Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 5ος Νυχτερινός Ημιμάραθώνιος Θεσσαλονίκης
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 8

thomas022
Newbie Forum Runner

18 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 20/08/2016 :  23:01:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σχετικά με τα πακέτα συμμετοχής (βασικό και ενισχυμένο) τα 25 ευρώ της διαφοράς ανταποκρίνεται στην ποιότητα του αδιάβροχου και της τσάντας ή με τα ίδια χρήματα βρίσκεις ισάξια ή καλύτερα στο εμπόριο. Υ.Γ. Απευθύνετε σε άτομα που συμμετείχαν σε προηγούμενους και έχουν δεί την ποιότητα.

Bloom
Senior Forum-Runner

Greece
659 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/08/2016 :  09:35:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κατά βάση, ακόμα και το περσινό τεχνικό μπλουζάκι δεν άξιζε τα λεφτά του. Εγώ απλά το πέταξα.

Πάρε το βασικό πακέτο και αν θέλεις καλό σακίδιο, που να κρατήσει χρόνια, η Nike έχει βγάλει κάτι καταπληκτικά μοντέλα...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dr_dimitris
Newbie Forum Runner

Greece
11 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/08/2016 :  00:47:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μετά το μπάχαλο με τον περσινό "ημιμαραθώνιο", που ήταν 400-500 μέτρα μικρότερος και μετά το 5άρι του φετινού Μεγαλέξανδρου, που η "επιτροπή" με τοποθέτησε στο τελευταίο block, έχοντας στο πρώτο block παλαίμαχους μπασκεμπολίστες που τερμάτισαν σε 50 λεπτά (δηλαδή περπατούσαν), δεν θα συμμετέχω την φετινή χρονιά. Επιτέλους, λίγη σοβαρότητα.
ΥΓ: Για την ιστορία, στο 5άρι "τρούπωσα" στο 1ο block και τερμάτισα 3ος στην ηλικιακή κατηγορία μου. Όταν τερμάτιζα, το τελευταίο block που θα έπρεπε σύμφωνα με την επιτροπή να τοποθετηθώ, δεν είχε ξεκινήσει καν.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

petransfhp
Advanced Forum-Runner

296 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/08/2016 :  02:08:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Νομίζω ότι φέτος θα αξίζει τον κόπο η συμμετοχή , αν πέρυσι και εγώ είχα ορκιστεί να μην τρέξω ξανά τον νυχτερινό λόγω των τραγελαφικων καταστάσεων που δημιουργηθηκαν με την μικρότερη διαδρομη,
αλλά το γεγονός ότι θα είναι αγώνας χωρίς ήλιο με χαμιλή θερμοκρασία φλατ και επίσημα μετρημένος και αναγνωρισμένος πλεον , φαντάζει πολύ καλή ευκαιρία για ατομικό ρεκόρ .
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

chrisliolios
Newbie Forum Runner

Greece


8 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/09/2016 :  09:35:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Και εγώ αγανάκτησα πέρυσι, με τα πράγματα μας εκτεθειμένα στην βροχή, και όσοι τερματίσαν 1:40 και μετά δεν είχε και αλουμινοκουβέρτα και ήμασταν βρεγμένοι μέχρι το κόκκαλο. Ασε τα 400-800 λιγότερο. Είχα πει να μην πάω ΑΛΛΑ θεωρώντας ότι το πάθημα γίνεται μάθημα, περιμένω και εγώ ότι θα βελτιωθούν ΣΟΒΑΡΑ σε αυτά τα θέματα. Πάω και με την ευχή ότι να πάνε όλα καλά.

Προσοχή!το τρέξιμο είναι μεταδοτικό
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/09/2016 :  10:03:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Στις προηγούμενες χρονιές είχαν πάει όλα καλά !!!! χωρίς κανένα πρόβλημα !! εκτός από πέρυσι που έβρεξε καταρρακτωδώς!! όσοι όμως είχαν προνοήσει τα πράγματα τους δεν βράχηκαν !!!(έβαλα μια επιπλέον σακούλα στην πάνω πλευρά του πλαστικού σάκου της διοργάνωσης κάνοντας την έτσι ποιο στεγανή - παθών σε διοργάνωση μαραθωνίου της Αθήνας 2009), ενώ για τα μέτρα που έλειπαν(και είχαν ευθύνη περισσότεροι πέρα των διοργανωτών) τα βλέπεις στον φετινό χάρτη της διαδρομής που τράβηξαν την εκκίνηση στην πύλη του λιμανιού!!!
Εγώ θα μπω για άλλη μια χρονιά ημί μην χαλάσω το σερί !!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/09/2016 :  14:34:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παρών και φέτος με την ελπίδα να μην επαναληφθούν τα περσινά. Θυμάμαι χαρακτηριστικά τη χαρά μου όταν είδα το χρόνο μου, πιστεύοντας Πως είχα κάνει ρεκόρ ώσπου έμαθα Πως η διαδρομή είναι μικρότερη..είχε κι άλλα φαουλακια βέβαια η διοργάνωση, Πάμε με την ευχή να διορθωθούν..

Αρχικός στόχος το sub1.40, με ότι καλύτερο προκύψει..Έχουμε και μια κλασική να τρέξουμε!


Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/09/2016 :  15:13:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by tzatzikis90

Παρών και φέτος με την ελπίδα να μην επαναληφθούν τα περσινά. Θυμάμαι χαρακτηριστικά τη χαρά μου όταν είδα το χρόνο μου, πιστεύοντας Πως είχα κάνει ρεκόρ ώσπου έμαθα Πως η διαδρομή είναι μικρότερη..είχε κι άλλα φαουλακια βέβαια η διοργάνωση, Πάμε με την ευχή να διορθωθούν..

Αρχικός στόχος το sub1.40, με ότι καλύτερο προκύψει..Έχουμε και μια κλασική να τρέξουμε!


Τάσος

know your limits. then destroy them.


Για κάτω από 1:35 πρέπει να το πας βρε. Τι είναι το 1:40 για εσένα;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/09/2016 :  16:07:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πες του τα !!! μπας και το καταλάβει
quote:
Originally posted by winarg

quote:
Originally posted by tzatzikis90

Παρών και φέτος με την ελπίδα να μην επαναληφθούν τα περσινά. Θυμάμαι χαρακτηριστικά τη χαρά μου όταν είδα το χρόνο μου, πιστεύοντας Πως είχα κάνει ρεκόρ ώσπου έμαθα Πως η διαδρομή είναι μικρότερη..είχε κι άλλα φαουλακια βέβαια η διοργάνωση, Πάμε με την ευχή να διορθωθούν..

Αρχικός στόχος το sub1.40, με ότι καλύτερο προκύψει..Έχουμε και μια κλασική να τρέξουμε!


Τάσος

know your limits. then destroy them.


Για κάτω από 1:35 πρέπει να το πας βρε. Τι είναι το 1:40 για εσένα;

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/09/2016 :  16:08:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εδώ εγώ που είμαι παππούς πάω κάτω από 1ω.40 εσύ δεν θα πας!!
quote:
Originally posted by tzatzikis90

Παρών και φέτος με την ελπίδα να μην επαναληφθούν τα περσινά. Θυμάμαι χαρακτηριστικά τη χαρά μου όταν είδα το χρόνο μου, πιστεύοντας Πως είχα κάνει ρεκόρ ώσπου έμαθα Πως η διαδρομή είναι μικρότερη..είχε κι άλλα φαουλακια βέβαια η διοργάνωση, Πάμε με την ευχή να διορθωθούν..

Αρχικός στόχος το sub1.40, με ότι καλύτερο προκύψει..Έχουμε και μια κλασική να τρέξουμε!


Τάσος

know your limits. then destroy them.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/09/2016 :  01:56:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Χαχαχα! Σας ευχαριστώ για την προσπάθεια ενθάρρυνσης φίλοι μου, ωστόσο ξέρω (περίπου) που βρίσκομαι και δεν πετάω στα σύννεφα. Από τον Ιούνιο και μετά που ξεκίνησα δειλά δειλά, αντιμετώπισα αρκετές δυσκολίες με αποτέλεσμα αυτή τη στιγμή να βρίσκομαι αρκετά πίσω σχετικά με την ίδια εποχή πέρυσι! Με ρεκόρ λοιπόν 1.35 και πρόσφατο δεκάρι με 4:25 μέσο, δεν νομίζω πως μπορώ να μιλάω ανοιχτά για κάτι καλύτερο από 4:45 που αν δεν κάνω λάθος οδηγεί σε 1.40 τελικό χρόνο, εξού και ο στόχος που έθεσα! Τώρα αν έρθει κάτι καλύτερο, ευπρόσδεκτο!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sak14
Advanced Forum-Runner

349 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/09/2016 :  05:57:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εχει καποιος συμετοχη?δε προλαβα.Μαλον θα παμε μαζι Τασο και γω για εκει το κοβω4:45.ισως πιεσω στο τελευταιο 5αρι


Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/09/2016 :  11:51:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

quote:
Originally posted by tzatzikis90

Χαχαχα! Σας ευχαριστώ για την προσπάθεια ενθάρρυνσης φίλοι μου, ωστόσο ξέρω (περίπου) που βρίσκομαι και δεν πετάω στα σύννεφα. Από τον Ιούνιο και μετά που ξεκίνησα δειλά δειλά, αντιμετώπισα αρκετές δυσκολίες με αποτέλεσμα αυτή τη στιγμή να βρίσκομαι αρκετά πίσω σχετικά με την ίδια εποχή πέρυσι! Με ρεκόρ λοιπόν 1.35 και πρόσφατο δεκάρι με 4:25 μέσο, δεν νομίζω πως μπορώ να μιλάω ανοιχτά για κάτι καλύτερο από 4:45 που αν δεν κάνω λάθος οδηγεί σε 1.40 τελικό χρόνο, εξού και ο στόχος που έθεσα! Τώρα αν έρθει κάτι καλύτερο, ευπρόσδεκτο!

Τάσος

know your limits. then destroy them.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/09/2016 :  19:19:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
πολύ ευχαρίστως Θανάση! πάμε να σπάσουμε τα κοντέρ xD

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kostao
Advanced Forum-Runner

Greece
410 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/09/2016 :  15:38:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ακόμα πιστεύω ότι πέρσι έγινε κάτι με την τροχαία και δεν τους επέτρεψε να φτάσουν το σημείο αναστροφής εκεί που είχαν δηλώσει στην προκήρυξη του αγώνα (έλεγε στο ύψος της οδού Κορομηλά, που είναι κάπου 200ρια μέτρα πιο πέρα από το σημείο που είδαμε στον αγώνα ακριβώς στη διχάλα που κάνει η Ανθέων με τη Μαρία Κάλας). 200 πήγαινε και 200 μέτρα έλα, να τα 400 μέτρα που μας έλειπαν. Τώρα, γιατί έγινε αυτή η "διόρθωση" την ημέρα του αγώνα δεν έχω ιδέα.
quote:
Originally posted by tzatzikis90

Παρών και φέτος με την ελπίδα να μην επαναληφθούν τα περσινά. Θυμάμαι χαρακτηριστικά τη χαρά μου όταν είδα το χρόνο μου, πιστεύοντας Πως είχα κάνει ρεκόρ ώσπου έμαθα Πως η διαδρομή είναι μικρότερη..είχε κι άλλα φαουλακια βέβαια η διοργάνωση, Πάμε με την ευχή να διορθωθούν..

Αρχικός στόχος το sub1.40, με ότι καλύτερο προκύψει..Έχουμε και μια κλασική να τρέξουμε!


Τάσος

know your limits. then destroy them.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sugar
Elite Forum-Runner

Greece


2249 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/09/2016 :  21:33:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΠΑΡΩΝ ΚΑΙ ΕΦΕΤΟΣ !!!!
ΛΕΩ ΝΑ ΤΡΕΞΩ ΤΟΝ ΗΜΙ....ΚΑΙ ΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΝΤΑΡΑΚΙ ΓΙΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ !!!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΦΕΤΟΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΞΥΠΝΟΙ....ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ...ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΕΛΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ!!! ΓΕΙΑ ΣΑΣ !!!

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 8 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000