Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 11ος Μαραθώνιος "Μέγας Αλέξανδρος" 03.04.2016
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 80

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2016 :  22:08:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
λιποτάκτη! ρίψασπι! πουλημένε! καλή ξεκούραση!

όποιος ανέλαβε την ευθύνη για τα τρίγωνα του ξέρετε ποιου να κάνει πως δεν είδε το μήνυμα του Παναγιώτη, ευχαριστώ!

και ευχαριστούμε για τις ευχές, να είστε καλά!

ντου! https://www.youtube.com/watch?v=HdNn5TZu6R8

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2016 :  22:30:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρες από Θεσσαλονίκη. Τελικά εγώ βρέθηκα στο ίδιο τρένο με τον trexantiri. Στην έκθεση πετύχαμε και τον bigblue. Διαπιστώσαμε το εξής. Εκτός του ότι σου δίνουν μικρό σάκο για τα πράγματα. Δε σου δίνουν αυτοκόλλητο με το νούμερο για το σάκο αλλά στο γραφουν με μαρκαδορο ο οποίος ξεβαφει. Καλύτερα να έχετε στο νου σας ότι θα πρέπει να βρείτε μαρκαδορο ανεξιτηλο ή να κολλήσετε ένα χαρτί.

Καλογεριδη με απογοητευσες! Περίμενα να σε δω στην έκθεση να μοιραζεις προκηρύξεις με προγράμματα myasics.

No pain, no gain!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2016 :  23:25:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ακόμα και δια της απουσίας μου θα φανώ συνεπής ως προς τους συντρεχτες μου.θα συναντήσω το πρωί τον ελσιντ και θα γίνει ανάθεση για Χοχλιούρο και μεταφορά μπαφ. Δημήτρη στεναχωρηθηκα πολύ αλλά είμαι τελείως αδειος από ενέργεια... Γονατισα σήμερα... Φοβάμαι μη με απολύσει και η εταιρεία...

Myasics.com πασα-tempo run!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

than
Senior Forum-Runner

Greece
474 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2016 :  23:30:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σκίστε!

http://youtu.be/lXBUNcHXC_I
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Aroulio
Elite Forum-Runner

1580 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/04/2016 :  00:38:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Έφτασα το μεσημέρι με τραίνο. Ομίχλη κι ανελπιστα δροσερος καιρός. Λίγα πράγματα στην έκθεση. gu, high5 δεν είδα. Απο ρουχα μονο saucony και brooks. Ραντεβού για παστα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/04/2016 :  01:14:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αύριο γύρω στις 12.30-13.00 θα μπαίνω στην έκθεση. Λογικά θα μείνω για Ώρα Εκτός κι αν δε βρω κανέναν και φύγω γρήγορα. Το τηλέφωνο μου είναι 6946043764 για όποιον θέλει να βρεθούμε!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Aroulio
Elite Forum-Runner

1580 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/04/2016 :  01:34:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Προσοχή: η μπλούζα της διοργάνωσης -κατώτερη των περιστάσεων- μου φάνηκε ότι έχει σχεδόν παιδικό μέγεθος. Αυριο πάω μήπως την αλλαξω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

big-blue
Senior Forum-Runner

Greece
821 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/04/2016 :  02:03:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Aroulio

Προσοχή: η μπλούζα της διοργάνωσης -κατώτερη των περιστάσεων- μου φάνηκε ότι έχει σχεδόν παιδικό μέγεθος. Αυριο πάω μήπως την αλλαξω.


Της πλάκας ειναι ποιοτικά, ειναι αρκετά στενή στα μανίκια. Εγώ φοράω large κ σε αυτή πήρα XL!
Εχω γεμισει το συρτάρι σε τέτοιες "τεχνικές" μπλούζες, κάπου πρέπει να τις δωσω, δεν εχει νόημα...

Στην επιστροφή από Θεσσαλονίκη προς Βέροια παρατήρησα -απ´ την αντίθετη πλευρά του αγώνα βέβαια- την κακή κατάσταση του οδοστρώματος, όπως επίσης κ πως δεν πρόκειται για φλατ αγώνα (σε σχεση με του Ναυπλίου ας πούμε).

Πολύ το περπάτημα κ η κωλοβαρα σήμερα, αύριο ριλαξ. Καλή προετοιμασία σε όλους!

Edited by - big-blue on 02/04/2016 02:04:24
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

foris
Advanced Forum-Runner



220 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/04/2016 :  07:24:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πρέπει επιτέλους να κάνουν μια συγκεκριμένη μπλούζα που να αντιπροσωπεύει τον Μαραθώνιο της Θεσσαλονίκης και όχι κάθε χρόνο να βάζουν ότι τους κατέβει στο κεφάλι. Και ας αλλάζει μόνο ο χορηγός επάνω της εάν χρειάζεται. Ούτε συγκεκριμένα χρώματα δεν έχει ο Μέγας Αλέξανδρος που να το βλέπει κάποιος και να καταλαβαίνει πως είναι η μπλούζα του Μαραθωνίου. Όπως του κλασικού που ξεχωρίζει για παράδειγμα. Εμένα είχε δύο μέσα στη σακούλα, μια γαλάζια και μια πορτοκαλί. Ούτε που τις έδωσα σημασία.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/04/2016 :  07:52:33  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by foris

Πρέπει επιτέλους να κάνουν μια συγκεκριμένη μπλούζα που να αντιπροσωπεύει τον Μαραθώνιο της Θεσσαλονίκης και όχι κάθε χρόνο να βάζουν ότι τους κατέβει στο κεφάλι. Και ας αλλάζει μόνο ο χορηγός επάνω της εάν χρειάζεται. Ούτε συγκεκριμένα χρώματα δεν έχει ο Μέγας Αλέξανδρος που να το βλέπει κάποιος και να καταλαβαίνει πως είναι η μπλούζα του Μαραθωνίου. Όπως του κλασικού που ξεχωρίζει για παράδειγμα. Εμένα είχε δύο μέσα στη σακούλα, μια γαλάζια και μια πορτοκαλί. Ούτε που τις έδωσα σημασία.



Μα ούτε οι κλασσικός ή ο ημί της Αθήνας έχουν standard χρώματα. Αλλάζουν κάθε έτος.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

foris
Advanced Forum-Runner



220 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/04/2016 :  08:03:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Deorum

quote:
Originally posted by foris

Πρέπει επιτέλους να κάνουν μια συγκεκριμένη μπλούζα που να αντιπροσωπεύει τον Μαραθώνιο της Θεσσαλονίκης και όχι κάθε χρόνο να βάζουν ότι τους κατέβει στο κεφάλι. Και ας αλλάζει μόνο ο χορηγός επάνω της εάν χρειάζεται. Ούτε συγκεκριμένα χρώματα δεν έχει ο Μέγας Αλέξανδρος που να το βλέπει κάποιος και να καταλαβαίνει πως είναι η μπλούζα του Μαραθωνίου. Όπως του κλασικού που ξεχωρίζει για παράδειγμα. Εμένα είχε δύο μέσα στη σακούλα, μια γαλάζια και μια πορτοκαλί. Ούτε που τις έδωσα σημασία.


Μα ούτε οι κλασσικός ή ο ημί της Αθήνας έχουν standard χρώματα. Αλλάζουν κάθε έτος.


Είχα την εντύπωση πως είναι σχεδόν ίδια κάθε χρόνο (μπλε ασπρη).Τουλάχιστον έχει το σήμα πάνω έτσι δεν είναι?Και έχει και μια αισθητική θα έλεγα. Οι φετινές που πήρα εχθές η μια δεν έχει τίποτα και η άλλη (της wind) έχει στο μανίκι τον Μέγα Αλέξανδρο που ούτε φαίνεται.Οι μπλούζες αυτές είναι ενθύμιο για πολλούς από εμάς.

Edited by - foris on 02/04/2016 08:04:46
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/04/2016 :  08:26:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα. Όντως η μπλούζα είναι μικρή ειδικά στις μασχαλες. Αντιθέτως του χορηγού (ΝΝ) είναι όπως πρέπει στο μέγεθος. Ξεκίνησε η μέρα με χαλαρό τζοκινγκ στην ομιχλωδη παραλία Θεσσαλονίκη. Τζατζικι αν δεν έρθω έκθεση λόγω σογιων θα σου φέρω τους ζελεδες στο πάστα πάρτι.

No pain, no gain!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/04/2016 :  08:50:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πήραμε και τα νούμερα χθες απόγευμα !!!
γέμισα μπλουζάκια !!!
1. της διοργάνωσης τεχνικό μου κάθετε καλά !! όσο για τα χρώματα είναι περισσότερο του χορηγού !!!
2. του χορηγού πάλι τεχνικό μοιάζει λίγο με τις διοργάνωσει
3. και του στοίχειμαν βαμβακερό μπλε!!
σαν να μην έφταναν αυτά μετά στο στάδιο ο έφορος μου έδωσε και ένα αγωνιστικό του συλλόγου μου (ΠΑΟΚ) !!!!

Μετά το απογευματινό χαλάρωμα πήραμε και από το performance store και τα τζελάκια για την κούρσα !!!

και σήμερα σε λίγη ώρα πάμε να βάλουμε και τις ταμπέλες με τα χιλιόμετρα !!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/04/2016 :  08:52:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
και το κυριότερο το έχουν στάνταρ στην τιμή του βασικού πακέτου!!! για αυτό και δεν είναι κάποιο επώνυμο μπλουζάκι!!!
quote:
Originally posted by Deorum

quote:
Originally posted by foris

Πρέπει επιτέλους να κάνουν μια συγκεκριμένη μπλούζα που να αντιπροσωπεύει τον Μαραθώνιο της Θεσσαλονίκης και όχι κάθε χρόνο να βάζουν ότι τους κατέβει στο κεφάλι. Και ας αλλάζει μόνο ο χορηγός επάνω της εάν χρειάζεται. Ούτε συγκεκριμένα χρώματα δεν έχει ο Μέγας Αλέξανδρος που να το βλέπει κάποιος και να καταλαβαίνει πως είναι η μπλούζα του Μαραθωνίου. Όπως του κλασικού που ξεχωρίζει για παράδειγμα. Εμένα είχε δύο μέσα στη σακούλα, μια γαλάζια και μια πορτοκαλί. Ούτε που τις έδωσα σημασία.



Μα ούτε οι κλασσικός ή ο ημί της Αθήνας έχουν standard χρώματα. Αλλάζουν κάθε έτος.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/04/2016 :  08:54:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γράψετω και από την άλλη πλευρά με στυλό !!! να είσαι σίγουρος !!
quote:
Originally posted by dimitrissss

Καλησπέρες από Θεσσαλονίκη. Τελικά εγώ βρέθηκα στο ίδιο τρένο με τον trexantiri. Στην έκθεση πετύχαμε και τον bigblue. Διαπιστώσαμε το εξής. Εκτός του ότι σου δίνουν μικρό σάκο για τα πράγματα. Δε σου δίνουν αυτοκόλλητο με το νούμερο για το σάκο αλλά στο γραφουν με μαρκαδορο ο οποίος ξεβαφει. Καλύτερα να έχετε στο νου σας ότι θα πρέπει να βρείτε μαρκαδορο ανεξιτηλο ή να κολλήσετε ένα χαρτί.

Καλογεριδη με απογοητευσες! Περίμενα να σε δω στην έκθεση να μοιραζεις προκηρύξεις με προγράμματα myasics.

No pain, no gain!

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 80 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000