Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 18ος Δρόμος Βουνού Υμηττός 2017
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

kpoul13
Newbie Forum Runner

Greece


12 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 23/01/2017 :  21:54:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα, γνωριζει καποιος να μας πει (που εχει τρεξει τον αγωνα προηγουμενες χρονιες) τι παιζει απο υδροδοσια/τροφοδοσια?? και επισης τι ποσοστο ειναι ασφαλτος, χωματοδρομος ή μονοπατι. Πραγματικα οι ανακοινωσεις που βγαζει ο Δοπαπ ειναι αστειες, δεν λενε τιποτα για τα πρακτικα θεματα.

PATENTAS
Elite Forum-Runner

Greece
1494 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/01/2017 :  13:22:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

Για όσους ενδιαφέρονται από τον περυσινό αγώνα 2016:

https://connect.garmin.com/modern/activity/1047276348
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

than
Senior Forum-Runner

Greece
474 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/01/2017 :  14:04:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kpoul13

Καλησπέρα, γνωριζει καποιος να μας πει (που εχει τρεξει τον αγωνα προηγουμενες χρονιες) τι παιζει απο υδροδοσια/τροφοδοσια?? και επισης τι ποσοστο ειναι ασφαλτος, χωματοδρομος ή μονοπατι. Πραγματικα οι ανακοινωσεις που βγαζει ο Δοπαπ ειναι αστειες, δεν λενε τιποτα για τα πρακτικα θεματα.



Καλησπέρα, η τροφοδοσία μου φάνηκε επαρκής (θυμάμαι να υπάρχουν σταθμοί σε 3 σημεία με νερό κ ισοτονικό). Επίσης, πριν τον αγώνα σου έδιναν τζελάκι και μπάρα.
Το μεγαλύτερο κομμάτι, περίπου 75% είναι κακοτράχαλος χωματόδρομος με μεγάλες φυτευτές πέτρες. Υπάρχει μονοπάτι σε ποσοστό περίπου 10% και το υπόλοιπο είναι άσφαλτος.
Κατά τη γνώμη μου, πολύ καλός αγώνας, τόσο από άποψη οργάνωσης όσο και ομορφιάς τοπίου.
Ελπίζω να βοήθησα και να θυμάμαι καλά(!).
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kpoul13
Newbie Forum Runner

Greece


12 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/01/2017 :  15:26:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ευχαριστω πολυ παιδια!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

LouMou
Forum-Runner



69 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/02/2017 :  19:30:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πριν λίγο μου ήρθε ένα email ότι η παραλαβή της συμμετοχής θα γίνει το Σάββατο από το Golden Hall.
Ξέρει κανείς αν θα μπορούμε όπως κ πέρσι να πάρουμε τη συμμετοχή την κυριακή το πρωί από το γήπεδο.
Αν θυμάμαι έτσι έλεγε κ η αρχική ανακοίνωση.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/02/2017 :  20:59:03  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
http://www.runningnews.gr/item.php?id=29305

εδώ γράφει "ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ...." στην γραμματεία του αγώνα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

geopa
Elite Forum-Runner

Greece
2107 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/02/2017 :  12:07:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Απλά είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ αν είναι δυνατόν με το χθεσινό mail, να πω την αλήθεια ήδη το μετάνιωσα που δήλωσα και πλήρωσα για τον αγώνα

Όπως λέει και ο Deorum η ανακοίνωση ανέφερε και την Κυριακή στην Γραμματεία του αγώνα.

Ας κάνουν κανένα αστείο και να μην τα έχουν στην Γραμματεία.

Βέβαια νομίζουν ότι θα μας αναγκάσουν να πάμε και από το οποιοδήποτε μαγαζί μήπως και ψωνίσουμε κάτι???
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RockRun
Forum-Runner

Greece


138 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/02/2017 :  12:51:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Το ίδιο mail ήρθε και την περασμένη βδομάδα,σε όσους τρέξαν στην Φιλοθέη,
στα Κυριακίδεια(παραλαβή από Golden Hall),αλλά δίναν τα νούμερα και πριν τον αγώνα.
Σε αγώνες που διοργανώνει ή συμμετέχει στην διοργάνωση ο Πολιάς,
θέλει να παίρνουμε τη συμμετοχή,από το κατάστημα του...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

geopa
Elite Forum-Runner

Greece
2107 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/02/2017 :  13:41:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πιο πολύ αρνητικά σχόλια προκαλεί μια τέτοια ενέργεια παρά θετικά .... ας στο σκεφτονται λίγο καλύτερα πριν ενεργούν ..... δεν έχουν τμήμα marketing?????
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/02/2017 :  19:23:23  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
δεν κατάλαβα στο χτεσινό σας email δεν άφηναν περιθώριο για παραλαβή του πακέτου σας και την μέρα του Αγώνα;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

geopa
Elite Forum-Runner

Greece
2107 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/02/2017 :  19:33:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παραλαβή πακέτων συμμετοχής
Η παραλαβή των πακέτων συμμετοχής θα γίνει το Σάββατο 4 Φεβρουαρίου από το κατάστημα RUNNER STORE στο εμπορικό κέντρο Golden Hall στο Μαρούσι (Λεωφ. Κηφισίας 37Α,) από τις 10:00 έως τις 18:00.

Αυτό έγραφε μόνο, ελπίζω να μην χρειαστεί να γελάσουμε αύριο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

KostasVer
Senior Forum-Runner

Greece


549 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/02/2017 :  22:49:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
http://www.dopap.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=1966:18-2017&catid=1:2011-03-01-22-55-44&Itemid=4

quote:
ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΑΡΙΘΜΩΝ: Το Σάββατο 4 Φεβρουαρίου 2017, 10:00 - 18:00, από το κατάστημα Runner Store –Λ. Κηφισίας 37Α, Εμπορικό Κέντρο GOLDEN HALL, 15123 Μαρούσι, τηλ. 2106811770

(Ε: info@runnerstore.gr, www.runnerstore.gr) και την Κυριακή 5 Φεβρουαρίου 2017, 08:00-09:30 αυστηρά, από την γραμματεία του αγώνα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

geopa
Elite Forum-Runner

Greece
2107 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/02/2017 :  22:25:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αύτο ήταν και φέτος, όπως πάντα όμορφη διαδρομή, χαμογελαστοί εθελοντές "Μικροί τυμπανιστές στο 3,2χλμ", πολύ καλός καιρός και οι αριθμοί στην Γραμματεία!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gdd
Newbie Forum Runner

Greece
13 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/02/2017 :  16:23:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Νομίζω ότι ήταν όμορφη και η διαδρομή, ενώ και το πακέτο πλήρες για 8 ευρώ.
Αλλά πραγματικά κάτι πρέπει να κάνουν με τις οδηγίες, αν δεν έχεις ξαναπάει, δύσκολα βρίσκεις το σημείο, ενώ ούτε οι κάτοικοι του Χολαργού δεν το ξέρουν ως "Αθλητικό Κέντρο Χολαργού" κι ούτε στους Χάρτες του Android το βρίσκεις έτσι. Και στη διαδρομή είναι λάθος, αφού υπάρχει μονοπάτι, όχι μόνο άσφαλτος και χωματόδρομος, όπως έλεγε η ανακοίνωση.

Όσο για το email, ναι, ήταν προφανώς παγίδα της εταιρείας (όχι του ΔΟΠΑΠ) για να πας στο runnerstore. Εγώ πλήρωσα με έμβασμα γιατί δεν μπορώ να αφήσω τη δουλειά μου και να τρέχω σε κατάστημα της Alpha και μου ζητούσαν (η εταιρεία, όχι ο ΔΟΠΑΠ) τα τρία ευρώ της προμήθειας, τα οποία φυσικά δεν έδωσα και μετείχα κανονικά.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/02/2017 :  18:11:31  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by gdd

Νομίζω ότι ήταν όμορφη και η διαδρομή, ενώ και το πακέτο πλήρες για 8 ευρώ.
Αλλά πραγματικά κάτι πρέπει να κάνουν με τις οδηγίες, αν δεν έχεις ξαναπάει, δύσκολα βρίσκεις το σημείο, ενώ ούτε οι κάτοικοι του Χολαργού δεν το ξέρουν ως "Αθλητικό Κέντρο Χολαργού" κι ούτε στους Χάρτες του Android το βρίσκεις έτσι. Και στη διαδρομή είναι λάθος, αφού υπάρχει μονοπάτι, όχι μόνο άσφαλτος και χωματόδρομος, όπως έλεγε η ανακοίνωση.

Όσο για το email, ναι, ήταν προφανώς παγίδα της εταιρείας (όχι του ΔΟΠΑΠ) για να πας στο runnerstore. Εγώ πλήρωσα με έμβασμα γιατί δεν μπορώ να αφήσω τη δουλειά μου και να τρέχω σε κατάστημα της Alpha και μου ζητούσαν (η εταιρεία, όχι ο ΔΟΠΑΠ) τα τρία ευρώ της προμήθειας, τα οποία φυσικά δεν έδωσα και μετείχα κανονικά.



Πάντως με όλο το συμπάθειο δεν έχεις δίκιο εδώ.
Τι θα πει φυσικά και δεν έδωσα. Όταν κάτι έχει ένα κόστος, έχει ένα κόστος.
Αν κάποιος αποφασίσει να το πληρώσει με εναλλακτικό τρόπο (να το τραβήξω λίγο αντικαταβολή ή western-union, που έχουν και αυτά μια μεγάλη προμήθεια) και στον τελικό αποδέκτη φτάσουν τα μισά, το κόστος επιβαρύνεται αυτός που πληρώνει.
Χωρίς να ξέρω, θεωρώ ότι θα το έγραφαν και στους όρους συμμετοχής πληρωμής.

Αυτό ισχύει σε όλες τις αγορές/πληρωμές γενικά όχι μόνο εδώ.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

geopa
Elite Forum-Runner

Greece
2107 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/02/2017 :  21:47:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πάντως ο κόσμος ήταν λιγότερος από προηγούμενες χρονιές ..... αλλά πάλι ήταν γρήγοροι!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000