Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Κρόνιον Πέρασμα 2016, 16/07/2016
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 5

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/07/2016 :  12:06:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sotos-marathon

Φιλε Σπυρο πολλα πολλα μα πολλα συγχαρητηρια! Εισαι τρομερος! ΑΞΙΟΣ!!!
Καλη ξεκουραση τωρα!!

''Run smart..Run For Life''



...Σωτηρη ευχαριστω πολυ!Δυο με τρεις εβδομαδες θα ξεκουραστω οπωσδηποτε!Καλη τυχη στο Ζαγορι το ερχομενο Σαββατο!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/07/2016 :  12:50:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σ ευχαριστω πολυ Σπυρο μου!!!

''Run smart..Run For Life''
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Etien
Master Forum-Runner



5171 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/07/2016 :  13:53:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

Συγχαρητηρια σε ολους !! Σπυρο , τελειος, αψογος , ξεπερασες εαυτον !! Μπραβο σου !!

Παναγιωτης.

https://panosmaltezos.wordpress.com
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/07/2016 :  15:33:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Etien


Συγχαρητηρια σε ολους !! Σπυρο , τελειος, αψογος , ξεπερασες εαυτον !! Μπραβο σου !!

Παναγιωτης.

https://panosmaltezos.wordpress.com



Παναγιωτη ευχαριστω πολυ!Οπως γνωριζεις καλυτερα απο μενα ... χωρις κοπο ... τιποτα δεν κατακτιεται!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dionzak
Advanced Forum-Runner

295 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/07/2016 :  17:00:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
spy...Σπύρο εύγε..πάντα ψηλά...κάνεις θαυμάσια πράγματα!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/07/2016 :  17:14:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by spy

====================================

Το περιεργο παντως ειναι οτι κατα τη διαρκεια του αγωνα ειχα την αισθηση οτι δεν πηγαινα καλα κι αυτο που δημιουργουσε την αναγκη ν' αυξανω σε συνεχομενη βαση τη προσπαθεια μου, αλλα στο τελος συνειδητοποιωντας την κατατακτηρια θεση μου δε μπορουσα παρα να ειμαι ενθουσιασμενος!

Ενα μεγαλο ευχαριστω στο προπονητη μου, ο οποιος με στηριξε πολυ στον ψυχολογικο τομεα στη προσπαθεια αυτη, και φυσικα ενα ακομα μεγαλυτερο ευχαριστω σε ολους οσους εχουν συμβαλλει, και ξερουν πολυ καλα ποιοι ειναι (γι' αυτο και δεν τους κατονομαζω) στη δρομικη μου εξελιξη!Συγχαρητηρια σε ολους τους συμμετεχοντες και στους διοργανωτες , αλλα για να αντιγραψω και κατι που καποτε ειχε γραψει ο @Alcool και με εκφραζει απολυτα, διοτι μου εμεινε κι αυτη η αισθηση στο τελος του αγωνα..."ΝΤΑΞΜΩΡΕ...ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..."!!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!



Συγχαρητήρια Σπύρο για τον τερματισμό σου και το πείσμα που έδειξες κατά τη διάρκεια του αγώνα! Τώρα ξεκουράσε το σώμα σου κάμποσο και άσε τις σκέψεις να καταλαγιάσουν έτσι ώστε να μπορείς να απολαύσεις ολοκάθαρα πλέον όλες τις εικόνες και συναισθήματα που κατέγραψες καθόλη τη διάρκεια αυτού του απαιτητικού αγώνα!!!

Δυο συμβουλές από τη δική μου πλευρά που πιθανόν να σε βοηθήσουν στη συμμετοχή σου σε κάποιον επόμενο αγώνα υπεραπόστασης…

#1 Σε τέτοιους αγώνες μην «ασχολείσαι» που βρίσκονται οι «άλλοι» ή εσύ σε σχέση με τους άλλους συνδρομείς… Δίνεις αποκλειστικά το δικό σου αγώνα, με τους δικούς σου ρυθμούς και διαχείριση δυνάμεων και ΔΕΝ παρασύρεσαι από κανέναν άλλο!

#2 Μην αφήνεσαι να τερματίζεις έναν τέτοιο αγώνα με αυτήν την αίσθηση!!! Όσο κουρασμένος ή ξεκούραστος και αν είσαι, έκανες κάτι πολύ κοπιαστικό που ελάχιστοι στη θέση σου θα μπορούσαν να καταφέρουν (ακόμα και περπατώντας)! Να τερματίζεις γεμάτος και ικανοποιημένος με τις εμπειρίες αυτές και μην μπλέκεις σε σκέψεις «μα θα μπορούσα και καλύτερα» ή «δεν τα έδωσα όλα όσα μπορούσα» κλπ!

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/07/2016 :  18:38:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
νιωθω πρωτιστως την αναγκη να πω ενα μεγαλο ευχαριστω για την παρουσια ολων των αθλητων και συνοδων, τη βοηθεια εθελοντων, κατοικων και φορεων..για μενα και τον παυλακο ηταν ενα ονειρο που 3η συνεχομενη χρονια εγινε πραγματικοτητα. Δρομικα φετος το πηγα με μονο στοχο να περασω καλα παρεα με φιλους κ βγηκε σαν σε προπονηση χαρη και στον πολυ φιλικο για την εποχη καιρο..ναμαστε καλα και του χρονου..

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/07/2016 :  18:44:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...Μανωλη ευχαριστω!Η αληθεια ειναι οτι δεν ασχολιομουν καθολου με το τι κανουν οι αλλοι...αντιθετως προσπαθουσα ν'ακολουθησω συγκεκριμενη τακτικη που ειχε χαραχθει πριν απο τον αγωνα φυσικα ... και που σε γενικες γραμμες βγηκε, αλλα ειναι επισης γεγονος οτι, οταν αναγκαστηκα να το ριξω στο περπατοτρεξιμο, για ν'ανταπεξελθω στις ανηφορικες δυσκολιες, ειλικρινα μου "κοπηκαν τα φτερα"!Απειρος οντας στις μεγαλυτερες αποστασεις ... μονο στο τελος καταλαβα οτι σχεδον ολοι περπατουν μετα απο καποιο σημειο στις ανηφορες σ'αυτου του ειδους τις αποστασεις!Παντως στο τελος τα συναισθηματα μου ηταν οντως αναμεικτα: ενιωθα χαρα κι ανακουφιση για τον τερματισμο ... αλλα ειχα και την εντυπωση οτι μετα το 45ο χλμ ... δεν τα ηλεγχα τα πραγματα, οπως θα επρεπε, αφου μου ειχε "ξεφυγει" καπως η ολη κατασταση ... κι αυτο μου δημιουργουσε καποια πικρα!Σ'ευχαριστω παντως πολυ για τις επισημανσεις ... και να εισαι βεβαιος οτι παντα λαμβανω πολυ σοβαρα υποψη μου τη καθε συμβουλη που μου δινεις ... αλλωστε ησουν κι ο πρωτος στον οποιο ειχα κοινοποιησει τη προθεση συμμετοχης στον συγκεκριμενο αγωνα, ωστε να εχω καποια πρωτη εκτιμηση απο καποιον τις αποψεις του οποιου σεβομαι!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/07/2016 :  18:47:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@dionzak: Διονυση ευχαριστω πολυ-πολυ ... για τα παντα καλα σου λογια!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/07/2016 :  22:07:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δημήτρη,Σπύρο,Σωτήρη(και όποιον πιθανόν να ξέχασα)πολλά πολλά συγχαρητήρια.Μέσα σε αυτήν την ζέστη να κάνεις τόσα χλμ είναι απλά φοβερό.Να είστε πάντα καλά,γεροί,υγιείς και να γράφετε πολλά πολλά χλμ...

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/07/2016 :  09:11:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...Τασο ευχαριστω πολυ!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/07/2016 :  19:03:06  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Στο facebook μου:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100010608678013

ή στο facebook του αγώνα:

https://www.facebook.com/kronionperasma/


έχουν ανέβει πολλές φώτο από διάφορες φάσεις του αγώνα!

Πολύ σύντομα θα βγουν και στην δημοσιότητα φώτο, από την διαδρομή!!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΎ!!!!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

alcool
Forum-Runner

Greece


99 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/07/2016 :  22:23:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
spy φίλε μου, θερμά συγχαρητήρια! εσπασες τα χρονομετρα! Με τετοια προπόνηση σου άξιζε! Μπράβο επίσης σε όλους όσοι στάθηκαν στην αφετηρία...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

alcool
Forum-Runner

Greece


99 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/07/2016 :  09:02:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συμπληρωματικό : συμφωνώ απολύτως με τον @trexantiris για το "μπορούσες καλύτερα" αν δεις προσεκτικά στο άρθρο μου δεν το λεω εγω, μου το λένε. εγώ λέω μια χαρά πάντα, σε κάθε τερματισμο. Χαιρετισμούς σε όλους τους φίλους δρομείς.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/07/2016 :  10:49:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...@alcool:... ευχαριστώ πολύ!Όπως έγραψα και πιο πάνω ... από το 45ο χλμ και μετά ...μου ξέφυγε κάπως ή κατάσταση ... εξ ου και το "μπορούσες καλύτερα", αλλά σε γενικές γραμμές για πρώτο αγώνα υπέρ απόστασης ... δεν πρέπει να έχω παράπονα!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 5 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000