Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 Λοιπόν; Πως πάει η προπόνησή σας; Νο 9
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 100

xipolitakos
Master Forum-Runner

Greece


3754 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/03/2016 :  07:05:57  Εμφάνιση Προφίλ  Visit xipolitakos Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπράβο Σπύρο!

___________________
Run Natural... run Bare
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Aroulio
Elite Forum-Runner

1580 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/03/2016 :  08:47:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by spy

...με τα χρωματα του ΣΔΥ Ρεθυμνου για πρωτη φορα ... 42195 μετρα στα πλαισια του Μαραθωνιου Ναυπλιου σε 3:15:36 (ανεπισημη επιδοση) ... αφιερωμενη σε ολους εσας στο φορουμ για την αμεριστη συμπαρασταση σας στα δυσκολα, αλλα και τις σωστες υποδειξεις σας χαρη στις οποιες εγινα καλυτερος δρομεας!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!



Συγχαρητήρια Σπύρο....
1)ευτυχώς που ήσουν ανέτοιμος για την Ψάθα...
2)ευτυχώς που δήλωσες ότι το 2016 θα είνια χαλαρή χρονιά χωρίς το κυνήγι επιδόσεων
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/03/2016 :  08:55:39  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Aroulio

quote:
Originally posted by spy

...με τα χρωματα του ΣΔΥ Ρεθυμνου για πρωτη φορα ... 42195 μετρα στα πλαισια του Μαραθωνιου Ναυπλιου σε 3:15:36 (ανεπισημη επιδοση) ... αφιερωμενη σε ολους εσας στο φορουμ για την αμεριστη συμπαρασταση σας στα δυσκολα, αλλα και τις σωστες υποδειξεις σας χαρη στις οποιες εγινα καλυτερος δρομεας!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!



Συγχαρητήρια Σπύρο....
1)ευτυχώς που ήσουν ανέτοιμος για την Ψάθα...
2)ευτυχώς που δήλωσες ότι το 2016 θα είνια χαλαρή χρονιά χωρίς το κυνήγι επιδόσεων



Έχει φτάσει σε τέτοιο σημείο που όλα απλά γίνονται,
Σειρά άλλων τώρα...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/03/2016 :  09:31:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Aroulio

quote:
Originally posted by spy

...με τα χρωματα του ΣΔΥ Ρεθυμνου για πρωτη φορα ... 42195 μετρα στα πλαισια του Μαραθωνιου Ναυπλιου σε 3:15:36 (ανεπισημη επιδοση) ... αφιερωμενη σε ολους εσας στο φορουμ για την αμεριστη συμπαρασταση σας στα δυσκολα, αλλα και τις σωστες υποδειξεις σας χαρη στις οποιες εγινα καλυτερος δρομεας!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!



Συγχαρητήρια Σπύρο....
1)ευτυχώς που ήσουν ανέτοιμος για την Ψάθα...
2)ευτυχώς που δήλωσες ότι το 2016 θα είνια χαλαρή χρονιά χωρίς το κυνήγι επιδόσεων



Και τωρα χαλαρα θα παει στη Θεσσαλονικη να σπασει το τριωρο!!!


Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/03/2016 :  09:34:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kalogeridis

Οπότε πάω για αγώνα στο 5'20 με 5'15" στην καλύτερη αν έχω δυνάμεις μετά τον ημι.



Παναγιωτη, κι εγω καπου εκει λεω να παιξω, ενα κλικ πιο κατω 5:20-5:25, οποτε θα σε βαλω σημαδουρα αν σε πετυχω καπου στη διαδρομη κι εχω ξεμεινει απο δυναμεις να με τραβηξεις.


Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/03/2016 :  09:38:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σπυρο τα λογια είναι περιττα!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!!!

...καλη αποκατασταση!

''Run smart..Run For Life''
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/03/2016 :  09:39:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Στα δικα μου, σημερα χαλαρο 8αρακι σε 41.30 και καπακι γυμναστηριο για ποδια.

''Run smart..Run For Life''
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/03/2016 :  09:45:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μιας και άρχισε ή θα αρχίσει η συζήτηση για πρόβλεψη χρόνου και ρυθμού, έχει δοκιμάσει κανείς να προβλέψει το χρόνο του σε μαραθώνιο από το "μαγικό" μίλι του Galloway ή τους πίνακες του Daniels? Πέφτουν μέσα ή αφορούν πιο "τοπ" δρομείς;

No pain, no gain!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/03/2016 :  10:04:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Elda

quote:
Originally posted by kalogeridis

Οπότε πάω για αγώνα στο 5'20 με 5'15" στην καλύτερη αν έχω δυνάμεις μετά τον ημι.



Παναγιωτη, κι εγω καπου εκει λεω να παιξω, ενα κλικ πιο κατω 5:20-5:25, οποτε θα σε βαλω σημαδουρα αν σε πετυχω καπου στη διαδρομη κι εχω ξεμεινει απο δυναμεις να με τραβηξεις.




Μαρία μάλλον θα πάμε παρέα με τον Ελ σιντ (Γιώργος). Εγώ στη Θεσσαλονίκη δεν έχω σκοπό να τσαλακωθω αφού δε μου βγήκε η προετοιμασία. Οπότε και πιο αργά να ξεκινήσω δεν έχω πρόβλημα. Ίσα ίσα που θα έχω παραπάνω δυνάμεις στο δεύτερο μισό. Στην έκθεση θα ειπωθουν τα περισσότερα και στο θέμα για τον αγώνα. Πάντως αν ξεκινήσεις εσύ πιο αργά και μας μαζέψεις μάλλον εσύ θα μας τραβηξεις πάρα εμείς!

Knock knock knocking on suzi's door...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sigi
Senior Forum-Runner



925 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/03/2016 :  10:29:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τα συγχαρητήρια μου στον Σπύρο για την φοβερή επίδοση του
Τι να πω θηρίο ανήμερο!!Δεν τον πτοεί τίποτα!!
Στα δικά μου τώρα εχθές στο 20άρι του Σδυα 1:33:50 pace 04:41/km χωρίς ιδιαίτερη πίεσηπροπονητικά!!

Τα παιδιά δίνουν χρώμα στην ζωή..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nek2000
Elite Forum-Runner

Greece


1276 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/03/2016 :  11:31:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dimitrissss

Μιας και άρχισε ή θα αρχίσει η συζήτηση για πρόβλεψη χρόνου και ρυθμού, έχει δοκιμάσει κανείς να προβλέψει το χρόνο του σε μαραθώνιο από το "μαγικό" μίλι του Galloway ή τους πίνακες του Daniels? Πέφτουν μέσα ή αφορούν πιο "τοπ" δρομείς;

No pain, no gain!



Τι ακριβώς λένε αυτοί οι δύο; Αυτό με τα 800άρια που είχε ειπωθεί παλιότερα πάντως σε έμένα σίγουρα δεν πέφτει μέσα. Το μόνο που έπεσε μέσα (-2 λεπτά) ήταν η εργομέτρηση που είχα κάνει
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/03/2016 :  12:01:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kalogeridis

quote:
Originally posted by Elda

quote:
Originally posted by kalogeridis

Οπότε πάω για αγώνα στο 5'20 με 5'15" στην καλύτερη αν έχω δυνάμεις μετά τον ημι.



Παναγιωτη, κι εγω καπου εκει λεω να παιξω, ενα κλικ πιο κατω 5:20-5:25, οποτε θα σε βαλω σημαδουρα αν σε πετυχω καπου στη διαδρομη κι εχω ξεμεινει απο δυναμεις να με τραβηξεις.




Μαρία μάλλον θα πάμε παρέα με τον Ελ σιντ (Γιώργος). Εγώ στη Θεσσαλονίκη δεν έχω σκοπό να τσαλακωθω αφού δε μου βγήκε η προετοιμασία. Οπότε και πιο αργά να ξεκινήσω δεν έχω πρόβλημα. Ίσα ίσα που θα έχω παραπάνω δυνάμεις στο δεύτερο μισό. Στην έκθεση θα ειπωθουν τα περισσότερα και στο θέμα για τον αγώνα. Πάντως αν ξεκινήσεις εσύ πιο αργά και μας μαζέψεις μάλλον εσύ θα μας τραβηξεις πάρα εμείς!

Knock knock knocking on suzi's door...



…φαντάζομαι από τώρα το σκηνικό:

Η Μαρία φτάνει τον Παναγιώτη και Γιώργο στα μισά της διαδρομής και τους λέει: «παιδιά πως πάει, ο ρυθμός μου σας φαίνεται καλός ή να μειώσω λίγο για να μη σας κουράσω και να σας πάω με ασφάλεια στο τέρμα; :Ρ :Ρ :Ρ»

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/03/2016 :  12:09:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kalogeridis

quote:
Originally posted by tzatzikis90

θα μας τρελάνεις εσύ βρε Σπυράκο! χωρίς συγκεκριμένη προετοιμασία, με προβλήματα, με το ένα και το άλλο είπες να πας Ναύπλιο και το τερμάτισες! δεν έχω λόγια πραγματικά.. απίστευτος! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

ΥΓ. ο λαός ζητάει αφήγηση της επιτυχίας σου!

Τάσος

know your limits. then destroy them.

τι να μας πει μωρέ... Σηκωθηκα το πρωί, βγήκα για ένα λονγκ στο Ναύπλιο, έπεσα σε αγώνα και παρασύρθηκα στο 3.15!!! Ίσως χτύπησε και το μετάλλιο ηλικιακης!

Knock knock knocking on suzi's door...



…ααααχαχαχαχα! Έτσι ακριβώς Παναγιώτη!!!

@Σπύρο τα συγχαρητήρια θα στα δώσω από κοντά! Και αν εκείνη τη στιγμή μου παραπονεθείς ότι σου πονάει το δεξί σου μάτι, το αριστερό σου φρύδι ή το νύχι του μικρού δακτύλου του αριστερού σου ποδιού, ε τότε, θα σου βάλω τρικλοποδιά να πέσεις κάτω και τότε να δεις τι από όλα αυτά θα σου πονάει πραγματικά!..χιχιχιχιχι

Άντε καλή συνέχεια στους αγώνες (και στα 42άρια ;-)))

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/03/2016 :  12:47:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by trexantiris



…φαντάζομαι από τώρα το σκηνικό:

Η Μαρία φτάνει τον Παναγιώτη και Γιώργο στα μισά της διαδρομής και τους λέει: «παιδιά πως πάει, ο ρυθμός μου σας φαίνεται καλός ή να μειώσω λίγο για να μη σας κουράσω και να σας πάω με ασφάλεια στο τέρμα; :Ρ :Ρ :Ρ»

Free your feet...free your senses!



Χαχαχαχα, σιγα μη μειωσω!!! Πλακα πλακα με τα χλμ που εχω κανει σε αυτη την προετοιμασια και ειδικα τα μπολικα χλμ MP στα LR, δεν καταλαβαινω τιποτα πλεον. Σημερα μετα απο το χθεσινο 28αρι εκ των οποιων τα 20(7-26) σε 5:23 ανετα, σημερα νιωθω σα να μην ετρεξα καθολου χθες.


Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/03/2016 :  13:29:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Aroulio

quote:
Originally posted by spy

...με τα χρωματα του ΣΔΥ Ρεθυμνου για πρωτη φορα ... 42195 μετρα στα πλαισια του Μαραθωνιου Ναυπλιου σε 3:15:36 (ανεπισημη επιδοση) ... αφιερωμενη σε ολους εσας στο φορουμ για την αμεριστη συμπαρασταση σας στα δυσκολα, αλλα και τις σωστες υποδειξεις σας χαρη στις οποιες εγινα καλυτερος δρομεας!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!



Συγχαρητήρια Σπύρο....
1)ευτυχώς που ήσουν ανέτοιμος για την Ψάθα...
2)ευτυχώς που δήλωσες ότι το 2016 θα είνια χαλαρή χρονιά χωρίς το κυνήγι επιδόσεων



...Αρη δυστυχως εχεις δικιο και στα δυο ... και πολυ φοβαμαι οτι χανω την αξιοπιστια των λογων μου ... και σε λιγο δεν θα παιρνετε σοβαρα τα οσα λεω η γραφω ...αλλα ειλικρινα ολα οφειλονται στον αυθορμητισμο και παρορμητισμο με τον οποιο αντιμετωπιζω το τρεξιμο!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 100 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000