Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 11ος Μαραθώνιος "Μέγας Αλέξανδρος" 03.04.2016
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 80

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/04/2016 :  16:43:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τα είδα τα καλά παιδιά στην διαδρομή !!!
αλλά μόλις με πέρασαν σηκώθηκε κόντρα αέρας !!!!!
και σαν να μην έφτανε αυτό με έπιασε πελματιαία απονεύρωση πρώτα στο ένα και μετά στο άλλο πόδι με αποτέλεσμα από 33χιλ και μετά να με κλαίνε οι ρέγγες !!!! τελικά τερμάτισα 4ω17 καθαρός 4ω18 συνολικός !!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

hypnox
Forum-Runner

Greece
164 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/04/2016 :  16:51:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια σε όλους σας.
Πολύ καλος καιρός με λίγο κόντρα μπαίνοντας στην πόλη..
Αν και ξεκίνησα καλά και πέρασα το 15άρι στο 1:04 όπως ήθελα μετά το 17 άρχισε να τσιμπάει τρομερά ο γαστροκνήμιος και αν συνέχιζα με αυτό το ρυθμό η κράμπα θα ήταν σίγουρη..έκοψα και ενώ ήθελα να περάσω 21 σε 1:27 και μετα το 2ο μισό να το πάω 1:25-1:26 έπεσα λίγο έξω...
Πέρασα 21 σε 1:29 και τελικά τερμάτισα σε 2:57....απο τη μία χαρούμενος γιατι είναι PB απο την άλλη ξέρωντας πως είμαι για 2:54-52 ψιλόαπογοητευμένος... Το καλό είναι πως βγήκε τόσο άνετα αναπνευστικά που νιώθω σαν μια δύσκολη προπόνηση!!
Και πάλι συγχαρητήρια σε όλους!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

prof
Advanced Forum-Runner

263 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/04/2016 :  17:40:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ευχαριστω ολα τα παιδια του φορουμ που απαντουσαν σε ολες τις ερωτησεις ενος αρχαριου στο δρομικο συμπαν.
Περασα καλα στον πρωτο μαραθωνιο μου που ομως δεν συνοδευτηκε απο μια καλη επιδοση(4ωρες και 20 λεπτα).
Ευχαριστω ιδιαιτερα τον γκουρου των παπουτσιων αλλα και εξομολογητη υποψηφιων δρομεων.

Edited by - prof on 03/04/2016 17:41:21
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/04/2016 :  19:25:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
συγχαρητήρια σε όλους για τις επιδόσεις σας!

2η απόπειρα για μένα σε μαραθώνιο και πάλι στη Θεσσαλονίκη σπάζοντας οριακά(:P) το ρεκόρ μου με προσωπικό χρόνο 3:27:24. θέλαμε παρακάτω, αλλά μια σειρά από προβλήματα μ έκαναν να πανηγυρίζω που κατάφερα να σπάσω τις 3:30!

αυτά για την ώρα..θα επιστρέψω!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Aroulio
Elite Forum-Runner

1580 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/04/2016 :  20:17:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Η Θεσσαλονίκη έπεσε.
PB 4:07 από 4:40 παλαιό. Ρυθμός 5:48, κι επιτέλους έσπασα το 5:59 που είχα για φετίχ. Μπήκα επιθετικά με ρίσκο και σταθερό ρυθμό 5:36 και περάσματα περίπου 10άρι 0:56, 20άρι 1:52, 30άρι 2:48. Άντεξα μέχρι και το 36ο οριακά εντός (υψηλου) στόχου για 4ωρο. Κάπου εκεί εξαντλήθηκα και άδειασα εντελώς, οπότε έκοψα αρκετά και έφτασα στον τερματισμό με τα χίλια ζόρια, αλλα πανευτυχής. Ο καιρός ήταν μέχρι χτες ομιχλώδης. Σήμερα συννεφιασμένος, αλλά όχι κρύος, και είχε πολλή υγρασία. Επίσης έβγαλε κι ένα δυνατό κόντρα άνεμο στα 25-30κμ. Τα σφουγγάρια έλειψαν. Πάντως 1-2 ώρες μετά βγήκε και ήλιος
ΥΓ Χαρούμενος επίσης γιατί γνώρισα αρκετούς νέους φίλους στο pasta party.

Edited by - Aroulio on 03/04/2016 21:05:12
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dimitris Z.
Forum-Runner

Greece


65 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/04/2016 :  20:18:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αυτός ήταν ο τρίτος μου μαραθώνιος.Πρώτη φορά στο Μ.Αλέξανδρο.Πολλά μπράβο στους εθελοντές,χωρίς αυτούς δεν θα γίνονταν αγώνες.Τώρα στα των διοργανωτών.Το μπλουζάκι είναι μακράν το χειρότερο που έχω πάρει σε όσους αγώνες έχω συμμετάσχει.Ο πλαστικός σάκος στον οποίο έπρεπε να βάλουμε τα προσωπικά μας πράγματα πολύ μικρός για μαραθώνιο.
Έχει πάει 8 το απόγευμα και δεν έχουν αναρτήσει ακόμα(!) τα αποτελέσματα!!!Είναι δυνατόν;;;Νομίζω ότι το επίπεδο της διοργάνωσης(όπως και του νυχτερινού ημιμαραθωνίου)όσο πάει και πέφτει.Απαράδεκτοι λίαν επιεικώς...
Στα αξιοσημείωτα του αγώνα ο κόντρας αέρας που είχαμε από το 26χλμ. αν θυμάμαι καλά,ο οποίος δυσκόλεψε αρκετά την προσπάθεια των δρομέων για μερικά χιλiόμετρα μέχρι το Κορδελιό.Ευτυχώς που μας έσωσε η συννεφιά.
Καθαρός χρόνος 3:37,ατομικό ρεκόρ για μένα.
Συγχαρητήρια σε όλους,τερματίσαντες και μη και καλή αποκατάσταση!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/04/2016 :  20:29:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους


"My sport is your sport's punishment"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

big-blue
Senior Forum-Runner

Greece
821 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/04/2016 :  20:39:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Βατερλό!
03:41:45 (05:14)
Παράγοντες που έπαιξαν ρόλο:
1. Ο αγώνας ΔΕΝ ηταν φλατ. Οι ανηφόρες κ ο αέρας με ξενερωσαν εντελώς. Είχα προετοιμαστεί για 03:30 (με τέλειες συνθήκες) για φλατ αγώνα. Νομίζω πως αυτός ο χρόνος (που αντιστοιχεί σε Ροτερνταμ ας πούμε) είναι 03:35 για Θεσσαλονίκη. Συμφωνείτε;
2. Πολλή υγρασία το πρωί. Πολλή!
3. ΑΕΡΑΣ, ότι πρέπει για Ιστιοπλοία κ δεν έστριψε καθόλου...

Πρώτη φορά κατάλαβα τόσο τον echetlos που μόλις καταλαβαίνει πως ξεφεύγει του στόχου του, αφήνει τον αγώνα. Έτοιμος ήμουν...
Πολλά νεύρα, ξενέρωμα.
Σκέφτηκα μήπως άδειασα ενεργειακά αλλά στο 42 πήγαινα με 04:56 απ´ τα νεύρα μου, δεν ήθελα να κανω χειρότερο χρόνο απ´ τον ΑΜΑ!
Οι μέσοι παλμοί μου ηταν όπως τους είχα σχεδιάσει, 161, στους οποίους είχα MP 04:55 σε 23Κ προπόνηση...όμως μετά το 24 οι 160 αντιστοιχούσαν σε 05:20-5:35!
Πρέπει να το φιλοσοφήσω παραπάνω για το αν θα εχω plan b ή όχι...
Αυτά κ όχι μόνο%^}<>^%#
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

foris
Advanced Forum-Runner



220 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/04/2016 :  20:46:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
4:08:50 και πολύ περήφανος. Έσπασα τις 4μιση ώρες και το 4:12 (6min/km) με τη μία. Απολαμβάνω την επιτυχία μου πλέον.!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/04/2016 :  21:12:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Για μένα ήταν ο 7ος Μαραθώνιος από το 2012 που ξεκίνησα το τρέξιμο και έκανα τον πρώτο μου Μαραθώνιο.
Σήμερα μόλις ξυπνησα στις 4.40 κατάλαβα αμέσως ότι είμαι σε καλή κατάσταση και ξεκούραστος οπότε αυτό που έπρεπε να κάνω ήταν σωστή διαχείριση των δυνάμεων μου κατά την διάρκεια του αγώνα..
Ξεκίνησα μαζί με τον Αργυρη με τον οποίο εχαμε πει ότι όποιος αισθάνεται καλά μπορεί να ανοίξει τον ρυθμό και να φύγει.. Έτσι και έγινε ..περίπου στο 5-6χλμ τον έβλεπα καλά οπότε του λέω φύγε είσαι σούπερ κοπάνα την...
Εγώ στο μυαλό μου είχα να κρατήσω ένα τέμπο στο 4.50-4.45 όπου έτσι και έγινε.. Περναω 1.41' τον ημι και συνεχίζω να προσπαθώ να κρατήσω το 4.45 όχι πιο αργά μέχρι να φτάσω στο 30χλμ ώστε μετά ανάλογα ν με το πώς θα αισθάνομαι να κατεβασω κι άλλο τον ρυθμό.
Φτάνοντας στο 30χλμ πραγματικά είναι καλά και αρχίζω να το τσιμπαω σιγά σιγά...4.43-4.40...
Στο 35χλμ βρίσκω μία μαγική δύναμη μέσα μου κ βγαίνουν τα εξής περάσματα: 35χλμ:4.39 36χλμ: 4.38 37χλμ: 4.31 38χλμ:4.32 39χλμ:4.20 40χλμ:4.34 41χλμ:4.25 42χλμ:4.16!!!
Τελικός χρόνος: 3:21':30" !!!ατομικό ρεκόρ με 8'.30" κάτω!!!Όσο για τον Αργυρη καταπληκτικός κάτω από 3.20 τον ξέρω τον χρόνο του αλλά αφήνω εκείνον να το γράψει να το ευχαριστήθει!!!
Θέλω να σας ευχαριστήσω όλους μεσα από το forum για την θετική ενέργεια που μας στελνατε αλλά και τις ευχές σας!
Ιδιαίτερα τον sigi kspy που εχθες το βράδυ αλλά και σήμερα το πρωί μου έλεγαν ότι είμαι Τούμπανο και όλα θα πάνε καλά!
Τον Μανώλη trexantiri που με τις συμβουλές του καί τίς γνώσεις του με έκανε να μην παθω ξανά αφυδάτωση όπως σε άλλους αγώνες!
Μα πιο πολύ τον προπονητήου τον Δημήτρη Θεοδωριδη όπου με την σωστή καθοδήγηση και προπόνηση μέσα σε 3 χρόνια από τερματοφύλακα με έχει κάνει δρομέα επιπέδου του 3.20'εεε του 3.21' ήθελα να πω..
Αλλά και την ΓΥΝΑΊΚΑ μου που με φροντίζει και με στηρίζει για να κάνω την τρέλα μου!!!αυτό είναι κλεμμένο το παραδέχομαι!!!
Σας ευχαριστώ πολύ sotos-marathon.

''Run smart..Run For Life''

Edited by - sotos-marathon on 03/04/2016 22:31:16
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/04/2016 :  21:27:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by big-blue

Βατερλό!
03:41:45 (05:14)
Παράγοντες που έπαιξαν ρόλο:
1. Ο αγώνας ΔΕΝ ηταν φλατ. Οι ανηφόρες κ ο αέρας με ξενερωσαν εντελώς. Είχα προετοιμαστεί για 03:30 (με τέλειες συνθήκες) για φλατ αγώνα. Νομίζω πως αυτός ο χρόνος (που αντιστοιχεί σε Ροτερνταμ ας πούμε) είναι 03:35 για Θεσσαλονίκη. Συμφωνείτε;
2. Πολλή υγρασία το πρωί. Πολλή!
3. ΑΕΡΑΣ, ότι πρέπει για Ιστιοπλοία κ δεν έστριψε καθόλου...

Πρώτη φορά κατάλαβα τόσο τον echetlos που μόλις καταλαβαίνει πως ξεφεύγει του στόχου του, αφήνει τον αγώνα. Έτοιμος ήμουν...
Πολλά νεύρα, ξενέρωμα.
Σκέφτηκα μήπως άδειασα ενεργειακά αλλά στο 42 πήγαινα με 04:56 απ´ τα νεύρα μου, δεν ήθελα να κανω χειρότερο χρόνο απ´ τον ΑΜΑ!
Οι μέσοι παλμοί μου ηταν όπως τους είχα σχεδιάσει, 161, στους οποίους είχα MP 04:55 σε 23Κ προπόνηση...όμως μετά το 24 οι 160 αντιστοιχούσαν σε 05:20-5:35!
Πρέπει να το φιλοσοφήσω παραπάνω για το αν θα εχω plan b ή όχι...
Αυτά κ όχι μόνο%^}<>^%#


Θα βρώ το πόστ που σου έγραψα ότι για να βγεί κάτω απο 3:30 η διαδρομή θέλει 1:43:30 περίπου πέρασμα, όχι 1:45, δεν είναι Αθήνα με κατηφόρα τα τελευταία χλμ και φυσικά θέλει προετοιμασία "βαρβάτη" , ουσιαστικά για 3:25 και προπόνηση αλλά και προσέγγιση τακτικής
Θα χρωστάς κάτι για τον επόμενο χρόνο, θέλει "διάβασμα" καλό η διαδρομή
η θερμοκρασία καλή
ο αέρας για 7 χλμ σίγουρα πρόβλημα
η συννεφιά όμως τέλεια
εξάλλου ιδανικές συνθήκες σχεδόν ποτέ δεν υπάρχουν...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

big-blue
Senior Forum-Runner

Greece
821 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/04/2016 :  21:43:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by zoro

quote:
Originally posted by big-blue

Βατερλό!
03:41:45 (05:14)
Παράγοντες που έπαιξαν ρόλο:
1. Ο αγώνας ΔΕΝ ηταν φλατ. Οι ανηφόρες κ ο αέρας με ξενερωσαν εντελώς. Είχα προετοιμαστεί για 03:30 (με τέλειες συνθήκες) για φλατ αγώνα. Νομίζω πως αυτός ο χρόνος (που αντιστοιχεί σε Ροτερνταμ ας πούμε) είναι 03:35 για Θεσσαλονίκη. Συμφωνείτε;
2. Πολλή υγρασία το πρωί. Πολλή!
3. ΑΕΡΑΣ, ότι πρέπει για Ιστιοπλοία κ δεν έστριψε καθόλου...

Πρώτη φορά κατάλαβα τόσο τον echetlos που μόλις καταλαβαίνει πως ξεφεύγει του στόχου του, αφήνει τον αγώνα. Έτοιμος ήμουν...
Πολλά νεύρα, ξενέρωμα.
Σκέφτηκα μήπως άδειασα ενεργειακά αλλά στο 42 πήγαινα με 04:56 απ´ τα νεύρα μου, δεν ήθελα να κανω χειρότερο χρόνο απ´ τον ΑΜΑ!
Οι μέσοι παλμοί μου ηταν όπως τους είχα σχεδιάσει, 161, στους οποίους είχα MP 04:55 σε 23Κ προπόνηση...όμως μετά το 24 οι 160 αντιστοιχούσαν σε 05:20-5:35!
Πρέπει να το φιλοσοφήσω παραπάνω για το αν θα εχω plan b ή όχι...
Αυτά κ όχι μόνο%^}<>^%#


Θα βρώ το πόστ που σου έγραψα ότι για να βγεί κάτω απο 3:30 η διαδρομή θέλει 1:43:30 περίπου πέρασμα, όχι 1:45, δεν είναι Αθήνα με κατηφόρα τα τελευταία χλμ και φυσικά θέλει προετοιμασία "βαρβάτη" , ουσιαστικά για 3:25 και προπόνηση αλλά και προσέγγιση τακτικής
Θα χρωστάς κάτι για τον επόμενο χρόνο, θέλει "διάβασμα" καλό η διαδρομή
η θερμοκρασία καλή
ο αέρας για 7 χλμ σίγουρα πρόβλημα
η συννεφιά όμως τέλεια
εξάλλου ιδανικές συνθήκες σχεδόν ποτέ δεν υπάρχουν...


Το έχω σώσει Γιώργο κ το είχα διαβάσει. Δε μπορούσα να περάσω πιο γρήγορα από 01:45, ίσως δεν τερματιζα (01:40 έχω ημί σε φλατ)... Ο χρόνος που μπορούσα να βγάλω θα ηταν 03:35 στη συγκεκριμένη διαδρομή, αν το πάλευα, χωρις τοσο κόντρα αέρα, είχα βέβαια κ τους παλμούς σαν οδηγό-δικλείδα ασφαλείας αλλά ούτε αυτό μου βγήκε.
Πρώτη φορά στα 4 χρονια τρεξίματος που πέφτω τόσο έξω! Θα ηταν ενα ουσιαστικό μάθημα αν μπορούσα να βρω τι ακριβώς έφταιξε. Μάλλον αρκετά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/04/2016 :  21:44:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπραβο ρε Σωτήρη, άψογος!!!!

"My sport is your sport's punishment"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

lemonidas1
Senior Forum-Runner

Greece


766 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/04/2016 :  22:03:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπραβο ρε Σωτηρη!!Η πρπσπαθεια και η προπονηση φαινεται και ξεπληρωνεται!Αντε τωρα να σε φτασουμε! με τιποτα
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

than
Senior Forum-Runner

Greece
474 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/04/2016 :  22:09:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sotos-marathon

Για μένα ήταν ο 7ος Μαραθώνιος από το 2012 που ξεκίνησα το τρέξιμο και έκανα τον πρώτο μου Μαραθώνιο.
Σήμερα μόλις ξυπνησα στις 4.40 κατάλαβα αμέσως ότι είμαι σε καλή κατάσταση και ξεκούραστος οπότε αυτό που έπρεπε να κάνω ήταν σωστή διαχείριση των δυνάμεων μου κατά την διάρκεια του αγώνα..
Ξεκίνησα μαζί με τον Αργυρη με τον οποίο εχαμε πει ότι όποιος αισθάνεται καλά μπορεί να ανοίξει τον ρυθμό και να φύγει.. Έτσι και έγινε ..περίπου στο 5-6χλμ τον έβλεπα καλά οπότε του λέω φύγε είσαι σούπερ κοπάνα την...
Εγώ στο μυαλό μου είχα να κρατήσω ένα τέμπο στο 4.50-4.45 όπου έτσι και έγινε.. Περναω 1.41' τον ημι και συνεχίζω να προσπαθώ να κρατήσω το 4.45 όχι πιο αργά μέχρι να φτάσω στο 30χλμ ώστε μετά ανάλογα ν με το πώς θα αισθάνομαι να κατεβασω κι άλλο τον ρυθμό.
Φτάνοντας στο 30χλμ πραγματικά είναι καλά και αρχίζω να το τσιμπαω σιγά σιγά...4.43-4.40...
Στο 35χλμ βρίσκω μία μαγική δύναμη μέσα μου κ βγαίνουν τα εξής περάσματα: 35χλμ:4.39 36χλμ: 4.38 37χλμ: 4.31 38χλμ:4.32 39χλμ:4.20 40χλμ:4.34 41χλμ:4.25 42χλμ:4.16!!!
Τελικός χρόνος: 3:21':30" !!!ατομικό ρεκόρ με 8'.30" κάτω!!!Όσο για τον Αργυρη καταπληκτικός κάτω από 3.20 τον ξέρω τον χρόνο του αλλά αφήνω εκείνον να το γράψει να το ευχαριστήθει!!!
Θέλω να σας ευχαριστήσω όλους μεσα από το forum για την θετική ενέργεια που μας στελνατε αλλά και τις ευχές σας!
Ιδιαίτερα τον sigi kspy που εχθες το βράδυ αλλά και σήμερα το πρωί μου έλεγαν ότι είμαι Τούμπανο και όλα θα πάνε καλά!
Τον Μανώλη trexantiri που με τις συμβουλές του καί τίς γνώσεις του με έκανε να μην παθω ξανά αφυδάτωση όπως σε άλλους αγώνες!
Μα πιο πολύ τον προπονητήου τον Δημήτρη Θεοδωριδη όπου με την σωστή καθοδήγηση και προπόνηση μέσα σε 3 χρόνια από τερματοφύλακα με έχει κάνει δρομέα επιπέδου του 3.20'εεε του 3.21' ήθελα να πω..
Αλλά και την ΓΥΝΑΊΚΑ μου που με φροντίζει και με στηρίζει για να κάνω την τρέλα μου!!!αυτό είναι κλεμμένο το παραδέχονται!
Σας ευχαριστώ πολύ sotos-marathon.

''Run smart..Run For Life''



Μπράβο Σώτο!
Τα τελευταία χλμ πρεπει να ήταν κ@Υλ@, με ρυθμό κοντά στο 4:30 κ τον τερματισμό να πλησιάζει, μπράβο, πολλά μπράβο!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 80 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000