Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Μαραθώνιος Κωνσταντινούπολη 2015
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 3

greg ele
Newbie Forum Runner

3 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 10/09/2015 :  17:38:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
καλησπέρα σε όλους..έχω δηλώσει συμμετοχή για τον μαραθώνιο στην Κωνσταντινούπολη στις 15/11/2015. Θα τρέξω πρώτη φορά σε αυτόν τον αγώνα, θα παρακαλούσα αν κάποιος/α έχει πάρει μέρος στο παρελθόν να γράψει αν έχει την καλοσύνη τις εντυπώσεις του, θετικά, αρνητικά στοιχεία κλπ. Επίσης αν κάποιος σκέφτεται να λάβει μέρος στον αγώνα θα ήθελα να έρθουμε σε επαφή (ενδεχομένως θα μπορούσαμε να κανονίσουμε και κοινή διαμονή).Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/09/2015 :  18:11:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αν γράψεις "Μαραθώνιος Κωνσταντινούπολης" στην αναζήτηση, θα σου βγάλει τέσσερα διαφορετικά νήματα.

"My sport is your sport's punishment"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sak14
Advanced Forum-Runner

349 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/09/2015 :  18:34:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by greg ele
[brαπο που εισαι?]καλησπέρα σε όλους..έχω δηλώσει συμμετοχή για τον μαραθώνιο στην Κωνσταντινούπολη στις 15/11/2015. Θα τρέξω πρώτη φορά σε αυτόν τον αγώνα, θα παρακαλούσα αν κάποιος/α έχει πάρει μέρος στο παρελθόν να γράψει αν έχει την καλοσύνη τις εντυπώσεις του, θετικά, αρνητικά στοιχεία κλπ. Επίσης αν κάποιος σκέφτεται να λάβει μέρος στον αγώνα θα ήθελα να έρθουμε σε επαφή (ενδεχομένως θα μπορούσαμε να κανονίσουμε και κοινή διαμονή).Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Peter L
Senior Forum-Runner

696 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2015 :  13:40:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by greg ele

καλησπέρα σε όλους..έχω δηλώσει συμμετοχή για τον μαραθώνιο στην Κωνσταντινούπολη στις 15/11/2015. Θα τρέξω πρώτη φορά σε αυτόν τον αγώνα, θα παρακαλούσα αν κάποιος/α έχει πάρει μέρος στο παρελθόν να γράψει αν έχει την καλοσύνη τις εντυπώσεις του, θετικά, αρνητικά στοιχεία κλπ. Επίσης αν κάποιος σκέφτεται να λάβει μέρος στον αγώνα θα ήθελα να έρθουμε σε επαφή (ενδεχομένως θα μπορούσαμε να κανονίσουμε και κοινή διαμονή).Ευχαριστώ εκ των προτέρων...



καλημέρα φίλε μου ,έχω κάνει εγγραφή και έχω κλείσει αεροπορικά εισιτήρια για παρασκευή πρωί και επιστροφή Δευτέρα.Για ξενοδοχείο δεν έχω κλείσει γιατί περιμένω τις εκδρομές από βόρειο Ελλάδα μήπως κολλήσουμε κάπου,για να γλιτώσουμε μετακινήσεις αν είναι εφικτό.

αυτό που διάβασα εδώ είναι ότι είναι λίγο ανοργάνωτος ο αγώνας,δεν έχει start wave ,όλοι μαζί μαραθώνιος και 15 χιλ. χαμός στην γέφυρα τα πρώτα χιλιόμετρα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratos2012
Newbie Forum Runner

Greece


14 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2015 :  14:27:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δες στο φορουμ θεμα μαραθωνιος κωνσταντινουπολης 2014
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

greg ele
Newbie Forum Runner

3 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2015 :  22:28:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σας ευχαριστω παρα πολυ για τις μεχρι τωρα απαντησεις... Peter L, πολύ καλή η ιδέα σου, κι εγω εχω κλεισει αεροπορικα (παρασκευη πρωι-τριτη βραδυ) θα εχω κι εγω τον νου μου για τις εκδρομες από τους συλλόγους από Β.Ελλάδα, όταν μάθω κάτι θα το ανεβάσω εδώ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Peter L
Senior Forum-Runner

696 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2015 :  23:25:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by greg ele

Σας ευχαριστω παρα πολυ για τις μεχρι τωρα απαντησεις... Peter L, πολύ καλή η ιδέα σου, κι εγω εχω κλεισει αεροπορικα (παρασκευη πρωι-τριτη βραδυ) θα εχω κι εγω τον νου μου για τις εκδρομες από τους συλλόγους από Β.Ελλάδα, όταν μάθω κάτι θα το ανεβάσω εδώ.


Πεταω 8.30 νομιζω το πρωι με aegean με εναν φιλο και θα βρω αλλη μια παρεα απο αλεξανδρουπολη.το τηλ. Μου ειναι 6977412034 πετρος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kostas_parga
Newbie Forum Runner

Greece
23 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/10/2015 :  10:44:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Kαλημερα και απο εμενα.....Εχω δηλωσει συμμετοχη στον Μαραθωνιο, εχω κλεισει και αεροπορικα, όμως με προβληματιζει πολυ το εκρυθμο κλιμα που επικρατει στην Τουρκια αυτη τη περιοδο. Ενας τοσο μεγαλος αγωνας θα μπορουσε να ειναι καλιστα στοχος για τρομοκρατικη ενεργεια...ολα αυτα μ εχουν βαλει σε σκεψεις αν θα παω ή οχι....οι υπολοιποι που εχετε δηλωσει συμμετοχη, θα συμμετεχετε κανονικα??

Citius Altius Fortius
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Peter L
Senior Forum-Runner

696 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/10/2015 :  12:54:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Με προβληματιζει το γεγονος αλλα ελπιζω μετα τις εκλογες να ηρεμισουν τα πραγματα.προς το παρον εγω και πολλοι αλλη φιλοι θα παμε
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

lion75
Forum-Runner

96 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/10/2015 :  00:39:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μια από τα ίδια, ιδιαίτερα προβλήματισμένος και εγώ.. και είναι και ο πρώτος μου... γκαντεμιά! Ελπίζω κι εγώ ότι μετά τις εκλογές θα ηρεμήσουν τα πράγματα...

Κων/νος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bobotas
Newbie Forum Runner

Greece


8 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/10/2015 :  10:07:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα συμμετάσχω και εγω στον μαραθώνιο της Κωνσταντινούπολης. Εκτός κάποιου απρόοπτου τραυματισμού ή περαιτέρω επιδύνωσης της πολιτικής κατάστασης στην Τουρκιά, δεν σκοπεύω να ακυρώσω την συμμετοχή. Απλά για καλό και για κακό λέω να φορέσω το ΤΑΠ του στρατού και να τρέξω! :P
Όπως προανέφερε ο Peter L παραπάνω, πιστευώ οτι μετά την 1 Νοέμβρη που θα γίνουν οι εκλογές, θα ηρεμήσουν τα πράγματα στους γείτονες.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/11/2015 :  23:52:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλό αγώνα παιδιά!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/11/2015 :  10:23:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλό αγώνα και καλό τερματισμό σε όλους με προσωπικά ρεκόρ εύχομαι!

πάμε γερά Πέτρο!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Iraklis
Forum-Runner

Greece


155 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/11/2015 :  13:17:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα,δεν ξέρω αν πήρες πληροφορίες αλλά θα σου πω 2-3 πραγματάκια από την περσινή μου εμπειρία.Ο αγώνας έχει πολύ κόσμο σε συμμετέχοντες.Αν και διαφημίζετε για εύκολος έχει πονηρά σημεία-ανηφόρες-που έχουν την δυσκολία τους.Η εκκίνηση γίνετε μαζί με τους παράλληλους αγώνες 10 & 15 χλμ.με αποτέλεσμα αμέσως μετά την γέφυρα και αρκετά χλμ. να υπάρχει συνωστισμός....Κόσμο μην περιμένεις πολύ και αυτοί που θα είναι είναι παντελώς αδιάφοροι.Μόνο οι ξένοι κάνουν λίγη φασαρία....Μετά τον τερματισμό των μικρών αγώνων,θα έχει μοναξιά.Δεν ξέρω και τι συμμετοχές θα έχει φέτος.Η τροφοδοσία ήταν ψιλοχάλια,μόνο νερό και κάτι κυβάκια ζάχαρη στο 35 χλμ.Ενώ είναι πλούσιος από χορηγούς αγώνας,δεν είναι τόσο οργανωμένος.Να περάσετε καλά και καλή επιστροφή!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Peter L
Senior Forum-Runner

696 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/11/2015 :  22:16:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πρωτη μέρα στην Κωνσταντινούπολη με σουπερ παρέα αλλά ή διάθεση μου είναι κάκιστη.
Φτάσαμε με την πρωινή πτήση απο εκεί στην έκθεση για το πακέτο.με περιμενε ο φίλος orcun απο Κωνσταντινούπολη, είχε τρέξει στον αγώνα που συνδιοργανωνω στον Έβρο το καλοκαίρι και σκίστηκε κυριολεκτικά να με ευχαριστήσει.ή έκθεση δεν είχε πολύ κοσμο,και αρκετά μικρή σε σχέση με της Αθήνας.ο φιλς μου με γνωρισε σε Τούρκους δρομείς, ο ένας μάλιστα γύρο στα 60 μου είπε έτρεχε με τον κουση .μου έδωσε δώρο δυο μπλουζες και δυο μεταλλια απο απο ημι που γιναν προσφατα .Δωσαμε ραντεβου στον τερματισμο και φυγαμε για πλατεια ταξιμ.
Η ζεστη αφορητη και το μετρο και το τραμ μια τρελα.φτασαμε μεσημερι λιγο ξεκουραση και βολτα στον βοσπορο με καραβακι.ο πονόλαιμος και ή αίσθηση της κακουχιας με έκανε να κοιταω το ρολόι ποτε θα γυρίσουμε πίσω.
Επιστροφη στο ξενοδοχείο και βόλτα στην οδο του πέραν για φαει.ΗΠΑ να μη φάω κεμπακ και κάναμε την χειρότερη επιλογή, μακαρόνια στην pizza hut.πρωτη φορά πρεπει να έφαγα σε μαγαζί μακαρόνια απο προηγούμενη μέρα και σε στα με να στο φούρνο μικροκυμάτων.πίσω μας μια παρέα ολυμπιακών που ήρθε για τον αγώνα μπασκετ την πάτησαν και αυτοι.αποζημιωθηκαμε απο τα μπακλαβαδακια που ηταν φρέσκο τα τα και θα έχω να τρώω και μετα τον αγώνα.
Ή πόλη δεν έχει πάρει μυρωδιά οτι γίνεται αγώνας όπως επίσης δεν είδαμε πουθενά ξένους αθλητές.ο Τούρκος φίλος μου είπε οτι στον μαραθώνιο πρόκειται να τρέξουν κάπου 8 χιλ. Ή εκκίνηση είναι ταυτόχρονη στο ενα ρεύμα ο μαραθώνιος και στο άλλο τα 15.
Αύριο αγια σοφία και αν γίνει το θαύμα θα τον πάω όπως παντα στα κόκκινα.αλλιως ενα λογκ ραν και πολλα νευρα.
Ο μαραθωνιος ειναι για νεους χωρις υποχρεωσεις .δουλεια οικογενεια και τρελα χψρις καμια χαμενη προπονηση δεν γινεται.μια του κλεφτη δυο καπου θα την πατησεις.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/11/2015 :  12:54:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μαθαίνω πως ο Πέτρος έσπασε τα κοντέρ! Περιμένουμε με ανυπομονησία τα ευχάριστα!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 3 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000