Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 11ος Μαραθώνιος "Μέγας Αλέξανδρος" 03.04.2016
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 80

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/02/2016 :  15:38:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
φέτος σκέφτομαι για αλλαγή να μείνω σε ξενοδοχείο Σάββατο βράδυ (ίσως και Παρασκευή αν βολέψει) για να είναι ολοκληρωμένη η έννοια της εκδρομούλας.. θα βγει λίγο ακριβότερα βέβαια αλλά νομίζω αξίζει τον κόπο!

Δημήτρη το ξενοδοχείο που έκλεισες ποιο είναι? οι υπόλοιποι που θα μείνετε, ξέρετε κάποια καλή και ταυτόχρονα φθηνή λύση? επίσης ίσως θα ήταν ωραίο (πετάω ιδέες ρε παιδί μου εγώ!) να μείνουμε αρκετοί τρελοί από εδώ στο ίδιο μέρος για να είμαστε σε πιο άμεση επαφή. βέβαια αν κρίνω από πέρυσι, με βλέπω να μένω μόνο εγώ σε ξενοδοχείο και να...μαδάω μαργαρίτες :P

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/02/2016 :  15:48:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Προσωπικά διαλέγω στην αριστοτέλους ξενοδοχείο και για άλλους λόγους!
Πολυ καλό είναι το luxempourg 3*
Βεβαια παντα πιο οικονομικό είναι το δίκλινο Τάσο, ωπότε κάνε προτάσεις προς πάσα κατεύθυνση..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/02/2016 :  15:55:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by tzatzikis90

φέτος σκέφτομαι για αλλαγή να μείνω σε ξενοδοχείο Σάββατο βράδυ (ίσως και Παρασκευή αν βολέψει) για να είναι ολοκληρωμένη η έννοια της εκδρομούλας.. θα βγει λίγο ακριβότερα βέβαια αλλά νομίζω αξίζει τον κόπο!

Δημήτρη το ξενοδοχείο που έκλεισες ποιο είναι? οι υπόλοιποι που θα μείνετε, ξέρετε κάποια καλή και ταυτόχρονα φθηνή λύση? επίσης ίσως θα ήταν ωραίο (πετάω ιδέες ρε παιδί μου εγώ!) να μείνουμε αρκετοί τρελοί από εδώ στο ίδιο μέρος για να είμαστε σε πιο άμεση επαφή. βέβαια αν κρίνω από πέρυσι, με βλέπω να μένω μόνο εγώ σε ξενοδοχείο και να...μαδάω μαργαρίτες :P

Τάσος

know your limits. then destroy them.


Define άμεση επαφή
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

big-blue
Senior Forum-Runner

Greece
821 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/02/2016 :  16:55:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Που βολεύει; Αριστοτελους; Κέντρο; Είμαι άσχετος από Θεσσαλονίκη
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/02/2016 :  17:32:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αριστοτέλους είναι σχεδόν κέντρο !!!! περίπου στο χιλιόμετρο από το σημείο που θα σε πάρει το λεωφορείο για την εκκίνηση !!!
Το ποιο κοντινό είναι το Μακεδονία Παλλάς 400μ περίπου από τα λεωφορεία, μια καλή λύση είναι το ABC που βρίσκετε στην Αγγελάκι απέναντι από την ΔΕΘ και κοντά στην Καμάρα έχεις δίπλα το κέντρο εγγραφών και 500μ περίπου τα λεωφορεία !!!
ποιο οικονομικές λύσεις θα βρεις πάνω στην Εγνατία ή στις αρχές της μοναστηρίου κοντά στον σιδηροδρομικό σταθμό, αλλά θα πρέπει να δεις λίγο τα πρωινά δρομολόγια του ΟΑΣΘ για να πας στην εκκίνηση βολεύουν το νο:11 Πυλαία και νο:12 κάτω τούμπα σταματούν μπροστά στο κρατικό κέντρο βορείου Ελλάδος κοντά στα Λεωφορεία της διοργάνωσης.
http://m.oasth.gr/#index.php?line=71&ml=32&sdc=4&md=1&sn=4
http://m.oasth.gr/#index.php?line=47&ml=33&sdc=4&md=1&sn=4
quote:
Originally posted by big-blue

Που βολεύει; Αριστοτελους; Κέντρο; Είμαι άσχετος από Θεσσαλονίκη

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/02/2016 :  18:06:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
το ABC είναι κοντά
το μακεδονία είσαι τελικά μακριά απο κέντρο και μένει και ο berbatov..
και όταν λέμε μακριά η αριστοτέλους.....1χλμ είναι απο λεωφορεία...
εδώ 42+ θα τρέξουμε
στον σιδηροδρομικό είσαι πολύ μακριά απ'όλα
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/02/2016 :  18:20:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Στο ABC έκλεισα λόγω εγγύτητας με το σημείο αναχώρησης των λεωφορείων για την αφετηρία. Στο συγκεκριμένο θυμάμαι ότι είχα μείνει πριν πολλά χρόνια πιτσιρικάς. Διαφορετικά θα προτιμούσα το KAPSIS που είχα μείνει πέρυσι όταν είχαμε ανεβεί με συναδέλφους για μια έκθεση και μείναμε όλοι ευχαριστημένοι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sigi
Senior Forum-Runner



925 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/02/2016 :  18:21:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μια καλή επιλογή επίσης είναι και το Ολυμπια στο κέντρο και αυτό και με καλό πρωινό!!
Θυμάμαι το 14' που είχα ανέβει για τον Μαραθώνιο επειδή το πρωινό σερβιριζόνταν συγκεκριμένη ώρα και κατά συνέπεια έπρεπε να φύγω πολύ νωρίς μου το είχαν έτοιμο πακέτο!!

Τα παιδιά δίνουν χρώμα στην ζωή..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/02/2016 :  21:27:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αργύρη ότι κατάλαβες κατάλαβες χαχα!

ναι το ABC το σκέφτηκα κι εγώ καθώς είναι δίπλα στη ΔΕΘ, στην αφετηρία των λεωφορείων την Κυριακή αλλά φυσικά και στο μαγαζί με τις γούρικες (όπως αποδείχτηκε πέρυσι) μακαρονάδες στην Αγγελάκη! πρέπει να είναι και σχετικά φτηνό αν δεν κάνω λάθος. και το Ολυμπια γνωστό σαν όνομα. πρέπει να ψαχτούμε σιγά σιγά!

Γιώργο εννοείται πως θα προσπαθήσω να... με αντέξει κάποιος σε δίκλινο, δεν είμαστε για σουίτες τέτοια εποχή! επί τη ευκαιρία όποιος έχει αντίστοιχη σκέψη, δηλώνω συμμετοχή χαχα!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/02/2016 :  22:04:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by tzatzikis90

Αργύρη ότι κατάλαβες κατάλαβες χαχα!

ναι το ABC το σκέφτηκα κι εγώ καθώς είναι δίπλα στη ΔΕΘ, στην αφετηρία των λεωφορείων την Κυριακή αλλά φυσικά και στο μαγαζί με τις γούρικες (όπως αποδείχτηκε πέρυσι) μακαρονάδες στην Αγγελάκη! πρέπει να είναι και σχετικά φτηνό αν δεν κάνω λάθος. και το Ολυμπια γνωστό σαν όνομα. πρέπει να ψαχτούμε σιγά σιγά!

Γιώργο εννοείται πως θα προσπαθήσω να... με αντέξει κάποιος σε δίκλινο, δεν είμαστε για σουίτες τέτοια εποχή! επί τη ευκαιρία όποιος έχει αντίστοιχη σκέψη, δηλώνω συμμετοχή χαχα!

Τάσος

know your limits. then destroy them.



Για δώσε και λεπτομέριες για τις μακαρονάδες
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/02/2016 :  22:19:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
δεν αποκαλύπτω τα μυστικά της περσινής επιτυχίας στο διαδίκτυο.. από κοντά αυτά :D

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/02/2016 :  22:22:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γύρω στα 50 με 60 η βραδιά για μονόκλινο στο ABC αναλόγως αν θες πρωινό, δωμάτιο με θέα ή όχι και αν θες να έχεις δικαίωμα ακύρωσης μέχρι τις 30/3 αν θυμάμαι καλά. Τρένο από ότι είδα έχει πολύ σημαντική έκπτωση αν κλείσεις εισιτήριο ηλεκτρονικά από το site της ΤΡΑΙΝΟΣΕ. Intercity Θήβα - Θεσσαλονίκη μου το βγάζει τελική τιμή €50 με επιστροφή για Β' Θέση από αρχική τιμή γύρω στα 80.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/02/2016 :  00:11:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Έχει και ποιο φθηνά εισιτήρια !!! 19 πάνε 19 γύρνα συν η έκπτωση πάνε έλα 36,5ευρώ !!! εκτός αν βρεις και των 9 ευρώ !!!
quote:
Originally posted by dimitrissss

Γύρω στα 50 με 60 η βραδιά για μονόκλινο στο ABC αναλόγως αν θες πρωινό, δωμάτιο με θέα ή όχι και αν θες να έχεις δικαίωμα ακύρωσης μέχρι τις 30/3 αν θυμάμαι καλά. Τρένο από ότι είδα έχει πολύ σημαντική έκπτωση αν κλείσεις εισιτήριο ηλεκτρονικά από το site της ΤΡΑΙΝΟΣΕ. Intercity Θήβα - Θεσσαλονίκη μου το βγάζει τελική τιμή €50 με επιστροφή για Β' Θέση από αρχική τιμή γύρω στα 80.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nek2000
Elite Forum-Runner

Greece


1276 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/02/2016 :  01:02:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Με αεροπλάνο έχει εισιτήρια 50-60€ Αθήνα-Θεσσαλονίκη με επιστροφή
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/02/2016 :  01:28:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
μπήκα για πλάκα να δω τιμές σε ξενοδοχεία για εκείνες τις ημερομηνίες και είδα πως όλα έχουν 2-3 διαθέσιμα δωμάτια το πολύ.. οκ αγχώθηκα τώρα!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 80 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000