Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 34ος Αυθεντικός Μαραθώνιος Αθήνας 2016!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 43

iraklisot
Newbie Forum Runner

8 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2016 :  14:05:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
1

Edited by - iraklisot on 18/11/2016 14:49:18
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2016 :  14:08:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by iraklisot

Αλεξάνδρα, σε παρακαλώ μην αναφέρεις το όνομα μου ξανά. Δεν ζήτησα εγώ να κατέβει τίποτα, και ακριβώς επειδή περίμενα ότι θα κατέβει, έχω κρατήσει αντίγραφο. Σωστά λες και για άλλες συζητήσεις που σπιλώνονται συνειδήσεις έτσι για πλάκα, δεν ξέρω γιατί δεν αντιδρούν οι άλλοι, εγώ όμως, στα πλαίσια που μου δίνει ο νόμος θα αντιμετωπίσω με τη δικαιοσύνη τους συκοφάντες, ή τους ελαφρόμυαλους που νομίζουν ότι ονομαστικά μπορούν να λένε ότι ανοησία θέλουν χωρίς να πληρώνουν γι αυτό.
GsT, δεν ξέρω την ποιότητα της νοημοσύνης σου, αλλά αυτά που περιγράφω στο άρθρο μου, είχα δηλώσει ότι θα τα κάνω ακριβώς έτσι πολύ πριν, και στο ΦΒ, και στο Σύλλογο μου, και το ξέρουν όλοι. Όσο για την αφαίρεση του χρόνου, που γράφεις, αποδεικνύεις ότι μάλλον δεν γνωρίζεις τη διαφορά των προσωρινών από τα ΕΠΙΣΗΜΑ αποτελέσματα.




Εντελώς φιλικά πάντως, επειδή είμαι δικηγόρος, πραγματικά δεν αξίζει τον κόπο. Θα κάνετε μια αγωγή ή μήνυση, θα δικαστεί μετά από x χρόνια, θα σας έχει περάσει, ενδεχομένως να μην τρέχετε καν (να μην υπάρχει η χώρα κλπ κλπ). Χαρά στους δικηγόρους δίνετε. Δεν αξίζει τον κόπο. Καταλαβαίνω την ενόχλησή σας, αλλά μόνο ο δικηγόρος θα είναι κερδισμένος από αυτό.





Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gSt
Forum-Runner

Greece
87 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2016 :  14:18:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
εσεις ομως δεν μου απαντησατε γιατι δεν αφαιρεσατε το τσιπακι απο την στιγμη που ειχατε προσχεδιασει τις κινησεις σας...? μπορω οταν σας συναντησω στο αλσος να μου το εξηγησετε και απο κοντα ...

beyond this point everything will change
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2016 :  14:20:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Και προσθέτω, και δεν ξαναασχολούμαι με το θέμα, ότι δεν έχει βάση μια αγωγή/μήνυση. Απολύτως καμία.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

iraklisot
Newbie Forum Runner

8 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2016 :  14:21:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
1

Edited by - iraklisot on 18/11/2016 14:50:25
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PEPE
Forum-Runner

Greece
98 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2016 :  14:23:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by iraklisot

ΝΑ σου πω κάτι Αλεξάνδρα μου; Πόσο χυδαίο, και αλήτικο είναι, κάποια αισχρά υποκείμενα ανώνυμα,να εξευτελίζουν το όνομα σου, με συκοφαντίες, σε ένα κοινό γεμάτο GsT; Και πόσο ανεκτό μπορεί να είναι , όταν το κάνουν με δόλο, χρησιμοποιώντας πλαστά στοιχεία, γιατί η έννοια τερματίζω μπορεί να τεκμηριωθεί μόνο με τα επίσημα αποτελέσματα, το ξέρεις; Πόσες φορές σε αγώνες, δεν έχουμε δει, ή και εμείς οι ίδιοι, δεν έχουμε κρεμάσει επί πλέον μετάλλια σε παιδάκια στην αγκαλιά των μπαμπάδων τους, αποτελεί το μετάλλιο σε λαικούς αγώνες, ένδειξη κλοπής;
Και μόνο που με αλήτικο τρόπο μου χάλασαν μια υπέροχη στιγμή, αξίζει το κόπο να τους κάνω να πληρώσυν. ΤΟ αστείο είναι ότι στο Μαραθώνιο της Αθήνας, ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ χρόνο είναι εκατοντάδες οι δρομείς, που σταματάνε στο 20, που ξεκινάνε από το 21, που κάνουν τα τελευταία δέκα χιλιόμετρα, ΟΛΟΙ ξέρουν, και ιδιαίτερα οι χρονομέτρες, ότι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ, αν δεν περάσεις από όλους τους τάπητες. Αντιλαμβάνεσαι ότι οι ισχυρισμοί δεν είναι πλέον αφελείς είναι σκοπούμενοι. Τώρα για ανθρώπους σαν τον τύπο που μου ζητάει να είχα γράψει το άρθρο που περιγράφω το τερματισμό της Κυριακής, ...από το Σαββατο τι να πω; Κάτι τέτοιοι ψηφίζοντας, μας φέρανε σ αυτό το χάλι. Ευχαριστώ για τη κατανόηση, θα σκεφτώ τη συμβουλή σου.



Τα θερμά μου συγχαρητήρια για τους απαράδεκτους χαρακτηρισμούς...

«Αν θέλεις να τρέξεις, τρέξε ένα μίλι. Αν θέλεις να ζήσεις μια εμπειρία, τρέξε έναν μαραθώνιο».
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

iraklisot
Newbie Forum Runner

8 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2016 :  14:27:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
1

Edited by - iraklisot on 18/11/2016 14:50:56
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gSt
Forum-Runner

Greece
87 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2016 :  14:39:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ξαναδιαβαζω αυτα που εγραψα και δεν βλεπω πουθενα χαρακτηρισμους .. βλεπω καποιες ερωτησεις που δεν δινονται ξεκαθαρες απαντησεις ... εγω δυστηχως δεν εχω προλαβει να καταντησω την ελλαδα στη κατασταση που ειναι ..μαλλον ηληκιακα εσεις μπορει να εχεται συμβαλει και οσον αφορα το αν θα απογοητευτητε αν με συναντησετε γνωριζω την υπαρξης σας τα τελευταια χρονια που αποφασισατε να εμπλακητε στον ΜΛΑ και σας εχω απορριψει πρωτος ..

beyond this point everything will change
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bpet76
Forum-Runner

Greece
55 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2016 :  16:22:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πάντως ο ισχυρισμός ότι στα επίσημα αποτελέσματα δεν εμφανίζονται αυτοί που δεν έχουν όλα τα περάσματα δεν ισχύει. Πάρτε για παράδειγμα τα επίσημα του 2015 όπου (χωρίς να ξέρω βέβαια την περίπτωση) ο Νο 20 δεν έχει καταγραφεί στην εκκίνηση, στο 25ο και στο 35ο και κανονικά φιγουράρει 20ος... Και καλά θα μου πείτε οι πρώτοι δεν είναι εύκολο να κλέψουν γιατί ξεχωρίζουν από το πλήθος. Αν το ψάξετε στη μεγάλη μάζα υπάρχουν εκατοντάδες δρομείς με μία, δύο ή και τρεις μη καταγραφές, το οποίο είναι απαράδεκτο. Γιατί να πρέπει να γίνει αναφορά στον κο Δούση για να φύγουν από τα τελικά αποτελέσματα, δεν είναι ξεκάθαρο ότι κάτι περίεργο έχει συμβεί; Μήπως το αφήνουμε επίτηδες γιατί ξέρουμε ότι είναι πολλοί αυτοί και θέλουμε και του χρόνου να μη "θυμώσουν" και να πληρώσουν τη συμμετοχή τους;

Edited by - bpet76 on 18/11/2016 16:37:09
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

iraklisot
Newbie Forum Runner

8 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2016 :  16:29:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
http://www.safans.gr/news/a34os-marathonios-athinon/
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikkapen
Advanced Forum-Runner



215 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2016 :  16:39:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γεια σας.Εχω μια απορια (ασχετη με τη συζητηση σας),ξερετε που μπορουμε να βρουμε δωρεαν φωτογραφιες του μαραθωνιου?

Τρεχω αρα υπαρχω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2016 :  16:49:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikkapen

Γεια σας.Εχω μια απορια (ασχετη με τη συζητηση σας),ξερετε που μπορουμε να βρουμε δωρεαν φωτογραφιες του μαραθωνιου?

Τρεχω αρα υπαρχω.



Αμ έλα που η απορία σου είναι η πιο σχετική με τη συζήτηση "34ος μαραθώνιος Αθήνας 2016"!

Φωτος θα βρεις εδώ:www.marathonphotos.com
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

TakisV
Forum-Runner

Greece


86 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2016 :  16:51:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

[/quote]Άτομο το οποίο είχε εμπλακεί το όνομα του, μας ενημέρωσε ότι θίγεται. Βάση της κειμενης νομοθεσίας είμαστε υποχρεωμένοι να αφαιρέσουμε τα επίμαχα δημοσιεύματα για να προστατέψουμε την ιστοσελίδα αλλά και τους εμπλεκόμενους χρήστες, είτε "κατήγορους" είτε "κατηγορούμενους". Υπενθυμίζουμε πως δεν είμαστε λαϊκό δικαστήριο. Σας παρακαλούμε να είστε πολύ προσεκτικοί όταν κάνετε προσωπικές αναφορές.

* Σας παρακαλούμε διαβάστε ξανά τους κανόνες του φόρουμ:
http://forum.runningnews.gr/topic.asp?TOPIC_ID=11
[/quote]

Αφαιρέθηκε όλη η συζήτηση όμως!!!!! Και περιείχε ανώνυμες αναφορές για σαλταδόρους.

Αυτός που γνωρίζει να μιλά, γνωρίζει και πότε να το κάνει.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikkapen
Advanced Forum-Runner



215 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2016 :  17:05:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ευχαριστω πολυ,αλλα ειναι πανακριβες σε αυτο το σαιτ.10Ε η φωτο μεσα στα μνημονια?Με τιποτα...Ασχετο,ειδα πιο πανω οτι εισαι δικηγορος,το προηγουμενο μου επαγγελμα.Χαχαχαχ,να εχουμε την υγεια μας να τρεχουμε για πολλα χρονια.



quote:
Originally posted by ALEXANDRA

quote:
Originally posted by nikkapen

Γεια σας.Εχω μια απορια (ασχετη με τη συζητηση σας),ξερετε που μπορουμε να βρουμε δωρεαν φωτογραφιες του μαραθωνιου?

Τρεχω αρα υπαρχω.



Αμ έλα που η απορία σου είναι η πιο σχετική με τη συζήτηση "34ος μαραθώνιος Αθήνας 2016"!

Φωτος θα βρεις εδώ:www.marathonphotos.com




Τρεχω αρα υπαρχω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2016 :  17:12:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
έλα, εδώ είσαι για δωρεάν φωτος:

https://www.facebook.com/shootingtherapy/photos/?tab=album&album_id=1129091257145095


https://www.facebook.com/fototrexoume/photos/?tab=album&album_id=1042394272553865


(και τι κάνεις τώρα;)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 43 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000