Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 11ος Μαραθώνιος "Μέγας Αλέξανδρος" 03.04.2016
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 80

krevith
Advanced Forum-Runner

Greece


247 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/11/2015 :  20:55:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by jeremyalfisti

+10215515451222
Πέραν της ολης αξίας που έχει να πετυχαίνεις κάτι από μονος σου και αν εισαι λίγο πονηρεμένος και δεν ακολουθείς σαν πανάκεια ενα ετοιμο προγραμμα βλέπεις και τυχόν λάθη απο προετοιμασία σε προετοιμασια που ο ίδιος κάνεις. Ενα R&D η όλη κατασταση και αυτό μ'αρεσει. Ούτως η αλλως επαγγελματίες δε θα γίνουμε. Εγώ βέβαια ακολουθω πιστά και δεν εχω πει ποτέ βαριεμαι αλλά εχω κάνει του κεφαλιού μου σε ρεστ ντειζ και την πάτησα πολλές φορές και σιγά σιγά το ανακαλύπτεις μόνος σου το πράγμα και οτι καλό πετυχαίνεις/ χαζομάρα κάνεις σου ανήκει 100%. Συγνώμη αν είμαι οφ τοπικ.
quote:
Originally posted by tzatzikis90

Εννοείται Θανάση, δίκιο έχεις. απλά πέραν του οικονομικού σκέλους που είναι αποτρεπτικό για πολλούς, προσωπικά για εμένα ο προπονητής αλλάζει ολόκληρη την ενασχόληση σε πιο επαγγελματική και χαλάει την ουσία του πράγματος στη φάση που είμαστε εμείς. τώρα κάνω την πλάκα μου, βγαίνω κάποιο βράδυ να πιω, χάνω την προπόνηση, κάνω του κεφαλιού μου και αναπροσαρμόζω το στόχο όπως μου καπνίσει! για μένα αυτές οι "προσωπικές πινελιές" μπορεί να μην έχουν καμία σχέση με αθλητισμό αλλά είναι εξίσου αναγκαίες για να διατηρήσω ένα υψηλό κίνητρο και να συνεχίσω να τρέχω. άντε πες στον προπονητή "σήμερα δε θα βγω για προπόνηση, όχι για κάποιο άλλο λόγο απλά γιατί βαριέμαι!" . θα σε πάρει με τις ντομάτες κι εκεί είναι που εγώ τουλάχιστον θα ξενερώσω. στα 25 μου δε θέλω να έχω κάποιον πάνω από το κεφάλι μου να μου λέει τι να κάνω, πόσο μάλλον σε κάτι που κάνω για την πλάκα μου. ίσως αργότερα αναθεωρήσω, δεν ξέρω αλλά τώρα αυτή είναι η άποψή μου.

καλές προπονήσεις και σε εσένα εύχομαι!

Τάσος

know your limits. then destroy them.





Ιερεμία, σκοπεύεις να κατέβεις Θεσαλονίκη τον Απρίλιο??

too old to rock'n roll too young to die
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

than
Senior Forum-Runner

Greece
474 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/11/2015 :  21:02:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by tzatzikis90

Εννοείται Θανάση, δίκιο έχεις. απλά πέραν του οικονομικού σκέλους που είναι αποτρεπτικό για πολλούς, προσωπικά για εμένα ο προπονητής αλλάζει ολόκληρη την ενασχόληση σε πιο επαγγελματική και χαλάει την ουσία του πράγματος στη φάση που είμαστε εμείς. τώρα κάνω την πλάκα μου, βγαίνω κάποιο βράδυ να πιω, χάνω την προπόνηση, κάνω του κεφαλιού μου και αναπροσαρμόζω το στόχο όπως μου καπνίσει! για μένα αυτές οι "προσωπικές πινελιές" μπορεί να μην έχουν καμία σχέση με αθλητισμό αλλά είναι εξίσου αναγκαίες για να διατηρήσω ένα υψηλό κίνητρο και να συνεχίσω να τρέχω. άντε πες στον προπονητή "σήμερα δε θα βγω για προπόνηση, όχι για κάποιο άλλο λόγο απλά γιατί βαριέμαι!" . θα σε πάρει με τις ντομάτες κι εκεί είναι που εγώ τουλάχιστον θα ξενερώσω. στα 25 μου δε θέλω να έχω κάποιον πάνω από το κεφάλι μου να μου λέει τι να κάνω, πόσο μάλλον σε κάτι που κάνω για την πλάκα μου. ίσως αργότερα αναθεωρήσω, δεν ξέρω αλλά τώρα αυτή είναι η άποψή μου.

καλές προπονήσεις και σε εσένα εύχομαι!

Τάσος

know your limits. then destroy them.



Μα δε διαφωνώ σε αυτό...!
Πες στον προπονητή ότι είμαστε άνθρωποι εργαζόμενοι, με οικογένεια κ ανάγκες για διασκέδαση κ κανά σουβλάκι κ δεν θα σε πάρει με τις ντομάτες. Ίσα ίσα που θα σου αναπροσαρμόζει οποτε χρειάζεται το προγραμμα ώστε να μην κάνεις του κεφαλιού σου κ να τα συνδυάζεις όλα!!😀😉😛
Συμφωνώ πάντως και με τον Ιερεμία ότι έχει φάση η όλη έρευνα κ το ψάξιμο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Aroulio
Elite Forum-Runner

1580 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/11/2015 :  21:08:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εύγε Τάσο....

τι νόημα έχει το όνειρο χωρίς μικρές νοθείες... ή αλλιώς μια ζωή την έχουμε

Ραντεβού επάνω παιδιά.... εκτός κι αν μας φαν οι νοθείες νωρίτερα....

Edited by - Aroulio on 17/11/2015 21:17:18
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

jeremyalfisti
Forum-Runner

Greece


159 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/11/2015 :  21:16:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν ξέρω ακόμα Κυριάκο. Θα εξαρτηθεί πρώτον από το αν βρίσκομαι Ελλάδα από το νέο έτος και αυτό θα το ξέρω αρχές Δεκέμβρη. Επίσης ακόμα δε ξέρω αν ερθει η ώρα του για μένα. Αν στα 25 βγάλω μαραθώνιο μετά τι; Ισως αναλωθώ λίγο ακόμα σε αποστάσεις μέχρι ημί. Η εποχή της όποια ταχύτητας εχω ίσως χαθεί με τα χρόνια και τώρα λέω να το παλέψω λίγο και μετά θα έχω χρόνο για μαραθώνιο. Τελος και δεν κουράζω άλλο αν το αποφασίσω να τον τρέξω πάντως θα έχω μια προσέγγιση να τον πάω στο 100% και όχι απλά για να συμμετέχω και τα διάφορα. Θα την τιμήσω την φανέλα αν το επιχειρήσω δηλαδή!! Θεσσαλονικη πάντως αν είμαι εδώ και δεν τον τρέξω θα είμαι διαθέσιμος για σαπορτ με πρώτο και καλύτερο τον Τάσο και σε όποιον άλλον θέλει. Α και στο πάστα παρτυ!!!!
quote:
Originally posted by krevith

quote:
Originally posted by jeremyalfisti

+10215515451222
Πέραν της ολης αξίας που έχει να πετυχαίνεις κάτι από μονος σου και αν εισαι λίγο πονηρεμένος και δεν ακολουθείς σαν πανάκεια ενα ετοιμο προγραμμα βλέπεις και τυχόν λάθη απο προετοιμασία σε προετοιμασια που ο ίδιος κάνεις. Ενα R&D η όλη κατασταση και αυτό μ'αρεσει. Ούτως η αλλως επαγγελματίες δε θα γίνουμε. Εγώ βέβαια ακολουθω πιστά και δεν εχω πει ποτέ βαριεμαι αλλά εχω κάνει του κεφαλιού μου σε ρεστ ντειζ και την πάτησα πολλές φορές και σιγά σιγά το ανακαλύπτεις μόνος σου το πράγμα και οτι καλό πετυχαίνεις/ χαζομάρα κάνεις σου ανήκει 100%. Συγνώμη αν είμαι οφ τοπικ.
quote:
Originally posted by tzatzikis90

Εννοείται Θανάση, δίκιο έχεις. απλά πέραν του οικονομικού σκέλους που είναι αποτρεπτικό για πολλούς, προσωπικά για εμένα ο προπονητής αλλάζει ολόκληρη την ενασχόληση σε πιο επαγγελματική και χαλάει την ουσία του πράγματος στη φάση που είμαστε εμείς. τώρα κάνω την πλάκα μου, βγαίνω κάποιο βράδυ να πιω, χάνω την προπόνηση, κάνω του κεφαλιού μου και αναπροσαρμόζω το στόχο όπως μου καπνίσει! για μένα αυτές οι "προσωπικές πινελιές" μπορεί να μην έχουν καμία σχέση με αθλητισμό αλλά είναι εξίσου αναγκαίες για να διατηρήσω ένα υψηλό κίνητρο και να συνεχίσω να τρέχω. άντε πες στον προπονητή "σήμερα δε θα βγω για προπόνηση, όχι για κάποιο άλλο λόγο απλά γιατί βαριέμαι!" . θα σε πάρει με τις ντομάτες κι εκεί είναι που εγώ τουλάχιστον θα ξενερώσω. στα 25 μου δε θέλω να έχω κάποιον πάνω από το κεφάλι μου να μου λέει τι να κάνω, πόσο μάλλον σε κάτι που κάνω για την πλάκα μου. ίσως αργότερα αναθεωρήσω, δεν ξέρω αλλά τώρα αυτή είναι η άποψή μου.

καλές προπονήσεις και σε εσένα εύχομαι!

Τάσος

know your limits. then destroy them.





Ιερεμία, σκοπεύεις να κατέβεις Θεσαλονίκη τον Απρίλιο??

too old to rock'n roll too young to die

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mashine
Advanced Forum-Runner

259 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/11/2015 :  21:36:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Προς το παρόν κάνω διαλειμματικές στην καρυδόπιτα-παστίτσιο και ότι άλλο βρεθεί.Σε πρόγραμμα τον άλλο μήνα .

@kalogeridis Στην θέση σου θα ζητούσα πρόγραμμα suzipa.Νομίζω η ομάδα δεν θα αρνηθεί.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/11/2015 :  22:55:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by tzatzikis90

Εννοείται Θανάση, δίκιο έχεις. απλά πέραν του οικονομικού σκέλους που είναι αποτρεπτικό για πολλούς, προσωπικά για εμένα ο προπονητής αλλάζει ολόκληρη την ενασχόληση σε πιο επαγγελματική και χαλάει την ουσία του πράγματος στη φάση που είμαστε εμείς. τώρα κάνω την πλάκα μου, βγαίνω κάποιο βράδυ να πιω, χάνω την προπόνηση, κάνω του κεφαλιού μου και αναπροσαρμόζω το στόχο όπως μου καπνίσει! για μένα αυτές οι "προσωπικές πινελιές" μπορεί να μην έχουν καμία σχέση με αθλητισμό αλλά είναι εξίσου αναγκαίες για να διατηρήσω ένα υψηλό κίνητρο και να συνεχίσω να τρέχω. άντε πες στον προπονητή "σήμερα δε θα βγω για προπόνηση, όχι για κάποιο άλλο λόγο απλά γιατί βαριέμαι!" . θα σε πάρει με τις ντομάτες κι εκεί είναι που εγώ τουλάχιστον θα ξενερώσω. στα 25 μου δε θέλω να έχω κάποιον πάνω από το κεφάλι μου να μου λέει τι να κάνω, πόσο μάλλον σε κάτι που κάνω για την πλάκα μου. ίσως αργότερα αναθεωρήσω, δεν ξέρω αλλά τώρα αυτή είναι η άποψή μου.

καλές προπονήσεις και σε εσένα εύχομαι!

Τάσος

know your limits. then destroy them.



Όπως τα λες είναι. Κάνε την πλάκα σου, χωρίς πρόγραμμα και, αν μου επιτρέπεις, χωρίς πολλές σκέψεις, πάρε ρίσκα και γλέντα το. Αργότερα (ενδεχομένως πολύ αργότερα) θα έχεις τη διάθεση να μπεις σε κάποιο πρόγραμμα, αν το θελήσεις και αν μπορείς.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2015 :  00:24:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by mashine

Προς το παρόν κάνω διαλειμματικές στην καρυδόπιτα-παστίτσιο και ότι άλλο βρεθεί.Σε πρόγραμμα τον άλλο μήνα .

@kalogeridis Στην θέση σου θα ζητούσα πρόγραμμα suzipa.Νομίζω η ομάδα δεν θα αρνηθεί.

αχ εσύ θα μας κλείσεις το σπίτι! Φιτιλια νυχτιατικα μου έβαλες! Μα εκεί είναι όλο το ζουμί! Μέχρι πριν μισό χρόνο έτρωγα κρά που μιλούσα για τετραωρο με αυτό το πρόγραμμα. δικαιώθηκα. Τώρα θέλω να κάνω την υπέρβαση σε μαξιμουμ 55-60 χλμ τη βδομάδα, σε τρεις προπονήσεις, να καταφέρω ότι οι υπόλοιποι με 80+! Είναι πολύ μακρινό βέβαια αλλά στα πόδια και καρδιά μου είναι το παιχνίδι.
Υγ.αν τα καταφέρω κόβω άμεσα το τσιγάρο για να πιάσω ταβάνι. Προς το παρόν 6-10 την ημέρα.

...νομιζα πως ειχες προπονητη τον Καλογερίδη!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mashine
Advanced Forum-Runner

259 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2015 :  14:55:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@kalogedidis Να σε σώσω θέλω!Λοιπόν έβαλα και εγώ στο πρόγραμμα αυτό τα δεδομένα μου και έβγαλε 60χλμ την εβδομάδα .Αν θεωρητικά το ακολουθήσω και δεν τραυματιστώ στην πορεία θα καρφώσω στο 25.Είναι μονοδιάστατο και δουλεύει με τον ίδιο τρόπο για τους 5-4-3-2 "ωρίτες".Σε προειδοποιώ εγκαίρως λοιπόν να στραφείς αλλού αφού προπόνηση αρχίζουμε τον άλλο μήνα.(τα 60αρια να τα ξεχάσεις αν θέλεις suzipa)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2015 :  15:10:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εγώ το ξεκίνησα ήδη και ετοιμάζομαι για παρέλαση στα παλιά λημέρια! Αντί να χαίρεστε που γίνομαι το πειραματοζωο του φόρουμ και σας ανοίγω νέους ορίζοντες... προσπαθείτε να με αλλάξετε. Ο φίλος μου ο Πηλικας τι να λέει άραγε? Βγαίνει ή δε βγαίνει;

...νομιζα πως ειχες προπονητη τον Καλογερίδη!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2015 :  15:24:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν θες να ξέρεις τι λέει...

"My sport is your sport's punishment"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2015 :  15:28:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by echetlos

Δεν θες να ξέρεις τι λέει...

"My sport is your sport's punishment"



...νομιζα πως ειχες προπονητη τον Καλογερίδη!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2015 :  15:30:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kalogeridis

Εγώ το ξεκίνησα ήδη και ετοιμάζομαι για παρέλαση στα παλιά λημέρια! Αντί να χαίρεστε που γίνομαι το πειραματοζωο του φόρουμ και σας ανοίγω νέους ορίζοντες... προσπαθείτε να με αλλάξετε. Ο φίλος μου ο Πηλικας τι να λέει άραγε? Βγαίνει ή δε βγαίνει;

...νομιζα πως ειχες προπονητη τον Καλογερίδη!!!



...Παναγιωτη δυσκολα θα βγει ... και ξερεις οτι το εχω ακολουθησει κι εγω ως γενικο μπουσουλα το συγκεκριμενο προγραμμα!Μακαρι να τα καταφερεις...οπως συνεβη και περσι αλλωστε, αλλα αλλο το sub4 ... και αλλο το sub3:30! Αν προσθεσεις αλλη μια προπονηση ελευθερου τρεξιματος (απο 3 δηλαδη τις κανεις 4 εβδομαδιαια) ... και κανεις 2 διαλειμματικες το μηνα κι αλλες δυο φορες tempo (οπως αλλωστε λεει το προγραμμα)... αυξανοντας τα εβδομαδιαια χλμ στην κορυφωση της προετοιμασιας τουλαχιστον στα 70 - 75 ... τοτε οι πιθανοτητες σου (και βασει των τελευταιων προπονησεων σου...που παρακολουθω στο αλλο νημα) ... αυξανονται σημαντικα και θεωρω σχεδον βεβαιο οτι θα τα καταφερεις να γινεις SUZIPA ... διαψευδοντας για αλλη μια χρονια τους παντες!Οι τροποποιησεις που σου προτεινω ειναι μικρες...αλλα πιστευω οτι μπορουν να κανουν τη διαφορα ...!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mashine
Advanced Forum-Runner

259 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2015 :  15:37:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by spy

quote:
Originally posted by kalogeridis

Εγώ το ξεκίνησα ήδη και ετοιμάζομαι για παρέλαση στα παλιά λημέρια! Αντί να χαίρεστε που γίνομαι το πειραματοζωο του φόρουμ και σας ανοίγω νέους ορίζοντες... προσπαθείτε να με αλλάξετε. Ο φίλος μου ο Πηλικας τι να λέει άραγε? Βγαίνει ή δε βγαίνει;

...νομιζα πως ειχες προπονητη τον Καλογερίδη!!!



...Παναγιωτη δυσκολα θα βγει ... και ξερεις οτι το εχω ακολουθησει κι εγω ως γενικο μπουσουλα το συγκεκριμενο προγραμμα!Μακαρι να τα καταφερεις...οπως συνεβη και περσι αλλωστε, αλλα αλλο το sub4 ... και αλλο το sub3:30! Αν προσθεσεις αλλη μια προπονηση ελευθερου τρεξιματος (απο 3 δηλαδη τις κανεις 4 εβδομαδιαια) ... και κανεις 2 διαλειμματικες το μηνα κι αλλες δυο φορες tempo (οπως αλλωστε λεει το προγραμμα)... αυξανοντας τα εβδομαδιαια χλμ στην κορυφωση της προετοιμασιας τουλαχιστον στα 70 - 75 ... τοτε οι πιθανοτητες σου (και βασει των τελευταιων προπονησεων σου...που παρακολουθω στο αλλο νημα) ... αυξανονται σημαντικα και θεωρω σχεδον βεβαιο οτι θα τα καταφερεις να γινεις SUZIPA ... διαψευδοντας για αλλη μια χρονια τους παντες!Οι τροποποιησεις που σου προτεινω ειναι μικρες...αλλα πιστευω οτι μπορουν να κανουν τη διαφορα ...!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!



Κλέβει τότε!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2015 :  15:54:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by mashine

quote:
Originally posted by spy

quote:
Originally posted by kalogeridis

Εγώ το ξεκίνησα ήδη και ετοιμάζομαι για παρέλαση στα παλιά λημέρια! Αντί να χαίρεστε που γίνομαι το πειραματοζωο του φόρουμ και σας ανοίγω νέους ορίζοντες... προσπαθείτε να με αλλάξετε. Ο φίλος μου ο Πηλικας τι να λέει άραγε? Βγαίνει ή δε βγαίνει;

...νομιζα πως ειχες προπονητη τον Καλογερίδη!!!



...Παναγιωτη δυσκολα θα βγει ... και ξερεις οτι το εχω ακολουθησει κι εγω ως γενικο μπουσουλα το συγκεκριμενο προγραμμα!Μακαρι να τα καταφερεις...οπως συνεβη και περσι αλλωστε, αλλα αλλο το sub4 ... και αλλο το sub3:30! Αν προσθεσεις αλλη μια προπονηση ελευθερου τρεξιματος (απο 3 δηλαδη τις κανεις 4 εβδομαδιαια) ... και κανεις 2 διαλειμματικες το μηνα κι αλλες δυο φορες tempo (οπως αλλωστε λεει το προγραμμα)... αυξανοντας τα εβδομαδιαια χλμ στην κορυφωση της προετοιμασιας τουλαχιστον στα 70 - 75 ... τοτε οι πιθανοτητες σου (και βασει των τελευταιων προπονησεων σου...που παρακολουθω στο αλλο νημα) ... αυξανονται σημαντικα και θεωρω σχεδον βεβαιο οτι θα τα καταφερεις να γινεις SUZIPA ... διαψευδοντας για αλλη μια χρονια τους παντες!Οι τροποποιησεις που σου προτεινω ειναι μικρες...αλλα πιστευω οτι μπορουν να κανουν τη διαφορα ...!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!



Κλέβει τότε!

συμφωνώ και το αρνούμαι... Ήδη από πέρυσι όπου έλεγε 5 τζοκιν εγώ έκανα 10 ελεύθερο. Ήταν και θα παραμείνει η μοναδική τροποποίηση. Επίσης δύο φορές τη βδομάδα κάνω 20+ χλμ δυναμικό βαδισμα με φορτίο. δατς δε γουέι άι λάικ ιτ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

big-blue
Senior Forum-Runner

Greece
821 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2015 :  22:52:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πότε ξεκινάμε, τι λέτε;
Μιλάω για εμάς που πήραμε μέρος στον ΑΜΑ.
Οι 18 εβδομάδες ξεκινάνε 29/11...
(Βέβαια ούτε για τον ΑΜΑ προετοιμάζομαι για 18 εβδομάδες, απλά συνήθισα:))
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 80 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000