Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 33ος Αγώνας Δρόμου Υγείας Αθήνας 10 χλμ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 16

stratos_al
Elite Forum-Runner

Greece


1776 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  17:52:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παιδιά μην τα ξαναλέμε...
αν νομίζεις ότι ο αγώνας είναι για κονόμα ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΑΣ....

κάποτε είχα γκρινιάξει για το απίστευτο κόστος των συγκεκριμένων αγώνων (10 και 20 χλμ) του Συλλόγου και με "κράξανε" σε άλλο αγώνα που με πέτυχαν....

Η γνώμη μου είναι ότι ο εν λόγω αγώνας είναι (ψάχνω να βρω τη λέξη...) υπερτιμημένος... με έναν μόνο σταθμό στα 5χλμ... Μην τα ξαναπώ... για το πόσοι άλλοι αγώνες ΣΔΥ ανά την Ελλάδα είναι φθηνότεροι και μεγαλύτερων αποστάσεων και περισσότερων αναγκών σταθμών και με περισσότερες παροχές σε καλούδια.

Για τη μη παροχή αριθμών θα συμφωνήσω ότι "Τηρήθηκε η διαδικασία" σε κάποιες γραμμές. Το ότι πρέπει να τρέχεις στον κάθε έμπορα σε κάθε τυχάρπαστο μαγαζί στην άλλη άκρη της πόλης... ανεπίτρεπτο. Πρόκειται για Σύλλογο Δρομέων Υγείας (τον μακροβιότερο αν δεν κάνω λάθος) και υποστηρικτή του λαϊκού αθλητισμού, δεν μιλάμε για τον ΣΕΓΑΣ...
Βέβαια αν δεν έδωσαν τα νούμερα σε "όλους" αλλά σε μερίδα κολλητών και μόνο, είναι κάτι που μπαίνει επιπλέον στα πολλά αρνητικά του αγώνα.

Όσο για το λάθος με τα παιδάκια και τον αγώνα τους, φρικτό... τι να πω.
Κάποιος τα οδήγησε περπατώντας ανάποδα από την εκκίνηση και έδωσε μόνος του ΕΚΚΙΝΗΣΗ. Η καθυστέρηση απίστευτη και το χάος με τους πρώτους δρομείς του 10αριού ανεπίτρεπτο. Βέβαια σε αυτό οφείλεται και η ΣΤΑΡΧΙΔΙΣΤΑΝ - ΕΛΛΗΝΙΣΤΑΝ συμπεριφορά γονέων, θεατών και άλλων παρατρεχάμενων που έμπαιναν στο στίβο και εμπόδιζαν τον άνετο τερματισμό των πρώτων...

Η μάχη για την 1η θέση θα ήταν ΣΟΥΠΕΡ χωρίς χαζομπαμπάδες και παρατρεχάμενους... σόρρυ για την έκφραση αλλά έτσι συμπεριφέρθηκαν οι εν λόγω που εννοείται ότι έβαλαν τα παιδάκια τους να αγωνιστούν και να χαρούν... και να πάρουν και ένα "πρώτο" μάθημα για τους αγώνες δρόμου και γενικότερα τον αθλητισμό.

Κι ένα ακόμα σχόλιο για τη συμπεριφορά ΔΡΟΜΕΩΝ...
Ρε καλέ μου συντρέχτη... τρέχεις οποιαδήποτε απόσταση ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ, κάνεις ατέλειωτα χιλιόμετρα ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ, τα κάνεις όλα ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ και μου έρχεσαι με το ΙΧ και ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΚΟΣΜΑ και γκρινιάζεις για το πάρκινγκ και τα υπόλλοιπα;;;;;;;;;

Είναι λυπηρό να έχει στάση το ΤΡΑΜ ακριβώς έξω από την πύλη του Αγίου Κοσμά και να πηγαινοέρχεται άδειο............

Κορναρίσματα, χάος, μποτιλιάρισμα, εκνευρισμός... φίλε Έλληνα Συντρέχτη πες την αλήθεια... δεν βγήκες να πας να τρέξεις... Βγήκες βόλτα στη λιακάδα.

ΝΤΡΟΠΗ, αυτό μόνο μπορώ να πω. Τόση καγκουριά πια σε ένα κύκλο ΔΡΟΜΕΩΝ αποστάσεων;;; Να μην κάνεις κανένα περιττό βήμα εκτός από τα χιλιόμετρα της προπόνησης και του αγώνα;;;; Καλά τι περίμενες;;; Ότι θα κατέβεις και θα έχεις και ιδιωτικό πάρκινγκ;;;; Είπαμε είναι ακριβός ο αγώνας στο κόστος συμμετοχής αλλά δεν ανταποκρίνονται οι τιμές με τις παροχές.....

2ον φίλε Έλληνα συντρέχτη... κατεβαίνεις σε ένα αθλητικό κέντρο για να τρέξεις αγώνα... εντάξει είναι αλήθεια ότι δεν είναι και συντηρημένο ΑΛΛΑ τουλάχιστον είναι καθαρό. Τρέχεις, φεύγεις και αφήνεις πίσω σου συντρίμια.... σακούλες, μπουκάλια, τζελάκια (καλά ποιος παίνρει τζελάκι σε 10αρι και το πετάει στο πάρκινγκ;;;;;;;)...
Ήμαρτον ρε φίλε Έλληνα συντρέχτη, δεν είναι το σπίτι σου το αθλητικό κέντρο..... αν έτσι ζεις στο σπίτι σου οι υπόλλοιποι δεν σου φταίμε σε τίποτα... ΠΑΛΙΟΒΡΩΜΙΑΡΗ.... ΝΤΡΟΠΗ ΠΙΑ...

Για να σας προλάβω... τα σκουπίδια αυτά δεν ήταν στην διαδρομή του αγώνα αλλά στους πειβάλλοντες χώρους "στα μονοπάτια τα χωμάτινα" κάτω από τα δέντρα και περιφερειακά του κέντρου. Αλλά να μου πείτε εδώ αφησαν σκουπίδια στο γκαζόν του γηπέδου...





Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nek2000
Elite Forum-Runner

Greece


1276 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  17:59:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Stratos με τόσα που έγραψες θα σε "κράξουν" ξανά στον επόμενο αγώνα
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Droulas13
Advanced Forum-Runner

361 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  18:03:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αδυνατώ να αντιπαρατεθώ απέναντι στην επιχειρηματολογία, η οποία ξεκινάει με το ότι στο Χαλάνδρι οι παροχές ήταν περισσότερες και καταλήγει στο τι πλήρωσαν οι δημότες Χαλανδρίου? Νερό και μπανάνα?

Σηκώνω τα χέρια ψηλά!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratos_al
Elite Forum-Runner

Greece


1776 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  18:08:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Droulas13

Αδυνατώ να αντιπαρατεθώ απέναντι στην επιχειρηματολογία, η οποία ξεκινάει με το ότι στο Χαλάνδρι οι παροχές ήταν περισσότερες και καταλήγει στο τι πλήρωσαν οι δημότες Χαλανδρίου? Νερό και μπανάνα?

Σηκώνω τα χέρια ψηλά!




Η δική μου επιχειρηματολογία δεν έχει να κάνει με το Χαλάνδρι πάντως... διευκρίνησα για αγώνες άλλων ΣΔΥ ανά την Ελλάδα.

Συμφωνώ ότι κανένας αγώνας δεν γίνεται δωρεάν. Κάποιες φορές την πληρώνουν οι δημότες όταν τον αγώνα τον κάνει ο δήμος.
Αλλά δεν μπορώ να μην τον συγκρίνω με το 15αρι του ΣΔΥ Πειραιά που γίνεται κάθε Οκτώβρη με το μισό αντίτιμο (6 ευρώ κοστίζει αλλά δίνει και 1 ευρώ σε ίδρυμα) με τις ίδιες παροχές.

Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratos_al
Elite Forum-Runner

Greece


1776 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  18:15:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Nek2000

Stratos με τόσα που έγραψες θα σε "κράξουν" ξανά στον επόμενο αγώνα





Αυτό είναι το κακό...
Θα μείνουν για άλλη μια φορά στην κριτική και δεν θα διορθώσουν κάτι.... και είναι λυπηρό. Αν δεν μπορείς να αντέξεις την κριτική απλά επιτίθεσαι προσωπικά πλέον λες και έχω κάποιο πρόβλημα μαζί σου.

Δεν είναι έτσι, ειδικά σε άτομα που δεν ανήκουν σε κάποιο σύλλογο ανταγωνιστή (αν μπορεί να υπάρχει ανταγωνιστής σε Σ.Δ.Υ. μιας και όλοι εννοείται ότι προσφέρουν έργο για το λαϊκο αθλητισμό - ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ Ο ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ έχει συμβάλει στα μέγιστα για αυτό το επίτευγμα) δεν του επιτίθεσαι.

Έτσι είναι τα ΚΑΛΑ αλλά και ΤΑ ΚΑΚΩΣ ΚΕΙΜΕΝΑ πρέπει να λέγονται.



Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  18:18:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Την αστυνομία ποιος την πληρώνει;
Τον Άγ. Κοσμά ποιος τον πληρώνει;
Τους σαμαρείτες; Το υλικό που έχουν στην τσάντα τους;
Έλεος, έχω βαρεθεί αυτή την συζήτηση όλα αυτά τα χρόνια....

"My sport is your sport's punishment"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

billant
Forum-Runner

Greece
108 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  18:20:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Το Σαββατο στις 17.00 που πηγα στο Golden Hall ειχε παρα πολλούς αριθμους για να δοθουν. Δεδομένω ότι στις 19.00 έκλεινε και ότι η συμμετοχη των 2000 καλυφθηκε χωρις απουσιες, σιγουρα θα ειχε απροσμενα πολλους να παιρνουν αριθμο σημερα , οποτε λογικα τα προβληματα....Θα επρεπε να το σκεφτουν.

Στα δικα μου , βασει της τριχρονης απασχολησης και της σχετικης προοδου , ήταν ένας από τους χειρότερους αγώνες που έχω κανει. Μεγαλη απογοήτευση.... Εχοντας κανει απο τον περσινό αγωνα 46.31 PB με χειροτερη δρομικη αγωνιστικη συμπεριφορα (αγωνες γυρω απο το 49-50 και 10αρι Αθηνας 48.24) φετος με επιδοσεις γυρω στο 47-48, 22.26 5αρι και 47.42 2 βδομαδες πριν ...? πίστευα για νεο PB .....

Γραμμενο στο χερι μου καθε χλμ για να βγει 46.15, στο πρωτο 5αρι ημουν πανω - κατω εκει που σχεδιαζα..Από τα 5 και μετα ομως που επρεπε να ξεκινησει Pace 4.35 σταδιακά εως 4.20 στο τελος, δεν μπορουσε να δουλέψει τπτ...Ουτε αναπνοές , ουτε ρυθμός , ούτε πόδια, δεν μπορούσα να δω το ρολόι να κατεβει το 4.48 ,ενοιωθα οτι ειχε κολλήσει...Χαλασε και το καρδ/μετρο και μου εδειχνε 96 !!! παλμούς και ουσιαστικά βγηκα απο το στοχο....Και η κατάσταση μου και η απογοήτευση μου οδήγησαν από το 7 εως το 9.8 να έχω γυρω στο 5.05 ρυθμό,γεγονός απαράδεκτο που δεν μου εχει συμβει σε κανέναν άλλο αγώνα στο αντίστοιχό διάστημα ....εκανα ενα σπριντ στα τελευταία 200 μετρα για να μαζεψω 10-15 και να τερματίσω στο απογοητευτικό 48.51 , 2'20'' χειρότερα από περσι.......

Ισως υπερεκτίμησα, ισως είμαι κουρασμένος , ισως απλα σε κακη ημέρα καθώς και αλλοι πολλοι συναθλητές ΄πήγαν χειρότερα από πέρσι...Αέρας και υγρασία θεωρητικά έπαιξαν το ρολο τους στην εξαντληση, αλλα αποτελουν μονο δικαιολογια για μια παργματικα κακη κουρσα....

Τελευταιος αγωνας run the lake...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  18:26:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Είχε πολύ κακό καιρό από κάθε άποψη.
Αέρας, ήλιος, 70% υγρασία.
ΡΒ πολύ δύσκολα θα έκανες...
Δικαιολογήσου χωρίς τύψεις!

"My sport is your sport's punishment"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dkoukou
Senior Forum-Runner

Greece
591 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  18:32:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dimitrissss

Εγώ έβλεπα μπροστά μου τον echetlo να κάνει κάτι σαν διαλειμματική και τον έκανα λαγό!




...μα διαλειμματικη εκανε !!!
16x400  με 10" αναμεσα

Το γλωσσοφαγατε βρε το παληκαρι, δε ντρεπεστε τοσο απλοχερα που μας εχει βοηθησει ολους εδω μεσα ?

_____________________________________________________________________________________

"...κάποτε, με τον πατέρα σου, είχαμε σε δωδεκαρι πέρασμα 6'06" στο 2ο χιλιόμετρο. Θυμάσαι ρε; Τότε είμασταν καλοί..."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Takis
Forum-Runner

Greece


180 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  18:39:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα,
22 Σεπτεμβρίου 2002, αγώνας 10 χλμ. Σ.Δ.Υ.Α. γήπεδο ΣΕΓΑΣ - Πάρνηθα. Ήταν ο πρώτος αγώνας μου, με περίπου 80 συμμετοχές.

ΟΜΟΡΦΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  18:42:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Χαχαχα... Μου το είπε κι άλλος αυτό καθώς έτρεχα.
Όντως 16 φορές σταμάτησα!

"My sport is your sport's punishment"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratos_al
Elite Forum-Runner

Greece


1776 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  18:44:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by echetlos

Χαχαχα... Μου το είπε κι άλλος αυτό καθώς έτρεχα.
Όντως 16 φορές σταμάτησα!

"My sport is your sport's punishment"




16 τσιγάρα δρόμος ήταν???????


Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Orcatattoo
Senior Forum-Runner

587 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  18:48:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by echetlos

Την αστυνομία ποιος την πληρώνει;
Τον Άγ. Κοσμά ποιος τον πληρώνει;
Τους σαμαρείτες; Το υλικό που έχουν στην τσάντα τους;
Έλεος, έχω βαρεθεί αυτή την συζήτηση όλα αυτά τα χρόνια....

"My sport is your sport's punishment"



Πραγματικά όμως... Ημαρτον!
Εγω πρωτη φορα είδα να τηρούνται οι κανονες και παρεξηγηθήκαμε. Λες και ο Κηφισιώτης όταν κατέβηκε στην expo και ξαναγυρισε για να ξανακατέβει στο κέντρο δεν εκαψε βενζίνη. Εγω προτείνω να μας τα στελνει ο διοργανωτής με κουριερ τα νουμερα. Κι αν δεν μας βρίσκει να ξαναρχεται.
Αλλα βεβαια εκεί ειναι marathon day αλλη φάση... Για τις αυξημενες τιμες του μαραθωνίου και των παράπλευρων αγώνων βέβαια, δεν διαβασα σχόλια αλλα αλλο θεμα.
Edit: την παρασκευη τουλάχιστον, τα νούμερα δίδονταν μπροστα στο RS οποτε δεν επρεπε να μπεις μεσα. Δικο μου θέμα αν μπήκα κια ψώνισα..
Σε όποιον δεν αρεσει ενας αγώνας, ας μην παει. Κι αν θελει σωνει και ντε, ας βαλει το ρολογακι του, το hydration belt που ελεγε κι η γιαγια μου στο χωριο και ας ερθει να τρεξει χωρις καταταξη, χωρις μεταλλια χωρις τιποτα.
Sorry για τον τονο.
Αλά κουραστηκα να διαβαζω καθε χρονο τα ιδια.
Να συζητησουμε το προβλημα στον παιδικο που φανταζει σοβαρο.
Τα υπολοιπα ειναι αστεια!

Good things come to those who wait..

Edited by - Orcatattoo on 22/11/2015 18:51:54
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  18:49:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Orcatattoo

quote:
Originally posted by echetlos

Την αστυνομία ποιος την πληρώνει;
Τον Άγ. Κοσμά ποιος τον πληρώνει;
Τους σαμαρείτες; Το υλικό που έχουν στην τσάντα τους;
Έλεος, έχω βαρεθεί αυτή την συζήτηση όλα αυτά τα χρόνια....

"My sport is your sport's punishment"



Πραγματικά όμως... Ημαρτον!
Εγω πρωτη φορα είδα να τηρούνται οι κανονες και παρεξηγηθήκαμε. Λες και ο Κηφισιώτης όταν κατέβηκε στην expo και ξαναγυρισε για να ξανακατέβει στο κέντρο δεν εκαψε βενζίνη. Εγω προτείνω να μας τα στελνει ο διοργανωτής με κουριερ τα νουμερα. Κι αν δεν μας βρίσκει να ξαναρχεται.
Αλλα βεβαια εκεί ειναι marathon day αλλη φάση... Για τις αυξημενες τιμες του μαραθωνίου και των παράπλευρων αγώνων βέβαια, δεν διαβασα σχόλια αλλα αλλο θεμα.
Σε όποιον δεν αρεσει ενας αγώνας, ας μην παει. Κι αν θελει σωνει και ντε, ας βαλει το ρολογακι του, το hydration belt που ελεγε κι η γιαγια μου στο χωριο και ας ερθει να τρεξει χωρις καταταξη, χωρις μεταλλια χωρις τιποτα.
Sorry για τον τονο.
Αλά κουραστηκα να διαβαζω καθε χρονο τα ιδια.
Να συζητησουμε το προβλημα στον παιδικο που φανταζει σοβαρο.
Τα υπολοιπα ειναι αστεια!

Good things come to those who wait..



Πολύ σωστός, συμφωνώ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  18:52:38  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν θα κάτσω να σχολιάσω τον αγώνα και τις παροχές που ΄΄προσφέρει΄΄, ούτε το κόστος, απλά θέλω να σχολιάσω για το περί ΄΄ωραιότερου΄΄ δεκαριού στην Ελλάδα.
Δεν έχω πάει σε όλα τα δεκάρια στην Ελλάδα, αλλά θεωρώ τουλάχιστον και το δεκάρι του Ευκλή στην όμορη περιοχή της Βουλιαγμένης πανέμορφο από άποψη ομορφιάς διαδρομής και το αντίστοιχο δεκάρι του Απόλλωνα στο Δαφνί και σαν παροχές και σαν ομορφιά διαδρομής και σαν θέα που προσφέρει.Αφήστε δε που τρέχεις δίχως τα δυσάρεστα αυτοκίνητα δίπλα σου και στους 2 αυτούς αγώνες!
ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΣΔΥΑ ή ΤΟΥ ΠΟΛΙΑ-ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΧΡΑΚΤΗΡΙΣΤΕ ΤΟΝ, ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΄΄ΜΑΚΡΑΝ ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΔΕΚΑΡΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ΄΄.
Ελάτε 10 Γενάρη στο Δαφνί να δείτε με 6,00 ευρώ τι προσφέρονται!Και σε τι ομορφο μέρος γίνεται!

Τώρα όσοι παραπονιέστε γενικά για τον εν λόγω αγώνα, και κάθε χρόνο πολλαπλασιάζει τις συμμετοχές του, αυτό είναι από τα άξια απορίας!

ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ:Επειδή διάβασα ότι πολλοί έδωσαν χρήματα και το νούμερό τους τελικά δεν τους το έδιναν , επειδή δεν πήγαν από το Χ μαγαζί αθλητικών ειδών, απευθύνομαι προς τους ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ:
΄΄Κύριοι είμαστε εδώ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΜΕ ΤΟΝ ΔΡΟΜΕΑ , ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΩΧΝΟΥΜΕ΄΄Αυτός είναι ο ρόλος μας, όταν διοργανώνουμε τον Χ ή Ψ αγώνα!

Αυτά είχα να πω, όμορφα και πολιτισμένα και με καλή διάθεση!

Χαιρετισμούς κάτω από το άγαλμα του Λεωνίδα στην Σπάρτη, όπου είμστε στην χρονομέτρηση του Φειδιππιδείου!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015

Edited by - SKOTEINOS on 22/11/2015 18:56:34
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 16 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000