Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 11ος Μαραθώνιος "Μέγας Αλέξανδρος" 03.04.2016
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 80

sigi
Senior Forum-Runner



925 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2016 :  11:40:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημερα σε ολους!!Δευτερη χρονια που τρεχω στο Μεγα Αλεξανρο η προηγουμενη ηταν το 2014 και συνολικα 6ος Μαραθωνιος για εμενα..
Ειχα σκοπο να σπασω το 4ωρο το οποιο δεν ειχα καταφερει στην κλασσικη τον Νοεμβρη λογω εγκαταλειψης απο λαγοκνημιαια καπου στο 34χλμ..
Καλυτερη επιδοση 4ωρες στην κλασσικη το '14 ..
Η προετοιμασια που εκανα ηταν η καλυτερη δυνατη με μπολικα χιλιομετρα και χωρις κανεναν τραυματισμο, ενιωθα και ημουν πολυ καλα αποδειξη το 20αρι του Σδυα που βγηκε σε 1:33:50 και 2 εβδομαδες πριν τον μαραθωνιο ο ημι της Αθηνας που βγηκε και αυτος σχετικα ανετα σε 01:40:31!!
Τα σημαδια τελεια!!
Δυστυχως για εμενα την Τεταρτη πριν το αγωνα σε μια προπονηση χαλαρωματος σφιξιμο ξαφνικα στην δεξια γαμπα με αποτελεσμα να κανω αγωνα δρομου με φυσιοθεραπειες τουλαχιστον να μειωσω στο ελαχιστο τον τραυματισμο οπως και εγινε..
Ανεβηκα Θεσσαλονικη το Σαββατο οχι με την καλυτερη διαθεση και ιδιαιτερα προβληματισμενος περασαν σκεψεις στο μυαλο μου ακομα και να μην κατεβω στον αγωνα για να μην ρισκαρω!!!
Προσπαθησα να ξεκουραστω οσο μπορουσα και να μειωσω τις μετακινησεις..
Τελικα αφου εκανα εναν καλο υπνο το Σαββατο αποφασισα να τρεξω πολυ συντηρητικα χωρις να πιεσω καταστασεις..
Φτανοντας στην Πελλα εχοντας βαλει θερμαντικη ξεκινησα ζεσταμα παρεα με τον Χρηστο @xipolitakos και αφου τα ειπαμε για λιγο με Σωτηρη και Αργυρη σταθηκα στην αφετηρια μαζι με τον Χρηστο(xipolitakos)Μανωλη(trexantiri)και την Μαρια(elda)αμεσως το ηθικο μου αναπτερωθηκε και ενιωθα πολυ καλα!!!
Μεχρι το 3χλμ πηγαιναμε ολοι μαζι μετα ο Χρηστος εφυγε μπροστα και εμεινα παρεα με τους Μανωλη και Μαρια οπου και πορευθηκαμε μαζι μεχρι το 37,5 χλμ με μικρες ενοχλησεις αλλα οχι τιποτα το ιδιαιτερο, αποφασισα να ανοιξω λιγο το ρυθμο μου και τα υπολοιπα χλμ τα πηγα μονος μου τερματιζοντας τελικα σε 03:54:50 σπαζοντας το πολυποθητο 4ωρο
Θελω να ευχαριστησω τον Μανωλη απιστευτος σε ολα του!!οργανωτικος ,μεθοδικος και κυριως ανετος τον εβλεπες λες και δεν ειχε τρεξει!!Μπραβο και στην Μαρια που καταφερε να κανει Pb εχοντας φοβερες δυναμεις!!!

Χαρηκα που γνωρισα και απο κοντα πολλα παιδια μεσα απο το φορουμ στο pasta party
Να ειμαστε καλα!!
Συγχαρητηρια σε ολους..







Τα παιδιά δίνουν χρώμα στην ζωή..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2016 :  11:43:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Mπράβο Γιώργη.Πολλά συγχαρητήρια για την προσπάθεια και για τον χρόνο σου.Καλή ξεκούραση και καλή συνέχεια.

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sigi
Senior Forum-Runner



925 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2016 :  11:45:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ANASTASIOS

Mπράβο Γιώργη.Πολλά συγχαρητήρια για την προσπάθεια και για τον χρόνο σου.Καλή ξεκούραση και καλή συνέχεια.

Γηράσκω αεί διδασκόμενος


Σ' ευχαριστω πολυ Τασο..

Τα παιδιά δίνουν χρώμα στην ζωή..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2016 :  11:46:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sigi


Θελω να ευχαριστησω τον Μανωλη απιστευτος σε ολα του!!οργανωτικος ,μεθοδικος και κυριως ανετος τον εβλεπες λες και δεν ειχε τρεξει!!Μπραβο και στην Μαρια που καταφερε να κανει Pb εχοντας φοβερες δυναμεις!!!




Σ ευχαριστω Γιωργο, μπραβο και σε σενα και απο εδω! Οσο για το Μανωλη, δεν ειπαμε και για το πώς μας εβρισκε μετα τα πιτ στοπ του. Περνουσε μεσα απο τους δρομεις του 5:30 τρεχοντας με 3:30, σκεφτειτε τι ψυχολογικα τους προκαλουσε
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2016 :  11:47:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αν πρόσεξες κάποιον με φανελάκι ΠΑΟΚ ΣΤΙΒΟΣ ήμουν εγώ !!! (αλλιώς θα ήταν κάποιος άλλος που είχε το ίδιο θέμα στα ίδια χιλιόμετρα !!)
Για όνομα του Θεού συζήτηση κάνουμε !! ούτε κακό έχεις ούτε άδικο !!
σου μεταφέρω προσωπικές μου εμπειρίες και γνώσεις!!
Την ίδια απορία έχω με εσένα γιατί δεν υπάρχει ψυκτικό στους διασώστες που είναι εθελοντικά στην διοργάνωση, μήπως δεν φρόντισαν να ζητήσουν από την διοργάνωση; ή δεν ζήτησαν επαρκεί ποσότητα; ή δεν προβλέπετε; γιατί άντε καλά προχθές δεν έδωσε η διοργάνωση στον 11ο Μαραθώνιο Μέγας Αλέξανδρος, μα σχεδόν το ίδιο να συμβαίνει τα τελευταία δυο τουλάχιστον χρόνια και στην κλασική; όπως και πέρυσι στον 10ο Μαραθώνιο Μέγας Αλέξανδρος!!!!
Όσο για τα μπλουζάκια(επώνυμο)αν ανέβει η τιμή θα αρχίσουν να γκρινιάζουν οι περισσότεροι!!!
Καλή ξεκούραση !!!


quote:
Originally posted by yannakas

quote:
Originally posted by Skyrunner

Σε άκουσα να παραπονιέσαι πάνω στην διαδρομή μετά το 35χιλ. το ίδιο θέμα με το ψυκτικό υπήρχε και στην κλασική είχαν μόνο αλοιφές!!! ίσως να είχαν καταναλωθεί από τους προπορευόμενους, για αυτό αν είσαι επιρρεπείς σε κράμπες στα φαρμακεία πουλάνε ψυκτικά σε πολύ μικρή συσκευασία το οποίο μπορείς να το κουβαλήσεις άνετα στην ζώνη με τα τζελ !!! και έτσι δεν θα έχεις ανάγκη κανένα !!!
όσο για την τιμή να σε θυμίσω ότι για να πάρεις και μπλουζάκι στην κλασική πρέπει να δώσεις 45 ευρώ (β'διαλογείς επώνυμο)!!!! ενώ το βασικό πακέτο κάνει 35 ευρώ !!! χωρίς τίποτα !!
quote:
Originally posted by yannakas

Καλησπέρα κι από μένα... δεύτερη χρονιά στον Μέγα Αλέξανδρο, 3ος συνολικά μετά κι από τον ΑΜΑ. Ο στόχος ήταν είναι και θα είναι να μπορώ να τερματίζω όρθιος, δεν με ενδιέφερε ο χρόνος παρόλο που για να πω την αλήθεια είχα μπει στο τρυπάκι λίγο μετά τον ημιμαραθώνιο της Θεσσαλονίκης, αλλά λίγο η ηλικία (44 λέει το κοντέρ) λίγο το ότι μέχρι πριν ενάμιση χρόνο δεν είχα τρέξει σερί ούτε ένα χιλιόμετρο με έκαναν να αφήσω στην άκρη αυτό το κομμάτι και να προσηλωθώ στο πως θα τερματίζω όρθιος :)
Για εμένα αυτός ήταν επετειακός μαραθώνιος μιας και φέτος κλείνω 10 χρόνια γάμου, ίσως κάποιοι να με πετύχατε στη διαδρομή (είμαι αυτός με το μήνυμα 10 χρόνια γάμου - 2 παιδιά αστέρια - 42195 φορές θα σου το πω Λίνα σ'αγαπώ), και στην σκέψη μου είχα το πως θα φτάσω στον τερματισμό που με περίμεναν η Λίνα και τα παιδιά. Το προηγούμενο βράδυ κοιμήθηκα αργούτσικα κατά τις 12:30 γιατί έπρεπε στα κρυφά να ετοιμάσω το σιδερότυπο για την μπλούζα χωρίς να το δει κανείς , μιας και θα ήταν έκπληξη στη σύζηγο :)
Αγωνιστικά τώρα... παρόλο που έλεγα ότι θα παίξω στο 4ωρο αν ένοιωθα καλά, με έπιασε ένα μπούκωμα από την Πέμπτη και πήγα με τη μύτη βουλωμένη... Με ζόρισε πολύ ιδιαίτερα στην αρχή και μετά το 25 αλλά έριξα το ρυθμό και όλα πήγαν κατ'ευχήν.... Λίγο πριν το τέρμα, με περίμεναν τα μαραθωνοδρομάκια μου, ο Χάρης μου κι ο Γιώργος μου και τρέξαμε μαζί τα τελευταία 100 μέτρα !!! Αυτό ήταν και το πιο ευχάριστο κομμάτι της διαδρομής :) Χρόνος 4:23 κατά 24 λεπτά καλύτερος από πέρσι, πολύ πιο ξεκούραστος όμως :)
Για τη διοργάνωση έχω να πω πως αν εξαιρέσει κανείς του εθελοντές, είναι χάλια... οι διασώστες δεν είχαν καν ψυκτικό!!! κι από ότι μας είπε μια κοπέλα σε ένα σταθμό η διοργάνωση δεν τους το χορήγησε... Η μπλούζα είναι 3ης κατηγορίας ενώ το κόστος συμμετοχής αντίστοιχο με του ΑΜΑ. Πραγματικά παρόλο που μένω Θεσσαλονίκη και θέλω να συμμετέχω στον αγώνα λόγω των φίλων και του χαβαλέ, δεν το ξαναβλέπω... Του χρόνου αντίστοιχη εποχή θεωρώ πιο φυσιολογικό να σας γράφω για κάποιον άλλο μαραθώνιο...
Δημήτρης

Χαμογελάτε, νιώστε, βοηθήστε, αγαπήστε... Ζήστε ως ΑΝΘΡΩΠΟΙ!





Σίγουρα άκουσες εμένα να διαμαρτύρομαι για κράμπα? Ο φίλος που τρέχαμε παρέα είχε πρόβλημα, όχι εγώ... κι επειδή ξέρω ότι έχω θέμα στον οπίσθιο μηριαίο είχα μαζί μου κρυοτζέλ, το οποίο και έδωσα στον Κώστα, δεν ήθελα για μένα το ψυκτικό, το σχολιάζω σαν μια έλλειψη, κακό είναι ή έχω άδικο? Επίσης θα ήταν προτιμότερο να υπάρχει η δυνατότητα αναβάθμισης της μπλούζας με την καταβολή κάποιου επιπλέον ποσού.... προτάσεις κάνω, πάντα φιλικά... δεν έχω επιθετικό ύφος ούτε τόνο και συγνώμη αν το εξέλαβες έτσι...

Χαμογελάτε, νιώστε, βοηθήστε, αγαπήστε... Ζήστε ως ΑΝΘΡΩΠΟΙ!


Edited by - Skyrunner on 05/04/2016 12:02:05
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2016 :  11:48:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by mike 7

μπραβο σε ολους ..δεν υπαρχει πουθενα ο χρονος μου , δεν ξερω τι να κανω!!!



Ο αντρας μου που πηρε τηλεφωνο γιατι δεν υπαρχει ο χρονος του στο 10αρι, του ειπαν οτι ανανεωνονται συνεχως τα αποτελεσματα και αν μεχρι το τελος της εβδομαδας εξακολουθει να μην ειναι μεσα να στειλει εμεηλ στη διοργανωση. σε 2 εβδομαδες περιπου θα βγουν τα επισημα. Ειναι πολλοι που δεν υπαρχει ο χρονος τους σε ολα τα αγωνισματα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sigi
Senior Forum-Runner



925 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2016 :  11:54:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Elda

quote:
Originally posted by sigi


Θελω να ευχαριστησω τον Μανωλη απιστευτος σε ολα του!!οργανωτικος ,μεθοδικος και κυριως ανετος τον εβλεπες λες και δεν ειχε τρεξει!!Μπραβο και στην Μαρια που καταφερε να κανει Pb εχοντας φοβερες δυναμεις!!!




Σ ευχαριστω Γιωργο, μπραβο και σε σενα και απο εδω! Οσο για το Μανωλη, δεν ειπαμε και για το πώς μας εβρισκε μετα τα πιτ στοπ του. Περνουσε μεσα απο τους δρομεις του 5:30 τρεχοντας με 3:30, σκεφτειτε τι ψυχολογικα τους προκαλουσε

Προτιμησα να μην το γραψω για ευνοητους λογους για να μην τρομοκρατηθουν τα υπολοιπα μελη του foroum

Τα παιδιά δίνουν χρώμα στην ζωή..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2016 :  11:55:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπες στα ανεπίσημα αποτελέσματα που δεν είναι σε PDF και δώσε αναζήτηση με το νούμερο συμμετοχή σου, αν δεν υπάρχει επικοινώνησε με τα γραφεία του μαραθωνίου καλύτερα μετά την πέμπτη γιατί ακόμα θα προσπαθούν να βρουν τους τερματίσαντες μιας και στο PDF(αποτελέσματα) προσωπικά είμαι στην 901 θέση και σήμερα στα ανεπίσημα στην 932 θέση οπότε λίγο υπομονή !!!
quote:
Originally posted by mike 7

μπραβο σε ολους ..δεν υπαρχει πουθενα ο χρονος μου , δεν ξερω τι να κανω!!!

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2016 :  12:03:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sigi

Καλημερα σε ολους!!Δευτερη χρονια που τρεχω στο Μεγα Αλεξανρο η προηγουμενη ηταν το 2014 και συνολικα 6ος Μαραθωνιος για εμενα..
Ειχα σκοπο να σπασω το 4ωρο το οποιο δεν ειχα καταφερει στην κλασσικη τον Νοεμβρη λογω εγκαταλειψης απο λαγοκνημιαια καπου στο 34χλμ..
Καλυτερη επιδοση 4ωρες στην κλασσικη το '14 ..
Η προετοιμασια που εκανα ηταν η καλυτερη δυνατη με μπολικα χιλιομετρα και χωρις κανεναν τραυματισμο, ενιωθα και ημουν πολυ καλα αποδειξη το 20αρι του Σδυα που βγηκε σε 1:33:50 και 2 εβδομαδες πριν τον μαραθωνιο ο ημι της Αθηνας που βγηκε και αυτος σχετικα ανετα σε 01:40:31!!
Τα σημαδια τελεια!!
Δυστυχως για εμενα την Τεταρτη πριν το αγωνα σε μια προπονηση χαλαρωματος σφιξιμο ξαφνικα στην δεξια γαμπα με αποτελεσμα να κανω αγωνα δρομου με φυσιοθεραπειες τουλαχιστον να μειωσω στο ελαχιστο τον τραυματισμο οπως και εγινε..
Ανεβηκα Θεσσαλονικη το Σαββατο οχι με την καλυτερη διαθεση και ιδιαιτερα προβληματισμενος περασαν σκεψεις στο μυαλο μου ακομα και να μην κατεβω στον αγωνα για να μην ρισκαρω!!!
Προσπαθησα να ξεκουραστω οσο μπορουσα και να μειωσω τις μετακινησεις..
Τελικα αφου εκανα εναν καλο υπνο το Σαββατο αποφασισα να τρεξω πολυ συντηρητικα χωρις να πιεσω καταστασεις..
Φτανοντας στην Πελλα εχοντας βαλει θερμαντικη ξεκινησα ζεσταμα παρεα με τον Χρηστο @xipolitakos και αφου τα ειπαμε για λιγο με Σωτηρη και Αργυρη σταθηκα στην αφετηρια μαζι με τον Χρηστο(xipolitakos)Μανωλη(trexantiri)και την Μαρια(elda)αμεσως το ηθικο μου αναπτερωθηκε και ενιωθα πολυ καλα!!!
Μεχρι το 3χλμ πηγαιναμε ολοι μαζι μετα ο Χρηστος εφυγε μπροστα και εμεινα παρεα με τους Μανωλη και Μαρια οπου και πορευθηκαμε μαζι μεχρι το 37,5 χλμ με μικρες ενοχλησεις αλλα οχι τιποτα το ιδιαιτερο, αποφασισα να ανοιξω λιγο το ρυθμο μου και τα υπολοιπα χλμ τα πηγα μονος μου τερματιζοντας τελικα σε 03:54:50 σπαζοντας το πολυποθητο 4ωρο
Θελω να ευχαριστησω τον Μανωλη απιστευτος σε ολα του!!οργανωτικος ,μεθοδικος και κυριως ανετος τον εβλεπες λες και δεν ειχε τρεξει!!Μπραβο και στην Μαρια που καταφερε να κανει Pb εχοντας φοβερες δυναμεις!!!

Χαρηκα που γνωρισα και απο κοντα πολλα παιδια μεσα απο το φορουμ στο pasta party
Να ειμαστε καλα!!
Συγχαρητηρια σε ολους..







Τα παιδιά δίνουν χρώμα στην ζωή..

...Μπραβο Γιωργο!!Συγχαρητηρια!

''Run smart..Run For Life''
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mike 7
Forum-Runner

165 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2016 :  12:04:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Elda

quote:
Originally posted by mike 7

μπραβο σε ολους ..δεν υπαρχει πουθενα ο χρονος μου , δεν ξερω τι να κανω!!!



Ο αντρας μου που πηρε τηλεφωνο γιατι δεν υπαρχει ο χρονος του στο 10αρι, του ειπαν οτι ανανεωνονται συνεχως τα αποτελεσματα και αν μεχρι το τελος της εβδομαδας εξακολουθει να μην ειναι μεσα να στειλει εμεηλ στη διοργανωση. σε 2 εβδομαδες περιπου θα βγουν τα επισημα. Ειναι πολλοι που δεν υπαρχει ο χρονος τους σε ολα τα αγωνισματα.


ααα δλδ δεν ειμαι ο μονος ..τους εστειλα μαιλ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2016 :  12:05:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sigi

quote:
Originally posted by Elda

quote:
Originally posted by sigi


Θελω να ευχαριστησω τον Μανωλη απιστευτος σε ολα του!!οργανωτικος ,μεθοδικος και κυριως ανετος τον εβλεπες λες και δεν ειχε τρεξει!!Μπραβο και στην Μαρια που καταφερε να κανει Pb εχοντας φοβερες δυναμεις!!!




Σ ευχαριστω Γιωργο, μπραβο και σε σενα και απο εδω! Οσο για το Μανωλη, δεν ειπαμε και για το πώς μας εβρισκε μετα τα πιτ στοπ του. Περνουσε μεσα απο τους δρομεις του 5:30 τρεχοντας με 3:30, σκεφτειτε τι ψυχολογικα τους προκαλουσε

Προτιμησα να μην το γραψω για ευνοητους λογους για να μην τρομοκρατηθουν τα υπολοιπα μελη του foroum

Τα παιδιά δίνουν χρώμα στην ζωή..


Μπράβο ΓΙώργο!!! Το άξιζες!
Όσο για τον Μανώλη, άλλο να το ζείς και άλλο να το περιγράφεις
Βασικά 1-2 μαραθωνίους να κάνεις μαζί του, καλομαθαίνεις και μετά θες κιάλλο! Βέβαια παίρνεις και πολύ πολύ καλά μαθήματα τα οποία τα χρησιμοποιείς σε άλλους αγώνες
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2016 :  12:20:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by winarg


Όσο για τον Μανώλη, άλλο να το ζείς και άλλο να το περιγράφεις
Βασικά 1-2 μαραθωνίους να κάνεις μαζί του, καλομαθαίνεις και μετά θες κιάλλο! Βέβαια παίρνεις και πολύ πολύ καλά μαθήματα τα οποία τα χρησιμοποιείς σε άλλους αγώνες



Aυτο για τα μαθηματα το σκεφτηκα κι εγω. Οι οδηγιες του θα με συνοδευευουν και στον επομενο!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sigi
Senior Forum-Runner



925 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2016 :  12:21:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σωτηρη και Αργυρη σας ευχαριστω!!!


Τα παιδιά δίνουν χρώμα στην ζωή..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

as400
Advanced Forum-Runner

Greece
364 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2016 :  12:22:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Elda

quote:
Originally posted by sigi


Θελω να ευχαριστησω τον Μανωλη απιστευτος σε ολα του!!οργανωτικος ,μεθοδικος και κυριως ανετος τον εβλεπες λες και δεν ειχε τρεξει!!Μπραβο και στην Μαρια που καταφερε να κανει Pb εχοντας φοβερες δυναμεις!!!




Σ ευχαριστω Γιωργο, μπραβο και σε σενα και απο εδω! Οσο για το Μανωλη, δεν ειπαμε και για το πώς μας εβρισκε μετα τα πιτ στοπ του. Περνουσε μεσα απο τους δρομεις του 5:30 τρεχοντας με 3:30, σκεφτειτε τι ψυχολογικα τους προκαλουσε



Συγχαρητηρια σε ολους για την προσπαθεια , ειτε πετυχαν τους στοχους τους ειτε οχι , οπως η αφεντομουτσουναρα μου .
Ας ερθουμε τωρα σ'ενα πολυ σοβαρο θεμα-προβλημα που ονομαζεται ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΗΣ..............ολα με κεφαλαια
Ειχα την "ατυχια" να τον πετυχω δυο φορες την ωρα που εβγαινε απο τα pit stop , ξεμακραινε λες και ξεκιναγε εκεινη την ωρα .
Ο ανθρωπος , οπως λεει και η Elda δημιουργει ψυχολογικα προβληματα , το πιθανοτερο ειναι οτι εχει κανει συμβαση με καποιο ψυχολογο για να του στελνει πελατες .

Μανωλη εισαι απαιχτος

AS400
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

yannakas
Newbie Forum Runner

Greece


12 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2016 :  12:34:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@skyrunner ΠΑΟΚτσάκι κι από τον Στίβο, αν σε είχα δει σίγουρα θα σου μιλούσα 😀 εγώ φορούσα μπλε και ο Κώστας πορτοκαλί μπλούζα, δεν ξέρω αν είδες εμάς, πάντως προσωπικά το μόνο θέμα που είχα ήταν η μπουκωμένη μύτη, και είχα μαζί μου μέχρι και tu-bo-flo 😝 μαζί με τζελ, saltsticks ice-gel κλπ καλούδια... Ειλικρινά τα σχόλια μου είναι καλοπροαίρετα, και μακάρι μα εισακουσθούν... Θα είναι προς όφελος όλων πιστεύω...
Ελπίζω να τα πούμε κι από κοντά σε κάποια στιγμή 👍

Χαμογελάτε, νιώστε, βοηθήστε, αγαπήστε... Ζήστε ως ΑΝΘΡΩΠΟΙ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 80 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000