Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Climashield vs gtx και salomon
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

marga
Forum-Runner



70 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 07/10/2015 :  15:13:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπερα μετα απο πολυ καιρο! Απουσιαζω απο την παρεα καθως εδω και μηνες δεν μπορω να τρεξω... Τελευταια φορα που εκανα ενα 5ρι ηταν τελος Μαρτιου..
Μαζι με τη χονδροπαθεια απεκτησα και ωραιοτατη τενοντιτιδα, οπως μου πε ο γιατρος πολλες φορες συνυπαρχουν, και ακομα ειμαι στα πιτς.

Ειχα δηλωσει το 5ρι τον νοεμβρη, τωρα σιγα σιγα θα προσπαθησω να μπω σ εναν ρυθμο ως τοτε, να το βγαλω εστω σ εναν αξιοπρεπη χρονο

Τελοσπαντων αυτα ειναι τα νεα μου, θα ηθελα τη βοηθεια σας σε κατι αλλο.

Θέλω ενα παπουτσι all around , αδιαβροχο. Για την ακριβεια θελω να το φοραω βροχερες μερες στην πολη και να το εχω και για βολτα στο βουνο, Παρνηθα κανα χαλαρο περπατημα και γενικα οπουδηποτε παω εκδρομη.

Το Σαββατο αγορασα ενα ζευγαρι wings flyte gtx ομως θα παω να τα αλλαξω γιατι τελικα θελω ενα νουμερο μεγαλυτερο.
Κι εδω ερχεται το ερωτημα μου... Εχει το μαγαζι τα speedcross με climashield σ ενα χρωμα που μου αρεσε παρα πολυ.

Τα speedcross τα θελω εδω και πανω απο ενα χρονο , μ αρεσουν τρομερα αλλα δε τα πηρα γιατι: α) δεν ηξερα σχετικα με το κατα ποσο ειναι αδιαβροχο το cs και β) μου χουν πει δυο γνωστοι οτι θα γλιστρανε σε βρεγμενη ασφαλτο.

Να πω οτι το μαγαζι ειχε και τα x ultra gtx αλλα στα ουτε 10' που τα φορεσα με πονεσε το "μαξιλαρακι" κατω απο τα δαχτυλα οποτε τα απερριψα.


Θελω λοιπον να σας ρωτησω, οποιος εχει εμπειρια θα με βοηθουσε πολυ. Θα παω στο μαγαζι την Παρασκευη για μεγαλυτερο νουμερο στα wings flyte, αλλα αν εχει τα συγκεκριμενα speedcross να προχωρησω;;

Προσφερει προστασια απο τη βροχη το cs ??
γλιστραει στη βρεγμενη ασφαλτο;;

supergomar
Senior Forum-Runner

Greece


441 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/10/2015 :  15:51:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αν και η όψη της σόλας μοιάζει στα δύο μοντέλα, το μεν wings είναι πιο σταθερό σα δομή και πάτημα εκτός δρόμου. Προσωπικά δεν τρέφω καμία συμπάθεια για τα speedcross.

'cause I know what it meens to walk along the lonely street of dreams .
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

marga
Forum-Runner



70 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  01:21:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
οι σοκες εχουν οντως μικροδιαφορες , εγω προσπαθω να βρω κυριως αν και το cs ειναι αδιαβροχο αλλα ακρη δεν εχω βγαλει. Αλλου διαβαζω ναι και αλλου οχι!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000