Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 11ος Μαραθώνιος "Μέγας Αλέξανδρος" 03.04.2016
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 80

Papatak
Advanced Forum-Runner

241 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/03/2016 :  08:54:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by tzatzikis90

χαχαχα! λείπω εγώ και η τύχη μου δουλεύει έτσι!?

φίλε papatak έχουμε καταλήξει εδώ και καιρό για κυνήγι του sub 3.20 με τον Πέτρο (Peter L) όπως σου είπε κι αυτός και αν όλα πάνε καλά θα ξεκινήσουμε για εκεί και όπου μας βγάλει! μεσολαβεί ένα φορμάρισμα βέβαια που πολλά μπορούν να αλλάξουν επομένως δεν είναι κάτι δεδομένο. μπορούμε να βρεθούμε μεσημέρι Σαββάτου στην έκθεση ή αν έρθεις κι εσύ στο pasta party το απόγευμα να προβληματιστούμε όλοι μαζί!

ΥΓ. Γιώργο (zoro) άσε τον άλλον να λέει, θα με πάρει στην πλάτη του από το 30 και μετά!

Τάσος

know your limits. then destroy them.



Στην έκθεση είναι μιά χαρά να τα πούμε. Έχετε το τηλέφωνό μου. Στείλε αν θες κάποια στιγμή sms με το δικό σου. Όσον αφορά στο pasta party σίγουρα θα περάσω για λίγο, αλλά δεν ξέρω αν θα καθίσω.

Τα πόδια στον ώμο
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/03/2016 :  14:40:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...εχασα τη προθεσμια για να δηλωσω συμμετοχη στα 10 χλμ .Γινεται τιποτα τωρα η μηπως ειμαι χαμενος απο χερι???

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

prof
Advanced Forum-Runner

263 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/03/2016 :  14:51:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Στον ημι ειχαν δωσει καποιες συμμετοχες παρασκευη και σαββατο. Περιμενε ανακοινωση
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/03/2016 :  15:47:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα υπάρξουν εγγραφές συμμετοχών στο κέντρο παραλαβής των αριθμών 1&2/4/2016 (προπαραμονή και παραμονή) αλλά θα είναι περιορισμένος ο αριθμός τους, την πρώτη ημέρα νωρίς σίγουρα θα βρεις !!!!
quote:
Originally posted by spy

...εχασα τη προθεσμια για να δηλωσω συμμετοχη στα 10 χλμ .Γινεται τιποτα τωρα η μηπως ειμαι χαμενος απο χερι???

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/03/2016 :  15:56:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...ευχαριστω πολυ ... για τις απαντησεις!Ελπιζω να τα καταφερω!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/03/2016 :  09:16:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μασιν ξέχασα να σου πω ότι στο 32 αρι πάνω στον ιμάντα, κάπου στο 20ο και ενώ είχα ήδη αρχίσει να έχω συμπτώματα χάμστερ, εμφανίστηκε στον διπλανό διάδρομο μια ψιλολιγνη φιγούρα γύρω στα 45-50 και ακολούθησα για 40 λεπτά περίπου τον βηματισμο του και σωθηκα. Ένιωθα σαν να είχα λαγό. Βέβαια αυτός πρέπει να πήγαινε ταχύτερα. Ο τυπάς ήταν απεριττος στην κίνηση. Στα αποδυτήρια που συναντηθηκαμε τον ευχαριστησα αφού του εξήγησα το λόγο! Πιάσαμε την κουβέντα και μου είπε πως έχει το 4'30" σε Μαραθώνιο! Μετά αφού μιλήσαμε και για τον αγώνα του φαραγγιου της σαμαριας είδα στα αποτελέσματα να φιγουράρει στη 12η θέση! Τέτοιους λαγους χρειάζομαι εγώ! Θα κρατήσω επικοινωνία με τον τυπα μιας και ασχολείται με εξορμήσεις στη φύση και υπαιθριες δραστηριότητες! Άμα τον κάνω και προπονητη μου, θα κυνηγάω τον Μανώλη μην εγκαταλείψει τον στόχο του τρίωρου.


Knock knock knocking on suzi's door...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mashine
Advanced Forum-Runner

259 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/03/2016 :  13:02:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@kalogeridis :Ασε βρε τις πολυλογίες και τρέξε ελεύθερα!Και επειδή είσαι σαλονάτος και χαι τεκ κατέβασε το runzi στο κινητό σου και το mobizen στο tablet ή στο pc ώστε να έχεις και "κοντέρ" στον διάδρομο Ασε τους λαγούς και πιάσε τις ψηλολιγνες λαγουδίνες καλύτερα!Τώρα συνέχισε την πολυλογία σε παρακαλώ περιγράφοντας την διαδρομή ,τι να προσέξει κανείς ,από ποια μεριά του δρόμου είναι οι σταθμοί,τι ισοτονικά δίνουν(μπουκάλι ή ποτηράκι) και το βασικό την ποιότητα της ασφάλτου.Αν είναι "γυαλί" βολεύει αν είναι άγρια έχεις τριβές-υψηλές θερμοκρασίες-φουσκάλες...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

xipolitakos
Master Forum-Runner

Greece


3754 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/03/2016 :  13:24:55  Εμφάνιση Προφίλ  Visit xipolitakos Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ξυπόλητος θα τρέξει;

_____________________
Run Natural, run Bare
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

xipolitakos
Master Forum-Runner

Greece


3754 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/03/2016 :  13:31:18  Εμφάνιση Προφίλ  Visit xipolitakos Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kalogeridis

...εμφανίστηκε στον διπλανό διάδρομο μια ψιλολιγνη φιγούρα...
...Τέτοιους λαγους χρειάζομαι εγώ!




quote:
Originally posted by mashine

Ασε τους λαγούς και πιάσε τις ψηλολιγνες λαγουδίνες καλύτερα!



Έτσι όπως το ξεκίνησε, το ίδιο πήγα να καταλάβω.

_____________________
Run Natural, run Bare

Edited by - xipolitakos on 15/03/2016 13:32:15
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/03/2016 :  14:12:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kalogeridis

Μασιν ξέχασα να σου πω ότι στο 32 αρι πάνω στον ιμάντα, κάπου στο 20ο και ενώ είχα ήδη αρχίσει να έχω συμπτώματα χάμστερ, εμφανίστηκε στον διπλανό διάδρομο μια ψιλολιγνη φιγούρα γύρω στα 45-50 και ακολούθησα για 40 λεπτά περίπου τον βηματισμο του και σωθηκα. Ένιωθα σαν να είχα λαγό. Βέβαια αυτός πρέπει να πήγαινε ταχύτερα. Ο τυπάς ήταν απεριττος στην κίνηση. Στα αποδυτήρια που συναντηθηκαμε τον ευχαριστησα αφού του εξήγησα το λόγο! Πιάσαμε την κουβέντα και μου είπε πως έχει το 4'30" σε Μαραθώνιο! Μετά αφού μιλήσαμε και για τον αγώνα του φαραγγιου της σαμαριας είδα στα αποτελέσματα να φιγουράρει στη 12η θέση! Τέτοιους λαγους χρειάζομαι εγώ! Θα κρατήσω επικοινωνία με τον τυπα μιας και ασχολείται με εξορμήσεις στη φύση και υπαιθριες δραστηριότητες! Άμα τον κάνω και προπονητη μου, θα κυνηγάω τον Μανώλη μην εγκαταλείψει τον στόχο του τρίωρου.


Knock knock knocking on suzi's door...



…ωχ,ωχ…θα αισθανθώ την καυτή ανάσα του ανταγωνισμού στην πλάτη μου!!! Το τρίωρο Παναγιώτη μπορεί να περιμένει…έχω να μαζέψω ακόμα κάμποση εμπειρία στα ποδάρια μου για να το κυνηγήσω με αξιώσεις! Και βέβαια πρέπει να φροντίζουμε να μένουμε μακριά από τραυματισμούς για να απολαμβάνουμε πάνω από όλα το τρέξιμο!

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/03/2016 :  14:46:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by mashine

@kalogeridis :Ασε βρε τις πολυλογίες και τρέξε ελεύθερα!Και επειδή είσαι σαλονάτος και χαι τεκ κατέβασε το runzi στο κινητό σου και το mobizen στο tablet ή στο pc ώστε να έχεις και "κοντέρ" στον διάδρομο Ασε τους λαγούς και πιάσε τις ψηλολιγνες λαγουδίνες καλύτερα!Τώρα συνέχισε την πολυλογία σε παρακαλώ περιγράφοντας την διαδρομή ,τι να προσέξει κανείς ,από ποια μεριά του δρόμου είναι οι σταθμοί,τι ισοτονικά δίνουν(μπουκάλι ή ποτηράκι) και το βασικό την ποιότητα της ασφάλτου.Αν είναι "γυαλί" βολεύει αν είναι άγρια έχεις τριβές-υψηλές θερμοκρασίες-φουσκάλες...

βρουτε...

Knock knock knocking on suzi's door...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mashine
Advanced Forum-Runner

259 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/03/2016 :  18:44:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@kalogedidis Στα ελληνικά παρακαλώ η περιγραφή να ξεστραβωθούμε και εμείς οι νότιοι Ειδικά το θέμα της ασφάλτου με ενδιαφέρει ιδιαίτερα και το εννοώ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/03/2016 :  00:00:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Η άσφαλτος περισσότερο γυαλί θυμίζει. σε βροχερή μέρα μπορεί να γυρίσει μπούμερανγκ όμως γιατί μπορεί να έχεις γλυστρηματα. Αν και όλοι θα φοράμε φρέσκο παπούτσι θέλει προσοχή. Πάντως περισυ με βροχή δεν αντιμετώπισα κάτι τέτοιο. Θέλει μεγάλη προσοχή στην είσοδο στην πόλη, κάπου στο 34-36 αν θυμάμαι καλά που η άσφαλτος είναι σπασμένη και κρύβει κινδύνους λόγω της κούρασης που έχει συσσωρευτει. Εκεί περισυ ένιωθα ότι έκανα παρκουρ αφού λόγω και των νερών της βροχής έκανα ακροβατικά εε ρυθμό αγώνα. Εξωντωτικο... Επίσης σχεδόν σε όλη την διαδρομή εκτός πόλης ο δρόμος έχει μια ελάχιστη κλίση προς τις άκρες του δρόμου. Αυτές οι κλίσεις ζορισαν τον Τάσο. Εγώ δε ενοχληθηκα. Αν νιώσεις κάτι μονοπλευρο στα πόδια πιάσε τη μέση του δρόμου και δοκίμασε μήπως σε επηρεάσει αν και είσαι δυνατός δρομέας και δε θα χεις τέτοια θέματα. Οι ανεφοδιασμοι είναι από τα δεξιά αλλά σχεδόν σε κάθε σταθμό πετυχαινα εθελοντές που περνούσαν αριστερά αλλά μόνο με νερό. Αν κινεισαι στη μέση είσαι σε καλύτερη γραμμή για επιλογή ανάλογα τις ανάγκες σου.

Knock knock knocking on suzi's door...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/03/2016 :  00:03:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Από ισοτονικό διναν το powerade σε ποτήρι αλλά είχαν και μισομπουκαλα... Φωνή από μακριά και όλα γίνονται... Οι εθελοντές είναι καταπληκτικοι και πάντα εξυπηρετούν.

Knock knock knocking on suzi's door...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

georun
Forum-Runner

Greece


198 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/03/2016 :  09:19:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
καλημερα σε ολους! να ρωτησω κατι .φτανω στο αεροδρομιο 17.20.αποσο ξερω η εκθεση κλεινει στις19.00.ξερει καποιος να μου πει αν για 10-15 λεπτα θα υπαρξει θεμα στην παραλαβη του αριθμου μου?ευχαριστω!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 80 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000