Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 Λοιπόν; Πως πάει η προπόνησή σας; Νο 8
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 101

xipolitakos
Master Forum-Runner

Greece


3754 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2016 :  10:25:19  Εμφάνιση Προφίλ  Visit xipolitakos Προσωπική Σελίδα
14 χλμ. Τα 10 με μέσο ρυθμό 5:10.

___________________
Run Natural... run Bare
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2016 :  11:26:55  Εμφάνιση Προφίλ
Χρονια πολλα καλή χρονιά σε ολους!!!
Η τελευταια μου προπονηση ηταν παραμονή πρωτοχρονιας..από εκεινη την ημερα δεν εχω τρεξει ουτε μετρο...λιγο κατι κοινωνικες υποχρεώσεις λιγο η κουραση από την δουλεια δεν μου το επετρεψαν με αποκορυφωση την χθεσινη μερα οπου ειχα προγραμματισει να τρεξω παρεα με winarg,trexantiri,xipolitako στο κτημα αλλα δεν μπορεσα να παω το πρωι και ετσι ειπα να παω το μεσημερακι αλλα...το λουμπακο καρτερουσε με χιλια ζορια αυτή την στιγμη βρίσκομαι στην δουλεια..το μεσημερι θα παω για θεραπεια...δεν με βρηκε καλα το νέο ετος

''Run smart..Run For Life''

Edited by - sotos-marathon on 04/01/2016 11:28:15
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2016 :  13:40:21  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by el Cid

Το πρώτο LR της χρονιάς στο Φράγμα του Αλιάκμονα με χιονόπτωση. 20,5 χλμ σε 1:57:23...τα μελομακάρονα εκδικούνται!

__________________________
"practice makes perfect"



...τρέξιμο κάνεις κάθε μέρα, μελομακάρονα όμως πόσες φορές το χρόνο θα έχεις την ευκαιρία να φας "επίσημα"; :Ρ :D

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2016 :  13:43:40  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by echetlos

Κανόνισε να ψάχνουμε να σου βρούμε μετατάρσια πάλι...

"My sport is your sport's punishment"



...και να σκεφτείς Νίκο ότι στης ανηφοριές στο Συγγρού "έμενα πίσω" για να τον αναγκάσω να μειώσει ταχύτητα (ή λες να πάψω να ασχολούμαι μαζί του;)

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2016 :  13:46:02  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by sotos-marathon

Χρονια πολλα καλή χρονιά σε ολους!!!
Η τελευταια μου προπονηση ηταν παραμονή πρωτοχρονιας..από εκεινη την ημερα δεν εχω τρεξει ουτε μετρο...λιγο κατι κοινωνικες υποχρεώσεις λιγο η κουραση από την δουλεια δεν μου το επετρεψαν με αποκορυφωση την χθεσινη μερα οπου ειχα προγραμματισει να τρεξω παρεα με winarg,trexantiri,xipolitako στο κτημα αλλα δεν μπορεσα να παω το πρωι και ετσι ειπα να παω το μεσημερακι αλλα...το λουμπακο καρτερουσε με χιλια ζορια αυτή την στιγμη βρίσκομαι στην δουλεια..το μεσημερι θα παω για θεραπεια...δεν με βρηκε καλα το νέο ετος

''Run smart..Run For Life''



...άστα αυτά: όταν "σκύβουμε" πάνω από τις πιατέλες με τα γλυκά δεν το παρακάνουμε γιατί το λουμπάκο παραμονεύει!

(ή μήπως φοβήθηκες την ανταγωνιστική μας ανάσα;)

Περαστικά Σώτο!!!

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2016 :  14:43:10  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by sotos-marathon

Χρονια πολλα καλή χρονιά σε ολους!!!
Η τελευταια μου προπονηση ηταν παραμονή πρωτοχρονιας..από εκεινη την ημερα δεν εχω τρεξει ουτε μετρο...λιγο κατι κοινωνικες υποχρεώσεις λιγο η κουραση από την δουλεια δεν μου το επετρεψαν με αποκορυφωση την χθεσινη μερα οπου ειχα προγραμματισει να τρεξω παρεα με winarg,trexantiri,xipolitako στο κτημα αλλα δεν μπορεσα να παω το πρωι και ετσι ειπα να παω το μεσημερακι αλλα...το λουμπακο καρτερουσε με χιλια ζορια αυτή την στιγμη βρίσκομαι στην δουλεια..το μεσημερι θα παω για θεραπεια...δεν με βρηκε καλα το νέο ετος

''Run smart..Run For Life''



...Σωτηρη πολλα περαστικα!Ειμαι βεβαιος οτι πολυ-πολυ συντομα θα βρισκεσαι ξανα στις επαλξεις...απλα λιγο υπομονη!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

xipolitakos
Master Forum-Runner

Greece


3754 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2016 :  15:39:37  Εμφάνιση Προφίλ  Visit xipolitakos Προσωπική Σελίδα
Σωτήρη περαστικά!



___________________
Run Natural... run Bare
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2016 :  17:45:07  Εμφάνιση Προφίλ
Σας ευχαριστώ πολύ!

''Run smart..Run For Life''
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

supergomar
Senior Forum-Runner

Greece


441 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2016 :  18:03:59  Εμφάνιση Προφίλ
Με αποθέματα τροφής 3 ημερών και ξεκούραστος έκανα έναν απογευματινό ημί- υπό συνεχή βροχή, με 500άρια ανοίγματα που και που από τα μισά και μετά, άνετα και ευχάριστα σε 1ώ43΄.

'cause I know what it meens to walk along the lonely street of dreams .
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2016 :  19:55:13  Εμφάνιση Προφίλ
...και το απογευμα 1500 μετρα κολυμβηση σε 38'43"

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

panos1966
Advanced Forum-Runner

Greece
271 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2016 :  21:08:15  Εμφάνιση Προφίλ
Επιτέλους 1 μήνα μετά την επέμβαση στο μάτι - και βέβαια πρώτη για φέτος ένα χαλαρό 6άρι στο 5.50.Αύριο πάλι, αυτή την εβδομάδα χαλαρούς ρυθμούς και σταδιακή αύξηση χιλιομέτρων.Καλή χρονιά σε όλους χωρίς τραυματισμούς!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2016 :  21:19:09  Εμφάνιση Προφίλ
λέγε λέγε, με κατάφερε τελικά η μαυρόγατα! καλά καταλάβατε, στον Καλογερίδη αναφέρομαι χαχα! όχι δε φταίει που έτρεχα χτες 1h45 με χιόνι, παγωνιά και τσαλαβουτώντας στα νερά.. με μάτιαξε, αυτό φταίει!

είπα να βγω για χαλάρωμα σήμερα, να φορτώσω χιλιόμετρα ρε παιδί μου! νιώθω ωστόσο μια προδιάθεση για πυρετό, έχω και μια ατονία και αποφάσισα να μείνω σπίτι μήπως προλάβω τα χειρότερα! άκυρο το τρέξιμο σήμερα, μπορεί να περιμένει ως αύριο. πήρα μια βιταμίνη, κουκουλώθηκα και κάνω λιτανείες να μη με ρίξει στο κρεβάτι!

Σωτήρη περαστικά σου εύχομαι!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2016 :  21:49:11  Εμφάνιση Προφίλ
Ότι θα χρεωθω την κακοκαιρία δε το περίμενα! Περαστικά και στους δυο ατυχους της ημέρας..

Knock knock knocking on suzi's door...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/01/2016 :  07:53:02  Εμφάνιση Προφίλ
...σημερα το πρωι-πρωι στους ερημους δρομους της Κηφισιας, 12 χλμ ... σε 56'48"!Στο 11ο χλμ εφαγα μια γερη πτωση εξω απο τον ΑΒ Κηφισιας, μετα απο γλιστρημα, για να αποφυγω ενα αυτοκινητο ... αλλα σηκωθηκα αμεσως και συνεχισα, ανακοπτοντας για πολυ λιγο τον ρυθμο!Νομιζω οτι ειμαι καλα...η λαγοκνημιαια δεν μ'ενοχλησε τοσο πολυ αυτη τη φορα ... και μετα το μεγαλο LR του Σαββατου χαρηκα καπως που ετρεξα σε πιο γρηγορους ρυθμους ... για τα δεδομενα μου παντα!Ευτυχως, "γλυτωσαμε" προς το παρον και το πολυ κρυο ... και συνεχιζουμε ..."με βαρκα την ελπιδα"!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

than
Senior Forum-Runner

Greece
474 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/01/2016 :  09:16:34  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by spy

...σημερα το πρωι-πρωι στους ερημους δρομους της Κηφισιας, 12 χλμ ... σε 56'48"!Στο 11ο χλμ εφαγα μια γερη πτωση εξω απο τον ΑΒ Κηφισιας, μετα απο γλιστρημα, για να αποφυγω ενα αυτοκινητο ... αλλα σηκωθηκα αμεσως και συνεχισα, ανακοπτοντας για πολυ λιγο τον ρυθμο!Νομιζω οτι ειμαι καλα...η λαγοκνημιαια δεν μ'ενοχλησε τοσο πολυ αυτη τη φορα ... και μετα το μεγαλο LR του Σαββατου χαρηκα καπως που ετρεξα σε πιο γρηγορους ρυθμους ... για τα δεδομενα μου παντα!Ευτυχως, "γλυτωσαμε" προς το παρον και το πολυ κρυο ... και συνεχιζουμε ..."με βαρκα την ελπιδα"!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!



Καλημέρα Σπύρο, πρόσεχε πολύ τους οδηγούς, ειδικά άμα γλιστράει ο δρόμος ούτε εμείς ούτε τα αυτοκίνητα φρενάρουν εύκολα.
Γενικά έχω παρατηρήσει οδηγούς να με αγνοούν επιδεικτικά όταν τρέχω στο δρόμο. Βγαίνουν από stop χωρίς να δίνουν σημασία στο τι/ποιος έρχεται... Για αυτό προσπαθώ να κινούμαι πιο πολύ σε πεζοδρόμια, αλλά αυτό πιο πολύ με trail προπόνηση μοιάζει...
Καλή συνέχεια!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 101 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000