Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 3ος Ημιμαραθώνιος Ευρώτα-17/01/2016
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 4

ilias137
Senior Forum-Runner

Greece
579 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/01/2017 :  17:08:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ένας καταπληκτικός αγώνας με πολλές παροχές και δωρεάν! !Χίλια μπράβο ρε παιδιά εκεί κάτω! Δεν έχω λόγια! Η πιο συγκινητική στιγμή όταν μίλησε ένας κύριος 85 χρονών. Τα λόγια του ήταν μαγικά! Στο αγωνιστικό κομμάτι η τετράδα του αμάξιου νομίζω σάρω σε! Εγώ 1.28.12,ο Βασίλης 1.24,πρώτος στην κατηγορία 40-49,ο Νίκος 1.25.03 πρώτος στη κατηγορία 30-39 και ο Γιωργος 1.25.16,δεύτερος στην κατηγορία 40-49.Αυτά τα ολίγα και του χρόνου με υγεία!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Love run
Newbie Forum Runner

10 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/01/2017 :  17:25:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ilias137

Ένας καταπληκτικός αγώνας με πολλές παροχές και δωρεάν! !Χίλια μπράβο ρε παιδιά εκεί κάτω! Δεν έχω λόγια! Η πιο συγκινητική στιγμή όταν μίλησε ένας κύριος 85 χρονών. Τα λόγια του ήταν μαγικά! Στο αγωνιστικό κομμάτι η τετράδα του αμάξιου νομίζω σάρω σε! Εγώ 1.28.12,ο Βασίλης 1.24,πρώτος στην κατηγορία 40-49,ο Νίκος 1.25.03 πρώτος στη κατηγορία 30-39 και ο Γιωργος 1.25.16,δεύτερος στην κατηγορία 40-49.Αυτά τα ολίγα και του χρόνου με υγεία!





Πολλα πολλα πολλα μπραβο και συγχαρητηριαααα!!!χαρηκα πολυ...κάνατε περήφανη την Αμαλιαδα!!εγω Ηλία τεταρτη ....περιμενω και τα επίσημα αποτελεσματα ...το ρολοι μου έγραψε 49.37 στα 9.860km ...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

avatos
Forum-Runner

125 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/01/2017 :  18:50:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
χιλια μπραβο σε ολους ,υπεροχη διοργανωση ,πολυ φιλοξενος ο κοσμος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ilias137
Senior Forum-Runner

Greece
579 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/01/2017 :  19:23:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ευχαριστου με Αλεξανδρα! Συγχαρητηρια και σε σένα! Τα πήγες περίφημα για πρώτο αγώνα! !Συνέχισε δυναμικά!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Love run
Newbie Forum Runner

10 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/01/2017 :  21:06:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γνωρίζει κανεις ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα του σημερινού αγώνα αναλυτικά;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

avatos
Forum-Runner

125 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/01/2017 :  09:35:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
αυτους τους χρονους βλεπουμε ...κ θα μας κανετε να σταματησουμε να τρεχουμε... ΜΠΡΑΒΟ ΣΑς ,να εισαστε παντα δυνατοι
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Koukouvagia
Elite Forum-Runner

1662 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/01/2017 :  10:00:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπράβο στην διοργάνωση! Το κλίμα ήταν εξαιρετικό και πολύ (ευχάριστα) διαφορετικό από τους αγώνες που έχουμε συνηθίσει εντός πόλεων!

Μπορεί εσάς να μην σας γνώρισα, ξαναείδα όμως μετά από πολύ καιρό τον φίλο και συντρέχτη dpkouk και χάρηκα πολύ που τα είπαμε!

Στα του αγώνα, το ρολόι έγραψε 44:06 στο 10άρι. Ήλπιζα λίγο καλύτερα, αλλά οκ μην είμαστε και πλεονέκτες!

Στον τερματισμό ακούστηκαν κάποια παράπονα για το γεγονός ότι στους δρόμους δεν είχε διακοπεί η κυκλοφορία εντελώς, ωστόσο δεν νομίζω ότι στην επαρχία είναι πρακτικά δυνατόν να κλείσεις εντελώς έναν δρόμο, ούτε για 10 λεπτά, όταν δεν έχεις κάποιες εναλλακτικές διαδρομές για τον κόσμο που θέλει να κινηθεί. Αλλιώς είναι στην πόλη που μπορείς να πας από παράπλευρους δρόμους και αλλιώς στην επαρχία που τέτοια δυνατότητα συνήθως δεν υπάρχει...

________________________

Το δε θες και γίνεται, θέλε το σα γίνεται...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/01/2017 :  12:51:30  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Αποτελέσματααααααααα:
http://www.runningnews.gr/item.php?id=29717



ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/01/2017 :  20:14:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Tα πούλμαν πώς ήταν Παυλάρα???.Ηταν γεμάτα ή το γνωστό φαινόμενο???Γιατί σκέφτηκα να έρθω αλλά έμαθα πως ήταν κομπλέ 2-3 βδομάδες πρίν τον αγώνα ,οπότε το ξέχασα.

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/01/2017 :  10:24:37  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Τουλάχιστον του Απόλλωνα από όσο ξέρω, το ένα από τα 2 είχε απώλειες αρκετές, μάλλον λόγω των ιώσεων που κυκλοφορούν!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

field
Newbie Forum Runner



20 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/01/2017 :  06:55:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παιδιά τι έλεγαν από υψομετρική αυτοί οι δύο αγώνες; Το 21 και το δεκάρι; Ήταν να έρθω μέχρι που προέκυψαν υποχρεώσεις τελευταία στιγμή..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Koukouvagia
Elite Forum-Runner

1662 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/01/2017 :  10:32:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by field

Παιδιά τι έλεγαν από υψομετρική αυτοί οι δύο αγώνες; Το 21 και το δεκάρι; Ήταν να έρθω μέχρι που προέκυψαν υποχρεώσεις τελευταία στιγμή..



Στο 10άρι που έτρεξα εγώ είχε ελάχιστη υψομετρική (καμιά 55αριά μέτρα μου έγραψε συνολικά το ρολόι). Μόνο στο τελευταίο χιλιόμετρο είχε μια μικρή ανηφορίτσα που φυσιολογικά σε προπόνηση δεν θα την πρόσεχες, απλά σε αγωνιστικό 10άρι και ειδικά στο τέλος αν πηγαίνεις οριακά, σου φαίνεται λίγο πιό έντονη!

Φαντάζομαι ότι κάπως αντίστοιχα ήταν και στην διαδρομή του ημιμαραθωνίου.

________________________

Το δε θες και γίνεται, θέλε το σα γίνεται...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/01/2017 :  14:02:14  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Koukouvagia

quote:
Originally posted by field

Παιδιά τι έλεγαν από υψομετρική αυτοί οι δύο αγώνες; Το 21 και το δεκάρι; Ήταν να έρθω μέχρι που προέκυψαν υποχρεώσεις τελευταία στιγμή..



Στο 10άρι που έτρεξα εγώ είχε ελάχιστη υψομετρική (καμιά 55αριά μέτρα μου έγραψε συνολικά το ρολόι). Μόνο στο τελευταίο χιλιόμετρο είχε μια μικρή ανηφορίτσα που φυσιολογικά σε προπόνηση δεν θα την πρόσεχες, απλά σε αγωνιστικό 10άρι και ειδικά στο τέλος αν πηγαίνεις οριακά, σου φαίνεται λίγο πιό έντονη!

Φαντάζομαι ότι κάπως αντίστοιχα ήταν και στην διαδρομή του ημιμαραθωνίου.

________________________

Το δε θες και γίνεται, θέλε το σα γίνεται...




:Μου αρέσει ο τρόπος που πλέον αντιμετωπίζεις την κατάσταση. Ρεαλιστικά
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Koukouvagia
Elite Forum-Runner

1662 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/01/2017 :  14:52:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Deorum

quote:
Originally posted by Koukouvagia

quote:
Originally posted by field

Παιδιά τι έλεγαν από υψομετρική αυτοί οι δύο αγώνες; Το 21 και το δεκάρι; Ήταν να έρθω μέχρι που προέκυψαν υποχρεώσεις τελευταία στιγμή..



Στο 10άρι που έτρεξα εγώ είχε ελάχιστη υψομετρική (καμιά 55αριά μέτρα μου έγραψε συνολικά το ρολόι). Μόνο στο τελευταίο χιλιόμετρο είχε μια μικρή ανηφορίτσα που φυσιολογικά σε προπόνηση δεν θα την πρόσεχες, απλά σε αγωνιστικό 10άρι και ειδικά στο τέλος αν πηγαίνεις οριακά, σου φαίνεται λίγο πιό έντονη!

Φαντάζομαι ότι κάπως αντίστοιχα ήταν και στην διαδρομή του ημιμαραθωνίου.

________________________

Το δε θες και γίνεται, θέλε το σα γίνεται...




:Μου αρέσει ο τρόπος που πλέον αντιμετωπίζεις την κατάσταση. Ρεαλιστικά



Γιατί;! Πότε δεν αντιμετώπιζα, ποιά κατάσταση ρεαλιστικά;!

________________________

Το δε θες και γίνεται, θέλε το σα γίνεται...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 4 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000