Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 34ος Αυθεντικός Μαραθώνιος Αθήνας 2016!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 43

nikkapen
Advanced Forum-Runner



215 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2016 :  17:17:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Thank you very much.Προετοιμαζομουν για συμβολαιογραφος,αλλα μπηκα με τη βοηθεια του Θεου στην Εθνικη Τραπεζα με τον τελευταιο διαγωνισμο του ΑΣΕΠ.Πολυ δυσκολα τα πραγματα για τους δικηγορους και τους συμβολαιογραφους μαθαινω...



quote:
Originally posted by ALEXANDRA

έλα, εδώ είσαι για δωρεάν φωτος:

https://www.facebook.com/shootingtherapy/photos/?tab=album&album_id=1129091257145095


https://www.facebook.com/fototrexoume/photos/?tab=album&album_id=1042394272553865


(και τι κάνεις τώρα;)



Τρεχω αρα υπαρχω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2016 :  17:41:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikkapen

Thank you very much.Προετοιμαζομουν για συμβολαιογραφος,αλλα μπηκα με τη βοηθεια του Θεου στην Εθνικη Τραπεζα με τον τελευταιο διαγωνισμο του ΑΣΕΠ.Πολυ δυσκολα τα πραγματα για τους δικηγορους και τους συμβολαιογραφους μαθαινω...



quote:
Originally posted by ALEXANDRA

έλα, εδώ είσαι για δωρεάν φωτος:

https://www.facebook.com/shootingtherapy/photos/?tab=album&album_id=1129091257145095


https://www.facebook.com/fototrexoume/photos/?tab=album&album_id=1042394272553865


(και τι κάνεις τώρα;)



Τρεχω αρα υπαρχω.



Ναι, σε λίγο θα παραιτηθούν όλοι από το επάγγελμα και θα μείνουμε άνευ. Όπως βέβαια συμβαίνει και με γιατρούς και μηχανικούς που τα κλείνουν.

Edited by - ALEXANDRA on 18/11/2016 18:00:52
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SIT
Newbie Forum Runner

36 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2016 :  18:15:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

Φωτογραφίες και βίντεο από τη Νέα Μάκρη:

http://www.hellas.events/index.php/athlitikes-eidiseis/item/886-athens-authentic-marathon-2016-free-photos-and-video-from-the-race-join-us



quote:
Originally posted by nikkapen

Γεια σας.Εχω μια απορια (ασχετη με τη συζητηση σας),ξερετε που μπορουμε να βρουμε δωρεαν φωτογραφιες του μαραθωνιου?

Τρεχω αρα υπαρχω.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikkapen
Advanced Forum-Runner



215 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2016 :  18:44:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μια χαρα φιλε.







quote:
Originally posted by SIT


Φωτογραφίες και βίντεο από τη Νέα Μάκρη:

http://www.hellas.events/index.php/athlitikes-eidiseis/item/886-athens-authentic-marathon-2016-free-photos-and-video-from-the-race-join-us



quote:
Originally posted by nikkapen

Γεια σας.Εχω μια απορια (ασχετη με τη συζητηση σας),ξερετε που μπορουμε να βρουμε δωρεαν φωτογραφιες του μαραθωνιου?

Τρεχω αρα υπαρχω.





Τρεχω αρα υπαρχω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikkapen
Advanced Forum-Runner



215 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2016 :  18:45:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

Οντως,τα διαλυσανε ολα σε αυτον τον τοπο...





quote:
Originally posted by ALEXANDRA

quote:
Originally posted by nikkapen

Thank you very much.Προετοιμαζομουν για συμβολαιογραφος,αλλα μπηκα με τη βοηθεια του Θεου στην Εθνικη Τραπεζα με τον τελευταιο διαγωνισμο του ΑΣΕΠ.Πολυ δυσκολα τα πραγματα για τους δικηγορους και τους συμβολαιογραφους μαθαινω...



quote:
Originally posted by ALEXANDRA

έλα, εδώ είσαι για δωρεάν φωτος:

https://www.facebook.com/shootingtherapy/photos/?tab=album&album_id=1129091257145095


https://www.facebook.com/fototrexoume/photos/?tab=album&album_id=1042394272553865


(και τι κάνεις τώρα;)



Τρεχω αρα υπαρχω.



Ναι, σε λίγο θα παραιτηθούν όλοι από το επάγγελμα και θα μείνουμε άνευ. Όπως βέβαια συμβαίνει και με γιατρούς και μηχανικούς που τα κλείνουν.



Τρεχω αρα υπαρχω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Picard
Newbie Forum Runner

Greece
11 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2016 :  14:31:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Χαιρετώ το forum. Φτάνοντας στην έκθεση την Κυριακή το μεσημέρι (περίπτερο ΑΣΑΕΔ) διαπιστώνω ότι το νούμερο μου (11403) απλά δεν υπάρχει. Τα παιδιά εκεί ευγενέστατα και αφού έψαξαν 3 φορές όλο το περίπτερο μου είπαν ότι μάλλον από λάθος, το νούμερο μου έχει δοθεί σε άλλον.
Η λύση δόθηκε γρήγορα όταν πηρά το (5554) που ανήκε σε κάποιον της ΕΛΑΣ -και είχε ακυρώσει προφανώς τη συμμέτοχη του- και πηγαίνοντας στη γραμματεία άλλαξα το όνομα του, βάζοντας σε αυτό το νούμερο το δικό μου όνομα. Το μόνο που δε σκέφτηκα να αλλάξω ήταν το ΕΛΑΣ με το Π.Α.
Έκπληκτος, διαπιστώνω μετά στα αποτελέσματα, ότι ο τύπος με το 11403 τερμάτισε σε 4.02 ώρες, με κανένα ενδιάμεσο πέρασμα εκτός από το 40 και τον τερματισμό και φυσικά αναγράφεται με το όνομα μου. Το marathon photos μου έστειλε 2 mail το ένα με τη δική μου φάτσα και το άλλο με τη φάτσα του σαλταδόρου. Υγεία.
3ος μου ΑΜΑ με σταθερή βελτίωση 14 λεπτών σε κάθε αγώνα.
5.00 ώρες το 2014 4.46 το 2015 και 4.32 το 2016. Υπολογίζω, το 2026 θα είμαι ο πρώτος Έλληνας και ένα χρόνο μετά οι Κενυάτες θα βλέπουν την πλάτη μου!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

H.P Lovecraft
Newbie Forum Runner

28 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2016 :  18:16:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ως το 2026 θα έχει καταστραφεί η γη

And all was black and still, and black and cold, and black and dead, and black.
https://youtu.be/7Dd1w--R0TI
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

denvas
Advanced Forum-Runner

Greece


260 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2016 :  18:17:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πρωταθλητής Ελλάδας πάντως θα γίνεις γρηγορότερα
quote:
Originally posted by Picard

Χαιρετώ το forum. Φτάνοντας στην έκθεση την Κυριακή το μεσημέρι (περίπτερο ΑΣΑΕΔ) διαπιστώνω ότι το νούμερο μου (11403) απλά δεν υπάρχει. Τα παιδιά εκεί ευγενέστατα και αφού έψαξαν 3 φορές όλο το περίπτερο μου είπαν ότι μάλλον από λάθος, το νούμερο μου έχει δοθεί σε άλλον.
Η λύση δόθηκε γρήγορα όταν πηρά το (5554) που ανήκε σε κάποιον της ΕΛΑΣ -και είχε ακυρώσει προφανώς τη συμμέτοχη του- και πηγαίνοντας στη γραμματεία άλλαξα το όνομα του, βάζοντας σε αυτό το νούμερο το δικό μου όνομα. Το μόνο που δε σκέφτηκα να αλλάξω ήταν το ΕΛΑΣ με το Π.Α.
Έκπληκτος, διαπιστώνω μετά στα αποτελέσματα, ότι ο τύπος με το 11403 τερμάτισε σε 4.02 ώρες, με κανένα ενδιάμεσο πέρασμα εκτός από το 40 και τον τερματισμό και φυσικά αναγράφεται με το όνομα μου. Το marathon photos μου έστειλε 2 mail το ένα με τη δική μου φάτσα και το άλλο με τη φάτσα του σαλταδόρου. Υγεία.
3ος μου ΑΜΑ με σταθερή βελτίωση 14 λεπτών σε κάθε αγώνα.
5.00 ώρες το 2014 4.46 το 2015 και 4.32 το 2016. Υπολογίζω, το 2026 θα είμαι ο πρώτος Έλληνας και ένα χρόνο μετά οι Κενυάτες θα βλέπουν την πλάτη μου!



Edited by - denvas on 19/11/2016 18:18:09
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kostao
Advanced Forum-Runner

Greece
410 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2016 :  20:53:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ωραίες, ευχαριστούμε!
quote:
Originally posted by SIT


Φωτογραφίες και βίντεο από τη Νέα Μάκρη:

http://www.hellas.events/index.php/athlitikes-eidiseis/item/886-athens-authentic-marathon-2016-free-photos-and-video-from-the-race-join-us



quote:
Originally posted by nikkapen

Γεια σας.Εχω μια απορια (ασχετη με τη συζητηση σας),ξερετε που μπορουμε να βρουμε δωρεαν φωτογραφιες του μαραθωνιου?

Τρεχω αρα υπαρχω.



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PANOS372
Advanced Forum-Runner

262 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/11/2016 :  18:12:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
G

"Never let the body tell the mind what to do. The body will always give
up...." George Patton
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

iraklisot
Newbie Forum Runner

8 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/11/2016 :  00:11:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
S

Edited by - iraklisot on 23/11/2016 01:31:02
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitris-heraklio
Forum-Runner

Greece
118 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/11/2016 :  00:29:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αβυσσος η ψυχη του δρομεα...
.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/11/2016 :  09:48:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dimitris-heraklio

Αβυσσος η ψυχη του δρομεα...
.



Εσυ μονος σου μιλας;

Edited by - ALEXANDRA on 23/11/2016 10:27:22
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

geopa
Elite Forum-Runner

Greece
2107 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/11/2016 :  11:10:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@SIT Επιτέλους βρήκαμε και μια φωτό (και μάλιστα ωραία) από τον μαραθώνιο!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kostao
Advanced Forum-Runner

Greece
410 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/11/2016 :  15:52:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μερικές ακόμα σκέψεις, μετά την ολοκλήρωση του Μαραθωνίου της Αθήνας. Μάλλον συμπεράσματα.
1. Η επίδοση στο ψυχολογικό όριο των 4 ωρών σημαίνει ρυθμός 5:41 που για τη διαδρομή αυτή έχει μια δυσκολία. Αυτοί λοιπόν που τερματίζουν περίπου στο 4ωρο έχουν πετύχει σημαντικό άθλο.
2. Οι γυναίκες δρομείς που κατεβαίνουν το 4ωρο εδώ έχουν κάνει μια τοπ επίδοση και αξίζουν πολλά συγχαρητήρια. Αν δούμε στην κατάταξη του φύλου τι θέση παίρνουν τα λέει όλα.
3. Μπορείς να την πατήσεις και στο πρώτο και στο τελευταίο χιλιόμετρο. Δεν υπάρχουν "μαξιλαράκια ασφαλείας"
4. Δεν βρίσκω πλέον λόγο στους αγώνες να κοιτάω τους παλμούς μου, αυτά έχουν σημασία στην προπόνηση. Πριν τον αγώνα έχεις βγάλει στρατηγική με τι ρυθμό θα πηγαίνεις ανάλογα με αυτά που έχεις κάνει στην προπόνηση. Αν κοιτούσα τους σφυγμούς μου έπρεπε από την αρχή να περπατάω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 43 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000