Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ολύμπιος Δρόμος - Αγώνας 62χλμ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

george_partsi
Newbie Forum Runner

40 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 15/04/2016 :  18:08:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Έχει τρέξει κάποιος από εδώ τον συγκεκριμένο αγώνα και να ξέρει πως είναι από θέμα δυσκολίας και υψομετρικής; Το επίπεδο της διοργάνωσης;
Γνωρίζετε επίσης τι υποστήριξη υπάρχει στους σταθμούς τροφοδοσίας και αν δίνουν στερεή τροφή γιατί στην ιστοσελίδα αναφέρουν μόνο ισοτονικά.

Thanasis
Advanced Forum-Runner

297 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/04/2016 :  23:30:51  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Thanasis Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα
Έχω τρέξει τον αγώνα των 180 χλμ , τα 62 πρώτα είναι κοινά. Η διοργάνωση είναι πολύ καλή. Στους σταθμούς τροφοδοσίας απο την εκκίνηση μέχρι το Λεβίδι υπήρχαν τοστ, μπισκότα ξηροι καρποί κλπ.
Απο το 20χλμ μέχρι το 48 χλμ έχει ανεβοκατεβάσματα, πιθανόν να χρειαστεί να περπατήσεις , με αρκετή άσφαλτο αλλά και χωματόδρομο.

www.gaiorama.net
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

B.A.M.
Forum-Runner

Greece


189 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/04/2016 :  01:05:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
http://www.movescount.com/moves/move31720933#table-year=2016

Και από παροχές πολυυυυυ φαγητό!!!

BAM
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

george_partsi
Newbie Forum Runner

40 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/04/2016 :  19:28:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!
Σκέφτομαι να κάνω το βήμα και να τρέξω έναν αγώνα πάνω από την μαραθώνια απόσταση και μάλλον θα είναι στον Ολύμπιο. Νιώθω αρκετά καλά μετά την Μεσσήνη και θα κάνω το βήμα.
Θα σας ήμουν ευγνώμων άν έχετε να προσθέσετε κάτι που θα πρέπει να προσέξω ή να έχω υπόψην μου.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mcqueen
Forum-Runner

Greece
187 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/04/2016 :  15:21:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Thanasis

Καλησπέρα
Έχω τρέξει τον αγώνα των 180 χλμ , τα 62 πρώτα είναι κοινά. Η διοργάνωση είναι πολύ καλή. Στους σταθμούς τροφοδοσίας απο την εκκίνηση μέχρι το Λεβίδι υπήρχαν τοστ, μπισκότα ξηροι καρποί κλπ.
Απο το 20χλμ μέχρι το 48 χλμ έχει ανεβοκατεβάσματα, πιθανόν να χρειαστεί να περπατήσεις , με αρκετή άσφαλτο αλλά και χωματόδρομο.

www.gaiorama.net

για τα 180 χρειάζεται trail παπούτσι η βγαίνει και με δρομικο;

to dare is to do
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Thanasis
Advanced Forum-Runner

297 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/04/2016 :  21:26:11  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Thanasis Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα george_patsi.
Το μόνο που πρέπει να έχεις υπ' όψιν σου είναι οτι είναι ένας πολύ όμορφος αγώνας , αλλά δεν προσφέρεται για γρήγορη κούρσα. Εχει πολύ μεγάλες ανηφόρες και αντίστοιχες κατηφόρες. Κατα τα άλλα θα τον χαρείς.
Mcqueen , ο αγώνας είναι περισσότερο σε άσφαλτο , αρκετά σε καλό χωματόδρομο και λιγότερο σε κακό χωματόδρομο. Προτείνω μόνο παπούτσι για άσφαλτο (καλό είναι να έχεις και ένα δεύτερο στο 150 χλμ γιατί θα βραχείς στο πέρασμα του ποταμού).

www.gaiorama.net

Edited by - Thanasis on 17/04/2016 21:27:10
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/04/2016 :  08:54:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
αγωνας-κοσμημα και αψογα ορνανωμενος..στο 62αρι εχει γυρω στα 20 χλμ χωμα, αλλα οχι κατι τρομερα απαιτητικο..δρομικο παπουτσι με καποια στηριξη φτανει..για το 180αρι ισως χρειαζεται κι αλλο παπουτσι..καλο αγωνααααα

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/04/2016 :  10:41:21  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Αναμνήσεις και περασμένα μεγαλεία να τα θυμάσαι και να κλαις!!!!

Πάντως είμαι πολύ χαρούμενος ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΕΚΕΙ, έστω από το πόστο της ηλεκτρονικής χρονομέτρησης, οπότε θα σας βλέπω όλους!!!!

Για την ιστορία στις απονομές του εν λόγω αγώνα πριν 2 χρόνια, έκανα την πρόταση γάμου στην γυναίκα μου, και τώρα 2 χρόνια μετά, απο το πόστο της ηλεκτρονικής χρονομέτρησης πλέον, θα κυοφορεί και το παιδί μας-το μελλοντικό βαφτηστίρι του Κουκουλάρη!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

geopa
Elite Forum-Runner

Greece
2107 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/04/2016 :  17:50:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δημοσιεύθηκε - 18/04/2016 : 10:41:21 Εμφάνιση Προφίλ Στείλτου Email Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα Απάντηση σε αποστρόφους

Αναμνήσεις και περασμένα μεγαλεία να τα θυμάσαι και να κλαις!!!!

Πάντως είμαι πολύ χαρούμενος ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΕΚΕΙ, έστω από το πόστο της ηλεκτρονικής χρονομέτρησης, οπότε θα σας βλέπω όλους!!!!

Για την ιστορία στις απονομές του εν λόγω αγώνα πριν 2 χρόνια, έκανα την πρόταση γάμου στην γυναίκα μου, και τώρα 2 χρόνια μετά, απο το πόστο της ηλεκτρονικής χρονομέτρησης πλέον, θα κυοφορεί και το παιδί μας-το μελλοντικό βαφτηστίρι του Κουκουλάρη!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015

----------------------------------------------
Αγώνας και "Ζημιά" είσαι χαχαχαχα!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/04/2016 :  19:00:49  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by geopa

Δημοσιεύθηκε - 18/04/2016 : 10:41:21 Εμφάνιση Προφίλ Στείλτου Email Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα Απάντηση σε αποστρόφους

Αναμνήσεις και περασμένα μεγαλεία να τα θυμάσαι και να κλαις!!!!

Πάντως είμαι πολύ χαρούμενος ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΕΚΕΙ, έστω από το πόστο της ηλεκτρονικής χρονομέτρησης, οπότε θα σας βλέπω όλους!!!!

Για την ιστορία στις απονομές του εν λόγω αγώνα πριν 2 χρόνια, έκανα την πρόταση γάμου στην γυναίκα μου, και τώρα 2 χρόνια μετά, απο το πόστο της ηλεκτρονικής χρονομέτρησης πλέον, θα κυοφορεί και το παιδί μας-το μελλοντικό βαφτηστίρι του Κουκουλάρη!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015

----------------------------------------------
Αγώνας και "Ζημιά" είσαι χαχαχαχα!!!!




Ουου, που να με δεις να πλακώνομαι κιόλας!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/04/2016 :  07:06:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by mcqueen

quote:
Originally posted by Thanasis

Καλησπέρα
Έχω τρέξει τον αγώνα των 180 χλμ , τα 62 πρώτα είναι κοινά. Η διοργάνωση είναι πολύ καλή. Στους σταθμούς τροφοδοσίας απο την εκκίνηση μέχρι το Λεβίδι υπήρχαν τοστ, μπισκότα ξηροι καρποί κλπ.
Απο το 20χλμ μέχρι το 48 χλμ έχει ανεβοκατεβάσματα, πιθανόν να χρειαστεί να περπατήσεις , με αρκετή άσφαλτο αλλά και χωματόδρομο.

www.gaiorama.net

για τα 180 χρειάζεται trail παπούτσι η βγαίνει και με δρομικο;

to dare is to do



!!! Κάνεις πράξη την υπογραφή σου και με το παραπάνω!!!

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mcqueen
Forum-Runner

Greece
187 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/04/2016 :  13:39:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Προσπαθώ όσο μπορώ!νομιζω ότι μετά από δυο συνεχόμενες χρονιές στα 62 ειναι καιρός για το κάτι παραπάνω

to dare is to do
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/05/2016 :  09:18:14  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρες!
Στον παρακάτω σύνδεσμο, θα μπορέσετε να δείτε Live τα αποτελέσματα και τα περάσματα των δρομέων στον Ολύμπιο Δρόμο 180χλμ. και στον Αέθλιο Δρόμο 62χλμ.!

https://results.chronolog.gr/resultsv2.aspx?ev=c4f35c0e317cb44d34b6b9c3bf8003d3&c=0

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

geopa
Elite Forum-Runner

Greece
2107 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/05/2016 :  13:02:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλό τερματισμό σε όλους τους συμμετέχοντες!!!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nata23
Advanced Forum-Runner

Greece


360 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/05/2016 :  20:06:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μήπως γνωρίζει κάποιος γιατί δεν φαίνονται όλοι οι αθλητές στα live αποτελέσματα; Δεν μπορεί να μη πέρασαν τόσοι πολλοί ούτε στον πρώτο σταθμό. Αναφέρομαι στον Ολύμπιο Δρόμο.

train hard and go home...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

geopa
Elite Forum-Runner

Greece
2107 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/05/2016 :  20:21:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κάποιο πρόβλημα έχει το site και δεν ΄δείχνει τιποτα
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000