Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 33ος Αγώνας Δρόμου Υγείας Αθήνας 10 χλμ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 16

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/11/2015 :  14:10:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ο mashine έχει νεύρα επειδή απέτυχε ως λαγός...

"My sport is your sport's punishment"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANGEL1
Elite Forum-Runner

Greece


1089 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/11/2015 :  14:14:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα το γράψω για άλλη μια φορά, μήπως οι απαιτήσεις μας είναι υπερβολικές ή ακόμα και παράλογες;
Για σκεφτείτε λίγο.

"ΣΠΕΥΔΕ ΒΡΑΔΕΩΣ"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/11/2015 :  14:50:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εγω ρωταω ξανα γιατι η απορια μου περασε στο ντουκου:

Πώς σας φαινεται οτι επετρεψαν να εγγραφουν πολυ περισσοτερα απο 2000 ατομα που ηταν το οριο συμμετοχης (μπορει και 200 κρινοντας απο τους φακελους που ηταν στο καφασι, μπορει και παραπανω), προφανως εκμεταλλευομενοι το γεγονος οτι αρκετοι δε θα πηγαιναν να παρουν τα νουμερα απο το μαγαζι θεωρωντας οτι θα τα εδιναν και την Κυριακη, ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ ΣΤΟ ΔΕΚΑΡΙ ΟΠΟΥ Η ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΓΡΑΦΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ? Aν στο μαγαζι πηγαιναν συνολικα 1500 ατομα, θα ανοιγαν τη γραμματεια και την Κυριακη, τωρα που πηγαν 1970 και επιασαν το οριο που ηθελαν, δεν ειχαν κανενα λογο (και δεν ηθελαν φυσικα) να δωσουν τα νουμερα την Κυριακη. Τα ειχαν βεβαια εκει, ασχετα αν ελεγαν οτι δεν τα ειχαν, για να τα δινουν σε καποιους λιγους κολλητους που δεν τα ειχαν παρει.

ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΤΡΕΨΑΝ ΝΑ ΕΓΓΡΑΦΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΟΡΙΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ? Δεν ηθελαν εξτρα ατομα, ειναι σαφες αυτο, εξρτρα λεφτα ηθελαν ομως.





_________________________________________________
Και μια ζωή δυο πόντους εξω απ' τη ζωή...

Edited by - Elda on 23/11/2015 14:52:08
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/11/2015 :  14:52:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μαρία, εύλογη η απορία σου αλλά πώς ξέρεις ότι οι φάκελοι στο καφάσι δεν ήταν π.χ. γι' αυτούς που ήρθαν από επαρχία;

"My sport is your sport's punishment"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/11/2015 :  15:00:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by echetlos

Μαρία, εύλογη η απορία σου αλλά πώς ξέρεις ότι οι φάκελοι στο καφάσι δεν ήταν π.χ. γι' αυτούς που ήρθαν από επαρχία;

"My sport is your sport's punishment"



Τους ειχαν μπροστα τους φακελους απο επαρχια Νικο σε μικρο καφασι, κανονικα, να φαινονται. Το αλλο καφασι ηταν τεραστιο και κρυμμενο πισω πισω κατω απο διαφορα χαρτια, σακουλες, ξερω γω τι, κατω στο πατωμα. Ειδα 2 ατομα της γραμματειας στα κρυφα να παιρνουν φακελλο απο εκει και να τον πηγαινουν αλλου.

_________________________________________________
Και μια ζωή δυο πόντους εξω απ' τη ζωή...

Edited by - Elda on 23/11/2015 15:01:41
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/11/2015 :  15:02:00  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Elda τώρα κάνεις σενάρια επί σεναρίων, και ψάχνεις να βρείς κάτι που δεν έγινε, αλλά σκέφτεσαι ότι ΘΑ μπορούσε να γίνει ΑΝ γινόταν αυτό, και τότε ΔΕΝ θα ετηρείτο (καλά το έγραψα?) το όριο που είχαν ανακοινώσει. Πιάσε το αυγό και κούρετο δλδ.
Τι να σου πει κανείς σε αυτό?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Orcatattoo
Senior Forum-Runner

587 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/11/2015 :  15:03:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Elda

Εγω ρωταω ξανα γιατι η απορια μου περασε στο ντουκου:

Πώς σας φαινεται οτι επετρεψαν να εγγραφουν πολυ περισσοτερα απο 2000 ατομα που ηταν το οριο συμμετοχης (μπορει και 200 κρινοντας απο τους φακελους που ηταν στο καφασι, μπορει και παραπανω), προφανως εκμεταλλευομενοι το γεγονος οτι αρκετοι δε θα πηγαιναν να παρουν τα νουμερα απο το μαγαζι θεωρωντας οτι θα τα εδιναν και την Κυριακη, ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ ΣΤΟ ΔΕΚΑΡΙ ΟΠΟΥ Η ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΓΡΑΦΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ? Aν στο μαγαζι πηγαιναν συνολικα 1500 ατομα, θα ανοιγαν τη γραμματεια και την Κυριακη, τωρα που πηγαν 1970 και επιασαν το οριο που ηθελαν, δεν ειχαν κανενα λογο (και δεν ηθελαν φυσικα) να δωσουν τα νουμερα την Κυριακη. Τα ειχαν βεβαια εκει, ασχετα αν ελεγαν οτι δεν τα ειχαν, για να τα δινουν σε καποιους λιγους κολλητους που δεν τα ειχαν παρει.

ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΤΡΕΨΑΝ ΝΑ ΕΓΓΡΑΦΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΟΡΙΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ? Δεν ηθελαν εξτρα ατομα, ειναι σαφες αυτο, εξρτρα λεφτα ηθελαν ομως.


_________________________________________________
Και μια ζωή δυο πόντους εξω απ' τη ζωή...




Μαρία,
αυτό είναι μια καθαρά δική σου άποψη που δεν τεκμηριώνεται με τίποτα και την κάνεις να φαίνεται σαν πραγματικότητα. Συγνώμη αλλά είσαι λάθος.
Για το πόσο μπορεί να ανοίξουν τα όρια συμμετοχών και για ποιο λόγο, δεν θα σου απαντήσω γιατί δεν το ξέρω.
Ενδεχομένως να μας διαφώτιζε ο Παύλος (Skoteinos) που έχει διοργανώσει αγώνες ή όποιος άλλος εν πάσει περιπτώσει διοργανωτής.

Τώρα αν κάποιοι θεώρησαν οτι αφού έγινε και το Μάρτιο θα γινόταν και το Νοέμβριο, δεν φταίει η όποια διοργάνωση. Άποψη μου!

Και στην τελική κι εγώ τραβήχτηκα από τα Δυτικά στα Βόρεια να πάρω το νούμερο ενός αγώνα που θα γίνει στα Νότια.
Αυτή ήταν η διαδικασία, αυτό έκανα. Τι να κάνουμε?
Φαντάσου 1000 άτομα στις 8.30 το πρωί να στήνονταν στην ουρά να πάρουν νούμερο... Γιατί δεν ήθελαν να πάνε να πάρουν το νούμερο από το Runner Store για τον οποιοδήποτε λόγο..
Και θα εβγαινα εγώ σήμερα εδώ να κράξω τη διοργάνωση για την καθυστέρηση και για την ανοργανωσιά... Θα είχα δίκιο ή όχι??

Με πολύ φιλικό χαρακτήρα,
Δημήτρης

Good things come to those who wait..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/11/2015 :  15:04:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Deorum

Elda τώρα κάνεις σενάρια επί σεναρίων, και ψάχνεις να βρείς κάτι που δεν έγινε, αλλά σκέφτεσαι ότι ΘΑ μπορούσε να γίνει ΑΝ γινόταν αυτό, και τότε ΔΕΝ θα ετηρείτο (καλά το έγραψα?) το όριο που είχαν ανακοινώσει. Πιάσε το αυγό και κούρετο δλδ.
Τι να σου πει κανείς σε αυτό?



Γραφτηκαν παραπανω απο 2000 ατομα, μπορει και 200. Ειναι δεδομενο αυτο. Και ερωτω ΓΙΑΤΙ????

_________________________________________________
Και μια ζωή δυο πόντους εξω απ' τη ζωή...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/11/2015 :  15:07:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πουλάω 2200-2300 γιατί πολύ απλά 2000 θα έρθουνε.
Όσο για το 2300 χτές βάζουνε και τα παιδιά στο σύνολο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/11/2015 :  15:08:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Orcatattoo

[quote]Originally posted by Elda

Εγω ρωταω ξανα γιατι η απορια μου περασε στο ντουκου:


Τώρα αν κάποιοι θεώρησαν οτι αφού έγινε και το Μάρτιο θα γινόταν και το Νοέμβριο, δεν φταίει η όποια διοργάνωση. Άποψη μου!




Δεν ειπα οτι φταιει η διοργανωση γι αυτο, εμεις φταιμε, ειπα οτι το ηξεραν οτι θα γινοταν και το εκμεταλλευτηκαν για να εγγραψουν περισσοτερα ατομα.

_________________________________________________
Και μια ζωή δυο πόντους εξω απ' τη ζωή...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/11/2015 :  15:10:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by zoro

Πουλάω 2200-2300 γιατί πολύ απλά 2000 θα έρθουνε.
Όσο για το 2300 χτές βάζουνε και τα παιδιά στο σύνολο.



Το ξερω οτι το 2300 αφορα και τα παιδια. Εγω μιλησα για τους φακελους που δε δοθηκαν. Το πουλαω 2200-2300 γιατι 2000 θα ερθουνε σε αγωνα με 10 ευρω συμμετοχη σε μερα που ο καιρος δεν ειναι απαγορευτικος δεν ισχυει.

_________________________________________________
Και μια ζωή δυο πόντους εξω απ' τη ζωή...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/11/2015 :  15:13:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Elda

quote:
Originally posted by zoro

Πουλάω 2200-2300 γιατί πολύ απλά 2000 θα έρθουνε.
Όσο για το 2300 χτές βάζουνε και τα παιδιά στο σύνολο.



Το ξερω οτι το 2300 αφορα και τα παιδια. Εγω μιλησα για τους φακελους που δε δοθηκαν. Το πουλαω 2200-2300 γιατι 2000 θα ερθουνε σε αγωνα με 10 ευρω συμμετοχη σε μερα που ο καιρος δεν ειναι απαγορευτικος δεν ισχυει.

_________________________________________________
Και μια ζωή δυο πόντους εξω απ' τη ζωή...



Ισχύει και είναι ασχετο με τον καιρό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Droulas13
Advanced Forum-Runner

361 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/11/2015 :  15:15:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς εκμεταλλεύτηκαν αν γράφτηκαν 200 παραπάνω (αν πράγματι γράφτηκαν τόσοι παραπάνω) και τελικά δεν έτρεξαν από δική του ευθύνη.

Να μου πεις, ότι γράφτηκαν 200 παραπάνω, πήγαν στο runner store να πάρουν τα νούμερά τους και δεν τους τα έδωσαν να το καταλάβω το πρόβλημα. Αλλά αν γράφτηκαν τόσοι παραπάνω, ετοιμάστηκαν τα τσιπάκια των, προμηθεύτηκαν τα μετάλλια των και τελικά δεν έτρεξαν, δεν καταλαβαίνω που είναι το πρόβλημα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/11/2015 :  15:18:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Droulas13

Δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς εκμεταλλεύτηκαν αν γράφτηκαν 200 παραπάνω (αν πράγματι γράφτηκαν τόσοι παραπάνω) και τελικά δεν έτρεξαν από δική του ευθύνη.

Να μου πεις, ότι γράφτηκαν 200 παραπάνω, πήγαν στο runner store να πάρουν τα νούμερά τους και δεν τους τα έδωσαν να το καταλάβω το πρόβλημα. Αλλά αν γράφτηκαν τόσοι παραπάνω, ετοιμάστηκαν τα τσιπάκια των, προμηθεύτηκαν τα μετάλλια των και τελικά δεν έτρεξαν, δεν καταλαβαίνω που είναι το πρόβλημα.



Η διαδρομη και η εκκινηση δε χωραει παραπανω ατομα, δεν ηθελαν παραπανω ατομα. Ηθελαν ομως παραπανω χρηματα.

_________________________________________________
Και μια ζωή δυο πόντους εξω απ' τη ζωή...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/11/2015 :  15:21:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σέ όλους τους αγώνες με πληρωμή ένα 10% δεν δίνει παρών απο αυτούς που...πληρώσανε για διάφορους λόγους, φυσικά η κάθε διοργάνωση αυτό το ξέρει.
Βέβαια στους δωρεάν αγώνες αυτό είναι 25%....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 16 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000