Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 Λοιπόν; Πως πάει η προπόνησή σας; Νο 8
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 101

Trexalitsa78
Senior Forum-Runner

Greece


560 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/12/2015 :  13:18:21  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by trexantiris

quote:
Originally posted by Trexalitsa78

10 χλμ σήμερα το πρωί, τα 4 χαλαρά μέχρι 145 παλμούς, τα υπόλοιπα 6 με 160 παλμούς σε 5:05" pace. Το βράδυ γυμναστήριο κυκλική.



...κάτι μου "θυμίζει" αυτός ο ρυθμός! :)

@lemonidas: Λεωνίδα αγρίεψαν βλέπω τα πράγματα!

Free your feet...free your senses!



Τί μου θύμισες!!! σε εκείνη την προπόνηση πάντως που είχα την τιμή να με λαγουδεύεις, ήταν η πρώτη φορά που παρά το άγρυπνο μάτι του κόουτς, πήγαινα πιο γρήγορα απ'την προπόνηση που κανονικά είχα, αλλά δε μπορούσα να αφήσω την ευκαιρία να πάει χαμένη!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/12/2015 :  13:23:47  Εμφάνιση Προφίλ
Κατάσκοπε χρόνια σου πολλά! Μετά το Άλσος δεν έλεγες ότι θα πας σπίτι σου; Έκανες μπαγάσα και άλλα 5Κ ανυπόδητος στο ταρτάν ε;…για να φας πιο πολλά γιορτινά γλυκά μετά και χωρίς τύψεις μου φαίνεται! :Ρ

Λοιπόν το ΣΚ πέρασε όμορφα:
Το Σάββατο ένα 19άρι στο γήπεδο με 14Κ στο 4’15’’ (βαριεστημένα ξεκίνησα την προπόνηση για να πω την αλήθεια αλλά προς το τέλος των 14Κ άρχισα να ξυπνάω και με τη βοήθεια της καλής παρέας του winarg)!

Κυριακή ένα 20αράκι ούρμπαν που είχε και 14Κ μέσα στο Άλσος Συγγρού, μπλαμπλαδίστικο με δροσερό (εεε…παγωμένο ήθελα να πω) καιρό. Για να δούμε πως θα κυλήσει αυτή η βδομάδα…



Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sigi
Senior Forum-Runner



925 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/12/2015 :  13:34:57  Εμφάνιση Προφίλ
16χλμ σήμερα Ζηρίνειο stadium σε 1:16:58 pace 04:48/km ..
Ήταν να γίνει εχθές το συγκεκριμένο αλλά προτίμησα το κρεβάτι

Τα παιδιά δίνουν χρώμα στην ζωή..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sigi
Senior Forum-Runner



925 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/12/2015 :  13:36:45  Εμφάνιση Προφίλ
16χλμ σήμερα Ζηρίνειο stadium σε 1:16:58 pace 04:48/km ..
Ήταν να γίνει εχθές το συγκεκριμένο αλλά προτίμησα το κρεβάτι

Τα παιδιά δίνουν χρώμα στην ζωή..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/12/2015 :  14:49:10  Εμφάνιση Προφίλ
...@trexantiris:Μανωλη ευχαριστω πολυ για τις ευχες...οσο για το αλλο, το ανυποδητο εννοω...φοβηθηκα μη χαλασει η ωραια "κρουστα" που εχω φτιαξει στα πελματα μου (creme brulee, κατα τον Χρηστο (@xipolitakos)) ... ειχε και ωραιο ηλιο...γιατι να χασω την ευκαιρια??? Σε λιγο που θα χαλασει ο καιρος δυστυχως θα χασω πολλες ανυποδητες προπονησεις!Ελπιζω αυριο να μπορεσω να σηκωθω πρωι και να σε δω στη πολυ πρωινη βαρδια του γηπεδου σας, διοτι σκοπευω να κανω τα ιδια με τον Αργυρη, αν τα καταφερω βεβαια!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/12/2015 :  15:25:09  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by sigi

16χλμ σήμερα Ζηρίνειο stadium σε 1:16:58 pace 04:48/km ..
Ήταν να γίνει εχθές το συγκεκριμένο αλλά προτίμησα το κρεβάτι

Τα παιδιά δίνουν χρώμα στην ζωή..



#1 Σβέλτος!
#2 Μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!


Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/12/2015 :  16:23:08  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by spy

...@trexantiris:Μανωλη ευχαριστω πολυ για τις ευχες...οσο για το αλλο, το ανυποδητο εννοω...φοβηθηκα μη χαλασει η ωραια "κρουστα" που εχω φτιαξει στα πελματα μου (creme brulee, κατα τον Χρηστο (@xipolitakos)) ... ειχε και ωραιο ηλιο...γιατι να χασω την ευκαιρια??? Σε λιγο που θα χαλασει ο καιρος δυστυχως θα χασω πολλες ανυποδητες προπονησεις!Ελπιζω αυριο να μπορεσω να σηκωθω πρωι και να σε δω στη πολυ πρωινη βαρδια του γηπεδου σας, διοτι σκοπευω να κανω τα ιδια με τον Αργυρη, αν τα καταφερω βεβαια!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!


Με χαρά να τρέξουμε μαζί Spy!
Μη φοβάσαι πάντως, το έχεις
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

xipolitakos
Master Forum-Runner

Greece


3754 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/12/2015 :  17:36:47  Εμφάνιση Προφίλ  Visit xipolitakos Προσωπική Σελίδα
12χλμ το πρωί με τα 2 x 2χλμ στο 4:25.

___________________
Run Natural... run Bare
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/12/2015 :  19:01:26  Εμφάνιση Προφίλ
...σημερα το απογευμα 1500 μετρα κολυμβηση σε 37'13"!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

xipolitos
Elite Forum-Runner

Greece


1954 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/12/2015 :  19:07:48  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by xipolitakos

...Πολύ καλή η πρώτη εντύπωση για τα Universe. Είναι αρκετά φαρδιά μπροστά για Racing Flats. Λές και δεν φόραγα παπούτσι. Και το ύφασμα τους πάρα πολύ λεπτό. Σαν να φοράει κανείς πολύ φαρδιά κάλτσα. Κάλτσες φόραγα της εταιρίας injinji.

___________________
Run Natural... run Bare

Τα νούμερα του συγκεκριμένου παπουτσιού είναι εντάξει στο πόδι σου;
Θέλω να πω ότι αν π.χ. φοράς 40 και το παραγγείλεις ακριβώς θα σου είναι άνετα;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/12/2015 :  22:58:51  Εμφάνιση Προφίλ
ξεκίνησα επιτέλους σήμερα προετοιμασία για Μ.Αλέξανδρο! είναι απίστευτο το πως νιώθω και μόνο στη σκέψη της προετοιμασίας! αν και το ξέρω πως θα βογγήξω σε κάποια φάση (στο peak λογικά) και θα καταριέμαι θεούς και δαίμονες χαχα! τώρα όμως νιώθω τέλεια απλά με την ιδέα! δεν είμαι για πενταροδεκάρια εγώ, τ ακούς dkoukou? χαχα!

στο διά ταύτα... τίποτα δεν έκανα σήμερα παρά μόνο κοιλιακούς και ραχιαίους μισή ωρίτσα χαχα! είχα τρομερή όρεξη (σας το λέω, δεν με πιστεύετε!) να βγω και ν αρχίσω να φορτώνω χιλιόμετρα αλλά σκέφτηκα τις προηγούμενες δύο εβδομάδες με 16 και 26 συνολικά και μάλλον θα ήταν υπερβολή να ξεκινήσω με 65-70 στο καπάκι. από αύριο ουσιαστικό ξεκίνημα με την πρώτη διαλειμματική του νέου προγράμματος!

καλἠ συνέχεια σε όλους!

Τάσος

know your limits. then destroy them.

Edited by - tzatzikis90 on 15/12/2015 00:05:29
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/12/2015 :  23:29:04  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Trexalitsa78

quote:
Originally posted by kalogeridis

quote:
Originally posted by Trexalitsa78

10 χλμ σήμερα το πρωί, τα 4 χαλαρά μέχρι 145 παλμούς, τα υπόλοιπα 6 με 160 παλμούς σε 5:05" pace. Το βράδυ γυμναστήριο κυκλική.

αν η συγκεκριμένη προπόνηση αποτελεί μέρος προετοιμασιας για μαραθώνιο πες μου σε παρακαλώ σε τι στόχο δείχνει.

Knock knock knocking on suzi's door...



Παναγιώτη δεν έχω ξεκινήσει ακόμα προετοιμασία για Μαραθώνιο. Αν ξεκινήσω θα είναι για στόχο 3:40'-3:45'. Οφείλω στον εαυτό μου μια φορά να τρέξω έναν αγώνα ανάλογο της προετοιμασίας μου και να πιεστώ και λιγάκι... καημό το χω να κάνω ένα μαραθώνιο στα όρια μου

καλή επιτυχία! Αν επιλέξεις Σαλονικη θα βρεις αρκετό λαό για να σε τραβήξει.

Knock knock knocking on suzi's door...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mashine
Advanced Forum-Runner

259 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/12/2015 :  00:09:59  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Trexalitsa78

quote:
Originally posted by mashine

quote:
Originally posted by kalogeridis

quote:
Originally posted by Trexalitsa78

10 χλμ σήμερα το πρωί, τα 4 χαλαρά μέχρι 145 παλμούς, τα υπόλοιπα 6 με 160 παλμούς σε 5:05" pace. Το βράδυ γυμναστήριο κυκλική.

αν η συγκεκριμένη προπόνηση αποτελεί μέρος προετοιμασιας για μαραθώνιο πες μου σε παρακαλώ σε τι στόχο δείχνει.

Knock knock knocking on suzi's door...



Δεν νομίζω να ακολουθεί το πρόγραμμα των 60χλμ...
Από Κυριακή αρχίζουμε ε...



χαχα σωστά!! αν ξεκινήσω προετοιμασία θα είναι της τάξης των 90 χλμ την βδομάδα.

Καλή αρχή!! για που λες?



Αυτά τα λες πριν σου κάνει κατήχηση ο Καλογερίδης.Εγώ από τα 90 θα κατέβω στα 60 Θεσσαλονίκη αν με αφήσει το ρημαδοπόδι μου.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/12/2015 :  07:18:46  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by mashine

quote:
Originally posted by Trexalitsa78

quote:
Originally posted by mashine

quote:
Originally posted by kalogeridis

quote:
Originally posted by Trexalitsa78

10 χλμ σήμερα το πρωί, τα 4 χαλαρά μέχρι 145 παλμούς, τα υπόλοιπα 6 με 160 παλμούς σε 5:05" pace. Το βράδυ γυμναστήριο κυκλική.

αν η συγκεκριμένη προπόνηση αποτελεί μέρος προετοιμασιας για μαραθώνιο πες μου σε παρακαλώ σε τι στόχο δείχνει.

Knock knock knocking on suzi's door...



Δεν νομίζω να ακολουθεί το πρόγραμμα των 60χλμ...
Από Κυριακή αρχίζουμε ε...



χαχα σωστά!! αν ξεκινήσω προετοιμασία θα είναι της τάξης των 90 χλμ την βδομάδα.

Καλή αρχή!! για που λες?



Αυτά τα λες πριν σου κάνει κατήχηση ο Καλογερίδης.Εγώ από τα 90 θα κατέβω στα 60 Θεσσαλονίκη αν με αφήσει το ρημαδοπόδι μου.

ξεκίνησαν οι εκπτώσεις; . Δεν ήξερα ότι αντιμετωπιζεις κατάσταση... Την κατήχηση με βλέπω να την ξεκινάω με σένα. Η Ιωάννα είναι αθλετοχολικ... Γιογκες, πελάτες,τρεχαλες... Άμα της κόψεις χλμ θα ξεκινήσει αλπικο σκι για κάλυψη του κενού.

Knock knock knocking on suzi's door...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dkoukou
Senior Forum-Runner

Greece
591 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/12/2015 :  07:23:10  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by tzatzikis90

ξεκίνησα επιτέλους σήμερα προετοιμασία για Μ.Αλέξανδρο! είναι απίστευτο το πως νιώθω και μόνο στη σκέψη της προετοιμασίας! αν και το ξέρω πως θα βογγήξω σε κάποια φάση (στο peak λογικά) και θα καταριέμαι θεούς και δαίμονες χαχα! τώρα όμως νιώθω τέλεια απλά με την ιδέα! δεν είμαι για πενταροδεκάρια εγώ, τ ακούς dkoukou? χαχα!


know your limits. then destroy them.



Εδω ειμαι. Καλη επιτυχια και απροβληματιστη προετοιμασια ευχομαι Τασο και σε ολους σας.

_____________________________________________________________________________________

"...κάποτε, με τον πατέρα σου, είχαμε σε δωδεκαρι πέρασμα 6'06" στο 2ο χιλιόμετρο. Θυμάσαι ρε; Τότε είμασταν καλοί..."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 101 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000