Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Νυχτερινός ημιμαραθώνιος Θεσσαλονίκης
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 19

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  14:18:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ευχαριστούμε Γιώργο!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gtsimp
Forum-Runner

Greece


52 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  14:22:22  Εμφάνιση Προφίλ  Visit gtsimp Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Τάσο δε μπορώ να περιμένω μέχρι αύριο.. θέλω φωτο το μπλουζάκι :p
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  14:49:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ευχαριστούμε !!!!
Για την οργάνωση αυτό να λέγεται !!! αν και στην μεγάλου Αλεξάνδρου ο διαχωρισμός του δρόμου θα γίνει με κορίνες(κώνους)και όχι με κιγκλιδώματα !!! Για όσους θα θελήσουν να κλέψουν θα υπάρχει ακύρωση μιας και στην κάθε αναστροφή θα υπάρχει τάπητας καταμέτρησης για αυτό προσοχή όλοι θα πρέπει να περάσουμε πάνω από αυτούς !!
quote:
Originally posted by zoro

Καλό αγώνα παιδιά και συγχαρητήρια στην διοργάνωση που κατάφερε να βγάλει τον ημί σε 2 κύκλους Σάββατο βράδυ! Θελει πολύ οργάνωση!!

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  14:51:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν πειράζει !!!
Τουλάχιστον θα κάνεις τα συζυγικά καθήκοντά σου
καλή επιτυχία !!!
quote:
Originally posted by kostao

Γεια σας, μόλις υποβάθμισα τη συμμετοχή μου στα 5 χιλιόμετρα λόγω δουλειάς (δε θα προλάβαινα τον ΗΜ), για να μη πάνε χαμένα τα λεφτά της συμμετοχής. Αν βρω θέση λίγο μπροστά θα κάνω ένα σπριντ σα να μην υπάρχει αύριο, αλλιώς λαγός για τη σύζυγο. Ατυχία, είχα κάνει καλή προπόνηση.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  15:32:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by gtsimp

Τάσο δε μπορώ να περιμένω μέχρι αύριο.. θέλω φωτο το μπλουζάκι :p



να περιμένεις ανυπόμονε, δε βρίσκω καλή γωνία για selfie

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Vicky
Senior Forum-Runner



494 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  16:03:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπερα Τασο. Ευχαριστω πολυ για την προσκληση για τον καφε. Το μεσημερι δυσκολο λογω οικογενειακων υποχρεωσεων να ξεκλεψω χρονο. Θα παραλαβω και εγω το πακετο αυριο....θα ειμαι εκει κατα τις εντεκα...θα σου τηλεφωνησω να τα πουμε λιγο απο κοντα....quote]Originally posted by tzatzikis90

Σάκη αν θέλεις, έχουμε κανονίσει καφεδάκι σάββατο πρωί προς μεσημέρι 2-3 δρομικοί. είσαι ευπρόσδεκτος να γνωριστούμε, να τα πούμε και γιατί όχι να το πάμε και μαζί! μετά προσωπικά σκέφτομαι πως πρέπει οπωσδήποτε να φάμε (μακαροναδούλα προφανώς! :D ) αλλά ακόμα δεν κανονίσαμε κάτι σχετικό. το βλέπουμε!

το ίδιο ισχύει και για εσένα Βίκυ, θα υπάρχουν και άλλες όμορφες παρουσίες επομένως δε θα νιώθεις μόνη χαχα!

όποιος θέλει να προστεθεί στην παρέα μας ας με πάρει ένα τηλ στο 6946043764 να κανονίσουμε!

αύριο πρωί κατά τις 11 πάω να παραλάβω τα καλούδια μου.. για να δούμε τι θα δούμε!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
[/quote]
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Vicky
Senior Forum-Runner



494 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  16:13:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλο αγωνα σε ολους. Εκτος απο αγωνας πιστευω οτι ειναι και μια γιορτη που θα πρεπει να την χαρουμε....για το χρονο που σας ρωτησα...εχω στοχο γυρω στο 1:52... ελπιζω να βγει....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sak14
Advanced Forum-Runner

349 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  18:07:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γεια σας παιδια παρελαβα κ γω το πακετο δε με ενθουσιασε το μαυρο μπλουζακι made in turkey.Αγορασα ομως ενα αδιαβροχο αντιανεμικο στα 10 ευρω κ θα δουμε αυριο τιψαρια θα πιασει ευτυχως τρεχω με κοινωφελες ιδρυμα κ τσιμπισα ενα ωραιο μακο ακομα απο το ιδρυμα,.δουλευω ολο το βραδυ κ μαλλον αυτο θα εχει επιπτωση στην επιδοση μου,αλλα παω να το χαρω.ναι τασο να βρεθουμε για καφεδακι το πρωι αλλα μετα σπιτι για μακαρονακια γιατι θα μαι αυπνος,
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

jeremyalfisti
Forum-Runner

Greece


159 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  18:25:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Το αδιαβροχο το βρήκες από την διοργάνωση και το αγόρασες; Το περίπτερο 10 είναι από την πάνω πλευρά. Αύριο πρωι θα τα πάρω εγώ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

prof
Advanced Forum-Runner

263 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  19:16:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Στις 6 αν παει καποιος ειναι καλα;
Καθυστερει ο αγωνας η αρχιζει στην ωρα του;
Ας μας δωσει τα φωτα του καποιος παλιος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sak14
Advanced Forum-Runner

349 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  19:22:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
[Ναι εχει μεσα στο περιπτερο 10 μπλουζες κ αναμνηστικα.περιμενα να εχει περισοτερα πραγματα σε καλες τιμες αλλα ... Καλιτερα απο εγνατια αλλα κ απο χανθ να μπεις βολευει κοντα ειναι το 10 απο ολες τις εισοδους.uote]Originally posted by jeremyalfisti

Το αδιαβροχο το βρήκες από την διοργάνωση και το αγόρασες; Το περίπτερο 10 είναι από την πάνω πλευρά. Αύριο πρωι θα τα πάρω εγώ!
[/quote]
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Vicky
Senior Forum-Runner



494 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  20:53:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ο αγωνας αρχιζει στην ωρα του...να υπολογισεις στο χρονο και την παραδοση των προσωπικων σου αντικειμενων......οριακα εισαι στις 18:00...
quote:
Originally posted by prof

Στις 6 αν παει καποιος ειναι καλα;
Καθυστερει ο αγωνας η αρχιζει στην ωρα του;
Ας μας δωσει τα φωτα του καποιος παλιος

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

prof
Advanced Forum-Runner

263 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  22:13:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δηλαδη στις 6 θα ειμαι στο τελος;
Δινω τα προσωπικα μου αντικειμενα;;;
Μπορει καποιος να μου εξηγησει παρακαλω;
Που πηγαινω κ.λ.π....

Edited by - prof on 09/10/2015 22:16:47
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kostao
Advanced Forum-Runner

Greece
410 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  22:24:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Έγινε κάτι που δεν το περίμενα και έτσι έχω ελπίδα να προλάβω την εκκίνηση τρέχοντας κυριολεκτικά την τελευταία στιγμή. Αύριο πρωί θα πάω να ξανά αλλάξω τη συμμετοχή μου για τον ημιμαραθώνιο. Άρα τα λέμε ίσως από κοντά. Βέβαια θα έχετε στηθεί όλοι και θα έρθω από πίσω.αν έχω το κινητό σου ακόμα στις κλήσεις θα σε πάρω Sak14
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  23:44:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
λοιπόν παιδιά αύριο κατά τις 11 θα είμαι στην έκθεση και μετά από κάποια ώρα θα κατηφορίσουμε για καφεδάκι προς παραλία λογικά. όποιος/α θέλει ας με πάρει τηλέφωνο να κανονίσουμε!

Θανάση σχετικά με το μπλουζάκι, οκ δεν είναι και τοπ αλλά προσωπικά το βρήκα καλύτερης ποιότητας από άλλα που έχω παραλάβει στο παρελθόν. και μου έκατσε καλά επίσης χαχα! για το αδιάβροχο που λες το είδα κι εγώ, μ΄άρεσε το ύφασμα αλλά για το βάρος δεν ξέρω.. είναι λες αρκετά ελαφρύ? ήταν η μόνη μου ένσταση γι αυτό δεν το αγόρασα κι εγώ..

prof στο τελευταίο μέιλ με οδηγίες που μας έστειλαν γράφει για παράδοση προσωπικών αντικειμένων στην πλαστική τσάντα που σου δίνουν με τον εξοπλισμό 1 ώρα πριν την εκκίνηση. στο άγαλμα του μεγάλου αλεξάνδρου δίπλα στο λευκό πύργο αν δεν κάνω λάθος. λογικά δεν θα υπάρξει καθυστέρηση σε αυτά καθώς αγώνες τέτοιας εμβέλειας ξεκινούν στην ώρα τους. καλύτερα να κατέβεις νωρίτερα ώστε να έχεις περιθώριο και να μην αγχωθείς για άσχετα πράγματα όπως είναι η παράδοση του εξοπλισμού!

Κώστα είχες δεν είχες μαζί μου απ το τέλος θα ξεκινήσεις χαχα!


Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 19 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000