Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 9ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 10

Runner 3
Forum-Runner

Greece
88 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/09/2015 :  21:38:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ελπίζω η διοργάνωση να έχει φροντίσει για τους αθλητές του δυναμικού βαδίσματος που ξεκινάνε στις 7 το πρωί να μην δεχθούν ΠΑΛΙ επίθεση όπως ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ απο τα τσοπανόσκυλα που υπάρχουν ελεύθερα κοντά στο 10ο χλμ... Ξέρουν οι διοργανωτές που αναφέρομαι το σημείο και κάθε χρόνο δεν κάνουν τίποτα για το πρόβλημα αυτό και οι αθλητές του δυναμικού βαδίσματος είναι λίγοι και σε πολλά σημεία μόνοι... 17 ευρώ θα πληρώσουμε αν φροντίσουν για το πιο απλό πράγμα γιατί τα τσοπανόσκυλά αυτά ανοίκουν σε σπίτι εκεί που τα έχει ελεύθερα στο δρόμο... Με αμάξι αν περάσεις ορμάνε στο αμάξι σκέψου να είναι με τα πόδια....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/09/2015 :  21:43:24  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Runner 3

Ελπίζω η διοργάνωση να έχει φροντίσει για τους αθλητές του δυναμικού βαδίσματος που ξεκινάνε στις 7 το πρωί να μην δεχθούν ΠΑΛΙ επίθεση όπως ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ απο τα τσοπανόσκυλα που υπάρχουν ελεύθερα κοντά στο 10ο χλμ... Ξέρουν οι διοργανωτές που αναφέρομαι το σημείο και κάθε χρόνο δεν κάνουν τίποτα για το πρόβλημα αυτό και οι αθλητές του δυναμικού βαδίσματος είναι λίγοι και σε πολλά σημεία μόνοι... 17 ευρώ θα πληρώσουμε αν φροντίσουν για το πιο απλό πράγμα γιατί τα τσοπανόσκυλά αυτά ανοίκουν σε σπίτι εκεί που τα έχει ελεύθερα στο δρόμο... Με αμάξι αν περάσεις ορμάνε στο αμάξι σκέψου να είναι με τα πόδια....



Πέρα από τις ευχές και τις ελπίδες, πιστεύω πρέπει να τους ενοχλήσετε και προκαταβολικά. Θα μου πεις, ξέρουν τι εννοείς - την ξέρουν την κατάσταση-, αλλά θα επιμείνω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/09/2015 :  09:59:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Deorum

quote:
Originally posted by Runner 3

Ελπίζω η διοργάνωση να έχει φροντίσει για τους αθλητές του δυναμικού βαδίσματος που ξεκινάνε στις 7 το πρωί να μην δεχθούν ΠΑΛΙ επίθεση όπως ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ απο τα τσοπανόσκυλα που υπάρχουν ελεύθερα κοντά στο 10ο χλμ... Ξέρουν οι διοργανωτές που αναφέρομαι το σημείο και κάθε χρόνο δεν κάνουν τίποτα για το πρόβλημα αυτό και οι αθλητές του δυναμικού βαδίσματος είναι λίγοι και σε πολλά σημεία μόνοι... 17 ευρώ θα πληρώσουμε αν φροντίσουν για το πιο απλό πράγμα γιατί τα τσοπανόσκυλά αυτά ανοίκουν σε σπίτι εκεί που τα έχει ελεύθερα στο δρόμο... Με αμάξι αν περάσεις ορμάνε στο αμάξι σκέψου να είναι με τα πόδια....



Πέρα από τις ευχές και τις ελπίδες, πιστεύω πρέπει να τους ενοχλήσετε και προκαταβολικά. Θα μου πεις, ξέρουν τι εννοείς - την ξέρουν την κατάσταση-, αλλά θα επιμείνω.




Kαι μάλιστα όσο πιό πολλοί τους το τονίσουν τόσο καλύτερα θα είναι...

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Runner 3
Forum-Runner

Greece
88 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/09/2015 :  21:04:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ενόχληση κάθε χρόνο γίνεται και έχει τονισθεί πολλές φορές αυτό το πρόβλημα αλλά η αδιαφορία αυτή είναι απαράδεκτη που υπάρχει κάθε χρόνο... 17 ευρώ συμμετοχή και με τον φόβο των σκυλιών... Είναι γνωστό το σημείο αυτό στους διοργανωτές και στους ντόπιους, δεν ξέρω αν υπάρχει πρόβλημα και στον αγώνα τρεξίματος αλλά έχω εμπειρία 2 χρόνια που το έκανα άσχημη και εγώ και όλοι οι υπόλοιποι... Το πως γλυτώσαμε ούτε εγώ το ξέρω ακόμα... Ας κάνουν κάτι...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

galimanas
Forum-Runner

58 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2015 :  09:52:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ειναι απαραδεκτο αυτο τωρα που το μαθαινω αφου σκεφτομαι να τρεξω πρωτη φορα στα 30 χιλ..τι να πει κανεις?ελπιζω να μην ειναι σοβαρο το προβλημα!17 ευρω για να κινδυνευεις απο τα τσομπανοσκυλα???
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2015 :  11:07:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Έχω τρέξει όλες τις χρονιές στον αγώνα. Σκυλιά δεν έχω συναντήσει.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Runner 3
Forum-Runner

Greece
88 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/09/2015 :  02:07:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@ALEXANDRA δεν μιλάω για το τρέξιμο μιλάω για τους αθλητές του βάδην που ξεκινάνε στις 7 ώρα τον αγώνα τους. Γνωρίζουν όλοι πιο σημείο λέω και υπάρχουν και πολλοί ντόπιοι στο φόρουμ που αν θέλουν μπορούν να το πούνε το σημείο εκείνο το ξέρουν πολύ καλά... Εγώ έχω κάνει 3 χρονιές το βάδην και έχω κινδυνέψει, έχω κάνει και το τρέξιμο μια φορά την ώρα που πέρναγα απο το σημείο φρόντισε ο υπεύθυνος του σπιτιού να μαζέψει τα σκυλιά ύστερα απο παρατηρήσεις δρομέων.... . Οι υπέυθυνοι φροντίζουν μόνο τον μεγάλο αγώνα και το βάδην το έχουν γραμμένο και είναι κακό γιατί 30χλμ είναι κι αυτά όπως και 17 ευρώ... Είναι ένα σημείο κοντά στο 10ο χλμ μετά το Πέραμα πριν φτάσεις στο Ντουραχάνι , τις τοποθεσίες οι ντόπιοι τις γνωρίζουν που λέω , οπου υπάρχουν 10 τσοπανόσκυλα εκεί απο ένα σπίτι με μια καλύβα δίπλα και αν περάσεις με τα πόδια την απλά είσαι σε μεγάλο κίνδυνο... Ακόμη και σε αυτοκίνητα ορμάνε όποιος ξέρει τι εστί τσοπανόσκυλο καταλαβαίνει τον μεγάλο κίνδυνο...Υπήρχαν αρκετοί πέρσυ που το έκαναν και θέμα στο τερματισμό τους αν θέλουν ας μας πούνε αν εχω άδικο κι ας μου πούνε και οι ντόπιοι αν όντως ισχύει αυτό που λέω ή όχι κι ας μην χαιδεύουμε αυτιά επειδή είναι σύλλογος της πόλης και πρέπει να λένε μόνο καλά λόγια και ποτέ άσχημα...Ας βγούνε και οι ντόποιοι να πουνε τι ακριβώς συμβαίνει γιατί έγινε μια έγινε δυο την τρίτη θα πάρει άσχημες διαστάσεις το θέμα και δεν νομίζω να το θέλουν και οι διοργνανωτές αυτό....Κρούω τον κώδωνα του κινδύνου, είναι μόνιμο το πρόβλημα σε αυτό το σημείο...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

LEON T
Senior Forum-Runner

Greece


550 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/09/2015 :  09:48:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τα πραγματα δυστυχως ειναι ετσι....υπαρχουν σχεδον παντα τα τςομπανοσκυλα εκει και ορμανε σε δρομεις,ποδηλατες κλπ....
Αυτο συμβαινει κατα τη διαρκεια ολου του χρονου....τωρα στον αγωνα δε ξερω τι γινεται γιατι εγω καθε χρονο κανω τη μικρη διαδρομη των 10 κμ.
"γιαννιωτης"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

jorjina
Newbie Forum Runner

Greece
9 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/09/2015 :  14:34:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
RUNNER 3 EINAI ΣΩΣΤΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΚΥΛΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑ ΣΤΟ ΠΕΡΣΙΝΟ ΑΓΩΝΑ ΒΑΔΗΝ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΑΓΡΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΒΑΔΙΣΤΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΜΕΤΡΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΔΑΝ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΡΑΣΑΝ ΜΕ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΣΧΟΧΗ ΣΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΑΓΑΠΑΜΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/09/2015 :  18:52:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ε να παρουμε την διοργανωση να το πουμε. Αν παρουμε μερικοι, ελπιζω να κανουν κατι.

Runner3 δεν σε αμφισβητησα. Απλα ανεφερα οτι δεν τα εχω δει ποτε τα σκυλια. Ξερω τι σημαινει τσοπανοσκυλο. Ειναι ο λογος που δεν τρεχω οταν παω σε χωριο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Etien
Master Forum-Runner



5171 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/09/2015 :  21:20:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

Πιστεύω όλα θα πάνε καλά!!! Στον συγκεκριμένο αγώνα,που τον έχω τρέξει 3 φορές, δεν τα είδα κι εγώ πάντως...χωρίς να θέλω να αμφισβητήσω κανέναν!

Παναγιώτης.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratos_al
Elite Forum-Runner

Greece


1776 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/09/2015 :  21:52:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Etien


Πιστεύω όλα θα πάνε καλά!!! Στον συγκεκριμένο αγώνα,που τον έχω τρέξει 3 φορές, δεν τα είδα κι εγώ πάντως...χωρίς να θέλω να αμφισβητήσω κανέναν!

Παναγιώτης.



Εσύ Στρατηγέ μου είσαι τρένο... που να σε πιάσουν τα σκυλιά....

Θα σε δούμε φέτος πάνω?

Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Etien
Master Forum-Runner



5171 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/09/2015 :  23:20:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

Χα χα!!
Έχω και...διδακτορικο στις επιθεσεις σκύλων!!!! Εφέτος,δυστυχώς δεν θα έρθω Ιωάννινα!!Για 2 λόγους: 1)Θα τιμήσω τον Ημιμαραθώνιο Άκτιο-Βόνιτσα στις 4 Οκτ. ,μιας κ τυγχάνω και δημότης!!!2) Στις 26 Σεπ. θα είμαι ως βοηθός σε φίλο που θα τρέχει Σπαρταθλο!!!

Ευχαριστώ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sak14
Advanced Forum-Runner

349 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/09/2015 :  14:57:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα παει κανεις απο θεσσαλονικη αυθυμερον, να παμε μαζι, να μοιραστουμε τα εξοδα?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Etien
Master Forum-Runner



5171 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/09/2015 :  05:42:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

Καλη επιτυχια σε ολους κ ολες σας !!!!

Παναγιωτης
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 10 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000