Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 35ος Αυθεντικός Μαραθώνιος Αθήνας 12-11-2017
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 20

gioge
Forum-Runner

Greece
89 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/10/2017 :  21:35:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αν ενδιαφέρεστε στείλτε μνμ να συνεννοηθούμε
quote:
Originally posted by mixos96

ενδιαφερομαι για τη συμμετοχη!!!
δυο μηνες περιμενα να βγαλω το πρωτο μου 32ρι για να δηλωσω συμμετοχη χθες λοιπον το εκανα πρωτη φορα στη ζωη μου, μπαινω σημερα να δηλωσω και εχουν κλεισει οι συμμετοχες...ενδιαφερομαι για οποιαδηποτε συμμετοχη!!



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Αν τρέχεις είσαι δρομέας.Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορα ή πόσο μακριά. Δεν έχει σημασία αν σήμερα είναι η πρώτη σου μέρα ή αν τρέχεις για 20 χρόνια. Δε χρειάζεται να περάσεις τεστ , ν' αποκτήσεις κάποια άδεια ή κάρτα μέλους. Απλώς τρέχεις."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bpet76
Forum-Runner

Greece
55 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/10/2017 :  21:44:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by gioge

Αν ενδιαφέρεστε στείλτε μνμ να συνεννοηθούμε
quote:




Σου έχω στείλει mail πάλι, σου είχα στείλει και το μεσημέρι, δεν ξέρω όμως αν το έλαβες... το μπλουζάκι τελικά δεν το θέλω, μπορείς να το κρατήσεις!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Αν τρέχεις είσαι δρομέας.Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορα ή πόσο μακριά. Δεν έχει σημασία αν σήμερα είναι η πρώτη σου μέρα ή αν τρέχεις για 20 χρόνια. Δε χρειάζεται να περάσεις τεστ , ν' αποκτήσεις κάποια άδεια ή κάρτα μέλους. Απλώς τρέχεις."


Edited by - bpet76 on 23/10/2017 21:48:52
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mixos96
Newbie Forum Runner

22 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/10/2017 :  22:08:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ο αριθμος μου ειναι 6986855163 αν θελετε καντε μου μια κληση να συννενοηθουμε
quote:
Originally posted by gioge

Αν ενδιαφέρεστε στείλτε μνμ να συνεννοηθούμε
quote:
Originally posted by mixos96

ενδιαφερομαι για τη συμμετοχη!!!
δυο μηνες περιμενα να βγαλω το πρωτο μου 32ρι για να δηλωσω συμμετοχη χθες λοιπον το εκανα πρωτη φορα στη ζωη μου, μπαινω σημερα να δηλωσω και εχουν κλεισει οι συμμετοχες...ενδιαφερομαι για οποιαδηποτε συμμετοχη!!



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Αν τρέχεις είσαι δρομέας.Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορα ή πόσο μακριά. Δεν έχει σημασία αν σήμερα είναι η πρώτη σου μέρα ή αν τρέχεις για 20 χρόνια. Δε χρειάζεται να περάσεις τεστ , ν' αποκτήσεις κάποια άδεια ή κάρτα μέλους. Απλώς τρέχεις."

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bpet76
Forum-Runner

Greece
55 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/10/2017 :  10:03:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by gioge

Πωλείται ενισχυμένο πακέτο για Μαραθώνιο (γυναικείο) με μέγεθος t-shirt small σε τιμή 30€ (αγοράστηκε 45€),λόγω αλλαγής σχεδίων και συμμετοχής σε Μαραθώνιο εξωτερικού στις 19/11. Όποιος/α προλάβει πρόλαβε !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Αν τρέχεις είσαι δρομέας.Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορα ή πόσο μακριά. Δεν έχει σημασία αν σήμερα είναι η πρώτη σου μέρα ή αν τρέχεις για 20 χρόνια. Δε χρειάζεται να περάσεις τεστ , ν' αποκτήσεις κάποια άδεια ή κάρτα μέλους. Απλώς τρέχεις."



τελικά τι έγινε με τη συμμετοχή; σας έστειλα πρώτος για το ενδιαφέρον μου μια ώρα μετά το ποστάρισμά σας και σας έχω στείλει και δύο email. τη δώσατε;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RiffRaff
Senior Forum-Runner

Greece
825 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/10/2017 :  11:10:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Jason_st

Καμία πρόγνωση για τον καιρό έχουμε ?



Οτιδήποτε ακούσεις έως και 3-4 μέρες πριν τον αγώνα είναι παρακινδυνευμένο. Ειδικά αν εμφανιστεί κάποιος σήμερα και μιλήσει για πρόβλεψη 20μέρου, θα είναι μπαρούφα ολκής. Σου μιλάω βάσει ειδικότητας.


--------------------------
Run-time Error
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hermes
Elite Forum-Runner

Greece


2398 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/10/2017 :  12:14:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by RiffRaff

quote:
Originally posted by Jason_st

Καμία πρόγνωση για τον καιρό έχουμε ?



Οτιδήποτε ακούσεις έως και 3-4 μέρες πριν τον αγώνα είναι παρακινδυνευμένο. Ειδικά αν εμφανιστεί κάποιος σήμερα και μιλήσει για πρόβλεψη 20μέρου, θα είναι μπαρούφα ολκής. Σου μιλάω βάσει ειδικότητας.


--------------------------
Run-time Error



ισχύει! (αν κ δεν είμαι μετεωρολόγος, απλά μ αρέσει η επιστήμη)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

weatherman
Forum-Runner



94 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/10/2017 :  20:07:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
RiffRaff είσαι αλήθεια μετεωρολόγος; Της Πολεμικής Αεροπορίας;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RiffRaff
Senior Forum-Runner

Greece
825 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/10/2017 :  09:31:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by weatherman

RiffRaff είσαι αλήθεια μετεωρολόγος; Της Πολεμικής Αεροπορίας;



Όχι, φίλε μου, ούτε μετεωρολόγος είμαι ούτε της αεροπορίας (στο στρατό ήμουν πεζικό). Με ποιότητα αέρα ασχολούμαι, για αυτό έχω επαφή με μετεωρολογικά μοντέλα και γενικά μοντέλα πρόβλεψης, οπότε ξέρω και ποιο είναι το χρονικό βεληνεκές πρόβλεψής τους με μια ικανοποιητική ακρίβεια. Ποιος διασπείρει τέτοιες φήμες;


--------------------------
Run-time Error
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

weatherman
Forum-Runner



94 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/10/2017 :  10:40:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
RiffRaff κανείς δεν διασπείρει φήμες. Δικό μου λάθος. Ανέφερες ότι μιλάς "βάσει ειδικότητας" για τη δυνατότητα αξιόπιστης πρόβλεψης και παρασύρθηκα. Σχημάτισα(ατυχώς) την εντύπωση ότι είμαστε συνάδερφοι και γι' αυτό ρώτησα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RiffRaff
Senior Forum-Runner

Greece
825 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/10/2017 :  10:45:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@weatherman: No offence! Δεν έγινε αντιληπτός ο χιουμοριστικός τόνος που πήγα να δώσω. Εννοείται ότι δεν το έγραψα στα σοβαρά!



--------------------------
Run-time Error
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

weatherman
Forum-Runner



94 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/10/2017 :  10:58:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κανένα πρόβλημα. Δίκιο είχες για τη δυνατότητα ασφαλούς πρόβλεψης. Έχω υποστηρίξει μετεωρολογικά, από διάφορα πόστα, αθλητικούς αγώνες τα τελευταία 26 χρόνια. Είναι δύσκολη δουλειά και έχει τύχει στον ίδιο αγώνα, την ίδια ακριβώς μέρα, να λαμβάνουμε συγχαρητήρια από κάποιους και έντονα παράπονα από άλλους. Π.χ. η έννοια "ασθενής άνεμος", "αραιή νέφωση", "αυξημένη υγρασία", γίνεται αντιληπτή διαφορετικά και επηρεάζει εντελώς διαφορετικά δύο ερασιτέχνες αθλητές στον ίδιο αγώνα. Στον μαραθώνιο λόγω της μεγάλης απόστασης και της μεγάλης διάρκειας του αγωνίσματος οι συνθήκες μεταβάλλονται αρκετές φορές τοπικά και χρονικά.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RiffRaff
Senior Forum-Runner

Greece
825 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/10/2017 :  11:12:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by weatherman

Κανένα πρόβλημα. Δίκιο είχες για τη δυνατότητα ασφαλούς πρόβλεψης. Έχω υποστηρίξει μετεωρολογικά, από διάφορα πόστα, αθλητικούς αγώνες τα τελευταία 26 χρόνια. Είναι δύσκολη δουλειά και έχει τύχει στον ίδιο αγώνα, την ίδια ακριβώς μέρα, να λαμβάνουμε συγχαρητήρια από κάποιους και έντονα παράπονα από άλλους. Π.χ. η έννοια "ασθενής άνεμος", "αραιή νέφωση", "αυξημένη υγρασία", γίνεται αντιληπτή διαφορετικά και επηρεάζει εντελώς διαφορετικά δύο ερασιτέχνες αθλητές στον ίδιο αγώνα. Στον μαραθώνιο λόγω της μεγάλης απόστασης και της μεγάλης διάρκειας του αγωνίσματος οι συνθήκες μεταβάλλονται αρκετές φορές τοπικά και χρονικά.



Αυτό ξαναπέστο! Στον Μεγ. Αλέξανδρος τον Απρίλη, φτάσαμε το πρωί στην Πέλλα με 3 βαθμούς και ομίχλη, μία ώρα μετά με τον ήλιο να βγαίνει ξεκινήσαμε με 6 και όταν φτάσαμε στη Θεσσαλονίκη 4 ώρες μετά, είχε 23! Δηλαδή, μέσα στον ίδιο αγώνα βιώσαμε τρεις διαφορετικές και αισθητά διακριτές εποχές του χρόνου!


--------------------------
Run-time Error
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

UnHaCkAbLe
Forum-Runner

151 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/10/2017 :  19:39:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γιατί αναρωτιέστε για το καιρό; Το πιθανότερο είναι οτι τις επόμενες ημέρες και μέχρι και το Σάββατο πριν τον αγώνα θα έχει κρύα, βροχές και αέρηδες και τη Κυριακή το πρωί που θα είναι να τρέξουμε, θα λιώνουν και οι πέτρες!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

UnHaCkAbLe
Forum-Runner

151 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/10/2017 :  19:44:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γιατί αναρωτιέστε για το καιρό; Το πιθανότερο είναι οτι τις επόμενες ημέρες και μέχρι και το Σάββατο πριν τον αγώνα θα έχει κρύα, βροχές και αέρηδες και τη Κυριακή το πρωί που θα είναι να τρέξουμε, θα λιώνουν και οι πέτρες !
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hermes
Elite Forum-Runner

Greece


2398 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/10/2017 :  20:20:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
έτσι γίνεται συνήθως...

quote:
Originally posted by UnHaCkAbLe

Γιατί αναρωτιέστε για το καιρό; Το πιθανότερο είναι οτι τις επόμενες ημέρες και μέχρι και το Σάββατο πριν τον αγώνα θα έχει κρύα, βροχές και αέρηδες και τη Κυριακή το πρωί που θα είναι να τρέξουμε, θα λιώνουν και οι πέτρες !

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 20 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000