώρα αν με τιμάει ή όχι ότι εσάς κλέψανε,δεν θα το βάλω σε αυτή την λογική.Εδώ υπάρχουν περιπτώσεις και πάμπολες,που στον Μαραθώνιο της Αθήνας,καβατζάρουν το μετρό και κάνουν 20 χλμ. έτσι.Τι πάει να πει αυτό,ότι δεν τιμάει την διοργάνωση;Αν κλέβουν εσάς,είναι σαν να κλέβουν τον εαυτό τους.Και δυστυχώς σε αυτό τον χώρο υπάρχουν πολλοί τέτοιοι-ες και μάλιστα γνωστοί και ΄΄σεσημασμένοι΄΄ που όταν βρουν ευκαιρία...θα ΄΄την κάνουν΄΄.

O εν λόγω αγώνας είχε παντού φύλαξη,καμμιά φορά πρέπει και οι ίδιοι οι αθλητές από μόνοι τους να διαφυλάτουν το κύρος του αγώνα,και να καταγγέλουν τα κακώς κείμενα.Δεν μπορεί ο κάθε διοργανωτής να είναι πίσω από τον κάθε αθλητή!


ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/08/2015 :  12:31:56  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Φώτο από τον αγώνα στην σελίδα μου στο facebook:

https://www.facebook.com/epathlaolympus

Ευχαριστώ!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000